Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2018-09-23 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 402 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 352 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | K-Open | Mundur Kobiety | M-Open | Mundur Mężczyźni | Najlepsza Polka | Najlepszy Polak | Mundur K29 | Mundur M29 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | Mundur K30 | M3 | Mundur M30 | K4 | Mundur K40 | M4 | Mundur M40 | Mundur K50+ | Mundur M50+ | K5 | M5 | K6+ | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna mundurowa | Rodzina | Drużyna | Czas startu | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRZEZIŃSKI Błażej | 3 | BrzezinRunClub | BYDGOSZCZ | M3 | 1 | M 2 | JW 1515 BYDGOSZCZ | Brzezińscy | 00:00:03 | 00:31:19.45 | 00:31:22.65 | 3:07 | 19.2 (100%) | |||
2 | NARTOWSKI Kamil | 379 | TORUŃ | M3 | 2 | M 3 | RCI Bydgoszcz | 00:00:01 | 00:32:58.50 | 00:33:00.35 | +00:01:39 (5.0%) | 3:17 | 18.2 (94.8%) | ||||
3 | KRYSKE Bartosz | 299 | Spójnia białe blota | BIAŁE BŁOTA | M3 | 4 | M 6 | Jw 2980 braniewo | KRYSKE | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:03 | 00:34:49.15 | 00:34:52.75 | +00:03:29 (10.0%) | 3:28 | 17.2 (89.6%) | |
4 | GÓRNY Maciej | 388 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUPA | M3 | 6 | M 10 | CSLog Grudziądz | 00:00:01 | 00:35:21.45 | 00:35:23.40 | +00:04:02 (11.4%) | 3:32 | 17 (88.5%) | |||
5 | DEROŃ Waldemar | 326 | BYDGOSZCZ | M3 | 7 | M 11 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:05 | 00:36:14.70 | 00:36:20.05 | +00:04:55 (13.6%) | 3:37 | 16.6 (86.5%) | ||||
6 | BEDNARCZYK Adrian | 333 | BYDGOSZCZ | M3 | 8 | M 13 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:04 | 00:36:27.25 | 00:36:31.50 | +00:05:07 (14.1%) | 3:38 | 16.5 (85.9%) | ||||
7 | WERYK Sebastian | 330 | BYDGOSZCZ | M3 | 9 | M 14 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:36:31.00 | 00:36:34.40 | +00:05:11 (14.2%) | 3:39 | 16.4 (85.4%) | ||||
8 | STACHOWICZ Wiesław | 12 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | 2 | M 15 | 1. WSzP Bydgoszcz | Brzoza Biega | 00:00:03 | 00:36:43.40 | 00:36:46.60 | +00:05:23 (14.7%) | 3:40 | 16.3 (84.9%) | ||
9 | KOWALCZYK Marek | 10 | BYDGOSZCZ | M4 | 4 | M 17 | Policja | 00:00:02 | 00:36:50.15 | 00:36:53.05 | +00:05:30 (15.0%) | 3:41 | 16.3 (84.9%) | ||||
10 | GOŁDYN Sebastian | 325 | BYDGOSZCZ | M2 | 4 | M 19 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:37:02.55 | 00:37:06.45 | +00:05:43 (15.4%) | 3:42 | 16.2 (84.4%) | ||||
11 | ŁOPUSZYŃSKI Rafał | 320 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 6 | M 21 | 12WOG | 00:00:00 | 00:37:19.55 | 00:37:19.55 | +00:06:00 (16.1%) | 3:43 | 16.1 (83.9%) | |||
12 | SZYSZKA Mariusz | 329 | BYDGOSZCZ | M4 | 7 | M 23 | 1 Brygada Logistyczna | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 00:00:05 | 00:37:21.70 | 00:37:27.15 | +00:06:02 (16.2%) | 3:44 | 16.1 (83.9%) | |||
13 | MARKOWSKI Artur | 391 | 12 WOG | SIERPC / TORUŃ | M3 | 12 | M 25 | 12WOG | 00:00:03 | 00:37:54.75 | 00:37:58.30 | +00:06:35 (17.4%) | 3:47 | 15.8 (82.3%) | |||
14 | BALCERZAK Marcin | 219 | 33. BLTr Powidz | DĄBROWA | M4 | 8 | M 26 | 33 BLTr Powidz | 00:00:04 | 00:38:01.80 | 00:38:06.55 | +00:06:42 (17.6%) | 3:48 | 15.8 (82.3%) | |||
15 | SOWA Wojciech | 123 | CSAiU | UNISŁAW | M4 | 9 | M 27 | CSAiU Toruń | Sowa | CSAiU | 00:00:02 | 00:38:02.10 | 00:38:04.85 | +00:06:42 (17.6%) | 3:48 | 15.8 (82.3%) | |
16 | FROM Piotr | 264 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUPA | M3 | 13 | M 28 | CSLog Grudziądz | 00:00:05 | 00:38:06.65 | 00:38:12.15 | +00:06:47 (17.8%) | 3:48 | 15.7 (81.8%) | |||
17 | KRELA Andrzej | 324 | BYDGOSZCZ | M4 | 12 | M 37 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:04 | 00:38:59.95 | 00:39:04.00 | +00:07:40 (19.7%) | 3:54 | 15.4 (80.2%) | ||||
18 | KARASZEWSKI Norbert | 147 | 1. WSzP Bydgoszcz | BIAŁE BŁOTA | M3 | 18 | M 40 | 1. WSzP Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:39:14.70 | 00:39:18.45 | +00:07:55 (20.2%) | 3:55 | 15.3 (79.7%) | |||
19 | MATUŁA Adam | 332 | BYDGOSZCZ | M3 | 20 | M 43 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | 00:39:33.60 | 00:39:37.35 | +00:08:14 (20.8%) | 3:57 | 15.2 (79.2%) | ||||
20 | SERWACZAK Grzegorz | 285 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GOLUB-DOBRZYŃ | M3 | 23 | M 46 | CSLog Grudziądz | 00:00:07 | 00:40:00.95 | 00:40:08.20 | +00:08:41 (21.7%) | 4:00 | 15 (78.1%) | |||
21 | PURWIN Piotr | 75 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | 15 | M 48 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:12 | 00:40:20.45 | 00:40:32.85 | +00:09:01 (22.4%) | 4:02 | 14.9 (77.6%) | |||
22 | GNIOT Jacek | 275 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M4 | 16 | M 49 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:12 | 00:40:23.65 | 00:40:36.35 | +00:09:04 (22.5%) | 4:02 | 14.9 (77.6%) | |||
23 | FILIPCZAK Jarosław | 362 | BYDGOSZCZ | M3 | 25 | M 50 | Policja | 00:00:22 | 00:40:41.40 | 00:41:03.60 | +00:09:21 (23.0%) | 4:04 | 14.7 (76.6%) | ||||
24 | DOBOSZ Maciej | 153 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 27 | M 52 | Służba Więzienna | 00:00:07 | 00:40:53.40 | 00:41:00.90 | +00:09:33 (23.4%) | 4:05 | 14.7 (76.6%) | ||||
25 | DAŃCZUK Jerzy | 143 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | 3 | M 62 | RCI Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:41:31.45 | 00:41:36.70 | +00:10:12 (24.6%) | 4:09 | 14.5 (75.5%) | |||
26 | SZEWCZAK Jacek | 265 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M3 | 32 | M 69 | CSLog Grudziądz | Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz | 00:00:13 | 00:42:35.25 | 00:42:48.55 | +00:11:15 (26.4%) | 4:15 | 14.1 (73.4%) | ||
27 | PAWŁOWSKI Radosław | 119 | JFTC SU | ZIELONKA | M5 | 5 | M 70 | JFTC SU | PAWŁOWSKI | 00:00:06 | 00:42:37.10 | 00:42:44.00 | +00:11:17 (26.5%) | 4:15 | 14.1 (73.4%) | ||
28 | WALDA Łukasz | 48 | BYDGOSZCZ | M3 | 33 | M 71 | Służba Więzienna | 00:00:09 | 00:42:41.30 | 00:42:50.50 | +00:11:21 (26.6%) | 4:16 | 14.1 (73.4%) | ||||
29 | GAWLIKOWSKI Przemysław | 340 | 12WOG | WIELKA NIESZAWKA | M3 | 35 | M 73 | 12WOG | 00:00:10 | 00:42:48.50 | 00:42:59.45 | +00:11:29 (26.8%) | 4:16 | 14 (72.9%) | |||
30 | JANKIEWICZ Maciej | 111 | Spójnia Białe Błota | BYDGOSZCZ | M3 | 36 | M 76 | Policja | 00:00:07 | 00:43:11.10 | 00:43:18.45 | +00:11:51 (27.5%) | 4:19 | 13.9 (72.4%) | |||
31 | KUNKE Tomasz | 77 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | 25 | M 77 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:07 | 00:43:14.00 | 00:43:21.85 | +00:11:54 (27.5%) | 4:19 | 13.9 (72.4%) | |||
32 | TOMECKI Teodor | 173 | 22 ODN | NIWY | M3 | 38 | M 80 | 22 ODN | 00:00:08 | 00:43:38.40 | 00:43:47.05 | +00:12:18 (28.2%) | 4:21 | 13.7 (71.4%) | |||
33 | NITKA Ireneusz | 39 | LUKS Start Nakło | NAKŁO NAD NOT | M4 | 27 | M 81 | Służba Więzienna | 00:00:27 | 00:43:43.90 | 00:44:11.75 | +00:12:24 (28.4%) | 4:22 | 13.7 (71.4%) | |||
34 | TRZECIAK Robert | 341 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 28 | M 86 | 12WOG | 00:00:11 | 00:44:01.40 | 00:44:13.25 | +00:12:41 (28.8%) | 4:24 | 13.6 (70.8%) | |||
35 | BARCZAK Piotr | 313 | BIAŁE BŁOTA | M5 | 7 | M 88 | IWSP SZ | 00:00:07 | 00:44:04.90 | 00:44:12.15 | +00:12:45 (28.9%) | 4:24 | 13.6 (70.8%) | ||||
36 | RACHOŃ Jacek | 263 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M3 | 41 | M 91 | CSLog Grudziądz | 00:00:12 | 00:44:17.75 | 00:44:29.85 | +00:12:58 (29.3%) | 4:25 | 13.5 (70.3%) | |||
37 | NAMIEŚNIK Krzysztof | 62 | KrzysieKN | INOWROCŁAW | M4 | 32 | M 95 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:10 | 00:44:22.60 | 00:44:33.50 | +00:13:03 (29.4%) | 4:26 | 13.5 (70.3%) | |||
38 | GÓRA Krystian | 338 | BYDGOSZCZ | M3 | 46 | M 107 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:15 | 00:44:48.45 | 00:45:03.65 | +00:13:29 (30.1%) | 4:28 | 13.4 (69.8%) | ||||
39 | MURAS Michał | 229 | 22.ODN | CZARNOWO | M4 | 38 | M 109 | 22 ODN | 00:00:08 | 00:44:51.00 | 00:44:59.65 | +00:13:31 (30.2%) | 4:29 | 13.4 (69.8%) | |||
40 | NIEWOLSKI Marcin | 246 | Komenda Powiatowa Policji w Żninie | ŻNIN | M3 | 47 | M 112 | Policja | 00:00:14 | 00:44:55.30 | 00:45:09.90 | +00:13:35 (30.3%) | 4:29 | 13.4 (69.8%) | |||
41 | ZYGLER Zbigniew | 132 | 22 ODN | BYDGOSZCZ | M4 | 40 | M 113 | 22 ODN | 00:00:09 | 00:45:01.80 | 00:45:11.45 | +00:13:42 (30.4%) | 4:30 | 13.3 (69.3%) | |||
42 | ŚCIBAK Wojciech | 154 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 48 | M 114 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:45:05.10 | 00:45:13.05 | +00:13:45 (30.5%) | 4:30 | 13.3 (69.3%) | |||
43 | RYBARCZYK Bartosz | 359 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | 49 | M 115 | 1. WSzP Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:45:12.40 | 00:45:17.85 | +00:13:52 (30.7%) | 4:31 | 13.3 (69.3%) | |||
44 | GLIWKA Artur | 34 | Gliwek | INOWROCŁAW | M3 | 51 | M 117 | Dowództwo 1. Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych | 00:00:10 | 00:45:15.10 | 00:45:25.30 | +00:13:55 (30.8%) | 4:31 | 13.3 (69.3%) | |||
45 | KARPIŃSKI Adam | 57 | 12WOG | BRZOZÓWKA | M5 | 11 | M 118 | 12WOG | 00:00:17 | 00:45:19.70 | 00:45:37.45 | +00:14:00 (30.9%) | 4:32 | 13.2 (68.8%) | |||
46 | KOWALIK Waldemar | 61 | BYDGOSZCZ | M4 | 41 | M 119 | PWL BYDGOSZCZ | 00:00:23 | 00:45:21.85 | 00:45:45.75 | +00:14:02 (30.9%) | 4:32 | 13.2 (68.8%) | ||||
47 | DOMERACKI Marek | 273 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M5 | 14 | M 136 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:46:38.00 | 00:46:59.55 | +00:15:18 (32.8%) | 4:39 | 12.9 (67.2%) | |||
48 | HOLICZKO Mirosław | 245 | JW 1515 | BYDGOSZCZ | M5 | 16 | M 141 | JW 1515 BYDGOSZCZ | 00:00:07 | 00:46:46.40 | 00:46:53.60 | +00:15:26 (33.0%) | 4:40 | 12.8 (66.7%) | |||
49 | KUJAWA Daniel | 139 | 56. Baza Lotnicza | INOWROCŁAW | M3 | 61 | M 143 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:16 | 00:46:52.45 | 00:47:09.40 | +00:15:33 (33.2%) | 4:41 | 12.8 (66.7%) | |||
50 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 240 | 603392651 | BYDGOSZCZ | M4 | 48 | M 144 | RCI Bydgoszcz | 00:00:05 | 00:46:52.95 | 00:46:58.10 | +00:15:33 (33.2%) | 4:41 | 12.8 (66.7%) | |||
51 | SZPOJDA Grzegorz | 249 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | WYRZYSK | M4 | 50 | M 146 | Służba Więzienna | 00:00:11 | 00:47:11.50 | 00:47:23.45 | +00:15:52 (33.6%) | 4:43 | 12.7 (66.1%) | |||
52 | CZERWIŃSKI Michał | 55 | 12WOG | INOWROCŁAW | M3 | 63 | M 153 | 12WOG | 00:00:16 | 00:48:02.75 | 00:48:19.25 | +00:16:43 (34.8%) | 4:48 | 12.5 (65.1%) | |||
53 | SZELIGA Karol | 286 | CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZ | BYDGOSZCZ | M3 | 65 | M 160 | CSLog Grudziądz | 00:00:12 | 00:48:45.80 | 00:48:58.40 | +00:17:26 (35.8%) | 4:52 | 12.3 (64.1%) | |||
54 | KOZŁOWSKI Rafał F. | 58 | BARCIN | M4 | 56 | M 162 | PWL BYDGOSZCZ | 00:00:24 | 00:48:54.85 | 00:49:19.60 | +00:17:35 (36.0%) | 4:53 | 12.3 (64.1%) | ||||
55 | STACHNIUK Przemysław | 290 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 66 | M 163 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:48:58.75 | 00:49:06.70 | +00:17:39 (36.0%) | 4:53 | 12.2 (63.5%) | |||
56 | PODSIEDLIK Zbigniew | 215 | 22 ODN | BYDGOSZCZ | M4 | 58 | M 170 | 22 ODN | 00:00:09 | 00:49:42.15 | 00:49:51.70 | +00:18:22 (37.0%) | 4:58 | 12.1 (63.0%) | |||
57 | KRÓL Dariusz | 158 | 22 ODN | GNIEZNO | M4 | 61 | M 173 | 22 ODN | 00:00:09 | 00:50:01.50 | 00:50:11.35 | +00:18:42 (37.4%) | 5:00 | 12 (62.5%) | |||
58 | PAWLAK Jakub | 322 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M3 | 67 | M 175 | JFTC SU | 00:00:25 | 00:50:30.10 | 00:50:56.00 | +00:19:10 (38.0%) | 5:03 | 11.9 (62.0%) | |||
59 | GRZYWIŃSKI Wojtek | 56 | 12WOG | TORUŃ | M3 | 68 | M 176 | 12WOG | 00:00:12 | 00:50:30.30 | 00:50:42.30 | +00:19:10 (38.0%) | 5:03 | 11.9 (62.0%) | |||
60 | URBAŃSKI Tomasz | 184 | BYDGOSZCZ | M3 | 69 | M 177 | 1.GPR Świdwin | 00:00:25 | 00:50:36.50 | 00:51:01.65 | +00:19:17 (38.1%) | 5:03 | 11.9 (62.0%) | ||||
61 | KOŁODZIEJSKI Stanisław | 59 | LIŃSK | M4 | 64 | M 179 | PWL BYDGOSZCZ | 00:00:11 | 00:50:38.15 | 00:50:49.95 | +00:19:18 (38.1%) | 5:03 | 11.8 (61.5%) | ||||
62 | MARCINIAK Jarosław | 311 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | 68 | M 187 | JFTC SU | 00:00:07 | 00:51:04.05 | 00:51:11.15 | +00:19:44 (38.7%) | 5:06 | 11.7 (60.9%) | |||
63 | KUZIEMSKI Jacek | 79 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | 26 | M 207 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:13 | 00:53:28.10 | 00:53:41.95 | +00:22:08 (41.4%) | 5:20 | 11.2 (58.3%) | |||
64 | WOJANOWSKI Zbigniew | 74 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M6 | 10 | M 208 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:11 | 00:53:31.40 | 00:53:43.20 | +00:22:11 (41.5%) | 5:21 | 11.2 (58.3%) | |||
65 | KĘSIK Roman | 72 | Cytadela Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | 27 | M 210 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | 00:00:07 | 00:53:55.45 | 00:54:02.85 | +00:22:36 (41.9%) | 5:23 | 11.1 (57.8%) | |||
66 | ŻYŁA Wiesław | 278 | WZU S.A. | GRUDZIADZ | M4 | 77 | M 224 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:56:23.70 | 00:56:45.30 | +00:25:04 (44.5%) | 5:38 | 10.6 (55.2%) | |||
67 | SADOWNIK Michał | 276 | WZU S.A. | GRUDZIĄDZ | M3 | 81 | M 225 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | 00:00:21 | 00:56:24.45 | 00:56:45.55 | +00:25:05 (44.5%) | 5:38 | 10.6 (55.2%) | |||
68 | MATUSZAK Radosław | 289 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | 81 | M 234 | JFTC SU | 00:00:21 | 00:58:34.90 | 00:58:55.90 | +00:27:15 (46.5%) | 5:51 | 10.2 (53.1%) | |||
69 | KOTLARSKI Krystian | 339 | JFTC SU | SZUBIN | M3 | 82 | M 236 | JFTC SU | 00:00:26 | 00:58:54.40 | 00:59:20.65 | +00:27:34 (46.8%) | 5:53 | 10.2 (53.1%) | |||
70 | ZAŁUBKA Jakub | 266 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M4 | 82 | M 242 | JFTC SU | 00:00:21 | 01:01:25.40 | 01:01:46.50 | +00:30:05 (49.0%) | 6:08 | 9.8 (51.0%) | |||
71 | JANIAK Marcin | 327 | BYDGOSZCZ | M3 | 87 | M 254 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:05 | (0.0%) |
Znaleziono 71 wynik(ów)