Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2018-09-23 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 402 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 352 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | K-Open | Mundur Kobiety | M-Open | Mundur Mężczyźni | Najlepsza Polka | Najlepszy Polak | Mundur K29 | Mundur M29 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | Mundur K30 | M3 | Mundur M30 | K4 | Mundur K40 | M4 | Mundur M40 | Mundur K50+ | Mundur M50+ | K5 | M5 | K6+ | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna mundurowa | Rodzina | Drużyna | Czas startu | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRZEZIŃSKI Błażej | 3 | BrzezinRunClub | BYDGOSZCZ | M3 | 1 | M 2 | JW 1515 BYDGOSZCZ | Brzezińscy | 00:00:03 | 00:31:19.45 | 00:31:22.65 | 3:07 | 19.2 (100%) | |||
2 | NARTOWSKI Kamil | 379 | TORUŃ | M3 | 2 | M 3 | RCI Bydgoszcz | 00:00:01 | 00:32:58.50 | 00:33:00.35 | +00:01:39 (5.0%) | 3:17 | 18.2 (94.8%) | ||||
3 | KRYSKE Bartosz | 299 | Spójnia białe blota | BIAŁE BŁOTA | M3 | 4 | M 6 | Jw 2980 braniewo | KRYSKE | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:03 | 00:34:49.15 | 00:34:52.75 | +00:03:29 (10.0%) | 3:28 | 17.2 (89.6%) | |
4 | GÓRNY Maciej | 388 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUPA | M3 | 6 | M 10 | CSLog Grudziądz | 00:00:01 | 00:35:21.45 | 00:35:23.40 | +00:04:02 (11.4%) | 3:32 | 17 (88.5%) | |||
5 | DEROŃ Waldemar | 326 | BYDGOSZCZ | M3 | 7 | M 11 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:05 | 00:36:14.70 | 00:36:20.05 | +00:04:55 (13.6%) | 3:37 | 16.6 (86.5%) | ||||
6 | BEDNARCZYK Adrian | 333 | BYDGOSZCZ | M3 | 8 | M 13 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:04 | 00:36:27.25 | 00:36:31.50 | +00:05:07 (14.1%) | 3:38 | 16.5 (85.9%) | ||||
7 | WERYK Sebastian | 330 | BYDGOSZCZ | M3 | 9 | M 14 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:36:31.00 | 00:36:34.40 | +00:05:11 (14.2%) | 3:39 | 16.4 (85.4%) | ||||
8 | MARKOWSKI Artur | 391 | 12 WOG | SIERPC / TORUŃ | M3 | 12 | M 25 | 12WOG | 00:00:03 | 00:37:54.75 | 00:37:58.30 | +00:06:35 (17.4%) | 3:47 | 15.8 (82.3%) | |||
9 | FROM Piotr | 264 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUPA | M3 | 13 | M 28 | CSLog Grudziądz | 00:00:05 | 00:38:06.65 | 00:38:12.15 | +00:06:47 (17.8%) | 3:48 | 15.7 (81.8%) | |||
10 | KARASZEWSKI Norbert | 147 | 1. WSzP Bydgoszcz | BIAŁE BŁOTA | M3 | 18 | M 40 | 1. WSzP Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:39:14.70 | 00:39:18.45 | +00:07:55 (20.2%) | 3:55 | 15.3 (79.7%) | |||
11 | MATUŁA Adam | 332 | BYDGOSZCZ | M3 | 20 | M 43 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:39:33.60 | 00:39:37.35 | +00:08:14 (20.8%) | 3:57 | 15.2 (79.2%) | ||||
12 | SERWACZAK Grzegorz | 285 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GOLUB-DOBRZYŃ | M3 | 23 | M 46 | CSLog Grudziądz | 00:00:07 | 00:40:00.95 | 00:40:08.20 | +00:08:41 (21.7%) | 4:00 | 15 (78.1%) | |||
13 | FILIPCZAK Jarosław | 362 | BYDGOSZCZ | M3 | 25 | M 50 | Policja | 00:00:22 | 00:40:41.40 | 00:41:03.60 | +00:09:21 (23.0%) | 4:04 | 14.7 (76.6%) | ||||
14 | DOBOSZ Maciej | 153 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 27 | M 52 | Służba Więzienna | 00:00:07 | 00:40:53.40 | 00:41:00.90 | +00:09:33 (23.4%) | 4:05 | 14.7 (76.6%) | ||||
15 | SZEWCZAK Jacek | 265 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M3 | 32 | M 69 | CSLog Grudziądz | Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz | 00:00:13 | 00:42:35.25 | 00:42:48.55 | +00:11:15 (26.4%) | 4:15 | 14.1 (73.4%) | ||
16 | WALDA Łukasz | 48 | BYDGOSZCZ | M3 | 33 | M 71 | Służba Więzienna | 00:00:09 | 00:42:41.30 | 00:42:50.50 | +00:11:21 (26.6%) | 4:16 | 14.1 (73.4%) | ||||
17 | GAWLIKOWSKI Przemysław | 340 | 12WOG | WIELKA NIESZAWKA | M3 | 35 | M 73 | 12WOG | 00:00:10 | 00:42:48.50 | 00:42:59.45 | +00:11:29 (26.8%) | 4:16 | 14 (72.9%) | |||
18 | JANKIEWICZ Maciej | 111 | Spójnia Białe Błota | BYDGOSZCZ | M3 | 36 | M 76 | Policja | 00:00:07 | 00:43:11.10 | 00:43:18.45 | +00:11:51 (27.5%) | 4:19 | 13.9 (72.4%) | |||
19 | TOMECKI Teodor | 173 | 22 ODN | NIWY | M3 | 38 | M 80 | 22 ODN | 00:00:08 | 00:43:38.40 | 00:43:47.05 | +00:12:18 (28.2%) | 4:21 | 13.7 (71.4%) | |||
20 | RACHOŃ Jacek | 263 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M3 | 41 | M 91 | CSLog Grudziądz | 00:00:12 | 00:44:17.75 | 00:44:29.85 | +00:12:58 (29.3%) | 4:25 | 13.5 (70.3%) | |||
21 | GÓRA Krystian | 338 | BYDGOSZCZ | M3 | 46 | M 107 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:15 | 00:44:48.45 | 00:45:03.65 | +00:13:29 (30.1%) | 4:28 | 13.4 (69.8%) | ||||
22 | NIEWOLSKI Marcin | 246 | Komenda Powiatowa Policji w Żninie | ŻNIN | M3 | 47 | M 112 | Policja | 00:00:14 | 00:44:55.30 | 00:45:09.90 | +00:13:35 (30.3%) | 4:29 | 13.4 (69.8%) | |||
23 | ŚCIBAK Wojciech | 154 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 48 | M 114 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:45:05.10 | 00:45:13.05 | +00:13:45 (30.5%) | 4:30 | 13.3 (69.3%) | |||
24 | RYBARCZYK Bartosz | 359 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | 49 | M 115 | 1. WSzP Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:45:12.40 | 00:45:17.85 | +00:13:52 (30.7%) | 4:31 | 13.3 (69.3%) | |||
25 | GLIWKA Artur | 34 | Gliwek | INOWROCŁAW | M3 | 51 | M 117 | Dowództwo 1. Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych | 00:00:10 | 00:45:15.10 | 00:45:25.30 | +00:13:55 (30.8%) | 4:31 | 13.3 (69.3%) | |||
26 | KUJAWA Daniel | 139 | 56. Baza Lotnicza | INOWROCŁAW | M3 | 61 | M 143 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:16 | 00:46:52.45 | 00:47:09.40 | +00:15:33 (33.2%) | 4:41 | 12.8 (66.7%) | |||
27 | CZERWIŃSKI Michał | 55 | 12WOG | INOWROCŁAW | M3 | 63 | M 153 | 12WOG | 00:00:16 | 00:48:02.75 | 00:48:19.25 | +00:16:43 (34.8%) | 4:48 | 12.5 (65.1%) | |||
28 | SZELIGA Karol | 286 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | BYDGOSZCZ | M3 | 65 | M 160 | CSLog Grudziądz | 00:00:12 | 00:48:45.80 | 00:48:58.40 | +00:17:26 (35.8%) | 4:52 | 12.3 (64.1%) | |||
29 | STACHNIUK Przemysław | 290 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 66 | M 163 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:48:58.75 | 00:49:06.70 | +00:17:39 (36.0%) | 4:53 | 12.2 (63.5%) | |||
30 | PAWLAK Jakub | 322 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 67 | M 175 | JFTC SU | 00:00:25 | 00:50:30.10 | 00:50:56.00 | +00:19:10 (38.0%) | 5:03 | 11.9 (62.0%) | |||
31 | GRZYWIŃSKI Wojtek | 56 | 12WOG | TORUŃ | M3 | 68 | M 176 | 12WOG | 00:00:12 | 00:50:30.30 | 00:50:42.30 | +00:19:10 (38.0%) | 5:03 | 11.9 (62.0%) | |||
32 | URBAŃSKI Tomasz | 184 | BYDGOSZCZ | M3 | 69 | M 177 | 1.GPR Świdwin | 00:00:25 | 00:50:36.50 | 00:51:01.65 | +00:19:17 (38.1%) | 5:03 | 11.9 (62.0%) | ||||
33 | SADOWNIK Michał | 276 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M3 | 81 | M 225 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:56:24.45 | 00:56:45.55 | +00:25:05 (44.5%) | 5:38 | 10.6 (55.2%) | |||
34 | KOTLARSKI Krystian | 339 | JFTC SU | SZUBIN | M3 | 82 | M 236 | JFTC SU | 00:00:26 | 00:58:54.40 | 00:59:20.65 | +00:27:34 (46.8%) | 5:53 | 10.2 (53.1%) | |||
35 | JANIAK Marcin | 327 | BYDGOSZCZ | M3 | 87 | M 254 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:05 | (0.0%) |
Znaleziono 35 wynik(ów)