Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2018-09-23 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 402 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 352 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | K-Open | Mundur Kobiety | M-Open | Mundur Mężczyźni | Najlepsza Polka | Najlepszy Polak | Mundur K29 | Mundur M29 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | Mundur K30 | M3 | Mundur M30 | K4 | Mundur K40 | M4 | Mundur M40 | Mundur K50+ | Mundur M50+ | K5 | M5 | K6+ | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna mundurowa | Rodzina | Drużyna | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RATAJCZYK Przemysław | 220 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:02 | ||||
2 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 128 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:03 | |||
3 | GOŁDYN Sebastian | 325 | BYDGOSZCZ | M2 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | ||||
4 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 51 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:03 | |||
5 | PAWŁOWSKI Tomasz | 120 | ZIELONKA | M2 | PAWŁOWSKI | 00:00:04 | ||||
6 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 23 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:04 | |||
7 | DACIO Darek | 197 | SZUBIN | M2 | 00:00:06 | |||||
8 | TUCHOLSKI Mikołaj | 27 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M2 | Niedbalscy | Pałuki Running Team | 00:00:07 | ||
9 | ŻEGLICZ Marek | 110 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M2 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:10 | |||
10 | MELLER Jarosław | 84 | GĘBICE | M2 | 00:00:12 | |||||
11 | GOSIENIECKI Konrad | 67 | DRZYCIM | M2 | 00:00:13 | |||||
12 | RACHWAŁ Maciej | 160 | ŻOŁĘDOWO | M2 | 00:00:15 | |||||
13 | WIŚNIEWSKI Piotr | 194 | Szczycieński Klub Kyokushin Karate | INOWROCŁAW | M2 | Wiśniewscy | 00:00:15 | |||
14 | REPCZYŃSKI Tomek | 231 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:15 | |||||
15 | RENC Patryk | 236 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:16 | ||||
16 | GRALIK Jędrzej | 37 | 1992 | BYDGOSZCZ | M2 | Gralik | Bydgoskie Okonie | 00:00:16 | ||
17 | OGULEWICZ Tomasz | 198 | Toruński Klub Karate Kyokushin | TORUŃ | M2 | 00:00:17 | ||||
18 | BETHKE Slawomir | 260 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M2 | TRISPACE | 00:00:18 | |||
19 | CZYŻEWSKI Daniel | 375 | #slimakibarcin | BARCIN | M2 | 00:00:20 | ||||
20 | KUBICKI Mateusz | 201 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M2 | 00:00:23 | |||||
21 | BIAŁY Dawid | 89 | GKS Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M2 | 00:00:25 | ||||
22 | KAZUBOWSKI Jeremiasz | 214 | JotKaz | BIAŁE BŁOTA | M2 | Kazubowski | 00:00:26 | |||
23 | PAWLIKOWSKI Piotr | 254 | KWW Wybieram Maison | BIAŁE BŁOTA | M2 | 00:00:26 | ||||
24 | PAWLACZYK Paweł | 109 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M2 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:27 |
Znaleziono 24 wynik(ów)