Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2018-09-23 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 402 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 352 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | K-Open | Mundur Kobiety | M-Open | Mundur Mężczyźni | Najlepsza Polka | Najlepszy Polak | Mundur K29 | Mundur M29 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | Mundur K30 | M3 | Mundur M30 | K4 | Mundur K40 | M4 | Mundur M40 | Mundur K50+ | Mundur M50+ | K5 | M5 | K6+ | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna mundurowa | Rodzina | Drużyna | Czas startu | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KIPYEGO Barnabas | 8 | ELDORET KENIA | M1 | 1 | M 1 | 00:00:03 | 00:29:55.05 | 00:29:58.15 | 2:59 | 20.1 (100%) | ||||||
2 | BRZEZIŃSKI Błażej | 3 | BrzezinRunClub | BYDGOSZCZ | M3 | 1 | M 2 | JW 1515 BYDGOSZCZ | Brzezińscy | 00:00:03 | 00:31:19.45 | 00:31:22.65 | +00:01:24 (4.5%) | 3:07 | 19.2 (95.5%) | ||
3 | NARTOWSKI Kamil | 379 | TORUŃ | M3 | 2 | M 3 | RCI Bydgoszcz | 00:00:01 | 00:32:58.50 | 00:33:00.35 | +00:03:03 (9.3%) | 3:17 | 18.2 (90.5%) | ||||
4 | KOŚMIEJA Marcin | 131 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 3 | M 4 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:04 | 00:34:21.55 | 00:34:26.30 | +00:04:26 (12.9%) | 3:26 | 17.5 (87.1%) | |||
5 | POLAŃSKI Tomasz | 403 | BYDGOSZCZ | M4 | 1 | M 5 | 00:00:03 | 00:34:33.70 | 00:34:36.95 | +00:04:38 (13.4%) | 3:27 | 17.4 (86.6%) | |||||
6 | KRYSKE Bartosz | 299 | Spójnia białe blota | BIAŁE BŁOTA | M3 | 4 | M 6 | Jw 2980 braniewo | KRYSKE | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:03 | 00:34:49.15 | 00:34:52.75 | +00:04:54 (14.1%) | 3:28 | 17.2 (85.6%) | |
7 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 128 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 1 | M 7 | Bydgoskie Okonie | 00:00:03 | 00:35:10.65 | 00:35:13.95 | +00:05:15 (15.0%) | 3:31 | 17.1 (85.1%) | |||
8 | RATAJCZYK Przemysław | 220 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M2 | 2 | M 8 | 00:00:02 | 00:35:15.40 | 00:35:18.35 | +00:05:20 (15.1%) | 3:31 | 17 (84.6%) | ||||
9 | LUTOWSKI Wojciech | 203 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 5 | M 9 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:02 | 00:35:19.30 | 00:35:21.35 | +00:05:24 (15.3%) | 3:31 | 17 (84.6%) | |||
10 | GÓRNY Maciej | 388 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUPA | M3 | 6 | M 10 | CSLog Grudziądz | 00:00:01 | 00:35:21.45 | 00:35:23.40 | +00:05:26 (15.4%) | 3:32 | 17 (84.6%) | |||
11 | DEROŃ Waldemar | 326 | BYDGOSZCZ | M3 | 7 | M 11 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:05 | 00:36:14.70 | 00:36:20.05 | +00:06:19 (17.5%) | 3:37 | 16.6 (82.6%) | ||||
12 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 51 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 3 | M 12 | Bydgoskie Okonie | 00:00:03 | 00:36:23.40 | 00:36:26.95 | +00:06:28 (17.8%) | 3:38 | 16.5 (82.1%) | |||
13 | BEDNARCZYK Adrian | 333 | BYDGOSZCZ | M3 | 8 | M 13 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:04 | 00:36:27.25 | 00:36:31.50 | +00:06:32 (17.9%) | 3:38 | 16.5 (82.1%) | ||||
14 | WERYK Sebastian | 330 | BYDGOSZCZ | M3 | 9 | M 14 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:36:31.00 | 00:36:34.40 | +00:06:35 (18.1%) | 3:39 | 16.4 (81.6%) | ||||
15 | STACHOWICZ Wiesław | 12 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 2 | M 15 | 1. WSzP Bydgoszcz | Brzoza Biega | 00:00:03 | 00:36:43.40 | 00:36:46.60 | +00:06:48 (18.5%) | 3:40 | 16.3 (81.1%) | ||
16 | MUDZIEJEWSKI Jarosław | 9 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 3 | M 16 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:36:49.65 | 00:36:52.95 | +00:06:54 (18.8%) | 3:40 | 16.3 (81.1%) | |||
17 | KOWALCZYK Marek | 10 | BYDGOSZCZ | M4 | 4 | M 17 | Policja | 00:00:02 | 00:36:50.15 | 00:36:53.05 | +00:06:55 (18.8%) | 3:41 | 16.3 (81.1%) | ||||
18 | DEPTUŁA Grzegorz | 70 | VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | OSIELSKO | M3 | 10 | M 18 | 00:00:02 | 00:36:50.45 | 00:36:53.05 | +00:06:55 (18.8%) | 3:41 | 16.3 (81.1%) | ||||
19 | GOŁDYN Sebastian | 325 | BYDGOSZCZ | M2 | 4 | M 19 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:37:02.55 | 00:37:06.45 | +00:07:07 (19.2%) | 3:42 | 16.2 (80.6%) | ||||
20 | JAGIEŁA Jarosław | 288 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 5 | M 20 | Jagieła | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:04 | 00:37:02.70 | 00:37:07.65 | +00:07:07 (19.2%) | 3:42 | 16.2 (80.6%) | ||
21 | ŁOPUSZYŃSKI Rafał | 320 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 6 | M 21 | 12WOG | 00:00:00 | 00:37:19.55 | 00:37:19.55 | +00:07:24 (19.8%) | 3:43 | 16.1 (80.1%) | |||
22 | ŁAZ Kamil | 347 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M3 | 11 | M 22 | RUN BYDGOSZCZ | 00:00:03 | 00:37:20.70 | 00:37:24.05 | +00:07:25 (19.9%) | 3:44 | 16.1 (80.1%) | |||
23 | SZYSZKA Mariusz | 329 | BYDGOSZCZ | M4 | 7 | M 23 | 1 Brygada Logistyczna | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:05 | 00:37:21.70 | 00:37:27.15 | +00:07:26 (19.9%) | 3:44 | 16.1 (80.1%) | |||
24 | PAWŁOWSKI Tomasz | 120 | ZIELONKA | M2 | 5 | M 24 | PAWŁOWSKI | 00:00:04 | 00:37:32.35 | 00:37:36.90 | +00:07:37 (20.3%) | 3:45 | 16 (79.6%) | ||||
25 | MARKOWSKI Artur | 391 | 12 WOG | SIERPC / TORUŃ | M3 | 12 | M 25 | 12WOG | 00:00:03 | 00:37:54.75 | 00:37:58.30 | +00:07:59 (21.1%) | 3:47 | 15.8 (78.6%) | |||
26 | BALCERZAK Marcin | 219 | 33. BLTr Powidz | DĄBROWA | M4 | 8 | M 26 | 33 BLTr Powidz | 00:00:04 | 00:38:01.80 | 00:38:06.55 | +00:08:06 (21.3%) | 3:48 | 15.8 (78.6%) | |||
27 | SOWA Wojciech | 123 | CSAiU | UNISŁAW | M4 | 9 | M 27 | CSAiU Toruń | Sowa | CSAiU | 00:00:02 | 00:38:02.10 | 00:38:04.85 | +00:08:07 (21.3%) | 3:48 | 15.8 (78.6%) | |
28 | FROM Piotr | 264 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUPA | M3 | 13 | M 28 | CSLog Grudziądz | 00:00:05 | 00:38:06.65 | 00:38:12.15 | +00:08:11 (21.5%) | 3:48 | 15.7 (78.1%) | |||
29 | RYCHTER Karol | 401 | The Rychters | NIEMCZ | M4 | 10 | M 29 | 00:00:05 | 00:38:11.10 | 00:38:16.45 | +00:08:16 (21.7%) | 3:49 | 15.7 (78.1%) | ||||
30 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 176 | ROWEROW BRZOZA | BYDGOSZCZ | M3 | 14 | M 30 | 00:00:05 | 00:38:19.35 | 00:38:24.50 | +00:08:24 (21.9%) | 3:49 | 15.7 (78.1%) | ||||
31 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 127 | Huragan Miedzyń | BYDGOSZCZ | M4 | 11 | M 31 | 00:00:03 | 00:38:27.75 | 00:38:30.85 | +00:08:32 (22.2%) | 3:50 | 15.6 (77.6%) | ||||
32 | ŁĄCZNY Jarosław | 389 | Bydgoskie Okonie/PBSLA | BYDGOSZCZ | M3 | 15 | M 32 | Bydgoskie Okonie | 00:00:04 | 00:38:31.60 | 00:38:36.45 | +00:08:36 (22.3%) | 3:51 | 15.6 (77.6%) | |||
33 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 23 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | 6 | M 33 | Bydgoskie Okonie | 00:00:04 | 00:38:35.35 | 00:38:40.30 | +00:08:40 (22.5%) | 3:51 | 15.5 (77.1%) | |||
34 | KLONOWSKI Mariusz | 399 | M3 | 16 | M 34 | 00:00:04 | 00:38:42.75 | 00:38:46.75 | +00:08:47 (22.7%) | 3:52 | 15.5 (77.1%) | ||||||
35 | ETTINGER Paweł | 248 | BYDGOSZCZ | M3 | 17 | M 35 | 00:00:05 | 00:38:44.35 | 00:38:49.70 | +00:08:49 (22.8%) | 3:52 | 15.5 (77.1%) | |||||
36 | MACZYŃSKI Grzegorz | 206 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | 1 | M 36 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:38:46.70 | 00:38:50.45 | +00:08:51 (22.8%) | 3:52 | 15.5 (77.1%) | |||
37 | KRELA Andrzej | 324 | BYDGOSZCZ | M4 | 12 | M 37 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:04 | 00:38:59.95 | 00:39:04.00 | +00:09:04 (23.3%) | 3:54 | 15.4 (76.6%) | ||||
38 | WOLNY Piotr | 11 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | 2 | M 38 | Brzoza Biega | 00:00:03 | 00:39:01.75 | 00:39:05.10 | +00:09:06 (23.3%) | 3:54 | 15.4 (76.6%) | |||
39 | FUZ Marek | 382 | Kabel Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 13 | M 39 | 00:00:04 | 00:39:10.75 | 00:39:15.20 | +00:09:15 (23.6%) | 3:55 | 15.3 (76.1%) | ||||
40 | KARASZEWSKI Norbert | 147 | 1. WSzP Bydgoszcz | BIAŁE BŁOTA | M3 | 18 | M 40 | 1. WSzP Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:39:14.70 | 00:39:18.45 | +00:09:19 (23.8%) | 3:55 | 15.3 (76.1%) | |||
41 | SZLINGER Jakub | 227 | TUR | M3 | 19 | M 41 | 00:00:09 | 00:39:21.85 | 00:39:31.80 | +00:09:26 (24.0%) | 3:56 | 15.2 (75.6%) | |||||
42 | NIEDBALSKI Przemysław | 25 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M4 | 14 | M 42 | Niedbalscy | 00:00:03 | 00:39:25.35 | 00:39:29.10 | +00:09:30 (24.1%) | 3:56 | 15.2 (75.6%) | |||
43 | MATUŁA Adam | 332 | BYDGOSZCZ | M3 | 20 | M 43 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:39:33.60 | 00:39:37.35 | +00:09:38 (24.4%) | 3:57 | 15.2 (75.6%) | ||||
44 | MAGDZIARZ Jakub | 243 | KANCELARIA HMM | BYDGOSZCZ | M3 | 21 | M 44 | Magdziarz | 00:00:05 | 00:39:38.00 | 00:39:43.15 | +00:09:42 (24.5%) | 3:57 | 15.1 (75.1%) | |||
45 | DURCZAK Juras | 22 | Bydgoskie Okonie | BIAŁE BŁOTA | M3 | 22 | M 45 | Bydgoskie Okonie | 00:00:07 | 00:39:52.45 | 00:40:00.05 | +00:09:57 (25.0%) | 3:59 | 15 (74.6%) | |||
46 | SERWACZAK Grzegorz | 285 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GOLUB-DOBRZYŃ | M3 | 23 | M 46 | CSLog Grudziądz | 00:00:07 | 00:40:00.95 | 00:40:08.20 | +00:10:05 (25.2%) | 4:00 | 15 (74.6%) | |||
47 | PAWLACZYK Szymon | 36 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M3 | 24 | M 47 | TRISPACE | 00:00:07 | 00:40:18.95 | 00:40:26.05 | +00:10:23 (25.8%) | 4:01 | 14.9 (74.1%) | |||
48 | PURWIN Piotr | 75 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | 15 | M 48 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:12 | 00:40:20.45 | 00:40:32.85 | +00:10:25 (25.8%) | 4:02 | 14.9 (74.1%) | |||
49 | GNIOT Jacek | 275 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M4 | 16 | M 49 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:12 | 00:40:23.65 | 00:40:36.35 | +00:10:28 (25.9%) | 4:02 | 14.9 (74.1%) | |||
50 | FILIPCZAK Jarosław | 362 | BYDGOSZCZ | M3 | 25 | M 50 | Policja | 00:00:22 | 00:40:41.40 | 00:41:03.60 | +00:10:46 (26.5%) | 4:04 | 14.7 (73.1%) | ||||
51 | SZYCHOWSKI Jarosław | 397 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | M3 | 26 | M 51 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:07 | 00:40:44.40 | 00:40:51.55 | +00:10:49 (26.6%) | 4:04 | 14.7 (73.1%) | ||||
52 | DOBOSZ Maciej | 153 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 27 | M 52 | Służba Więzienna | 00:00:07 | 00:40:53.40 | 00:41:00.90 | +00:10:58 (26.8%) | 4:05 | 14.7 (73.1%) | ||||
53 | WIERZYŃSKI Damian | 344 | Eximo Extreme Team | BYDGOSZCZ | M3 | 28 | M 53 | 00:00:05 | 00:40:58.80 | 00:41:04.50 | +00:11:03 (27.0%) | 4:05 | 14.6 (72.6%) | ||||
54 | MOROSZCZAK Bogumił | 108 | Spójna Białe Błota | BYDGOSZCZ | M4 | 17 | M 54 | Moroszczak | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:05 | 00:40:59.00 | 00:41:04.80 | +00:11:03 (27.0%) | 4:05 | 14.6 (72.6%) | ||
55 | WIŚNIEWSKI Piotr | 194 | Szczycieński Klub Kyokushin Karate | INOWROCŁAW | M2 | 7 | M 55 | Wiśniewscy | 00:00:15 | 00:41:05.40 | 00:41:21.15 | +00:11:10 (27.2%) | 4:06 | 14.6 (72.6%) | |||
56 | ZAKURZEWSKI Tomasz | 140 | Brzoza Biega | BRZOZA | M4 | 18 | M 56 | Zakurzewski | Brzoza Biega | 00:00:05 | 00:41:10.55 | 00:41:15.80 | +00:11:15 (27.3%) | 4:07 | 14.6 (72.6%) | ||
57 | OLKOWSKI Jurek | 166 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M6 | 1 | M 57 | 00:00:05 | 00:41:11.80 | 00:41:17.05 | +00:11:16 (27.4%) | 4:07 | 14.6 (72.6%) | ||||
58 | KACZMAREK Sebastian | 174 | Team Kucyki | BYDGOSZCZ | M3 | 29 | M 58 | 00:00:07 | 00:41:15.25 | 00:41:22.35 | +00:11:20 (27.5%) | 4:07 | 14.5 (72.1%) | ||||
59 | BETHKE Slawomir | 260 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M2 | 8 | M 59 | TRISPACE | 00:00:18 | 00:41:22.90 | 00:41:41.00 | +00:11:27 (27.7%) | 4:08 | 14.5 (72.1%) | |||
60 | KRUSZKA Łukasz | 28 | BYDGOSZCZ | M4 | 19 | M 60 | 00:00:04 | 00:41:27.70 | 00:41:32.25 | +00:11:32 (27.8%) | 4:08 | 14.5 (72.1%) | |||||
61 | WŁODARSKI Przemysław | 104 | Spójnia białe błota | BYDGOSZCZ | M3 | 30 | M 61 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:05 | 00:41:31.15 | 00:41:36.90 | +00:11:36 (27.9%) | 4:09 | 14.5 (72.1%) | |||
62 | DAŃCZUK Jerzy | 143 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | 3 | M 62 | RCI Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:41:31.45 | 00:41:36.70 | +00:11:36 (28.0%) | 4:09 | 14.5 (72.1%) | |||
63 | BŁASZAK Łukasz | 221 | 'BUBA' Solec Kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M3 | 31 | M 63 | 00:00:15 | 00:41:38.90 | 00:41:54.75 | +00:11:43 (28.2%) | 4:09 | 14.4 (71.6%) | ||||
64 | MEYER Marek | 392 | BYDGOSZCZ | M4 | 20 | M 64 | 00:00:05 | 00:41:50.50 | 00:41:56.00 | +00:11:55 (28.5%) | 4:11 | 14.3 (71.1%) | |||||
65 | WIŚNIEWSKI Leszek | 295 | Brzoza | BRZOZA | M4 | 21 | M 65 | 00:00:04 | 00:42:03.55 | 00:42:08.40 | +00:12:08 (28.9%) | 4:12 | 14.3 (71.1%) | ||||
66 | GURDAK Leszek | 371 | TUR | M4 | 22 | M 66 | 00:00:09 | 00:42:06.65 | 00:42:16.30 | +00:12:11 (29.0%) | 4:12 | 14.2 (70.6%) | |||||
67 | KAZUBOWSKI Jacek | 183 | 50Plus | BIAŁE BŁOTA | M5 | 4 | M 67 | Kazubowski | 00:00:07 | 00:42:16.65 | 00:42:23.75 | +00:12:21 (29.2%) | 4:13 | 14.2 (70.6%) | |||
68 | KUBIAK Sławomir | 167 | BYDGOSZCZ | M4 | 23 | M 68 | 00:00:06 | 00:42:24.35 | 00:42:31.15 | +00:12:29 (29.4%) | 4:14 | 14.1 (70.1%) | |||||
69 | SZEWCZAK Jacek | 265 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M3 | 32 | M 69 | CSLog Grudziądz | Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz | 00:00:13 | 00:42:35.25 | 00:42:48.55 | +00:12:40 (29.8%) | 4:15 | 14.1 (70.1%) | ||
70 | PAWŁOWSKI Radosław | 119 | JFTC SU | ZIELONKA | M5 | 5 | M 70 | JFTC SU | PAWŁOWSKI | 00:00:06 | 00:42:37.10 | 00:42:44.00 | +00:12:42 (29.8%) | 4:15 | 14.1 (70.1%) | ||
71 | WALDA Łukasz | 48 | BYDGOSZCZ | M3 | 33 | M 71 | Służba Więzienna | 00:00:09 | 00:42:41.30 | 00:42:50.50 | +00:12:46 (29.9%) | 4:16 | 14.1 (70.1%) | ||||
72 | GZYL Mikolaj | 136 | janusze triathlonu 'Exodus' team | BYDGOSZCZ | M3 | 34 | M 72 | 00:00:09 | 00:42:47.15 | 00:42:56.80 | +00:12:52 (30.1%) | 4:16 | 14 (69.7%) | ||||
73 | GAWLIKOWSKI Przemysław | 340 | 12WOG | WIELKA NIESZAWKA | M3 | 35 | M 73 | 12WOG | 00:00:10 | 00:42:48.50 | 00:42:59.45 | +00:12:53 (30.1%) | 4:16 | 14 (69.7%) | |||
74 | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 21 | Brzoza Biega | OLIMPIN | M5 | 6 | M 74 | Brzoza Biega | 00:00:29 | 00:42:56.20 | 00:43:25.85 | +00:13:01 (30.3%) | 4:17 | 14 (69.7%) | |||
75 | JĘDRZEJCZYK Mikołaj | 40 | LUKS Start Nakło | WYSTĘP | M4 | 24 | M 75 | 00:00:28 | 00:43:03.35 | 00:43:31.40 | +00:13:08 (30.5%) | 4:18 | 13.9 (69.2%) | ||||
76 | JANKIEWICZ Maciej | 111 | Spójnia Białe Błota | BYDGOSZCZ | M3 | 36 | M 76 | Policja | 00:00:07 | 00:43:11.10 | 00:43:18.45 | +00:13:16 (30.7%) | 4:19 | 13.9 (69.2%) | |||
77 | KUNKE Tomasz | 77 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | 25 | M 77 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:07 | 00:43:14.00 | 00:43:21.85 | +00:13:18 (30.8%) | 4:19 | 13.9 (69.2%) | |||
78 | PASZKIET Remigiusz | 94 | #slimakibarcin | BARCIN | M4 | 26 | M 78 | #slimakibarcin | 00:00:14 | 00:43:15.35 | 00:43:29.50 | +00:13:20 (30.8%) | 4:19 | 13.9 (69.2%) | |||
79 | KRYSIŃSKI Łukasz | 145 | 1987 | ŻNIN | M3 | 37 | M 79 | 00:00:15 | 00:43:34.60 | 00:43:50.00 | +00:13:39 (31.3%) | 4:21 | 13.8 (68.7%) | ||||
80 | TOMECKI Teodor | 173 | 22 ODN | NIWY | M3 | 38 | M 80 | 22 ODN | 00:00:08 | 00:43:38.40 | 00:43:47.05 | +00:13:43 (31.4%) | 4:21 | 13.7 (68.2%) | |||
81 | NITKA Ireneusz | 39 | LUKS Start Nakło | NAKŁO NAD NOT | M4 | 27 | M 81 | Służba Więzienna | 00:00:27 | 00:43:43.90 | 00:44:11.75 | +00:13:48 (31.6%) | 4:22 | 13.7 (68.2%) | |||
82 | CZYŻEWSKI Daniel | 375 | #slimakibarcin | BARCIN | M2 | 9 | M 82 | 00:00:20 | 00:43:53.60 | 00:44:14.05 | +00:13:58 (31.8%) | 4:23 | 13.7 (68.2%) | ||||
83 | GRALIK Jędrzej | 37 | 1992 | BYDGOSZCZ | M2 | 10 | M 83 | Gralik | Bydgoskie Okonie | 00:00:16 | 00:43:54.70 | 00:44:10.90 | +00:13:59 (31.9%) | 4:23 | 13.7 (68.2%) | ||
84 | SZYSZKA Radosław | 169 | Keeeper | BYDGOSZCZ | M3 | 39 | M 84 | 00:00:07 | 00:43:54.90 | 00:44:02.55 | +00:13:59 (31.9%) | 4:23 | 13.7 (68.2%) | ||||
85 | TUCHOLSKI Mikołaj | 27 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M2 | 11 | M 85 | Niedbalscy | Pałuki Running Team | 00:00:07 | 00:44:01.15 | 00:44:09.05 | +00:14:06 (32.0%) | 4:24 | 13.6 (67.7%) | ||
86 | TRZECIAK Robert | 341 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 28 | M 86 | 12WOG | 00:00:11 | 00:44:01.40 | 00:44:13.25 | +00:14:06 (32.0%) | 4:24 | 13.6 (67.7%) | |||
87 | TORCHALSKI Krzysztof | 318 | Run pasja | BYDGOSZCZ | M6 | 2 | M 87 | 00:00:05 | 00:44:02.25 | 00:44:07.30 | +00:14:07 (32.1%) | 4:24 | 13.6 (67.7%) | ||||
88 | BARCZAK Piotr | 313 | BIAŁE BŁOTA | M5 | 7 | M 88 | IWSP SZ | 00:00:07 | 00:44:04.90 | 00:44:12.15 | +00:14:09 (32.1%) | 4:24 | 13.6 (67.7%) | ||||
89 | JUREK Piotr | 196 | BBL Szubin | SZUBIN | M5 | 8 | M 89 | 00:00:07 | 00:44:16.30 | 00:44:23.90 | +00:14:21 (32.4%) | 4:25 | 13.6 (67.7%) | ||||
90 | JAGIEŁA Bartosz | 165 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 40 | M 90 | Jagieła | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:10 | 00:44:16.40 | 00:44:27.00 | +00:14:21 (32.4%) | 4:25 | 13.5 (67.2%) | ||
91 | RACHOŃ Jacek | 263 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M3 | 41 | M 91 | CSLog Grudziądz | 00:00:12 | 00:44:17.75 | 00:44:29.85 | +00:14:22 (32.5%) | 4:25 | 13.5 (67.2%) | |||
92 | GRZEGORZEWSKI Rafał | 14 | Brzoza Biega | NIEMCZ | M4 | 29 | M 92 | Brzoza Biega | 00:00:08 | 00:44:20.20 | 00:44:28.20 | +00:14:25 (32.5%) | 4:26 | 13.5 (67.2%) | |||
93 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 29 | NOWA WIEŚ WIELKA | M4 | 30 | M 93 | 00:00:03 | 00:44:21.50 | 00:44:25.25 | +00:14:26 (32.6%) | 4:26 | 13.5 (67.2%) | |||||
94 | SIEMIENIECKI Dariusz | 150 | TORUŃ | M4 | 31 | M 94 | 00:00:06 | 00:44:22.15 | 00:44:28.60 | +00:14:27 (32.6%) | 4:26 | 13.5 (67.2%) | |||||
95 | NAMIEŚNIK Krzysztof | 62 | KrzysieKN | INOWROCŁAW | M4 | 32 | M 95 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:10 | 00:44:22.60 | 00:44:33.50 | +00:14:27 (32.6%) | 4:26 | 13.5 (67.2%) | |||
96 | LEWICKI Konrad | 180 | Żandarmii z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | 42 | M 96 | 00:00:11 | 00:44:25.40 | 00:44:37.15 | +00:14:30 (32.7%) | 4:26 | 13.5 (67.2%) | ||||
97 | RYBAK Remigiusz | 354 | keeeper | BIAŁE BŁOTA | M4 | 33 | M 97 | 00:00:06 | 00:44:31.05 | 00:44:37.90 | +00:14:36 (32.8%) | 4:27 | 13.5 (67.2%) | ||||
98 | ŁUGOWSKI Tomasz | 376 | OSIELSKO | M3 | 43 | M 98 | 00:00:12 | 00:44:32.15 | 00:44:45.05 | +00:14:37 (32.8%) | 4:27 | 13.5 (67.2%) | |||||
99 | PAŁKA Michał | 38 | #slimakibarcin | BARCIN | M3 | 44 | M 99 | 00:00:16 | 00:44:34.60 | 00:44:51.25 | +00:14:39 (32.9%) | 4:27 | 13.5 (67.2%) | ||||
100 | ZASADA Krystian | 364 | #slimakibarcin | BARCIN | M4 | 34 | M 100 | #slimakibarcin | 00:00:16 | 00:44:34.75 | 00:44:51.45 | +00:14:39 (32.9%) | 4:27 | 13.5 (67.2%) | |||
101 | NIEDBALSKI Grzegorz | 126 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M6 | 3 | M 101 | 00:00:06 | 00:44:36.60 | 00:44:42.60 | +00:14:41 (32.9%) | 4:27 | 13.5 (67.2%) | ||||
102 | ŚLEFARSKI Marcin | 99 | BIAŁE BŁOTA | M3 | 45 | M 102 | 00:00:07 | 00:44:38.95 | 00:44:46.05 | +00:14:43 (33.0%) | 4:27 | 13.4 (66.7%) | |||||
103 | SZULC Andrzej | 87 | Eltra w biegu | ŁOCHOWO | M4 | 35 | M 103 | 00:00:10 | 00:44:44.20 | 00:44:54.25 | +00:14:49 (33.1%) | 4:28 | 13.4 (66.7%) | ||||
104 | WILLMA Jarosław | 17 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | 9 | M 104 | Brzoza Biega | 00:00:03 | 00:44:44.75 | 00:44:47.80 | +00:14:49 (33.1%) | 4:28 | 13.4 (66.7%) | |||
105 | PIKUL Andrzej | 308 | SGB BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M4 | 36 | M 105 | SGB BANK S.A. | 00:00:22 | 00:44:46.95 | 00:45:09.70 | +00:14:51 (33.2%) | 4:28 | 13.4 (66.7%) | |||
106 | LISIECKI Jacek | 112 | NIEMCZ | M4 | 37 | M 106 | 00:00:12 | 00:44:48.15 | 00:45:01.00 | +00:14:53 (33.2%) | 4:28 | 13.4 (66.7%) | |||||
107 | GÓRA Krystian | 338 | BYDGOSZCZ | M3 | 46 | M 107 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:15 | 00:44:48.45 | 00:45:03.65 | +00:14:53 (33.2%) | 4:28 | 13.4 (66.7%) | ||||
108 | CZEPEK Aleksander | 44 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M6 | 4 | M 108 | Brzoza Biega | 00:00:03 | 00:44:48.80 | 00:44:52.70 | +00:14:53 (33.2%) | 4:28 | 13.4 (66.7%) | |||
109 | MURAS Michał | 229 | 22.ODN | CZARNOWO | M4 | 38 | M 109 | 22 ODN | 00:00:08 | 00:44:51.00 | 00:44:59.65 | +00:14:55 (33.3%) | 4:29 | 13.4 (66.7%) | |||
110 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 253 | ZSH Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 39 | M 110 | 00:00:16 | 00:44:51.10 | 00:45:07.95 | +00:14:56 (33.3%) | 4:29 | 13.4 (66.7%) | ||||
111 | WYSOCKI Zbigniew | 122 | slimaki Barcin | BARCIN | M5 | 10 | M 111 | 00:00:25 | 00:44:52.50 | 00:45:17.65 | +00:14:57 (33.3%) | 4:29 | 13.4 (66.7%) | ||||
112 | NIEWOLSKI Marcin | 246 | Komenda Powiatowa Policji w Żninie | ŻNIN | M3 | 47 | M 112 | Policja | 00:00:14 | 00:44:55.30 | 00:45:09.90 | +00:15:00 (33.4%) | 4:29 | 13.4 (66.7%) | |||
113 | ZYGLER Zbigniew | 132 | 22 ODN | BYDGOSZCZ | M4 | 40 | M 113 | 22 ODN | 00:00:09 | 00:45:01.80 | 00:45:11.45 | +00:15:06 (33.6%) | 4:30 | 13.3 (66.2%) | |||
114 | ŚCIBAK Wojciech | 154 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 48 | M 114 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:45:05.10 | 00:45:13.05 | +00:15:10 (33.6%) | 4:30 | 13.3 (66.2%) | |||
115 | RYBARCZYK Bartosz | 359 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | 49 | M 115 | 1. WSzP Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:45:12.40 | 00:45:17.85 | +00:15:17 (33.8%) | 4:31 | 13.3 (66.2%) | |||
115 | SYNAKIEWICZ Tomasz | 300 | SGB BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M3 | 50 | M 116 | SGB BANK S.A. | 00:00:21 | 00:45:12.40 | 00:45:34.25 | +00:15:17 (33.8%) | 4:31 | 13.3 (66.2%) | |||
117 | GLIWKA Artur | 34 | Gliwek | INOWROCŁAW | M3 | 51 | M 117 | Dowództwo 1. Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych | 00:00:10 | 00:45:15.10 | 00:45:25.30 | +00:15:20 (33.9%) | 4:31 | 13.3 (66.2%) | |||
118 | KARPIŃSKI Adam | 57 | 12WOG | BRZOZÓWKA | M5 | 11 | M 118 | 12WOG | 00:00:17 | 00:45:19.70 | 00:45:37.45 | +00:15:24 (34.0%) | 4:32 | 13.2 (65.7%) | |||
119 | KOWALIK Waldemar | 61 | BYDGOSZCZ | M4 | 41 | M 119 | PWL BYDGOSZCZ | 00:00:23 | 00:45:21.85 | 00:45:45.75 | +00:15:26 (34.1%) | 4:32 | 13.2 (65.7%) | ||||
120 | STRÓŻYŃSKI Marcin | 186 | BYDGOSZCZ | M4 | 42 | M 120 | 00:00:17 | 00:45:27.65 | 00:45:45.60 | +00:15:32 (34.2%) | 4:32 | 13.2 (65.7%) | |||||
121 | KOŃCZAL Robert | 292 | BYDGOSZCZ | M3 | 52 | M 121 | 00:00:12 | 00:45:32.50 | 00:45:45.30 | +00:15:37 (34.3%) | 4:33 | 13.2 (65.7%) | |||||
122 | BUZALSKI Robert | 53 | Orange Polska | BYDGOSZCZ | M4 | 43 | M 122 | 00:00:07 | 00:45:37.50 | 00:45:45.20 | +00:15:42 (34.4%) | 4:33 | 13.1 (65.2%) | ||||
123 | KRZYŻANOWSKI Robert | 351 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M5 | 12 | M 123 | 00:00:12 | 00:45:39.85 | 00:45:51.95 | +00:15:44 (34.5%) | 4:33 | 13.1 (65.2%) | ||||
124 | BIAŁY Dawid | 89 | GKS Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M2 | 12 | M 124 | 00:00:25 | 00:45:54.60 | 00:46:20.50 | +00:15:59 (34.8%) | 4:35 | 13.1 (65.2%) | ||||
125 | ŻYWICA Adam | 16 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 44 | M 125 | Brzoza Biega | 00:00:07 | 00:45:55.35 | 00:46:02.75 | +00:16:00 (34.9%) | 4:35 | 13.1 (65.2%) | |||
126 | JARANTOWICZ Adam | 191 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M3 | 53 | M 126 | The Runners Świecie | 00:00:19 | 00:45:56.75 | 00:46:16.25 | +00:16:01 (34.9%) | 4:35 | 13.1 (65.2%) | |||
127 | PAWLACZYK Paweł | 109 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M2 | 13 | M 127 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:27 | 00:46:00.75 | 00:46:28.05 | +00:16:05 (35.0%) | 4:36 | 13 (64.7%) | |||
128 | BRZYKCY Adam | 144 | 1987 | ŻNIN | M3 | 54 | M 128 | 00:00:15 | 00:46:01.15 | 00:46:17.00 | +00:16:06 (35.0%) | 4:36 | 13 (64.7%) | ||||
129 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 133 | PRZYŁĘKI | M3 | 55 | M 129 | 00:00:08 | 00:46:06.65 | 00:46:15.40 | +00:16:11 (35.1%) | 4:36 | 13 (64.7%) | |||||
130 | PILISZCZUK Andrzej | 360 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M4 | 45 | M 130 | TRISPACE | 00:00:21 | 00:46:07.15 | 00:46:28.30 | +00:16:12 (35.1%) | 4:36 | 13 (64.7%) | |||
131 | NALEŻYTY Piotr | 69 | Klinika Triathlonu | BYDGOSZCZ | M3 | 56 | M 131 | 00:00:09 | 00:46:13.15 | 00:46:22.40 | +00:16:18 (35.3%) | 4:37 | 13 (64.7%) | ||||
132 | OKULSKI Krystian | 262 | KOŁO | M3 | 57 | M 132 | 00:00:09 | 00:46:16.90 | 00:46:26.20 | +00:16:21 (35.4%) | 4:37 | 13 (64.7%) | |||||
133 | WŁOCH Sylwester | 369 | 1963 | BYDGOSZCZ | M5 | 13 | M 133 | 00:00:07 | 00:46:18.85 | 00:46:26.75 | +00:16:23 (35.4%) | 4:37 | 13 (64.7%) | ||||
134 | HAPONIUK Marcin | 323 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M4 | 46 | M 134 | 00:00:26 | 00:46:20.75 | 00:46:47.70 | +00:16:25 (35.4%) | 4:38 | 12.9 (64.2%) | |||||
135 | KADOW Ryszard | 195 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M4 | 47 | M 135 | TRISPACE | 00:00:07 | 00:46:21.30 | 00:46:28.55 | +00:16:26 (35.5%) | 4:38 | 12.9 (64.2%) | |||
136 | DOMERACKI Marek | 273 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M5 | 14 | M 136 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:46:38.00 | 00:46:59.55 | +00:16:42 (35.8%) | 4:39 | 12.9 (64.2%) | |||
136 | TARCZYŃSKI Łukasz | 156 | TeAm KucYKi | BYDGOSZCZ | M3 | 58 | M 137 | TeAm KucYKi | 00:00:30 | 00:46:38.00 | 00:47:08.45 | +00:16:42 (35.8%) | 4:39 | 12.9 (64.2%) | |||
138 | WĘGRZYNOWSKI Sławomir | 384 | Kabel Team | BYDGOSZCZ | M5 | 15 | M 138 | 00:00:09 | 00:46:40.25 | 00:46:50.20 | +00:16:45 (35.9%) | 4:40 | 12.9 (64.2%) | ||||
139 | KUŚNIEREK Bartosz | 54 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | 59 | M 139 | Pałuki Running Team | 00:00:15 | 00:46:43.05 | 00:46:58.05 | +00:16:48 (36.0%) | 4:40 | 12.8 (63.7%) | |||
140 | CZYŻEWSKI Patryk | 390 | SŁOWIAŃSKA WYOBRAŻNIA | BYDGOSZCZ | M3 | 60 | M 140 | 00:00:19 | 00:46:45.10 | 00:47:04.70 | +00:16:50 (36.0%) | 4:40 | 12.8 (63.7%) | ||||
141 | HOLICZKO Mirosław | 245 | JW 1515 | BYDGOSZCZ | M5 | 16 | M 141 | JW 1515 BYDGOSZCZ | 00:00:07 | 00:46:46.40 | 00:46:53.60 | +00:16:51 (36.0%) | 4:40 | 12.8 (63.7%) | |||
142 | BRYJA Robert | 317 | 1966 | BYDGOSZCZ | M5 | 17 | M 142 | 00:00:09 | 00:46:52.45 | 00:47:02.10 | +00:16:57 (36.2%) | 4:41 | 12.8 (63.7%) | ||||
142 | KUJAWA Daniel | 139 | 56. Baza Lotnicza | INOWROCŁAW | M3 | 61 | M 143 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:16 | 00:46:52.45 | 00:47:09.40 | +00:16:57 (36.2%) | 4:41 | 12.8 (63.7%) | |||
144 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 240 | 603392651 | BYDGOSZCZ | M4 | 48 | M 144 | RCI Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:46:52.95 | 00:46:58.10 | +00:16:57 (36.2%) | 4:41 | 12.8 (63.7%) | |||
145 | PIECHOWIAK Jacek | 91 | ZAMOŚĆ | M4 | 49 | M 145 | 00:00:11 | 00:46:58.40 | 00:47:09.70 | +00:17:03 (36.3%) | 4:41 | 12.8 (63.7%) | |||||
146 | SZPOJDA Grzegorz | 249 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | WYRZYSK | M4 | 50 | M 146 | Służba Więzienna | 00:00:11 | 00:47:11.50 | 00:47:23.45 | +00:17:16 (36.6%) | 4:43 | 12.7 (63.2%) | |||
147 | KUTYŁA Krzysztof | 230 | VII Liceum Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 51 | M 147 | 00:00:04 | 00:47:33.80 | 00:47:38.75 | +00:17:38 (37.1%) | 4:45 | 12.6 (62.7%) | ||||
148 | BEBYN Marek | 393 | OSIELSKO | M1 | 2 | M 148 | 00:00:14 | 00:47:35.85 | 00:47:50.45 | +00:17:40 (37.1%) | 4:45 | 12.6 (62.7%) | |||||
149 | GÓRSKI Marian | 238 | Soleccy biegacze | SOLEC KUJAWSKI | M6 | 5 | M 149 | 00:00:03 | 00:47:45.95 | 00:47:49.60 | +00:17:50 (37.4%) | 4:46 | 12.6 (62.7%) | ||||
150 | RZEŹNIK Paweł | 117 | PAKOŚĆ | M3 | 62 | M 150 | Pietrzak | 00:00:05 | 00:47:48.85 | 00:47:54.50 | +00:17:53 (37.4%) | 4:46 | 12.5 (62.2%) | ||||
151 | ŻEGLICZ Marek | 110 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M2 | 14 | M 151 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:10 | 00:47:52.05 | 00:48:02.75 | +00:17:57 (37.5%) | 4:47 | 12.5 (62.2%) | |||
152 | ŚWIĘCICKI Andrzej | 187 | Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | 52 | M 152 | 00:00:09 | 00:47:52.15 | 00:48:01.35 | +00:17:57 (37.5%) | 4:47 | 12.5 (62.2%) | ||||
153 | CZERWIŃSKI Michał | 55 | 12WOG | INOWROCŁAW | M3 | 63 | M 153 | 12WOG | 00:00:16 | 00:48:02.75 | 00:48:19.25 | +00:18:07 (37.7%) | 4:48 | 12.5 (62.2%) | |||
154 | SEROCZYŃSKI Dariusz | 46 | ROJEWO | M4 | 53 | M 154 | 00:00:07 | 00:48:09.25 | 00:48:17.20 | +00:18:14 (37.9%) | 4:49 | 12.5 (62.2%) | |||||
154 | KARWASZ Andrzej | 192 | PAKOŚĆ | M4 | 54 | M 155 | 00:00:25 | 00:48:09.25 | 00:48:34.75 | +00:18:14 (37.9%) | 4:48 | 12.5 (62.2%) | |||||
156 | LUZAK Mirosław | 350 | MWiK Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | 18 | M 156 | 00:00:08 | 00:48:30.75 | 00:48:38.95 | +00:18:35 (38.3%) | 4:51 | 12.4 (61.7%) | ||||
157 | CZELIŃSKI Leszek | 41 | KORONOWO | M5 | 19 | M 157 | 00:00:13 | 00:48:31.75 | 00:48:45.05 | +00:18:36 (38.4%) | 4:51 | 12.4 (61.7%) | |||||
158 | SZEWCZYKOWSKI Grzegorz | 255 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M3 | 64 | M 158 | Bydgoskie Żółwie | 00:00:09 | 00:48:37.30 | 00:48:47.20 | +00:18:42 (38.5%) | 4:51 | 12.3 (61.2%) | |||
159 | GRYCZKA Piotr | 88 | Gryczka_team | BRZOZA | M5 | 20 | M 159 | Gryczka | AmberBolt | 00:00:11 | 00:48:44.20 | 00:48:55.75 | +00:18:49 (38.6%) | 4:52 | 12.3 (61.2%) | ||
160 | SZELIGA Karol | 286 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | BYDGOSZCZ | M3 | 65 | M 160 | CSLog Grudziądz | 00:00:12 | 00:48:45.80 | 00:48:58.40 | +00:18:50 (38.6%) | 4:52 | 12.3 (61.2%) | |||
161 | MATYSZCZAK Damian | 172 | INOWROCŁAW | M4 | 55 | M 161 | 00:00:11 | 00:48:50.75 | 00:49:01.90 | +00:18:55 (38.8%) | 4:53 | 12.3 (61.2%) | |||||
162 | KOZŁOWSKI Rafał F. | 58 | BARCIN | M4 | 56 | M 162 | PWL BYDGOSZCZ | 00:00:24 | 00:48:54.85 | 00:49:19.60 | +00:18:59 (38.8%) | 4:53 | 12.3 (61.2%) | ||||
163 | STACHNIUK Przemysław | 290 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 66 | M 163 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:48:58.75 | 00:49:06.70 | +00:19:03 (38.9%) | 4:53 | 12.2 (60.7%) | |||
164 | KIEŁCZYŃSKI Marek | 157 | PRZYŁĘKI | M4 | 57 | M 164 | 00:00:03 | 00:49:01.20 | 00:49:04.55 | +00:19:06 (39.0%) | 4:54 | 12.2 (60.7%) | |||||
165 | REPCZYŃSKI Tomek | 231 | BYDGOSZCZ | M2 | 15 | M 165 | 00:00:15 | 00:49:07.10 | 00:49:22.30 | +00:19:12 (39.1%) | 4:54 | 12.2 (60.7%) | |||||
166 | SIKORA Antoni | 185 | 1949 | GĄSAWA | M6 | 6 | M 166 | 00:00:05 | 00:49:10.00 | 00:49:15.75 | +00:19:14 (39.2%) | 4:55 | 12.2 (60.7%) | ||||
167 | GRYCZKA Karol | 130 | BRZOZA | M1 | 3 | M 167 | Gryczka | AmberBolt | 00:00:14 | 00:49:25.70 | 00:49:40.65 | +00:19:30 (39.5%) | 4:56 | 12.1 (60.2%) | |||
168 | OGULEWICZ Tomasz | 198 | Toruński Klub Karate Kyokushin | TORUŃ | M2 | 16 | M 168 | 00:00:17 | 00:49:26.10 | 00:49:43.55 | +00:19:31 (39.5%) | 4:56 | 12.1 (60.2%) | ||||
169 | DOMAN Janusz | 291 | UKS Szbla BRZOZA | BRZOZA | M6 | 7 | M 169 | 00:00:05 | 00:49:40.85 | 00:49:46.15 | +00:19:45 (39.8%) | 4:58 | 12.1 (60.2%) | ||||
170 | PODSIEDLIK Zbigniew | 215 | 22 ODN | BYDGOSZCZ | M4 | 58 | M 170 | 22 ODN | 00:00:09 | 00:49:42.15 | 00:49:51.70 | +00:19:47 (39.8%) | 4:58 | 12.1 (60.2%) | |||
171 | RYBAK Mariusz | 151 | TriSpace | MAŁE RUDY | M4 | 59 | M 171 | TRISPACE | 00:00:17 | 00:49:42.50 | 00:50:00.25 | +00:19:47 (39.8%) | 4:58 | 12.1 (60.2%) | |||
172 | WALENCIAK Jarosław | 202 | Verwolf Blood | BYDGOSZCZ | M4 | 60 | M 172 | 00:00:16 | 00:49:49.75 | 00:50:06.65 | +00:19:54 (40.0%) | 4:59 | 12 (59.7%) | ||||
173 | KRÓL Dariusz | 158 | 22 ODN | GNIEZNO | M4 | 61 | M 173 | 22 ODN | 00:00:09 | 00:50:01.50 | 00:50:11.35 | +00:20:06 (40.2%) | 5:00 | 12 (59.7%) | |||
174 | BYRTEK Grzegorz | 374 | BYDGOSZCZ | M4 | 62 | M 174 | 00:00:09 | 00:50:21.05 | 00:50:30.40 | +00:20:26 (40.6%) | 5:02 | 11.9 (59.2%) | |||||
175 | PAWLAK Jakub | 322 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 67 | M 175 | JFTC SU | 00:00:25 | 00:50:30.10 | 00:50:56.00 | +00:20:35 (40.8%) | 5:03 | 11.9 (59.2%) | |||
176 | GRZYWIŃSKI Wojtek | 56 | 12WOG | TORUŃ | M3 | 68 | M 176 | 12WOG | 00:00:12 | 00:50:30.30 | 00:50:42.30 | +00:20:35 (40.8%) | 5:03 | 11.9 (59.2%) | |||
177 | URBAŃSKI Tomasz | 184 | BYDGOSZCZ | M3 | 69 | M 177 | 1.GPR Świdwin | 00:00:25 | 00:50:36.50 | 00:51:01.65 | +00:20:41 (40.9%) | 5:03 | 11.9 (59.2%) | ||||
178 | SOWIŃSKI Piotr | 105 | Spójnia Białe Błota | ŁOCHOWICE | M4 | 63 | M 178 | Sowińscy | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:11 | 00:50:36.85 | 00:50:48.80 | +00:20:41 (40.9%) | 5:03 | 11.9 (59.2%) | ||
179 | KOŁODZIEJSKI Stanisław | 59 | LIŃSK | M4 | 64 | M 179 | PWL BYDGOSZCZ | 00:00:11 | 00:50:38.15 | 00:50:49.95 | +00:20:43 (40.9%) | 5:03 | 11.8 (58.7%) | ||||
180 | DERENDA Mirek | 152 | INOWROCŁAW | M4 | 65 | M 180 | 00:00:11 | 00:50:42.50 | 00:50:53.80 | +00:20:47 (41.0%) | 5:04 | 11.8 (58.7%) | |||||
181 | FIEGEL Wojciech | 346 | Byle przed ... Team | BYDGOSZCZ | M4 | 66 | M 181 | 00:00:25 | 00:50:49.15 | 00:51:14.30 | +00:20:54 (41.1%) | 5:04 | 11.8 (58.7%) | ||||
182 | POWALISZ Dariusz | 310 | Byle Przed....Team | BYDGOSZCZ | M4 | 67 | M 182 | 00:00:25 | 00:50:49.20 | 00:51:14.65 | +00:20:54 (41.1%) | 5:04 | 11.8 (58.7%) | ||||
183 | TRUDNOWSKI Janusz | 115 | BYDGOSZCZ | M7+ | 1 | M 183 | 00:00:15 | 00:50:50.50 | 00:51:06.25 | +00:20:55 (41.2%) | 5:05 | 11.8 (58.7%) | |||||
184 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 193 | INOWROCŁAW | M5 | 21 | M 184 | Wiśniewscy | 00:00:19 | 00:50:54.45 | 00:51:14.10 | +00:20:59 (41.2%) | 5:05 | 11.8 (58.7%) | ||||
185 | MUSZEWSKI Kamil | 398 | Kącik Urody PasteLove | M3 | 70 | M 185 | 00:00:11 | 00:50:56.20 | 00:51:07.30 | +00:21:01 (41.3%) | 5:05 | 11.8 (58.7%) | |||||
186 | MELER Jakub | 267 | JAM-POŻ | KRUSZWICA | M3 | 71 | M 186 | 00:00:05 | 00:51:03.60 | 00:51:09.15 | +00:21:08 (41.4%) | 5:06 | 11.7 (58.2%) | ||||
187 | MARCINIAK Jarosław | 311 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | 68 | M 187 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:51:04.05 | 00:51:11.15 | +00:21:09 (41.4%) | 5:06 | 11.7 (58.2%) | |||
188 | RACHWAŁ Maciej | 160 | ŻOŁĘDOWO | M2 | 17 | M 188 | 00:00:15 | 00:51:08.15 | 00:51:23.80 | +00:21:13 (41.5%) | 5:06 | 11.7 (58.2%) | |||||
189 | RENC Patryk | 236 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | M2 | 18 | M 189 | 00:00:16 | 00:51:14.25 | 00:51:30.65 | +00:21:19 (41.6%) | 5:07 | 11.7 (58.2%) | ||||
190 | POPIELA Maksymilian | 305 | SGB-BANK S. A. | BYDGOSZCZ | M4 | 69 | M 190 | SGB BANK S.A. | 00:00:22 | 00:51:24.80 | 00:51:47.75 | +00:21:29 (41.8%) | 5:08 | 11.7 (58.2%) | |||
191 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 162 | BYDGOSZCZ | M3 | 72 | M 191 | 00:00:28 | 00:51:32.80 | 00:52:01.55 | +00:21:37 (42.0%) | 5:09 | 11.6 (57.7%) | |||||
192 | ROŹNIAKOWSKI Paweł | 302 | SGB BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M3 | 73 | M 192 | SGB BANK S.A. | 00:00:23 | 00:51:36.65 | 00:52:00.20 | +00:21:41 (42.0%) | 5:09 | 11.6 (57.7%) | |||
193 | SIEKIERKA Zbigniew | 225 | #ślimakibarcin | BARCIN | M6 | 8 | M 193 | 00:00:24 | 00:52:04.30 | 00:52:29.05 | +00:22:09 (42.5%) | 5:12 | 11.5 (57.2%) | ||||
194 | GRUBA Jacek | 135 | BRZOZA | M5 | 22 | M 194 | Gruba | 00:00:22 | 00:52:07.10 | 00:52:29.55 | +00:22:12 (42.6%) | 5:12 | 11.5 (57.2%) | ||||
195 | RAUT Wiesław | 395 | Trispace | M7+ | 2 | M 195 | TRISPACE | 00:00:21 | 00:52:17.90 | 00:52:39.50 | +00:22:22 (42.8%) | 5:13 | 11.5 (57.2%) | ||||
196 | SULIMA Maciej | 114 | ZIELONI Z JANIKOWSKIEJ | MAKSYMILIANOWO | M5 | 23 | M 196 | 00:00:13 | 00:52:24.05 | 00:52:37.15 | +00:22:29 (42.9%) | 5:14 | 11.5 (57.2%) | ||||
197 | MELLER Jarosław | 84 | GĘBICE | M2 | 19 | M 197 | 00:00:12 | 00:52:28.80 | 00:52:41.50 | +00:22:33 (43.0%) | 5:14 | 11.4 (56.7%) | |||||
198 | KANIA Daniel | 164 | BYDGOSZCZ | M3 | 74 | M 198 | 00:00:13 | 00:52:33.40 | 00:52:46.70 | +00:22:38 (43.1%) | 5:15 | 11.4 (56.7%) | |||||
199 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 100 | BYDGOSZCZ | M4 | 70 | M 199 | Wojciechowscy | 00:00:19 | 00:52:34.40 | 00:52:54.15 | +00:22:39 (43.1%) | 5:15 | 11.4 (56.7%) | ||||
200 | KRYSZTOFIAK Robert | 65 | BRZOZA | M4 | 71 | M 200 | 00:00:20 | 00:52:45.50 | 00:53:05.95 | +00:22:50 (43.3%) | 5:16 | 11.4 (56.7%) | |||||
201 | GĄSIOREK Tomasz | 19 | Brzoza Biega | BRZOZA | M5 | 24 | M 201 | Brzoza Biega | 00:00:09 | 00:52:50.55 | 00:53:00.40 | +00:22:55 (43.4%) | 5:17 | 11.4 (56.7%) | |||
202 | JEDLIŃSKI Janusz | 365 | BRZOZA BIEGA | OSIELSKO | M5 | 25 | M 202 | Brzoza Biega | 00:00:07 | 00:52:53.15 | 00:53:00.65 | +00:22:58 (43.4%) | 5:17 | 11.3 (56.2%) | |||
203 | GONDEK Krzysztof | 252 | NAKŁO N. NOTECIĄ | M4 | 72 | M 203 | 00:00:13 | 00:52:58.25 | 00:53:12.20 | +00:23:03 (43.5%) | 5:17 | 11.3 (56.2%) | |||||
204 | KAZUBOWSKI Jeremiasz | 214 | JotKaz | BIAŁE BŁOTA | M2 | 20 | M 204 | Kazubowski | 00:00:26 | 00:53:02.10 | 00:53:28.75 | +00:23:07 (43.6%) | 5:18 | 11.3 (56.2%) | |||
205 | RYBAK Krzysztof | 377 | docent felga team | PRZYŁĘKI | M6 | 9 | M 205 | 00:00:21 | 00:53:13.95 | 00:53:34.95 | +00:23:18 (43.8%) | 5:19 | 11.3 (56.2%) | ||||
206 | TOCZKIEWICZ Piotr | 95 | BRZOZA | M4 | 73 | M 206 | Toczkiewicz | 00:00:11 | 00:53:25.50 | 00:53:37.25 | +00:23:30 (44.0%) | 5:20 | 11.2 (55.7%) | ||||
207 | KUZIEMSKI Jacek | 79 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | 26 | M 207 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:13 | 00:53:28.10 | 00:53:41.95 | +00:23:33 (44.0%) | 5:20 | 11.2 (55.7%) | |||
208 | WOJANOWSKI Zbigniew | 74 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M6 | 10 | M 208 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:11 | 00:53:31.40 | 00:53:43.20 | +00:23:36 (44.1%) | 5:21 | 11.2 (55.7%) | |||
209 | GŁOWACKI Marcin | 163 | Inowrocławski Klub Sportowy Karate | INOWROCŁAW | M4 | 74 | M 209 | 00:00:07 | 00:53:54.10 | 00:54:01.30 | +00:23:59 (44.5%) | 5:23 | 11.1 (55.2%) | ||||
210 | KĘSIK Roman | 72 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | 27 | M 210 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:07 | 00:53:55.45 | 00:54:02.85 | +00:24:00 (44.5%) | 5:23 | 11.1 (55.2%) | |||
211 | DUDZIAK Tomasz | 381 | BYDGOSZCZ | M3 | 75 | M 211 | 00:00:25 | 00:54:04.10 | 00:54:29.60 | +00:24:09 (44.7%) | 5:24 | 11.1 (55.2%) | |||||
212 | SPIRYDOWICZ Piotr | 121 | BYDGOSZCZ | M3 | 76 | M 212 | 00:00:17 | 00:54:06.80 | 00:54:23.90 | +00:24:11 (44.7%) | 5:24 | 11.1 (55.2%) | |||||
213 | KLINIEWSKI Piotr | 20 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | 28 | M 213 | Brzoza Biega | 00:00:20 | 00:54:14.45 | 00:54:34.65 | +00:24:19 (44.8%) | 5:25 | 11.1 (55.2%) | |||
214 | ZNANIECKI Wojciech | 30 | 554-251-82-33 | BYDGOSZCZ | M3 | 77 | M 214 | Znanieccy | 00:00:25 | 00:54:19.95 | 00:54:45.20 | +00:24:24 (44.9%) | 5:26 | 11 (54.7%) | |||
215 | CZELIŃSKI Filip | 42 | KORONOWO | M3 | 78 | M 215 | 00:00:19 | 00:54:21.15 | 00:54:40.80 | +00:24:26 (45.0%) | 5:26 | 11 (54.7%) | |||||
216 | DACIO Darek | 197 | SZUBIN | M2 | 21 | M 216 | 00:00:06 | 00:54:31.30 | 00:54:38.10 | +00:24:36 (45.1%) | 5:27 | 11 (54.7%) | |||||
217 | MELLER Krzysztof | 98 | MOGILNO | M3 | 79 | M 217 | 00:00:13 | 00:54:33.00 | 00:54:46.65 | +00:24:37 (45.2%) | 5:27 | 11 (54.7%) | |||||
218 | OSIECKI Grzegorz | 287 | KISIELICE | M6 | 11 | M 218 | 00:00:19 | 00:54:39.95 | 00:54:59.65 | +00:24:44 (45.3%) | 5:28 | 11 (54.7%) | |||||
219 | BRZOZOWSKI Jarosław | 33 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M5 | 29 | M 219 | 00:00:22 | 00:54:59.55 | 00:55:21.75 | +00:25:04 (45.6%) | 5:29 | 10.9 (54.2%) | ||||
220 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 228 | Żółtokrólewscy | BYDGOSZCZ | M7+ | 3 | M 220 | 00:00:17 | 00:55:09.20 | 00:55:26.65 | +00:25:14 (45.8%) | 5:30 | 10.9 (54.2%) | ||||
221 | JULLY Arkadiusz | 113 | BRZOZA | M4 | 75 | M 221 | 00:00:23 | 00:55:18.05 | 00:55:41.05 | +00:25:23 (45.9%) | 5:31 | 10.8 (53.7%) | |||||
222 | DAWIDOWICZ Maciej | 296 | Brzoza Biega | BRZOZA | M4 | 76 | M 222 | Brzoza Biega | 00:00:22 | 00:55:18.60 | 00:55:41.05 | +00:25:23 (45.9%) | 5:31 | 10.8 (53.7%) | |||
223 | KUZIOŁA Marcin | 303 | SGB BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M3 | 80 | M 223 | SGB BANK S.A. | 00:00:19 | 00:55:43.30 | 00:56:02.50 | +00:25:48 (46.3%) | 5:34 | 10.8 (53.7%) | |||
224 | ŻYŁA Wiesław | 278 | WZU S.A. | GRUDZIADZ | M4 | 77 | M 224 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:56:23.70 | 00:56:45.30 | +00:26:28 (47.0%) | 5:38 | 10.6 (52.7%) | |||
225 | SADOWNIK Michał | 276 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M3 | 81 | M 225 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:56:24.45 | 00:56:45.55 | +00:26:29 (47.0%) | 5:38 | 10.6 (52.7%) | |||
226 | ROSZAK Tomasz | 343 | Decatlon Team Inowrocław | INOWROCŁAW | M4 | 78 | M 226 | 00:00:28 | 00:56:31.80 | 00:56:59.95 | +00:26:36 (47.1%) | 5:39 | 10.6 (52.7%) | ||||
227 | CHMIELECKI Artur | 93 | BYDGOSZCZ | M4 | 79 | M 227 | 00:00:19 | 00:56:34.35 | 00:56:54.10 | +00:26:39 (47.1%) | 5:39 | 10.6 (52.7%) | |||||
228 | DĘBSKI Jan | 314 | Sołtys | DĄBROWA | M6 | 12 | M 228 | 00:00:17 | 00:56:56.70 | 00:57:14.15 | +00:27:01 (47.5%) | 5:41 | 10.5 (52.2%) | ||||
229 | KOMAJDA Jarosław | 237 | Soleccy biegacze | SOLEC KUJAWSKI | M5 | 30 | M 229 | 00:00:20 | 00:57:05.05 | 00:57:25.40 | +00:27:10 (47.6%) | 5:42 | 10.5 (52.2%) | ||||
230 | BOŻEK Mariusz | 378 | BRZOZA | M5 | 31 | M 230 | 00:00:24 | 00:57:34.35 | 00:57:59.10 | +00:27:39 (48.0%) | 5:45 | 10.4 (51.7%) | |||||
231 | WIERZBOWSKI Krzysztof | 146 | #BBKTS | CHEŁMŻA | M5 | 32 | M 231 | 00:00:11 | 00:57:44.25 | 00:57:56.20 | +00:27:49 (48.2%) | 5:46 | 10.4 (51.7%) | ||||
232 | JĘDRA Andrzej | 155 | Andrzej Jędra | ZŁOTNIKI | M4 | 80 | M 232 | 00:00:21 | 00:57:57.45 | 00:58:18.50 | +00:28:02 (48.4%) | 5:47 | 10.4 (51.7%) | ||||
233 | GOSIENIECKI Konrad | 67 | DRZYCIM | M2 | 22 | M 233 | 00:00:13 | 00:58:34.35 | 00:58:48.00 | +00:28:39 (48.9%) | 5:51 | 10.2 (50.7%) | |||||
234 | MATUSZAK Radosław | 289 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | 81 | M 234 | JFTC SU | 00:00:21 | 00:58:34.90 | 00:58:55.90 | +00:28:39 (48.9%) | 5:51 | 10.2 (50.7%) | |||
235 | KUBICKI Mateusz | 201 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M2 | 23 | M 235 | 00:00:23 | 00:58:44.30 | 00:59:07.55 | +00:28:49 (49.1%) | 5:52 | 10.2 (50.7%) | |||||
236 | KOTLARSKI Krystian | 339 | JFTC SU | SZUBIN | M3 | 82 | M 236 | JFTC SU | 00:00:26 | 00:58:54.40 | 00:59:20.65 | +00:28:59 (49.2%) | 5:53 | 10.2 (50.7%) | |||
237 | PAWLIKOWSKI Szymon | 284 | BYDGOSZCZ | M3 | 83 | M 237 | 00:00:27 | 00:58:58.25 | 00:59:25.40 | +00:29:03 (49.3%) | 5:53 | 10.2 (50.7%) | |||||
238 | PAWLIKOWSKI Piotr | 254 | KWW Wybieram Maison | BIAŁE BŁOTA | M2 | 24 | M 238 | 00:00:26 | 00:58:58.55 | 00:59:25.40 | +00:29:03 (49.3%) | 5:53 | 10.2 (50.7%) | ||||
239 | GRUBA Paweł | 149 | BRZOZA | M3 | 84 | M 239 | Gruba | 00:00:21 | 00:59:28.40 | 00:59:49.85 | +00:29:33 (49.7%) | 5:56 | 10.1 (50.2%) | ||||
240 | TREPANOWSKI Tomasz | 125 | PRZYŁĘKI | M5 | 33 | M 240 | 00:00:26 | 00:59:41.80 | 01:00:08.35 | +00:29:46 (49.9%) | 5:58 | 10.1 (50.2%) | |||||
241 | GAJZLER Jerzy | 372 | Bartodzieje | BYDGOSZCZ | M6 | 13 | M 241 | 00:00:22 | 01:01:20.45 | 01:01:43.40 | +00:31:25 (51.2%) | 6:08 | 9.8 (48.8%) | ||||
242 | ZAŁUBKA Jakub | 266 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | 82 | M 242 | JFTC SU | 00:00:21 | 01:01:25.40 | 01:01:46.50 | +00:31:30 (51.3%) | 6:08 | 9.8 (48.8%) | |||
243 | KWARCZEWSKI Mirosław | 373 | Kwarczusie Team | KOBYLARNIA | M3 | 85 | M 243 | 00:00:17 | 01:01:35.35 | 01:01:52.55 | +00:31:40 (51.4%) | 6:09 | 9.7 (48.3%) | ||||
244 | MASŁYSZ Marcin | 175 | TORUŃ | M3 | 86 | M 244 | 00:00:28 | 01:02:40.85 | 01:03:09.05 | +00:32:45 (52.3%) | 6:16 | 9.6 (47.8%) | |||||
245 | GRABOWSKI Piotr | 281 | Brzoza Biega | CIELE | M5 | 34 | M 245 | Brzoza Biega | 00:00:17 | 01:03:05.35 | 01:03:22.95 | +00:33:10 (52.6%) | 6:18 | 9.5 (47.3%) | |||
246 | SZTEJKA Damian | 367 | BenefitKSO | BYDGOSZCZ | M4 | 83 | M 246 | 00:00:20 | 01:03:52.80 | 01:04:13.60 | +00:33:57 (53.2%) | 6:23 | 9.4 (46.8%) | ||||
247 | PÓŁGĘSEK Rafał | 218 | SOLEC KUJAWSKI | M4 | 84 | M 247 | 00:00:25 | 01:04:12.45 | 01:04:38.35 | +00:34:17 (53.4%) | 6:25 | 9.3 (46.3%) | |||||
248 | BIERYT Arkadiusz | 49 | AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAX UL.BOCZNA 10 | BYDGOSZCZ | M5 | 35 | M 248 | 00:00:05 | 01:07:56.00 | 01:08:01.30 | +00:38:00 (56.0%) | 6:47 | 8.8 (43.8%) | ||||
249 | JUREK Sławomir | 47 | Fundacja Horyzont | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M4 | 85 | M 249 | 00:00:27 | 01:09:45.05 | 01:10:12.60 | +00:39:50 (57.1%) | 6:58 | 8.6 (42.8%) | ||||
250 | MAZURKIEWICZ Grzegorz | 321 | CAMEL | BYDGOSZCZ | M6 | 14 | M 250 | 00:00:18 | 01:10:09.50 | 01:10:27.90 | +00:40:14 (57.4%) | 7:00 | 8.6 (42.8%) | ||||
251 | ZISKIELIŃ Waldemar | 293 | BYDGOSZCZ | M5 | 36 | M 251 | 00:00:17 | 01:10:39.05 | 01:10:56.55 | +00:40:44 (57.7%) | 7:03 | 8.5 (42.3%) | |||||
252 | MIELCAREK Zdzisław | 1 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M7+ | 4 | M 252 | Brzoza Biega | 00:00:31 | 01:28:33.95 | 01:29:05.50 | +00:58:38 (66.2%) | 8:51 | 6.8 (33.8%) | |||
253 | LENC Janusz | 13 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M6 | 15 | M 253 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:27 | 01:28:38.55 | 01:29:06.05 | +00:58:43 (66.2%) | 8:51 | 6.8 (33.8%) | |||
254 | JANIAK Marcin | 327 | BYDGOSZCZ | M3 | 87 | M 254 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:05 | (0.0%) | ||||||||
255 | MAĆKOWSKI Maciej | 190 | UPS Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | 88 | M 255 | 00:00:05 | (0.0%) | ||||||||
256 | BORYSKIN Andrzej | 2 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M7+ | 5 | M 256 | Brzoza Biega | 00:00:33 | (0.0%) |
Znaleziono 256 wynik(ów)