VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-10-09
Miejsce:
Cisna
Dystans:
26 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
522
Wystartowało:
433
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
429
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SOBAS Jacek 2384ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM301M 100:01:0301:06:0602:08:19.8002:09:22.80 4:5612,2
2FARON Robert 2547SALCO GARMIN TEAMZALESIE 266M401M 200:01:0301:05:3602:09:51.2002:10:55.00+00:01:314:5912,0
3ZEBATKA Lary 2200WWW.LARYZEBATKA.COMRZESZÓWM302M 300:01:0401:07:3802:14:57.3502:16:01.35+00:06:375:1111,6
4KOŚCIELNIAK Kacper 2548SALCO GARMIN TEAMMSZANA DOLNAM201M 400:01:0401:08:5902:17:35.6002:18:40.00+00:09:155:1711,3
5KAPAON Aleksander 2484CAZZO CLUB RUNNING TEAMSTRACHÓWKAM202M 500:01:0401:08:5802:18:13.4502:19:18.40+00:09:535:1811,3
6KIPER Maciej 2105JAROSLAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM402M 600:01:0301:07:5502:20:54.8502:21:58.35+00:12:355:2511,1
7MORAWA Mateusz 2555LACHO TEAMKRAKÓWM403M 700:01:0501:11:4102:21:53.8002:22:59.10+00:13:345:2711,0
8ZDANOWSKI Łukasz 2545ZDANOWSKITEAMSIEDLCEM303M 800:01:0401:09:2402:23:24.8502:24:29.80+00:15:055:3010,9
9BRZĄKALSKI Krzysiek 2490EAZYMUT.PLPŁOCKM203M 900:01:0401:11:4102:25:01.5502:26:06.50+00:16:415:3410,8
10SIERADZKI Krzysztof 2216PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWARSZAWAM304M 1000:01:0401:13:0302:25:52.5002:26:56.55+00:17:325:3610,7
11TRACZ Łukasz 2400WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRZESZÓWM305M 1100:17:2401:14:3602:27:00.1002:44:24.55+00:18:405:3910,6
12KARAŚ Marcin 2486BUFFMAKÓW PODHALAŃSKIM306M 1200:01:0301:13:1202:27:26.9002:28:30.20+00:19:075:4010,6
13LIPA Piotr 2269OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓWM307M 1300:01:1001:14:5102:27:29.0002:28:39.25+00:19:095:4010,6
14TRACZ Paulina 2402SALCOGARMINTEAMRZESZÓWK301K 100:17:2401:15:5402:29:05.1002:46:29.75+00:20:455:4410,5
15PAJĄK Bartłomiej 2263SMSKLIMASKIERNIEWICEM308M 1400:01:0301:14:5202:31:14.1502:32:17.30+00:22:545:4910,3
16KOCIOŁEK Witold 2259INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMKRAKÓWM404M 1500:01:0401:14:0702:32:05.4002:33:09.95+00:23:455:5010,3
17WETHACZ Dariusz 2477LOKOMOTIV MAJDANDOŁŻYCAM309M 1600:24:4901:20:5202:35:25.6503:00:15.50+00:27:055:5810,0
18OBSTÓJ Karolina 2351MUAY RUNNING TEAMWROCŁAWK302K 200:01:0301:16:3002:35:31.4002:36:34.50+00:27:115:5810,0
19DYŚ Paweł 2318STAY INSANELUBLINM3010M 1700:17:2401:15:5102:36:30.1002:53:55.05+00:28:106:0110,0
20KAPAON Andrzej 2145CAZZO CLUB RUNNING TEAMSTRACHOWKAM204M 1800:01:0401:17:5202:38:23.4502:39:28.15+00:30:036:059,8
21KWIATKOWSKI Michael 2488FLEXISTAVTEAMKRAKÓWM3011M 1900:01:0301:20:2402:41:28.5502:42:32.05+00:33:086:129,7
22WĘGLIŃSKI Mikołaj 2223JAROCINM3012M 2000:17:3601:18:0802:41:35.6002:59:11.85+00:33:156:129,7
23MAZAN Beata 2023FINISZ RYMANÓWKROSNOK303K 300:01:0301:17:5202:41:56.5002:43:00.20+00:33:366:139,6
24POPIEL Andrzej 2489#FLEXISTAVTEAMKRAKÓWM3013M 2100:01:0401:20:4302:42:36.7002:43:41.55+00:34:166:159,6
25PORADA Kacper 2440ŁUKAWIECM205M 2200:01:0401:16:3702:43:27.9002:44:32.30+00:35:086:179,5
26HALSKA Ania 2235ENDURE TEAMGDYNIAK304K 400:17:2601:21:2202:43:29.2503:00:55.70+00:35:096:179,5
27THIER Dominik 2423KS KANDAHAR / TATRACAMPWARSZAWAM405M 2300:01:0301:20:0502:45:10.1502:46:13.70+00:36:506:219,4
28MISZTAL Kamil 2424GLIWICEM3014M 2400:01:0801:25:1702:45:15.6502:46:23.65+00:36:556:219,4
29KORGUL Marcin 2228LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3015M 2500:01:0301:19:1802:45:27.7002:46:31.45+00:37:076:219,4
30CYPRYAŃSKI Piotr 2218RUN FOLLOW MEMARZENINM3016M 2600:17:2501:23:5302:46:23.9003:03:49.75+00:38:046:239,4
31KAPAON Łazarz 2170CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM206M 2700:01:0301:18:3602:46:24.6002:47:28.50+00:38:046:249,4
32TATARA Mateusz 2438RUN-GKRAKÓWM3017M 2800:17:2701:22:3502:48:19.7503:05:46.95+00:39:596:289,3
33HEJNAR Jakub 2123SZCZEPAŃCOWAM3018M 2900:21:3201:23:5402:49:02.4003:10:35.35+00:40:426:309,2
34RACZYŃSKI Rafał 2417BYTOMM3019M 3000:01:0401:21:5602:49:32.3002:50:36.40+00:41:126:319,2
35WETHACZ Mariusz 2494POD BRZÓZKĄ CISNACISNAM3020M 3100:24:4901:27:0202:49:49.0003:14:38.55+00:41:296:319,2
36GAŁKA Piotr 2219CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWA (ŚRÓDMIEŚCIE)M3021M 3200:01:0401:25:1702:50:46.2502:51:50.45+00:42:266:349,1
37ZUBA Adam 2466DĘBICAM3022M 3300:17:3401:28:5902:52:36.5003:10:11.10+00:44:166:389,0
38MACIEJEWSKI Daniel 2372PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMLUBLINM3023M 3400:17:2501:25:3902:52:59.4503:10:25.30+00:44:396:399,0
39FETISOVA Ekaterina 2288ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK305K 500:02:2001:27:1702:53:50.9002:56:11.45+00:45:316:419,0
40SMYKA Michał 2122CIECIERZYNM207M 3500:17:2901:29:3802:54:23.6503:11:53.50+00:46:036:428,9
41DĄBROWSKI Michał 2240CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM501M 3600:01:3701:28:2302:55:12.7502:56:50.20+00:46:526:448,9
42MAJEWSKI Andrzej 2371KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM3024M 3700:01:3101:28:0702:56:14.7502:57:46.00+00:47:546:468,9
43GADOMSKI Radosław 2031ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM3025M 3800:01:3301:26:1602:56:29.6002:58:03.05+00:48:096:478,8
44SABEŁ Łukasz 2368KRAŚNIK BIEGAURZEDÓWM406M 3900:01:1401:29:0802:57:13.9502:58:28.55+00:48:546:488,8
45MALECKA-LEŃ Patrycja 2356BIEGAMBOLUBIĘ/ STAJNIA BALONARZESZÓWK306K 600:17:2501:29:4202:57:32.5003:14:57.75+00:49:126:498,8
46ZIELIŃSKI Piotr 2030WARSZAWAM208M 4000:01:1001:28:3802:57:34.9502:58:45.80+00:49:156:498,8
47BARAN Bernard 2293OCR TEAM DĘBICADĘBICAM407M 4100:01:0801:27:3202:58:43.9502:59:52.25+00:50:246:528,7
48STARZYK Sebastian 2277OCR TEAM DĘBICATARNÓWM3026M 4200:01:1001:27:4602:59:02.1503:00:12.30+00:50:426:538,7
49PISAREWICZ Karol 2014WARSZAWAM3027M 4300:01:3201:30:3302:59:14.7003:00:47.05+00:50:546:538,7
50NOWICKI Łukasz 2459SUNMAKEWARSZAWAM408M 4400:17:3101:28:4003:00:20.3503:17:51.70+00:52:006:568,7
51ZAJĄC Grzegorz 2104LW BOGDANKAŁĘCZNAM409M 4500:00:0001:32:1403:00:39.7003:00:39.70+00:52:196:568,6
52MATUSZEWSKI Arkadiusz 2236ZAMOŚĆM4010M 4600:01:0601:32:3703:02:23.6503:03:29.80+00:54:037:008,6
53MIROSZEWSKI Bogdan 2312ESKADRA KRAKÓWGŁOGOCZÓWM601M 4700:17:4401:33:3603:02:39.1003:20:23.30+00:54:197:018,5
54RYBARCZYK Kamil 2435ŁÓDŹM3028M 4800:01:0501:32:5503:02:41.5003:03:46.75+00:54:217:018,5
55WOLAK Rafał 2433GDYNIAM3029M 4900:01:0901:34:1103:02:47.2003:03:57.10+00:54:277:018,5
56ZIOBROWSKI Łukasz 2135SZTUKA RUCHUŻŁOBIZNAM4011M 5000:17:2501:34:1403:02:48.1003:20:13.95+00:54:287:018,5
57KLYSZCZ Michał 2264IZBICKO W BIEGUOTMICEM209M 5100:01:1901:29:5003:03:09.9003:04:29.55+00:54:507:028,5
58PIASECZNY Marcin 2436RUN-GKRAKÓWM4012M 5200:17:2701:31:0403:04:10.9503:21:38.80+00:55:517:058,5
59KRAWCZYK Michał 2327ARWWARSZAWAM3030M 5300:17:3801:35:3003:04:37.2503:22:15.65+00:56:177:068,4
60GROCHAL Marcin 2158PORANNY PAWWYGIEŁZÓWM4013M 5400:17:3201:34:1203:04:42.4003:22:14.45+00:56:227:068,4
61FIGLEWICZ Piotr 2412MYŚLENICEM3031M 5500:01:0901:33:3503:05:21.3003:06:30.50+00:57:017:078,4
62KWIECIEŃ Paweł 2143RZESZÓWM3032M 5600:01:1101:33:2703:05:46.7503:06:58.10+00:57:267:088,4
63TRZCIONKOWSKI Mariusz 2373OSV TEAM OLKUSZOLKUSZM4014M 5700:17:2701:29:3503:05:57.6503:23:24.85+00:57:377:098,4
64MIELNICZUK Mirosław 2242BRAKWARSZAWAM4015M 5800:01:0701:31:4003:06:29.4003:07:36.55+00:58:097:108,4
65GRACZYK Karolina 2203KUTNOK307K 700:17:3301:35:0103:07:24.5003:24:57.70+00:59:047:128,3
66SZYBIAK Joanna 2059AGONA W&MKRZYWCZAK401K 800:01:0801:34:4403:09:48.6503:10:56.95+01:01:287:188,2
67SALDANA Cristian 2275ŁÓDŹM2010M 5900:17:3901:30:5503:09:49.5503:27:29.25+01:01:297:188,2
68MACHTAŁOWICZ Szymon 2037ŁÓDŹM3033M 6000:01:1101:34:5503:11:15.2003:12:26.55+01:02:557:218,2
69MATERSKA Marta 2434ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK308K 900:17:3801:35:3103:11:42.3003:29:20.70+01:03:227:228,1
70RAK Wojciech 2474SII RUNNING TEAMBOGUCHWAŁAM3034M 6100:17:2801:36:2203:12:50.2003:30:18.55+01:04:307:258,1
71WALESIAK Wojciech 2485REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM3035M 6200:01:4301:37:3503:12:58.9503:14:42.10+01:04:397:258,1
72MUCHA Łukasz 2063DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE RADOMRADOMM2011M 6300:17:3001:33:2503:13:19.0503:30:49.50+01:04:597:268,1
73KOLASIŃSKI Kamil 2355SMSKLIMAŁÓDŹM3036M 6400:01:1101:35:1903:13:58.4003:15:09.45+01:05:387:278,0
74KRAWCZYK Mateusz 2137MARCUS TEAMGRODZISZCZEM3037M 6500:01:2701:35:5503:14:14.1503:15:41.85+01:05:547:288,0
75PIOTROWSKI Przemysław 2191NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3038M 6600:17:4301:38:4403:14:16.1503:31:59.20+01:05:567:288,0
76STACH Paweł 2055SIWEJKAROPKIM502M 6700:17:3301:34:2703:14:23.2003:31:56.30+01:06:037:288,0
77ŁĄCZNY Marcin 2375LUBLINM3039M 6800:01:4401:35:4203:15:50.4003:17:35.20+01:07:307:318,0
78LEWANDOWSKI Janusz 2496BIEGAM DLA KUBUSIA HANI I ANISANOKM3040M 6900:01:1501:36:0803:16:08.9003:17:23.95+01:07:497:328,0
79STANISZEWSKI Marcin 2267MOVE FACTORYŁÓDŹM4016M 7000:28:2601:38:2003:16:41.8503:45:08.30+01:08:227:337,9
80ZWOLIŃSKI Mariusz 2410WARSZAWAM4017M 7100:01:1701:41:5903:17:08.1003:18:25.25+01:08:487:347,9
81WILK Paweł 2376MIECHÓWM4018M 7200:01:0501:39:5803:17:14.1003:18:19.75+01:08:547:357,9
82OCIEPKA Sebastian 2468LATAJACY CYRKKRAKÓWM4019M 7300:21:1001:35:5303:17:25.7503:38:35.75+01:09:057:357,9
83SZPAK Damian 2273TEAM DAMEKTYCHYM503M 7400:17:3201:41:5803:17:36.5503:35:08.60+01:09:167:367,9
84WIĄCKIEWICZ Piotr 2252DZIK KOMANDOŁÓDŹM3041M 7500:01:1301:35:1803:17:40.2503:18:53.75+01:09:207:367,9
85TWARDOCHLEB Marcin 2028RZESZÓWM4020M 7600:17:2901:37:2703:17:41.8003:35:11.75+01:09:227:367,9
86LUBECKI Bartłomiej 2404RZESZÓWM3042M 7700:17:4001:39:2203:17:45.4503:35:26.10+01:09:257:367,9
87CIEŚLA Krzysztof 2305JASŁOM3043M 7800:17:4101:39:1203:17:50.6003:35:31.95+01:09:307:367,9
88JURECZKO Agnieszka 2285DZIK KOMANDOŁÓDŹK309K 1000:01:1201:36:3503:17:55.5503:19:07.55+01:09:357:367,9
89ŚLIWIŃSKI Andrzej 2353MIECHÓWM602M 7900:17:2601:41:2203:18:55.9503:36:22.40+01:10:367:397,8
90LEWANDOWSKI Przemek 2425TALENT42RZESZÓWM3044M 8000:01:0601:39:2403:19:29.4503:20:36.25+01:11:097:407,8
91KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 2415WARSZAWAK402K 1100:17:3801:39:5903:19:47.7003:37:26.60+01:11:277:417,8
92IZDEBSKI Mariusz 2279OSV TEAMOLKUSZM504M 8100:17:2701:38:0403:19:56.5003:37:24.35+01:11:367:417,8
93GRUDNIEWSKI Tomasz 2043SIEMONIAM4021M 8200:17:3301:39:0003:20:24.6503:37:58.30+01:12:047:427,8
94KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 2003WATAHACHRZANÓWM4022M 8300:17:3201:39:5903:21:57.0503:39:29.10+01:13:377:467,7
95CYBA Anna 2427LATAJĄCY CYRKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3010K 1200:21:0801:36:4903:22:15.6503:43:24.00+01:13:557:467,7
96HENSZKE Waldemar 2405KRAKÓWM3045M 8400:17:3501:39:3703:23:06.5503:40:41.90+01:14:467:487,7
97KRUPA Grzegorz 2558KB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM4023M 8500:01:1001:41:3903:23:44.0003:24:54.35+01:15:247:507,7
98ŁUSZCZYC Anna 2359RZESZÓWK3011K 1300:01:1901:43:1203:23:48.6003:25:07.75+01:15:287:507,7
99JAKUBOWSKI Łukasz 2395PRZEMYŚLM2012M 8600:01:1001:39:3903:24:19.7503:25:30.20+01:15:597:517,6
100ZABOROWSKA Renata 2243BIEGUSIEM.PLPUŁAWYK403K 1400:01:0701:41:3903:24:26.9503:25:34.80+01:16:077:517,6
101CHOJNACKI Mikołaj 2546WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM4024M 8700:17:3401:42:0403:25:07.5503:42:41.70+01:16:477:537,6
102WALENDA Mateusz 2344KS KANAŁEKGARWOLINM3046M 8800:17:2601:45:2303:25:27.9003:42:54.20+01:17:087:547,6
103ZAWADZKI Grzegorz 2454KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3047M 8900:17:2901:39:0703:25:35.7503:43:05.35+01:17:157:547,6
104WILK Mariusz 2315STOWARZYSZENIE BIEGIEM RADOMRADOMM4025M 9000:17:3201:37:3803:25:49.7503:43:21.75+01:17:297:547,6
105SZYMANIAK Jakub 2502PRAŻMÓWM2013M 9100:01:2501:37:4303:26:10.7003:27:35.85+01:17:507:557,6
106BOGDAŁ Mikołaj 2407KRAKOWSKIEM3048M 9200:01:0901:38:2003:26:17.0503:27:26.75+01:17:577:567,6
107BANCERZ Grzegorz 2420TRAWNIKIM4026M 9300:01:1401:41:2503:27:00.7503:28:14.75+01:18:407:577,5
108BORYCKI Artur 2162TGRDABROWA TARNOWSKAM4027M 9400:17:2601:41:4303:27:10.3503:44:37.25+01:18:507:587,5
109KRUPA Roman 2187DZIANISZM3049M 9500:01:0901:47:2103:27:18.8003:28:28.65+01:18:597:587,5
110WALUS Bartłomiej 2473AKTYWNY DYNÓW (WUŚKI)DYNÓWM3050M 9600:17:3601:48:5603:27:20.0003:44:56.40+01:19:007:587,5
111KOZIOŁ Dariusz 2231DĘBICAM3051M 9700:01:0601:38:5203:27:20.4003:28:26.45+01:19:007:587,5
112WALUS Patrycja 2338AKTYWNY DYNÓWNIENADOWAK201K 1500:17:3501:48:5703:27:20.6003:44:56.25+01:19:007:587,5
113GIERZ Bartłomiej 2387KRAKÓWM3052M 9800:01:0401:37:3803:28:02.8503:29:06.85+01:19:438:007,5
114KORNOBIS Monika 2386GO APTIV!KRAKÓWK202K 1600:01:0301:37:4103:28:03.7503:29:07.05+01:19:438:007,5
115GRYCZKA Andrzej 2004DKBWARSZAWAM3053M 9900:01:2801:45:4803:29:10.3503:30:38.70+01:20:508:027,5
116STOPYRA Urszula 2210DĘBNOK203K 1700:01:0501:42:0503:29:46.8003:30:52.35+01:21:278:047,4
117GAŁUSZKA Tomasz 2132SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4028M 10000:01:0601:34:0703:29:51.8003:30:58.25+01:21:328:047,4
118KANTOREK Piotr 2147SKIERNIEWICEM4029M 10100:17:3701:49:2903:29:55.4003:47:32.40+01:21:358:047,4
119PERLIŃSKI Mirosław 2289ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWM4030M 10200:01:1201:46:1503:30:04.7503:31:16.90+01:21:448:047,4
120TOMCZYK Grzegorz 2549PALARNIA KAWY GREGORIOSTRZYŻÓWM3054M 10300:17:4301:45:0303:30:50.2003:48:33.25+01:22:308:067,4
121WOJCIECHOWSKI Marcin 2079DABROWA GORNICZAM505M 10400:01:0801:39:4403:31:01.2503:32:09.25+01:22:418:067,4
122KOTLIŃSKI Łukasz 2149RZESZÓWM3055M 10500:17:3301:40:0103:31:03.9003:48:37.25+01:22:448:077,4
123SOBCZYŃSKI Paweł 2111PEESWARSZAWAM4031M 10600:17:2901:44:3403:31:57.7503:49:27.25+01:23:378:097,4
124SCHECHTEL Marek 2343KS ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM506M 10700:17:4401:46:1403:32:18.7003:50:02.90+01:23:588:097,3
125KOWALIK Piotr 2419TRAWNIKIM3056M 10800:01:1401:41:4003:32:22.7503:33:36.95+01:24:028:107,3
126PIECUCH Michał 2394RZESZÓWM3057M 10900:17:3001:43:3703:32:45.4503:50:15.65+01:24:258:107,3
127DRĄŻEK Sławomir 2287FAJSŁAWICEM4032M 11000:17:2501:34:2103:32:53.5003:50:18.85+01:24:338:117,3
128BIGAS Grzegorz 2083WARSZAWAM3058M 11100:01:1801:41:5803:33:59.6003:35:18.20+01:25:398:137,3
129CIEŚLICKI Mateusz 2396DĄBROWA GÓRNICZAM3059M 11200:17:5101:47:3503:34:00.9003:51:51.95+01:25:418:137,3
130SOCHA Jan 2253WARSZAWAM603M 11300:01:1901:46:4003:34:44.7003:36:04.40+01:26:248:157,3
131KARWOWSKI Maciej 2056WARSZAWAM4033M 11400:01:1601:38:4803:35:08.2503:36:24.30+01:26:488:167,3
132MCGUIRE Conall 2464SOWIA WOLAM4034M 11500:01:0601:44:2503:35:24.5003:36:30.55+01:27:048:177,2
133WARAKSA Tomasz 2119VEGE RUNNERSWARSZAWAM3060M 11600:17:4201:49:0403:35:43.1003:53:25.60+01:27:238:177,2
134OWSKA Justyna 2426DELOITTE ADVENTURE TEAMCHMIELNIKK204K 1800:01:0601:42:5203:35:58.8503:37:05.40+01:27:398:187,2
135ŁYKO Marcin 2462WROCŁAWM3061M 11700:01:1001:47:1803:36:08.7503:37:19.65+01:27:488:187,2
136ROSŁON Piotr 2146WARSZAWAM4035M 11800:01:2401:42:1803:36:10.0003:37:34.80+01:27:508:187,2
137FALKOWSKI Piotr 2557KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM507M 11900:01:4101:50:3203:36:43.1003:38:25.05+01:28:238:207,2
138WIERNASZ Grzegorz 2501KARCHER KROSNO SUCHODÓŁKROSNOM4036M 12000:01:0601:46:5003:36:55.6503:38:01.65+01:28:358:207,2
139LASZCZYK Anna 2319WARSZAWAK3012K 1900:17:3001:47:2703:37:03.9003:54:34.05+01:28:448:207,2
140ADAMCZAK Michał 2476BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM3062M 12100:17:3001:51:5303:38:18.1003:55:48.60+01:29:588:237,1
141RUCIŃSKI Adam 2408WARSZAWAM4037M 12200:17:3601:49:0203:38:35.9503:56:12.20+01:30:168:247,1
142LOKAJEWSKA Justyna 2301ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWK404K 2000:01:1101:50:0003:39:01.9003:40:13.40+01:30:428:257,1
143STAŃCZUK Leszek 2268YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM508M 12300:01:1601:53:4703:39:59.1003:41:15.55+01:31:398:277,1
144GREGA Władysław 2367PIJEBIMBERNONSTOPTARNAWA GÓRNAM2014M 12400:17:4001:51:4203:40:42.9003:58:23.85+01:32:238:297,1
145WIŚNIEWSKA Dorota 2249BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK405K 2100:01:1001:48:0103:40:56.4503:42:06.90+01:32:368:297,1
146CHMIELOWSKI Tomasz 2365RYBNIKM2015M 12500:17:4401:35:1703:41:00.6003:58:44.65+01:32:408:307,1
147BLADY Bogdan 2458KRAKÓWM509M 12600:17:3401:44:2303:41:06.5503:58:40.55+01:32:468:307,1
148GORNIAK Malgorzata 2134KRAKOWK3013K 2200:21:0801:49:1903:41:08.3004:02:17.10+01:32:488:307,1
149GUZ Marcin 2069CHEŁMM4038M 12700:17:3601:48:5003:41:31.2003:59:07.35+01:33:118:317,0
150KUC Adam 2309THE STRYCHERSKRAKÓWM4039M 12800:17:3401:49:4103:41:52.8503:59:26.95+01:33:338:327,0
151PAKIEŁA Alicja 2553417ELBLĄGK205K 2300:17:3501:53:5903:43:42.7004:01:18.10+01:35:228:367,0
152NOWAKOWSKI Dariusz 2009JODŁÓWKAM3063M 12900:17:3701:47:4603:44:03.7004:01:41.00+01:35:438:377,0
153ORZECHOWSKI Marek 2390TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZM5010M 13000:17:3001:52:4803:44:10.5004:01:40.55+01:35:508:377,0
154DAMIĘCKA Katarzyna 2497WARSZAWAK3014K 2400:00:0001:51:3503:44:23.6003:44:23.60+01:36:038:377,0
155ŻMIJEWSKA Dominika 2008KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKK3015K 2500:17:2801:45:2103:44:24.7504:01:53.25+01:36:048:377,0
156SZCZEPKOWSKA Marta 2475WARSZAWAK3016K 2600:01:2001:50:3503:44:57.7503:46:17.95+01:36:378:396,9
157SKUBISZ Aleksandra 2227AKTYWNY DYNÓWHARTAK206K 2700:17:3601:52:0903:45:14.2504:02:50.40+01:36:548:396,9
158SOSZYŃSKA Katarzyna 2214GDAŃSKK406K 2800:01:2001:53:0003:45:34.4503:46:55.40+01:37:148:406,9
159BACZA Agnieszka 2377ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK3017K 2900:01:4601:53:0103:45:57.6003:47:43.90+01:37:378:416,9
160MURAK Robert 2378LW BOGDANKALUBLINM4040M 13100:01:4501:53:0203:46:00.4003:47:46.15+01:37:408:416,9
161ŁUSZCZYNA Agata 2366GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEK407K 3000:01:3101:50:3403:46:04.0503:47:35.20+01:37:448:416,9
162WÓJCIK Kamila 2556LACHO TEAMKRAKÓWK408K 3100:01:1101:52:4103:46:52.2503:48:03.90+01:38:328:436,9
163ZAJĄC Marzena 2352ŁĘCZNAK409K 3200:01:2101:51:3703:46:52.9503:48:14.10+01:38:338:436,9
164SKÓRA Leszek 2237IZBICKO W BIEGUIZBICKOM4041M 13200:01:2001:52:1803:47:04.9503:48:25.30+01:38:458:446,9
165SAWULSKI Bartek 2213WARSZAWAM3064M 13300:17:2501:49:2303:47:41.7004:05:06.95+01:39:218:456,9
166SITEK Arkadiusz 2096DKBWARSZAWAM4042M 13400:01:2801:56:2003:47:45.1503:49:13.65+01:39:258:456,8
167SIKORA Andrzej 2552LUBLINM5011M 13500:17:3201:49:3603:48:28.0004:06:00.70+01:40:088:476,8
168KRUPA Jacek 2084ATS WHEELSRUDAM4043M 13600:01:0601:45:5103:48:44.1503:49:50.95+01:40:248:476,8
169TARNOWSKI Tomasz 2481GLIWICEM4044M 13700:01:2401:56:0403:50:01.0003:51:25.95+01:41:418:506,8
170KURZYDŁO Radosław 2222WARSZAWAM4045M 13800:17:3401:54:5003:50:03.4004:07:37.50+01:41:438:506,8
171TARNAWSKI Marcin 2103SKAWICAM4046M 13900:17:3101:48:2803:50:30.2004:08:01.75+01:42:108:516,8
172BELOWSKI Dariusz 2067TYCHYM5012M 14000:17:3201:51:3803:50:33.9504:08:06.60+01:42:148:526,8
173KOBLHIRT Maria 2286DZIK KOMANDOŁÓDŹK3018K 3300:01:1301:50:2503:50:41.7503:51:55.00+01:42:218:526,8
174GĘBCZYK Andrzej 2302JEDLNIA LETNISKOM2016M 14100:01:1701:53:1303:51:23.8003:52:41.60+01:43:048:536,7
175CHAROWSKI Marcin 2116STARGARDM4047M 14200:01:2301:53:0103:51:42.1503:53:05.45+01:43:228:546,7
176GŁUSZYK Joanna 2049SMT SZCZECINSZCZECINK4010K 3400:01:2201:53:0203:51:42.6503:53:05.20+01:43:228:546,7
177FALKIEWICZ Jacek 2090ŁOMIANKIM4048M 14300:17:3801:50:1603:51:47.4504:09:25.55+01:43:278:546,7
178HERBEĆ-LABOCHA Magdalena 2189KĘDZIERZYN-KOŹLEK4011K 3500:17:4601:56:5003:51:58.2504:09:44.50+01:43:388:556,7
179LABOCHA Aleksander 2190KĘDZIERZYN-KOŹLEM4049M 14400:17:4601:56:5103:51:58.6004:09:44.65+01:43:388:556,7
180BURZYŃSKI Łukasz 2038GRASSPUNX POZNAŃPOZNAŃM4050M 14500:17:3901:53:0403:52:22.8004:10:02.75+01:44:038:566,7
181SOWA Michał 2452PYSKOWICEM3065M 14600:17:2701:56:0803:53:22.8004:10:49.90+01:45:038:586,7
182KITOWSKI Bartosz 2393GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4051M 14700:01:1001:51:4903:53:57.3503:55:08.25+01:45:378:596,7
183ZEMŁA Piotr 2153GLIWICEM5013M 14800:17:4501:57:1403:54:44.6504:12:29.75+01:46:249:016,6
184NAFALSKI Hubert 2265DOBRZYKOWICEM4052M 14900:17:2901:48:1603:54:51.6504:12:20.70+01:46:319:016,6
185MARCHEWICZ Marek 2303SKOPANIEM3066M 15000:01:0601:46:1703:54:51.9003:55:58.70+01:46:329:016,6
186ORŁOWSKA Beata 2391STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK501K 3600:01:1101:52:2703:54:59.2003:56:10.85+01:46:399:026,6
187STOLARZ Andrzej 2294MARKUSZÓWM3067M 15100:17:5001:55:1103:54:59.8504:12:49.95+01:46:409:026,6
188SZAREK Michał 2167RZESZÓWM3068M 15200:17:2801:44:1003:55:19.7504:12:48.70+01:46:599:036,6
189HANULA Marcin 2308SZÓWSKOM2017M 15300:17:2801:50:3203:55:31.9504:13:00.85+01:47:129:036,6
190GOLAS Marcin 2027EXILEGDYNIAM4053M 15400:01:1901:49:5103:55:59.5003:57:18.50+01:47:399:046,6
191PIETRUS Piotr 2139BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆBIELECKIE MŁYNYM4054M 15500:17:3901:52:1703:56:02.0004:13:41.80+01:47:429:046,6
192PIASECZNA Liliana 2437RUN-GKRAKÓWK3019K 3700:17:5001:49:2603:56:18.6504:14:08.80+01:47:589:056,6
193CHODZIŃSKI Daniel 2040NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4055M 15600:01:0701:52:0903:56:23.5503:57:30.65+01:48:039:056,6
194CIEŚLA Maksymilian 2304CZAS NIE GONI NAS ,)RZESZÓWM3069M 15700:17:4101:49:3103:56:31.2504:14:13.00+01:48:119:056,6
195HEILMAN Maciej 2383POZNAŃM4056M 15800:01:2601:55:5903:56:48.1003:58:14.20+01:48:289:066,6
196BLICHARZ Stanisław 2320NIE MA LETKONIEMCEM5014M 15900:01:1302:01:0003:56:50.8003:58:04.30+01:48:319:066,6
197GLAZER Marcin 2469PKO BANK POLSKIWARSZAWAM3070M 16000:01:3302:00:4603:57:09.0003:58:42.20+01:48:499:076,6
198KUJAWSKI Jakub 2460GRASSPUNX POZNAŃPALĘDZIEM4057M 16100:17:4001:52:5703:57:12.9504:14:53.05+01:48:539:076,6
199KOTLIŃSKI Janusz 2150RZESZÓWM5015M 16200:17:3201:50:4103:57:13.1004:14:45.85+01:48:539:076,6
200WOLAŃSKI Witosław 2019KASZUBSKA PONIEWIERKAGDAŃSKM5016M 16300:01:4401:58:2803:57:23.7003:59:08.50+01:49:039:076,6
201PAJURA Magda 2292NESSI TEAMKRAKÓWK3020K 3800:01:1901:55:2503:57:49.9503:59:09.40+01:49:309:086,6
202BROCIEK Damian 2431TURYSTAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3071M 16400:01:0701:57:2403:57:54.0503:59:01.45+01:49:349:096,6
203MAJCHERSKI Piotr 2498LUBLINM4058M 16500:01:2301:58:0503:58:58.3504:00:22.15+01:50:389:116,5
204KRAMZA Wojciech 2345KATOWICEM4059M 16600:17:3201:44:2903:59:02.4504:16:34.45+01:50:429:116,5
205COFALSKI Jakub 2296WARSZAWAM3072M 16700:01:2201:55:1903:59:30.0004:00:52.85+01:51:109:126,5
206LUBAŃSKA Alicja 2005BUKOWICEK502K 3900:01:0701:55:1603:59:41.3504:00:49.25+01:51:219:136,5
207TRUSZKOWSKA Marta 2340WARSZAWAK3021K 4000:17:3601:55:3103:59:52.0004:17:28.95+01:51:329:136,5
208JAWORSKI Grzegorz 2250WŁOSTÓWM4060M 16800:01:1801:56:5203:59:53.7504:01:12.30+01:51:339:136,5
209GORCZYCA Dorota 2182LUBLINK4012K 4100:01:2001:59:2904:00:17.8504:01:38.05+01:51:589:146,5
210PASTERNAK Stanislaw 2282OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM5017M 16900:17:2801:57:2604:01:43.4004:19:11.75+01:53:239:176,5
211RUSIN Łukasz 2278RKS CHEŁMIANKACHEŁMM3073M 17000:17:2901:59:0604:02:04.4504:19:33.80+01:53:449:186,4
212BURY Marek 2184KATOWICEM5018M 17100:17:2802:02:4504:02:09.9504:19:37.95+01:53:509:186,4
213CZYŻOWICZ-GOTFRYD Agnieszka 2015JASIELSKIE PIORUNYJASŁOK4013K 4200:01:1402:01:0004:02:18.4504:03:32.90+01:53:589:196,4
214WARZYCHA Krzysztof 2066MAXELBYTOMM5019M 17200:17:3601:57:2504:02:38.1504:20:14.80+01:54:189:196,4
215BINEK Katarzyna 2328NIGHT RUNNERSPOZNAŃK3022K 4300:01:2201:55:2504:03:46.7504:05:09.10+01:55:269:226,4
216GIEMZA Ewelina 2057ŻYRARDÓWK4014K 4400:01:1601:58:4304:04:11.5004:05:27.65+01:55:519:236,4
217PAUSZEK Marlena 2461LUCKY TEAMWĄGROWIECK503K 4500:01:2002:05:3204:04:39.9004:06:00.75+01:56:209:246,4
218MAJKA Andrzej 2198RZESZÓWM4061M 17300:01:1501:50:2904:04:53.8004:06:09.45+01:56:349:256,4
219BRODZIUK Anna 2322WARSZAWAK4015K 4600:01:1202:00:5504:04:55.2504:06:07.60+01:56:359:256,4
220MIKULSKI Wojciech 24554F RUNNING TEAMKRAKÓWM4062M 17400:01:0702:04:3804:04:56.7004:06:03.85+01:56:369:256,4
221MIKULSKA Magdalena 2456KRAKÓWK4016K 4700:01:0602:04:4104:04:57.7004:06:04.00+01:56:379:256,4
222GRANECKA Monika 2295DZIK KOMANDOŁÓDŹK4017K 4800:01:1301:55:2904:05:22.6504:06:36.05+01:57:029:266,4
223- - 2330-M4063M 17500:01:1202:00:5904:05:59.1004:07:11.25+01:57:399:276,3
224SOBOTA Rafał 2439SANOKM3074M 17600:17:3201:52:4504:06:13.0504:23:45.10+01:57:539:286,3
225ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 2321GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKM3075M 17700:01:1401:49:4104:06:15.6004:07:30.15+01:57:559:286,3
226GRACZYK Piotr 2169TORUŃTORUŃM3076M 17800:01:0402:00:0504:06:26.7004:07:30.75+01:58:069:286,3
227NIEDBAŁ Maja 2099ZABRZEK207K 4900:01:1201:57:5504:08:37.7004:09:49.70+02:00:179:336,3
228KLAJBERT Paweł 2100NOWE MIASTECZKOM2018M 17900:01:1101:57:5404:08:38.1004:09:49.75+02:00:189:336,3
229KASKA Krzysztof 2225LEGIONOWOM5020M 18000:17:3401:58:1004:09:30.5004:27:04.70+02:01:109:356,3
230KOWALCZUK Paweł 2260ROPCZYCEM3077M 18100:17:3502:03:4604:10:40.1504:28:16.00+02:02:209:386,2
231MATUSZEWSKI Szymon 2332POZNANM3078M 18200:17:3402:01:3104:10:47.5504:28:22.10+02:02:279:386,2
232BRZOZOWSKI Mariusz 2092ROZTRUCHTANI GOMUNICEGOMUNICEM4064M 18300:17:3502:00:3604:10:58.2504:28:33.95+02:02:389:396,2
233BELOWSKA Anna 2068TYCHYK4018K 5000:17:3502:05:4004:11:25.9504:29:01.00+02:03:069:406,2
234SIEKLUCKI Piotr 2142WARSZAWAM3079M 18400:01:0901:53:2604:11:55.2004:13:04.90+02:03:359:416,2
235MATUSZEWSKI Maksymilian 2112WARSZAWAM4065M 18500:17:3601:54:4704:13:02.3004:30:39.15+02:04:429:436,2
236SAINTEMARIE Agnieszka 2324KRAKOWK3023K 5100:17:3402:03:3904:13:30.7004:31:05.65+02:05:109:456,2
237ALBIGOWSKA Magdalena 2472KRACZKOWAK3024K 5200:17:3702:01:4504:14:01.1004:31:38.15+02:05:419:466,1
238FURMAŃCZUK Mateusz 2270GLADIATORS BY RMF4RTKRAŚNIKM3080M 18600:01:2902:09:2804:14:21.5004:15:50.65+02:06:019:466,1
239DZIAMENTSYEVA Viyaleta 2554JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3025K 5300:17:3102:04:3204:14:29.6504:32:00.70+02:06:099:476,1
240MASZKOWSKA Anna 2311LUBLINK4019K 5400:01:3302:03:0804:14:33.2004:16:06.40+02:06:139:476,1
241MASZKOWSKI Rafał 2310LUBLINM4066M 18700:01:3202:03:0804:14:33.5504:16:06.40+02:06:139:476,1
242BOROWSKI Robert 2451MRĄGOWOM3081M 18800:01:2101:55:0404:14:38.9004:16:00.10+02:06:199:476,1
243PAWEŁOSZEK Tomasz 2444JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4067M 18900:01:0701:57:0504:14:54.4004:16:01.60+02:06:349:486,1
244FĄFARA Agnieszka 2064ŁÓDŹK4020K 5500:17:4102:08:5304:15:10.2504:32:51.70+02:06:509:486,1
245KIELASIŃSKI Krzysztof 2272GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAM4068M 19000:01:1702:06:5304:15:29.6004:16:46.65+02:07:099:496,1
246GREGIER Krzysztof 2161PRZEMYŚLM4069M 19100:17:2801:55:4704:15:43.7004:33:11.90+02:07:239:506,1
247ŁUKASIEWICZ Michał 2144INV MEDIAWARSZAWAM3082M 19200:01:1001:57:1504:16:21.9004:17:31.95+02:08:029:516,1
248GÓRNIAK Bartek 2453MONKEYS TEAM’RADOMYŚLM3083M 19300:01:3002:05:2104:16:25.4004:17:55.85+02:08:059:516,1
249MIEDZINSKI Piotr 2082MSD RUNNING CLUBLOMIANKI DOLNEM5021M 19400:17:3901:55:2304:17:11.8504:34:51.20+02:08:529:536,1
250GRZELIŃSKA Dorota 2284DZIK KOMANDOŁÓDŹK208K 5600:01:1402:00:2804:17:13.6504:18:28.05+02:08:539:536,1
251RAKOWSKI Mateusz 2140JAWORZEM3084M 19500:01:0802:01:0204:17:40.5504:18:49.15+02:09:209:546,1
252JANKOWSKI Michał 2280TRAWNIKIM4070M 19600:17:2802:01:0004:17:58.5004:35:27.25+02:09:389:556,0
252GAIK Joanna 2202TORUNK4021K 5700:01:2302:09:4304:17:58.5004:19:22.45+02:09:389:556,0
254MOSKWA Monika 2300CZUDECK209K 5800:01:1901:55:4804:17:59.0004:19:18.00+02:09:399:556,0
255GAJDA Mateusz 2266SPRÓCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWAM3085M 19700:01:1401:55:2904:18:16.8004:19:30.90+02:09:579:566,0
256WESENBERG-KASZUBOWSKA Joanna 2034SZCZYTNOK3026K 5900:01:0502:06:4404:19:12.6504:20:17.70+02:10:529:586,0
257SIKORSKA Agnieszka 2165WARSZAWAK3027K 6000:17:3902:07:2204:19:17.0004:36:56.40+02:10:579:586,0
258LASKA Anna 2416OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK4022K 6100:01:0901:55:2904:19:31.0004:20:40.95+02:11:119:586,0
259BZDUŁA Bogumiła 2109KRZESZOWICEK3028K 6200:01:1201:56:5504:20:07.9504:21:20.85+02:11:4810:006,0
260KUKLA Elzbieta 2281PWC TUNNING TEAMWARSZAWAK504K 6300:01:1802:04:4704:20:22.8504:21:41.25+02:12:0310:006,0
261SASAL Monika 2061KRAKÓWK4023K 6400:01:1402:08:1804:20:27.1004:21:42.00+02:12:0710:016,0
262SCHWITALLA Katarzyna 2110MKS SIECHNICESIECHNICEK4024K 6500:01:2002:05:1104:20:33.5004:21:53.55+02:12:1310:016,0
263DARSKI Michał 2544WIRYM2019M 19800:18:0802:07:4304:20:49.7504:38:58.40+02:12:2910:016,0
264WIŚNIEWSKA Bożena 2156GLIWICEK4025K 6600:17:4402:10:3104:21:12.8504:38:57.75+02:12:5310:026,0
265BUJAKOWSKI Patryk 2221PROSZOWICEM4071M 19900:01:0502:04:5204:21:22.1004:22:27.95+02:13:0210:036,0
266GAŁUSZKA Mariusz 2108SKITUROWE BIESZCZADY/GOPRCISNAM4072M 20000:01:0601:46:0804:21:36.5004:22:43.40+02:13:1610:036,0
267WOJDALSKI Piotr 2185WARSZAWAM2020M 20100:01:2502:06:1904:21:55.3504:23:20.45+02:13:3510:046,0
268KRZYŻEWSKI Roger 2445KRAKÓWM3086M 20200:01:1501:56:5704:23:11.6004:24:27.05+02:14:5110:075,9
269KOWALCZYK Magda 2172DROGA DO ULTRAŁÓDŹK3029K 6700:01:2302:05:0504:23:21.6504:24:44.70+02:15:0110:075,9
270SZCZERBICKA Katarzyna 2255LUTOWISKAK4026K 6800:17:2802:12:5004:23:26.3004:40:54.75+02:15:0610:075,9
271WĄGRODZKA Małgorzata 2106KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK3030K 6900:01:1802:05:5004:23:29.5004:24:47.90+02:15:0910:085,9
272KROTOS Krzysztof 2042OQSGLIWICEM4073M 20300:17:4302:09:2804:23:43.2004:41:26.30+02:15:2310:085,9
273WAŁCZYK Wojciech 2429ŁAŃCUTM4074M 20400:01:0402:01:4904:23:48.4004:24:52.85+02:15:2810:085,9
274TUREK Paweł 2487PIASECZNOM4075M 20500:01:1102:10:2204:23:48.6004:25:00.35+02:15:2810:085,9
275ZAJDEL Wojciech 2406KS STASZEWSCYWARSZAWAM4076M 20600:01:2702:03:0504:24:00.4504:25:28.40+02:15:4010:095,9
276KUBIŚ Klaudia 2382POZNAŃK4027K 7000:01:2602:09:4304:24:27.2504:25:53.65+02:16:0710:105,9
277SZCZEPKOWSKI Paweł 2115ARTEQUIPMENTWARSZAWAM604M 20700:17:2702:08:5904:24:29.2504:41:56.75+02:16:0910:105,9
278ŻEBROWSKA Dorota 2050SZCZYTNOK4028K 7100:01:0502:06:4304:24:30.8004:25:36.25+02:16:1110:105,9
279MADEJ Weronika 2071KRAKÓWK2010K 7200:01:1501:57:2604:24:40.1004:25:55.75+02:16:2010:105,9
280STOSZ Bartosz 2044CHORZÓWM4077M 20800:17:4302:12:0504:24:47.0504:42:30.10+02:16:2710:115,9
281KOZIBRODA Marcin 2361TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM4078M 20900:01:0802:02:3504:25:39.3004:26:47.30+02:17:1910:135,9
282TYLUŚ Sylwia 2362TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK4029K 7300:01:0702:02:3604:25:39.4504:26:47.15+02:17:1910:135,9
283MIZURA Jacek 2421ROZALINM3087M 21000:01:2802:03:0604:25:52.6504:27:20.95+02:17:3210:135,9
284ANTONOWICZ Maciej 2120DEAFRUNNINGKOSEWKOM3088M 21100:01:3102:04:5204:25:57.2004:27:28.85+02:17:3710:135,9
285OKRÓJ Dawid 2127WARSZAWAM3089M 21200:01:3002:04:5104:25:58.5004:27:29.00+02:17:3810:135,9
286WŁODARCZYK Grzegorz 2271GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAM3090M 21300:01:1502:06:5204:28:44.3504:30:00.30+02:20:2410:205,8
287BĄKAŁA Sebastian 2326ŁÓDŹM2021M 21400:01:1704:29:03.7004:30:21.00+02:20:4310:205,8
288WARA-WĄSOWSKI Maciej 2048ŁÓDŹM5022M 21500:01:2102:00:1404:29:29.3004:30:51.20+02:21:0910:215,8
289GRABOWSKA Zuzanna 2450IZBICKO W BIEGUKROŚNICAK2011K 7400:01:3202:14:5304:29:44.7504:31:16.90+02:21:2410:225,8
290RAJCHEL Katarzyna 2357WARSZAWAK3031K 7500:22:3102:09:2604:30:05.5504:52:36.70+02:21:4510:235,8
291ŁUSZCZ Paweł 2232DĘBICAM3091M 21600:01:0902:04:3004:30:17.3504:31:26.65+02:21:5710:235,8
292BECHTA Damian 2430ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM2022M 21700:17:2902:06:0104:30:22.5004:47:51.55+02:22:0210:235,8
293KAŁOWSKI Irek 2283K-ŁOSIEWARSZAWAM4079M 21800:17:3001:55:1404:30:59.8504:48:30.80+02:22:4010:255,8
294RYŻYŃSKA Agnieszka 2124CHEŁM BIEGACHEŁMK4030K 7600:17:4002:14:0504:31:15.4004:48:56.25+02:22:5510:255,8
295BEIL Dawid 21863DVSNRACIBÓRZM4080M 21900:01:1202:14:2504:31:16.4504:32:29.35+02:22:5610:265,8
296KOZIOŁ Dorota 2077STRZELCE OPK4031K 7700:01:3102:14:5404:31:39.4504:33:11.30+02:23:1910:265,7
297GAŁKA Tomasz 2257DZIK KOMANDOŁÓDŹM4081M 22000:17:3702:05:2904:31:54.9004:49:32.70+02:23:3510:275,7
298KUMIEGA Józef 2448WILKI JODŁOWAJODŁOWAM5023M 22100:01:0801:57:5004:32:24.8504:33:33.00+02:24:0510:285,7
299ZAWADZKA Agnieszka 2480KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3032K 7800:17:3102:09:5804:32:25.8004:49:57.30+02:24:0610:285,7
300FONS Aleksandra 2500WKURW_TEAMPIŁAK3033K 7900:01:2402:12:1104:32:47.5504:34:11.75+02:24:2710:295,7
301KRAKOWSKI Daniel 2174PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4082M 22200:17:2802:11:0204:33:59.6004:51:27.60+02:25:3910:325,7
302KRAKOWSKI Karol 2246PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4083M 22300:17:2802:11:0504:33:59.7504:51:27.75+02:25:3910:325,7
303KRAKOWSKA Małgorzata 2204PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIK4032K 8000:17:2702:11:0504:33:59.8504:51:27.45+02:25:4010:325,7
304CUPAK Łukasz 2208DŁUGOŁĘKAM3092M 22400:17:2902:04:2104:34:25.9504:51:55.90+02:26:0610:335,7
305KAWECKI Dariusz 2432ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM4084M 22500:01:0902:05:3604:35:11.8504:36:21.25+02:26:5210:355,7
306ZABŁOTNY Kamil 2021TFP SPORT TEAMGOWARZEWOM2023M 22600:17:3202:01:2504:35:27.6504:53:00.40+02:27:0710:355,7
307CHOŁODY Łukasz 2348SPRINT GORZYCEGORZYCEM3093M 22700:17:3902:08:1304:35:28.8504:53:07.85+02:27:0910:355,7
308SOSZYŃSKA Gosia 2136CZŁAPACZEWARSZAWAK505K 8100:17:3902:13:1704:35:31.7504:53:10.95+02:27:1110:355,7
309CHROMIK Krzysztof 2207WROCLAWM4085M 22800:17:2801:58:1604:36:54.2004:54:22.95+02:28:3410:395,6
310DUDEK Dorota Paulina 2256DZIK KOMANDOŁÓDŹK4033K 8200:17:3702:09:4104:36:59.5004:54:37.00+02:28:3910:395,6
311BĄK Bogdan 2058DĘBNOM4086M 22900:01:2002:11:1604:37:03.4504:38:23.65+02:28:4310:395,6
312DAGIEL Janusz 2307WESOŁE PULPETYWARSZAWAM3094M 23000:01:2602:06:2204:37:04.4504:38:31.10+02:28:4410:395,6
313OCHNIK Monika 2217GARWOLINK3034K 8300:17:3102:09:4404:38:00.8504:55:32.65+02:29:4110:415,6
314BURAK Ewelina 2317MONKEYS’TEAMKRASNIKK3035K 8400:01:3002:09:2704:38:48.4004:40:18.75+02:30:2810:435,6
315ROPEL Mirosław 2422KIS TRANSPORTWEJHEROWOM605M 23100:17:2902:05:4604:38:50.4004:56:19.70+02:30:3010:435,6
316SZYMANOWSKA Małgorzata 2097ZAGÓRZE ŚLĄSKIEK3036K 8500:01:2702:10:2504:39:31.3004:40:58.70+02:31:1110:455,6
317MARKOWSKA Anna 2138MARCUS TEAMZAGÓRZE ŚLASKIEK3037K 8600:01:2702:10:2504:39:31.4004:40:58.65+02:31:1110:455,6
318PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 2482WARSZAWAM4087M 23200:01:0902:09:3304:40:41.8504:41:50.95+02:32:2210:475,6
319URBAŃCZYK Marcin 2463NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4088M 23300:01:2702:13:1504:40:47.9004:42:15.15+02:32:2810:475,6
320LE FELIC Monika 2409WARSZAWAK4034K 8700:17:3502:07:2704:42:05.0504:59:40.70+02:33:4510:505,5
321LACHCIK Iwona 20527 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJTOMASZÓW MAZOWIECKIK3038K 8800:17:3002:09:4504:42:13.0504:59:43.20+02:33:5310:515,5
322BRZEZIŃSKA Joanna 2411WROCŁAWK3039K 8900:01:1302:04:0204:42:21.6504:43:35.35+02:34:0110:515,5
323GURBIEL Mateusz 2148KRAKÓWM2024M 23400:01:1702:06:2904:42:27.0504:43:44.95+02:34:0710:515,5
324KLAJA Agnieszka 2087POZNAŃK3040K 9000:01:2802:12:0304:44:20.2504:45:49.05+02:36:0010:565,5
325DRZYZGA Dominika 2499ZAKOPANEK2012K 9100:01:2102:11:2604:44:23.1004:45:44.85+02:36:0310:565,5
326KOŁAKOWSKI Bartosz 2206CAZZO CLUB RUNNING TEAMRZEKUŃM2025M 23500:01:0402:07:5104:44:34.9504:45:39.35+02:36:1510:565,5
327KOSTRZON Maciej 2313SFORA-BMKPIONKIM4089M 23600:17:4102:07:2904:44:35.4505:02:17.20+02:36:1510:565,5
328JANIKOWSKA Dorota 2114KOSZALINK2013K 9200:01:0502:13:4504:44:55.8504:46:01.00+02:36:3610:575,5
329KRÓL Artur 2388WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAWĄSY KOLONIAM4090M 23700:01:2802:15:2904:45:06.1004:46:34.45+02:36:4610:575,5
330RAPACZ Marcin 2062KRAKÓWM5024M 23800:01:1402:08:2304:45:16.7004:46:31.15+02:36:5610:585,5
331KUŁACZKOWSKI Konrad 2183STALOWA WOLAM3095M 23900:17:4602:14:3704:45:16.8505:03:03.00+02:36:5710:585,5
332LEŚNIAKOWSKA Anna 2151TURZAMIENIEK4035K 9300:01:2102:21:3004:45:39.5504:47:00.75+02:37:1910:595,5
333PARADOWSKI Paweł 2000BYLEDOMETYRZESZÓWM5025M 24000:19:3502:17:0404:45:45.0005:05:20.40+02:37:2510:595,5
334BURZ Jowita 2002BYLEDOMETY / WKURW_TEAMRZESZÓWK4036K 9400:19:3402:17:0404:45:45.7505:05:20.50+02:37:2510:595,5
335SZYSZŁO Tomasz 2026POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3096M 24100:17:3901:44:0104:45:58.3505:03:37.35+02:37:3810:595,5
336ORŁOWSKI Wojciech 2392STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAM4091M 24200:01:1202:00:4104:46:19.9504:47:32.70+02:38:0011:005,4
337KASZUBA Katarzyna 2175CZELADŹK3041K 9500:01:2302:16:2404:46:52.3504:48:15.35+02:38:3211:025,4
338MORDZIŃSKI Marcin 2199WARSZAWAM4092M 24300:17:3802:18:1204:47:35.1505:05:13.25+02:39:1511:035,4
339PAWLAK Wojciech 2093TRUCHTAMSOBIETRAILOWOCIEPLEWOM4093M 24400:17:4002:12:4204:48:14.8005:05:55.65+02:39:5511:055,4
340SAGANOWSKI Adam 2094AZS GDAŃSKGDAŃSKM4094M 24500:17:4002:12:4104:48:16.5005:05:56.55+02:39:5611:055,4
341SZELĄG Iwona 2086GLIWICEK3042K 9600:01:0602:20:3704:49:14.4504:50:20.50+02:40:5411:075,4
342SIPIERA Tomasz 2085GRUPALUKTRANS.PLGIEBUŁTÓWM4095M 24600:01:0602:20:3904:49:14.6004:50:20.85+02:40:5411:075,4
343RYŻYŃSKI Tomasz 2125CHEŁM BIEGACHEŁMM4096M 24700:17:4002:13:2304:49:14.9005:06:55.25+02:40:5511:075,4
344MIELNICZEK Jerzy 2047WARSZAWAM3097M 24800:01:0702:04:1704:49:33.1004:50:40.50+02:41:1311:085,4
345ŁADAK Marcin 2088BANIOCHAM5026M 24900:01:1502:16:5304:49:36.5004:50:52.20+02:41:1611:085,4
346MICHALSKI Robert 2370HETMAN TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM4097M 25000:01:1402:06:1304:50:06.4504:51:21.05+02:41:4611:095,4
347ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 2039IZBICKO W BIEGUIZBICKOK4037K 9700:01:3402:21:3804:51:10.9504:52:45.00+02:42:5111:115,4
348KALINOWSKA Małgorzata 2374TARNOWSKIE GÓRYK4038K 9800:01:2202:17:1704:52:00.4504:53:22.50+02:43:4011:135,3
349PAWŁOWSKA-LIS Maria 2306JANOWIECK4039K 9900:01:2002:17:1804:52:02.2004:53:22.30+02:43:4211:135,3
350OSOWSKA Katarzyna 2492GLIWICEK4040K 10000:01:2402:20:3604:53:57.3004:55:22.00+02:45:3711:185,3
351KOWALEWSKA Kinga 2550WARSZAWAK3043K 10100:01:2002:18:3204:54:00.3504:55:20.70+02:45:4011:185,3
352WIERCHOŁA Joanna 2035LUBLINK601K 10200:01:2202:24:2704:55:54.6504:57:17.20+02:47:3411:225,3
353CHRÓŚCIAK Paweł 2164TOMICEM3098M 25100:17:4202:17:1604:56:36.0005:14:18.70+02:48:1611:245,3
354JANIK Pawel 2398PRASKIE ULTRAŁOSIEWARSZAWAM4098M 25200:01:2302:12:3304:56:41.0504:58:04.95+02:48:2111:245,3
355BLICHERT Ania 2053I DON'T KURWA CAREGAJKÓWK3044K 10300:17:3702:20:0804:57:15.5005:14:53.15+02:48:5511:255,2
356LASEK Piotr 2117RZESZÓWM4099M 25300:17:3302:10:0204:57:49.6005:15:22.85+02:49:2911:275,2
357LASEK Agnieszka 2118TRZCIANAK3045K 10400:17:3202:11:2704:57:49.6505:15:22.40+02:49:2911:275,2
358KOBUSZEWSKI Maciej 2457OLSZTYNM40100M 25400:01:4202:21:2204:58:14.0004:59:56.55+02:49:5411:285,2
359GARGAS-DZIEDZINA Joanna 2342CLICO TEAMKRAKÓWK4041K 10500:17:3504:58:23.7005:15:59.10+02:50:0311:285,2
360MERESTA Konrad 2241LW BOGDANKAŁĘCZNAM3099M 25500:17:3302:24:4204:58:47.3005:16:21.10+02:50:2711:295,2
361JUSZCZYK Jarosław 2389WARSZAWAM40101M 25600:17:4602:11:4704:59:34.7505:17:21.10+02:51:1411:315,2
362NIEWIADOMSKA Ewa 2403BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK506K 10600:01:0802:26:3505:00:02.7005:01:11.35+02:51:4211:325,2
363WOŹNIAK Bartłomiej 2339TOSZEKM40102M 25700:01:2502:14:0005:00:37.6505:02:03.40+02:52:1711:335,2
364PIETRUSZEWSKA Katarzyna 2483ORANGE POLSKAWARSZAWAK4042K 10700:01:0902:34:1105:01:19.8005:02:29.00+02:53:0011:355,2
365MILEWSKI Konrad 2070KODAMROZYM30100M 25800:01:1202:12:5005:02:06.6505:03:18.95+02:53:4611:375,2
366KOSOWSKA Irena 2551POZNAŃK3046K 10800:01:2102:24:3205:02:41.2005:04:02.35+02:54:2111:385,2
367DĄBEK Paweł 2470RUDNIK NAD SANEMM5027M 25900:17:4302:12:2605:02:41.9005:20:25.80+02:54:2211:385,2
368WIŚNIEWSKA Kornelia 2333ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK4043K 10900:22:1202:30:4005:03:18.0505:25:30.50+02:54:5811:395,1
369DALKE Jowita 2334ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3047K 11000:22:1202:30:4405:03:18.2005:25:30.65+02:54:5811:395,1
370DADAŚ Elżbieta 2220BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEK4044K 11100:01:2502:21:4905:03:43.9505:05:09.05+02:55:2411:405,1
371SCHLAPPA Sebastian 2428IZBICKO W BIEGUIZBICKOM40103M 26000:01:2002:19:5805:04:20.9505:05:41.80+02:56:0111:425,1
372DAMPS Maria 2233KATOWICEK3048K 11200:01:1702:23:5805:04:45.7005:06:03.60+02:56:2511:435,1
373KUTKOWSKI Jan 2316STOWARZYSZENIE BIEGIEM RADOMRADOMM30101M 26100:17:3002:12:0405:07:06.4005:24:37.35+02:58:4611:485,1
374KOZA Sebastian 2171SSW TEAM KROŚNICEKROTOSZYNM2026M 26200:01:0702:18:0105:07:47.3505:08:54.60+02:59:2711:505,1
375KUBASIK Marcin 2247BYSTROWICEM30102M 26300:01:3402:21:1305:09:00.5505:10:35.45+03:00:4011:535,0
376DZIAŁO Łukasz 2192MIELECM2027M 26400:01:3502:21:1105:09:15.8005:10:50.90+03:00:5611:535,0
377JAROCKA Wioleta 2364LEGIONOWOK3049K 11300:17:4202:14:2405:09:34.1505:27:16.40+03:01:1411:545,0
378LEWAK-JAŚKOWSKA Sylwia 2234LEGIONOWOK4045K 11400:17:4202:14:2605:09:34.6005:27:16.75+03:01:1411:545,0
379CZOSTEK Joanna 2493PIASTOWK507K 11500:01:0702:24:0205:10:04.1505:11:11.70+03:01:4411:555,0
380BERNAT Paweł 2397WARSZAWAM40104M 26500:01:2602:10:4505:11:22.9005:12:48.95+03:03:0311:585,0
381WÓJCIK Bartosz 2212SMOLECM40105M 26600:17:3102:18:3605:12:46.9005:30:18.35+03:04:2712:015,0
382BANACH Igor 2211DŁUGOŁĘKAM40106M 26700:17:2902:30:4105:14:08.1505:31:37.45+03:05:4812:045,0
383MARCOL Mateusz 2560RYBNIKM30103M 26800:01:1702:44:2905:14:16.0505:15:33.85+03:05:5612:055,0
384MARCOL Oriana 2561RYBNIKK2014K 11600:01:1702:44:3205:14:16.7505:15:34.10+03:05:5612:055,0
385MARCOL Dominika 2559RYBNIKK2015K 11700:01:1602:20:1205:15:01.1005:16:18.05+03:06:4112:065,0
386KORNAS Szymon 2562RYBNIKM2028M 26900:01:1602:16:0805:15:02.0005:16:18.35+03:06:4212:075,0
387PAWŁOWSKA Agnieszka 2080PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRASICZYNK4046K 11800:01:1802:37:4305:16:13.0005:17:31.45+03:07:5312:094,9
388IWANOWICZ Zuzanna 2226WARSZAWAK4047K 11900:17:3302:28:1205:16:46.9505:34:20.15+03:08:2712:114,9
389RADYK Joanna 2245PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3050K 12000:01:1802:37:3505:18:33.0505:19:51.65+03:10:1312:154,9
390LAZAROWICZ Piotr 2335WKURW_TEAMWROCANKAM40107M 27000:17:4802:19:3905:18:58.7005:36:47.20+03:10:3812:164,9
391UNIOWSKI Tomasz 2065ĆMY BAROWELUBLINM30104M 27100:17:3202:24:4705:22:33.1505:40:05.80+03:14:1312:244,8
392JAWORSKA Agnieszka 2325WARSZAWAK4048K 12100:17:3102:44:0805:23:45.8505:41:17.10+03:15:2612:274,8
393TWARDUŚ Leszek 2160TARNOWIECM30105M 27200:17:2902:32:1405:23:55.2505:41:24.30+03:15:3512:274,8
394MĄKOSA Konrad 2188WARSZAWAM40108M 27300:17:3802:30:5705:24:43.4005:42:21.85+03:16:2312:294,8
395BAKA Marcin 2229GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM5028M 27400:01:2702:30:5405:30:38.3505:32:05.45+03:22:1812:434,7
396GMITER Agnieszka 2230GTS TRADYCJAWARSZAWAK4049K 12200:01:2602:30:5505:30:39.3005:32:05.65+03:22:1912:434,7
397PERKOWSKI Tomasz 2465BIAŁOŁĘCKIE CZŁAPANIE&DZIADY BOROWEWARSZAWAM30106M 27500:17:2602:45:2005:33:20.3005:50:46.85+03:25:0012:494,7
398BIAŁOKOS Anna 2467BIAŁOŁĘCKIE CZŁAPANIE & DZIADY BOROWEWARSZAWAK3051K 12300:17:2602:45:1905:33:20.4005:50:46.85+03:25:0012:494,7
399OSZCZĘDA Marzena 2016ŻORYK4050K 12400:01:2102:33:5705:33:37.4005:34:59.25+03:25:1712:494,7
400SZYMCZYŃSKI Błażej 2159KATOWICEM30107M 27600:01:1602:03:3505:34:02.3505:35:19.00+03:25:4212:504,7
401KŁOS Dariusz 2130KLUB MARATOŃSKI UMK/ZDROWO ZABIEGANI TORUŃTORUŃM5029M 27700:01:0302:32:4305:34:13.5005:35:17.25+03:25:5312:514,7
402GROCHOWSKI Karol 2152ĆMY BAROWEŁĘCZNAM30108M 27800:00:0002:42:1905:40:08.2505:40:08.25+03:31:4813:044,6
403OLECHOWSKI Marcin 2291TINNAR.EUZDUŃSKA WOLAM40109M 27900:01:0802:38:2005:43:32.4505:44:41.20+03:35:1213:124,5
404ADAMCZYK Zbigniew 2126KM TRUCHCIK ŁUBIANKAZAMEK BIERZGŁOWSKIM606M 28000:01:0402:35:2705:43:56.2005:45:00.85+03:35:3613:134,5
405WESOŁOWSKI Łukasz 2046MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM30109M 28100:17:4502:32:1305:45:02.7506:02:48.25+03:36:4213:164,5
406SOBOLEWSKI Grzegorz 2020MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM40110M 28200:17:4502:32:0105:45:04.3006:02:49.75+03:36:4413:164,5
407DAMIĘCKI Jan 2010MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM40111M 28300:17:4402:32:1205:45:05.2006:02:49.85+03:36:4513:164,5
408CZERNIAK Artur 2013MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM5030M 28400:17:4502:32:0505:45:05.4506:02:50.45+03:36:4513:164,5
409BRATKO Zbigniew 208165+RACIECHOWICEM607M 28500:18:0302:45:2205:51:59.8006:10:03.60+03:43:4013:324,4
410MARTOWICZ Justyna 2074SANOKK2016K 12500:01:1802:47:4105:56:49.3505:58:07.75+03:48:2913:434,4
411GANCARSKI Marcin 2060NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMLUBLAM30110M 28600:01:1602:47:3905:56:49.6505:58:05.90+03:48:2913:434,4
412SURDACKI Łukasz 2329MONKEYS' TEAMDZIERZKOWICEM30111M 28700:01:3002:35:2806:03:58.2006:05:28.50+03:55:3813:594,3
413SURDACKA Edyta 2443MONKEYS’TEAMKRAŚNIKK3052K 12600:01:2902:35:2606:03:58.4006:05:28.25+03:55:3813:594,3
414CZERWONKA Żaneta 2337MONKEYS’ TEAMZAKLIKÓWK3053K 12700:01:2902:28:4406:03:59.1006:05:28.80+03:55:3913:594,3
415STEC Dawid 2347MONKEYS’TEAMDZIERZKOWICEM30112M 28800:01:2902:33:1606:03:59.2506:05:29.15+03:55:3913:594,3
416BOBROWICZ Tomasz 2350WARSZAWAM40112M 28900:01:1602:38:2306:05:38.7506:06:55.70+03:57:1814:034,3
417KNIAZIAK - BOBROWICZ Magdalena 2349ORANGEWARSZAWAK4051K 12800:01:1702:38:2306:05:40.0006:06:57.60+03:57:2014:034,3
418KWIATKOWSKA Tatiana 2358HELLO KITTYGDAŃSKK2017K 12900:01:2302:55:5606:20:29.8006:21:53.10+04:12:1014:384,1
419KWIATKOWSKA Alicja 2045MAŁE LWYGDAŃSKK3054K 13000:01:2302:55:5606:20:30.1006:21:53.20+04:12:1014:384,1
420BARAŃSKA Marta 2354GORZÓW BIEGAGORZÓW WLKP.K2018K 13100:01:3803:00:1006:28:08.1006:29:47.05+04:19:4814:554,0
421LASEK Krzysztof 2121RZESZÓWM30113M 29000:17:3602:50:0906:32:17.9506:49:54.65+04:23:5815:054,0
422ORZECHOWSKI Mieczysław 2017KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAM608M 29100:02:2803:07:4806:32:34.3006:35:03.05+04:24:1415:054,0
423ORZECHOWSKA Danuta 2018KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAK602K 13200:02:2703:07:4406:32:34.8006:35:02.60+04:24:1515:054,0
424KARAMON Patryk 2369WILKOŁAZM2029M 29200:01:3003:01:4806:36:14.4006:37:45.10+04:27:5415:143,9
425SIKORA Paulina 2331ZAKRZÓWEKK2019K 13300:01:3003:01:4906:36:14.4506:37:44.90+04:27:5415:143,9
426BORKOWSKA Ewa 2381WKURW-TEAMZŁOTÓWK603K 13400:01:2303:14:2206:38:19.4506:39:42.60+04:29:5915:193,9
427GRUBE Bartosz 2131SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDYNIAM30114M 29300:01:2203:02:1206:41:20.4006:42:43.15+04:33:0015:263,9
428CZECHOWSKI Filip 2098DEKABRYŚCIGARWOLINM40113M 29400:01:2903:07:0707:15:34.5007:17:03.65+05:07:1416:453,6
429OŻÓG Iwona 2478CHEŁMK4052K 13500:17:3503:23:4907:40:52.6007:58:28.15+05:32:3217:433,4
GOŹDZIEWSKI Adam 2276MICHAŁÓW REGINÓWM40DNF01:59:08 DNF DNF DNF--
REY Andrzej 2073REY RUNNING TEAMWARSZAWAM40DNF03:48:40 DNF DNF DNF--
REY Patryk 2441REY RUNNING TEAMWARSZAWAM20DNF03:48:40 DNF DNF DNF--
MACHTAŁOWICZ Beata 2036ŁÓDŹK30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 433 wynik(ów)