VIII EKSTREMALNY DZIKOBIEG, VIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
Festiwal Biegowy Dziki Weekend 2022
Festiwal Biegowy Dziki Weekend 2022
Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2022-08-21 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 416 |
Wystartowało : | 385 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 375 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużyna | Drużyna mudurowa | Grupa Azoty K | Mundurowi K | Powiat Police K | Grupa Azoty M | Mundurowi M | Powiat Police M | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | 7BOW/1BZ/1 | Norbert Jefimczyk Michał Pytlak Albin Zaharczuk | 00:55:51.55 00:57:03.40 00:58:48.60 | 02:51:42.000 |
2 | 7BOW/1BZ | Artur Nowicki Krzysztof Golański Mariusz Borychowski | 01:00:27.85 01:00:49.15 01:02:18.05 | 03:03:34.000 |
3 | VO2MAX RACING TEAM | Krzysztof Plesner Janusz Adamski Tomasz Chmielewski | 00:58:44.75 01:04:58.00 01:06:50.45 | 03:10:32.000 |
4 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Radosław Chaja Maciej Grabek Karolina Marzec | 01:09:18.15 01:11:53.80 01:15:18.60 | 03:36:29.000 |
5 | MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ | Maciej Dutkiewicz Łukasz Klim Kamil Król | 01:02:46.55 01:19:08.40 01:19:40.45 | 03:41:34.000 |
6 | PSP SZCZECIN | Radosław Buras Tomasz Gołębiewski Władysław Grygorcewicz | 01:01:59.10 01:12:19.80 01:28:51.15 | 03:43:09.000 |
7 | 14ZBOT/142BLP | Marcin Ryttel Mateusz Czekajewski Robert Kucharczyk | 01:17:48.35 01:19:17.60 01:20:21.05 | 03:57:26.000 |
8 | SKB DZIK | Edyta Dydek Kamil Pasikowski Michał Rutkowski | 01:09:39.00 01:17:52.80 01:38:54.65 | 04:06:25.000 |
9 | HELL’S HEAVEN SZCZECIN | Tomasz Kniaź Monika Dubiel Anna Wójcicka | 01:14:56.40 01:23:58.25 01:31:57.05 | 04:10:51.000 |
10 | GRUPA MALBORK | Andrzej Skowroński Sebastian Woszczyk Agnieszka Masys | 01:18:54.95 01:19:03.45 01:33:15.75 | 04:11:12.000 |
11 | OŻW SZCZECIN | Kamil Koczkodaj Mariusz Solis Piotr Karczewicz | 01:16:00.45 01:25:36.60 01:33:18.00 | 04:14:54.000 |
12 | 7BOW/1BZ/K | Anna Raczyńska Magdalena Grzybek Justyna Kulińska | 01:19:02.85 01:26:47.45 01:46:36.50 | 04:32:25.000 |
13 | GRUPA AZOTY | Zbigniew Bucholc Maciej Senderowski Łukasz Targosz | 01:26:57.60 01:35:07.35 01:45:23.30 | 04:47:27.000 |
14 | CSB DRAWSKO | Małgorzata Leppak Grzegorz Cesak Karol Mazur | 01:34:59.05 01:35:01.90 01:41:37.05 | 04:51:37.000 |
15 | GPTW | Michał Rohde Maciej Strzygocki Agnieszka Kowal-Rohde | 01:36:32.20 01:37:15.40 01:41:36.90 | 04:55:23.000 |
16 | BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS | Paweł Zabłocki Patryk Kwapisz Marcin Dywelski | 01:33:01.65 01:43:17.85 01:43:53.35 | 05:00:11.000 |
17 | TENET | Tomasz Czyżewski Wojciech Patzki Andrzej Zawadzki | 01:29:14.55 01:36:41.25 02:07:23.45 | 05:13:18.000 |
18 | BADASKI | Maksym Cieslewicz Oskar Loks Filip Chudzinski | 01:52:51.70 01:52:52.00 01:54:21.00 | 05:40:04.000 |
19 | DZIKIE ŻÓŁWIE | Anna Dorawa-Ziomek Monika Romanowicz Aleksandra Suchodolska | 01:35:56.05 01:43:01.80 02:29:12.20 | 05:48:09.000 |
20 | KSF | Katarzyna Pilarczyk Laura Paczkowska Roksana Dziedzina | 01:23:25.15 02:00:33.65 02:27:49.50 | 05:51:47.000 |
21 | ŻANDARMERIA WOJSKOWA | Paweł Sawicki Agnieszka Burdelak Ewelina Badura | 02:01:16.20 02:01:16.35 02:01:16.45 | 06:03:48.000 |
22 | ANIA&KASIA | Anna Adamska Katarzyna Karlin-Grażewicz Jarek Miciuk | 02:02:41.35 02:06:14.10 02:06:28.65 | 06:15:23.000 |
23 | IHUHU TEAM | Wojciech Kiwilsza Marta Wiśniewska Rafał Woźniak | 02:06:45.40 02:06:45.45 02:06:45.45 | 06:20:15.000 |
24 | ALUHAK | Alicja Lutoborska Mariusz Lutoborski Sylwia Ławniczak | 02:05:05.55 02:05:05.55 02:15:47.80 | 06:25:57.000 |
25 | FAMILY TEAM | Agnieszka Szałkowska Radosław Szałkowski Magdalena Staniszewska-Kuś | 02:07:42.60 02:07:42.85 02:14:15.70 | 06:29:39.000 |
26 | PDC LOGISTICS | Kamila Kowalska Karol Szyszka Iwona Typek | 02:19:20.55 02:20:29.70 02:21:23.45 | 07:01:12.000 |
27 | STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM | Mikołaj Dubicki Patryk Kunikowski Zbigniew Jadrych | 02:24:38.70 02:27:30.85 02:27:31.40 | 07:19:39.000 |
28 | BRAUNSCHWEIG HASH HOUSE HARRIERS | Jan - michel Schulze Sebastian Schmidt Philip Buhmann | 02:26:51.75 02:26:51.80 02:26:52.40 | 07:20:34.000 |
29 | MACARENA WARRIORS | Anna Jędryka Kamil Warchoł Dawid Zemła | 03:32:06.50 03:32:06.55 03:32:07.10 | 10:36:19.000 |
Znaleziono 29 wynik(ów)