VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-10-09
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
529
Wystartowało:
444
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
429
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CZERNIAK Paweł 1400KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKAM301M 103:33:462020-10-10 06:34:0401:21:3502:29:3603:47:1305:03:02.8008:36:49.15 5:4910,3
2ŻUCHOWSKI Daniel 1254KRAKÓWM302M 203:33:452020-10-10 06:34:0301:24:2402:33:0003:52:4305:09:05.8508:42:51.70+00:06:035:5610,1
3ŚWIERC Marcin 1506-M303M 303:04:252020-10-10 06:04:4301:23:4302:36:0103:55:1105:10:04.3008:14:29.65+00:07:015:5710,1
4CEBERAK Bartek 1022RZESZÓWM304M 403:33:472020-10-10 06:34:0501:27:4102:38:1104:02:0805:23:16.3008:57:04.00+00:20:136:139,7
5GAWLIK Sławek 1508DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWM305M 502:30:302020-10-10 05:30:4801:29:4302:42:4804:06:2605:25:30.3507:56:00.60+00:22:276:159,6
6ŻORNIAK Mateusz 1291MEGA FASON SIENIAWASIENIAWAM306M 603:04:262020-10-10 06:04:4401:26:3402:35:5904:00:3505:26:27.4008:30:53.45+00:23:246:169,6
7PISZCZATOWSKI Wojciech 1401ORANGE POLSKAWARSZAWAM401M 703:33:472020-10-10 06:34:0501:33:4302:47:5004:15:4805:42:11.3009:15:58.35+00:39:086:349,1
8SZAPORÓW Łukasz 1451INFINITY-GYM ŁUKASZ SZAPORÓWPROSZOWICEM307M 803:33:462020-10-10 06:34:0401:33:5902:48:3904:19:4405:45:58.4509:19:45.20+00:42:556:399,0
9WILK Katarzyna 1522PLEŚNAK301K 103:33:452020-10-10 06:34:0301:35:0902:52:3604:22:3205:47:11.9509:20:57.80+00:44:096:409,0
10SZOPA Łukasz 1369KARKONOSZ RUNNING TEAMDOBROSZYCEM402M 903:33:462020-10-10 06:34:0401:35:0802:51:3304:22:2405:49:32.7009:23:19.35+00:46:296:438,9
11PAPROCKA Urszula 1255NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK302K 203:33:472020-10-10 06:34:0501:37:1402:53:5204:27:0805:49:35.7009:23:23.45+00:46:326:438,9
12WYSOKINSKI Konrad 1418MESMERIK RUNNERSPIASECZNOM403M 1003:04:262020-10-10 06:04:4401:37:1002:59:3704:34:1306:01:32.7009:05:58.95+00:58:296:578,6
13ŁACIAK Marcin 1416MESMERIK RUNNERSWARSZAWAM404M 1103:04:262020-10-10 06:04:4401:37:0802:59:0604:34:1106:03:50.7009:08:17.45+01:00:476:598,6
14RUDZIŃSKI Jacek 1437KB HERMES GRYFINOGRYFINOM501M 1203:33:472020-10-10 06:34:0501:42:5003:04:0204:34:4406:05:14.7509:39:01.90+01:02:117:018,5
15STOŚ Paweł 1495LUCKY TEAMWĄGROWIECM308M 1302:30:352020-10-10 05:30:5301:46:2503:06:3804:36:4906:09:40.7008:40:16.45+01:06:377:068,4
16SZYMAŃSKI Paweł 1196FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM309M 1402:30:322020-10-10 05:30:5001:32:1002:48:4204:19:3006:16:09.6508:46:42.60+01:13:067:148,3
17ARAK Tomasz 1415MESMERIK RUNNERSPIASECZNOM405M 1503:33:462020-10-10 06:34:0401:32:4402:55:2404:40:0006:16:41.8009:50:28.40+01:13:397:148,3
18BRATEK Agnieszka 1524SMOLNICAK401K 303:33:462020-10-10 06:34:0401:43:5203:07:0004:43:4806:19:53.0509:53:39.35+01:16:507:188,2
19WENTA Marta 1484KASZUBSKA PONIEWIERKAGDYNIAK201K 403:04:272020-10-10 06:04:4501:49:3103:16:2904:53:1506:24:49.5009:29:16.65+01:21:467:248,1
20SIUDEK Robert 1498MARCIN ŚWIERC TEAMKRAKÓWM3010M 1603:33:462020-10-10 06:34:0401:46:1803:08:0804:50:5306:25:01.4509:58:48.05+01:21:587:248,1
21KRZEMIŃSKI Marcin 1384SPRINT GORZYCEGORZYCEM406M 1703:33:472020-10-10 06:34:0501:39:4103:05:0504:46:3206:26:41.4510:00:28.60+01:23:387:268,1
22JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna 1518GLICZARÓW GÓRNYK303K 503:33:462020-10-10 06:34:0401:40:2703:04:0904:47:4106:28:06.6010:01:53.35+01:25:037:278,0
23KOWALIK Ewelina 1191FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWIEBODZINK202K 602:30:332020-10-10 05:30:5101:44:2703:09:2804:52:2106:30:25.5009:00:58.75+01:27:227:308,0
24ŁABĘDZKA Agata 1514MARCIN ŚWIERC TEAM/ DYNAFIT POLSKAAMSTERDAMK203K 702:30:342020-10-10 05:30:5201:50:2903:16:3704:53:0906:30:34.4509:01:08.90+01:27:317:308,0
25CHILICKA Marta 1394RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIK304K 801:00:222020-10-10 04:00:4001:56:4103:28:5505:07:3606:37:48.2007:38:10.75+01:34:457:397,8
26BUGNO Marcelina 1350SKAWINA BIEGASKAWINAK305K 902:30:492020-10-10 05:31:0701:48:3903:15:0004:56:5706:38:11.7509:09:01.60+01:35:087:397,8
27KACZMAREK Tomasz 1237NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAM407M 1803:33:472020-10-10 06:34:0501:40:1603:10:5705:00:5506:44:15.9010:18:03.50+01:41:137:467,7
28KAMIŃSKI Marek 1335POZNAŃM3011M 1903:33:472020-10-10 06:34:0501:49:2903:18:4405:04:4206:45:05.3010:18:52.55+01:42:027:477,7
29GAZDA Paweł 1054BALTIC WOOD ACTIVEZRĘCINM3012M 2003:04:422020-10-10 06:05:0001:50:0903:17:2604:58:4306:45:52.1009:50:34.35+01:42:497:487,7
30KAŹMIERCZAK Piotr 1260WARSZAWAM3013M 2103:33:492020-10-10 06:34:0701:47:5203:14:3305:05:0006:49:12.5010:23:01.60+01:46:097:527,6
31MIKOŁAJCZYK Krzysztof 1432KOMORNIKIM408M 2203:04:262020-10-10 06:04:4401:50:2003:23:3905:10:0306:50:35.9509:55:02.20+01:47:337:537,6
32OLEKSIŃSKI Dariusz 1322ZASAŃM3014M 2303:33:512020-10-10 06:34:0901:52:3803:26:4205:11:2806:52:01.1510:25:52.40+01:48:587:557,6
33JANKOWSKI Sebastian 1162WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWM409M 2403:33:502020-10-10 06:34:0801:49:0003:22:5805:14:4806:53:12.2010:27:02.70+01:50:097:567,6
34KOWALCZYK Mateusz 1277MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM3015M 2503:33:482020-10-10 06:34:0602:02:0103:34:5805:18:3806:53:15.5010:27:04.25+01:50:127:567,5
35PUDŁO Mateusz 1491TEAM KINGRUNNER ULTRAWARSZAWAM201M 2602:30:312020-10-10 05:30:4901:55:5103:32:2005:15:2606:54:49.0509:25:20.05+01:51:467:587,5
36DZIRBA Tomasz 1355STAY INSANE / NIE MA LETKONIEMCEM3016M 2703:04:382020-10-10 06:04:5601:53:3603:21:3905:10:4306:54:49.1009:59:27.65+01:51:467:587,5
37WEREMKO Grzegorz 1357MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4010M 2803:04:322020-10-10 06:04:5001:55:0603:26:5005:11:4306:54:59.5509:59:31.80+01:51:567:587,5
38RACZYC Janusz 1252HIT THE TRAILTARNÓWM3017M 2900:00:012020-10-10 03:00:1901:47:1203:20:2604:59:2106:56:59.0506:57:00.75+01:53:568:017,5
39ZBORUCKI Jan 1157LATAJĄCY CYRKKRAKÓWM3018M 3003:04:462020-10-10 06:05:0401:58:3503:34:5505:18:5106:57:40.2510:02:26.50+01:54:378:017,5
40HOŁOWNIA Tomasz 1017GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM3019M 3103:33:502020-10-10 06:34:0801:56:2303:35:3405:22:3306:58:41.8510:32:32.30+01:55:398:037,5
41MALEC Artur 1433KOMORNIKIM4011M 3203:04:262020-10-10 06:04:4401:50:2103:23:4005:16:1806:59:35.4510:04:01.45+01:56:328:047,4
42SZCZEPKOWSKI Przemek 1294WARSZAWAM3020M 3303:33:512020-10-10 06:34:0901:51:3303:26:2605:14:5707:03:25.7510:37:17.40+02:00:228:087,4
43POŻAROWSZCZYK Adam 1266MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOWARSZAWAM3021M 3403:04:392020-10-10 06:04:5701:50:4003:17:2705:12:1307:03:41.4510:08:21.25+02:00:388:087,4
44HORDEY Yaroslav 1475SPRINTER PRĄDYWINÓWM4012M 3503:04:382020-10-10 06:04:5601:46:4903:16:1205:08:2007:03:45.8510:08:24.00+02:00:438:087,4
45KOŚCIELSKI Patryk 1264MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOLEGIONOWOM4013M 3603:04:402020-10-10 06:04:5801:50:4303:17:2705:12:1407:03:49.0510:08:29.05+02:00:468:097,4
46SOBIESZEK Sylwia 1165ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK306K 1003:04:282020-10-10 06:04:4601:55:0803:26:5305:20:2607:04:06.5510:08:35.15+02:01:038:097,4
47TKACZEWSKI Piotr 1482MIECHÓWM4014M 3703:04:382020-10-10 06:04:5601:53:4803:25:5205:17:1607:04:08.9010:08:47.25+02:01:068:097,4
48ZIĘBA Beata 1288ENDURE TEAMKOŚCIERZYNAK402K 1103:33:472020-10-10 06:34:0501:54:5103:32:0305:22:1607:05:51.6010:39:39.20+02:02:488:117,3
49MIKUŚKIEWICZ Piotr 144610 ŚBOTCHMIELNIKM4015M 3803:33:502020-10-10 06:34:0801:51:0103:26:2605:17:1707:06:02.2510:39:52.40+02:02:598:117,3
50ZAJĄC Filip 1509OLA&TOSIA&TYMON&GAJA TEAMCHORZÓWM4016M 3903:33:462020-10-10 06:34:0401:52:4403:29:3005:18:3807:06:14.8510:40:01.75+02:03:128:117,3
51SZKÓŁKA Robert 1257WIELISZEW HERON TEAMWARSZAWAM4017M 4003:33:502020-10-10 06:34:0801:49:3103:22:5705:14:5007:06:41.6510:40:32.40+02:03:388:127,3
52SZCZUDRAWA Dariusz 1197NOWA DĘBAM4018M 4103:33:512020-10-10 06:34:0902:01:0503:35:4505:24:0207:09:26.4510:43:18.25+02:06:238:157,3
53PODRAZA Klaudia 1320PĘDZĄCE ŚLIMAKIGUMNISKAK204K 1203:33:492020-10-10 06:34:0702:00:1303:38:3105:32:5407:12:43.5010:46:32.70+02:09:408:197,2
54CZOSNOWSKI Krzysztof 1441KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4019M 4203:33:472020-10-10 06:34:0501:41:5903:16:3005:14:3107:13:33.6010:47:21.30+02:10:308:207,2
55BELKIEWICZ Rafał 1304KABATY ULTRAWARSZAWAM4020M 4303:04:302020-10-10 06:04:4801:57:4303:36:0105:27:4507:15:16.0510:19:46.65+02:12:138:227,2
56ZAŁUCKI Maciej 1224GŁOGOWOM502M 4403:33:522020-10-10 06:34:1002:03:0703:31:1105:27:1707:15:48.7510:49:41.00+02:12:458:227,2
57SZARANIEC Sebastian 1144T-MOBILE SPORTWARSZAWAM4021M 4503:34:032020-10-10 06:34:2101:55:0303:32:3405:27:2007:16:19.6010:50:23.25+02:13:168:237,2
58SIKORA Michał 1153PUŁAWYM4022M 4603:04:322020-10-10 06:04:5001:58:4103:36:5805:33:4107:16:45.7010:21:17.75+02:13:428:237,1
59STACHURSKI Paweł 1572ŁAŃCUTM3022M 4703:33:462020-10-10 06:34:0401:52:4803:34:1905:32:2807:16:53.6510:50:39.85+02:13:508:247,1
60NIEDŹWIEDŹ Tomasz 1395ŚWIDNIKM4023M 4801:00:222020-10-10 04:00:4001:58:5403:35:1905:26:1907:18:00.4008:18:23.05+02:14:578:257,1
61SZYDŁOWSKI Bartek 1381SKAWINA BIEGASKAWIMAM3023M 4902:30:502020-10-10 05:31:0801:48:4003:30:3405:29:2507:19:26.5509:50:16.90+02:16:238:277,1
62KUBICA Krzysztof 1199KOTWICA BRZEGBRZEGM4024M 5002:30:452020-10-10 05:31:0302:01:2503:43:5305:32:3907:19:53.1009:50:38.75+02:16:508:277,1
63SZYBIAK Waldemar 1088AGONA W&MPRZEMYŚLM503M 5103:33:572020-10-10 06:34:1501:59:4203:37:4105:32:0507:20:08.1010:54:05.45+02:17:058:277,1
64KOBAK Marcin 1301CZARNA GÓRNAM4025M 5203:33:552020-10-10 06:34:1302:03:5903:42:0605:34:5407:22:13.9010:56:09.85+02:19:118:307,1
65JANUSZEWSKI Maciej 1051TEAM KOPEĆJASŁOM3024M 5303:33:582020-10-10 06:34:1601:55:4803:41:0105:37:5907:22:43.4510:56:41.65+02:19:408:307,0
66SKWARA Dariusz 1055SZANSA 21 FUNDACJA NA RZECZ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNARZESZÓWM3025M 5402:30:372020-10-10 05:30:5501:55:0303:22:5205:21:5307:22:48.2009:53:25.25+02:19:458:307,0
67GACEK Michał 1259THE STRYCHERSBOREK SZLACHECKIM3026M 5503:33:542020-10-10 06:34:1201:55:5303:33:4005:32:2707:23:02.4010:56:57.25+02:19:598:317,0
68MOSIO Grzegorz 1047GRĘBOSZÓWM4026M 5603:04:422020-10-10 06:05:0001:46:5503:16:3605:29:4407:23:29.8510:28:11.85+02:20:278:317,0
69GÓRYŃSKI Rafał 1466MIŃSK MAZOWIECKIM202M 5703:04:282020-10-10 06:04:4601:50:0603:29:3405:38:3807:24:36.2510:29:04.70+02:21:338:337,0
70DARSKI Rafał 1502PUSZCZYKOWOM4027M 5803:34:102020-10-10 06:34:2802:03:1103:47:4905:40:0407:25:07.2510:59:17.60+02:22:048:337,0
71FILIPEK Wojciech 1519OPTIM TRAVEL ULTRARZESZÓWM504M 5903:34:162020-10-10 06:34:3401:55:4503:37:2205:32:2807:25:31.5010:59:47.80+02:22:288:347,0
72SKWARA Marek 1007SZANSA 21 FUNDACJA NA RZECZ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNARZESZÓWM3027M 6002:30:362020-10-10 05:30:5401:57:3903:49:3305:46:0407:26:45.8509:57:22.80+02:23:438:357,0
73LIPERTOWICZ Sebastian 1267WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE ❤️POLICEM3028M 6103:33:532020-10-10 06:34:1101:55:5603:39:2005:34:1007:26:56.6511:00:50.15+02:23:538:357,0
74KMIECIK Arkadiusz 1340WARSZAWAM4028M 6203:33:582020-10-10 06:34:1601:57:3403:40:0305:35:4107:27:55.2511:01:54.05+02:24:528:367,0
75SUDOMIR Paweł 1473JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3029M 6303:04:352020-10-10 06:04:5301:59:5403:45:2005:35:1007:28:04.6510:32:40.55+02:25:018:377,0
76SKÓRA Anastazja 1471AKADEMIA BIEGANIAWROCŁAWK205K 1303:34:002020-10-10 06:34:1802:01:1203:45:1505:42:4607:31:48.9511:05:49.85+02:28:468:416,9
77DYWAN Andrzej 1251KRAKÓWM505M 6401:00:282020-10-10 04:00:4602:12:4603:59:3905:46:5407:33:16.4008:33:45.05+02:30:138:436,9
78MILEWSKI Mateusz 1093TEAM KAŁDUN / BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZEMROZYM3030M 6503:33:462020-10-10 06:34:0402:04:4703:44:4505:41:0207:33:42.0511:07:28.50+02:30:398:436,9
79BARTELA Edyta 1303DZIK KOMANDOŁÓDŹK307K 1403:33:482020-10-10 06:34:0602:00:3403:38:1405:35:5007:34:23.6511:08:11.95+02:31:208:446,9
80BURDAS Klaudia 1483FOREVER BUSSINES TEAMBRATKOWICEK206K 1503:33:482020-10-10 06:34:0602:03:4303:43:5705:42:1807:34:32.8511:08:21.25+02:31:308:446,9
81SOBASZEK Marcin 1048KROTOSZYCEM3031M 6603:33:482020-10-10 06:34:0601:58:2203:36:0005:35:1007:35:26.4511:09:14.75+02:32:238:456,9
82LELITO Piotr 1412MODLNICZKAM3032M 6703:04:422020-10-10 06:05:0002:07:1703:55:3805:51:2207:35:41.7010:40:23.90+02:32:388:456,8
83SULIMA Grzegorz 1021GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM506M 6803:33:502020-10-10 06:34:0801:57:1303:38:5505:45:1007:36:06.2011:09:56.35+02:33:038:466,8
84SZEWCZUK Krzysztof 1012ZADYSZKACHEŁMM3033M 6903:33:572020-10-10 06:34:1502:03:0003:42:0405:40:1707:36:19.4011:10:16.70+02:33:168:466,8
85JAROCKA Agata 1041LEGIONOWOK308K 1603:04:412020-10-10 06:04:5902:02:2003:43:5205:44:5007:36:28.7510:41:10.60+02:33:258:466,8
86MIELNIK Michał 1064MAXSTONEODRZYKOŃM203M 7003:04:422020-10-10 06:05:0001:54:4203:39:3305:44:1807:36:56.6010:41:39.20+02:33:538:476,8
87PAŃTAK Sławomir 146221 DAPLOT JAROSŁAWBIAŁOBRZEGIM4029M 7103:04:272020-10-10 06:04:4501:54:4003:37:3705:41:1307:37:03.5010:41:31.15+02:34:008:476,8
88STEFANIUK Roman 1193-SIEDLCEM507M 7203:33:582020-10-10 06:34:1601:59:5503:38:2105:42:4907:37:16.8511:11:15.75+02:34:148:476,8
89PYRKOSZ Damian 1029RZESZÓWM4030M 7303:33:532020-10-10 06:34:1101:58:3903:42:3805:45:2207:37:48.4011:11:41.65+02:34:458:486,8
90BRUDEREK Tomasz 1152PRIMUM CURREREJABŁONNAM4031M 7403:33:522020-10-10 06:34:1001:56:1203:38:2805:40:4207:38:14.4511:12:07.00+02:35:118:486,8
91WRÓBLEWSKI Jacek 1513MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWM3034M 7503:34:032020-10-10 06:34:2101:57:2203:34:2305:36:4807:38:47.2511:12:50.25+02:35:448:496,8
92NISZCZOT Dariusz 1430GORLICEM204M 7603:04:282020-10-10 06:04:4602:01:3103:37:0205:31:3407:38:50.7510:43:19.45+02:35:478:496,8
93SZEWC Wojciech 1356BIELINYM205M 7703:04:272020-10-10 06:04:4501:58:3703:35:1505:30:2507:39:13.8510:43:41.60+02:36:118:496,8
94KWAŚNIEWSKI Maciej 1155SZCZECINM3035M 7803:04:372020-10-10 06:04:5502:22:0604:36:3907:40:54.9010:45:32.00+02:37:528:516,8
95TADEJA Jakub 1184TORUŃM3036M 7903:33:592020-10-10 06:34:1702:01:1103:46:0305:42:4007:41:13.0511:15:12.65+02:38:108:526,8
96TYLEK Krzysztof 1405SKAWINA BIEGABRZYCZYNAM4032M 8002:30:492020-10-10 05:31:0702:02:1303:43:0105:44:3407:41:22.4010:12:11.55+02:38:198:526,8
97KWIATKOWSKA Renata 1243KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK501K 1703:33:502020-10-10 06:34:0802:05:1203:41:5705:44:4207:41:24.1511:15:15.10+02:38:218:526,8
98ŚWIERCZYŃSKI Kacper 1216NIGHT RUNNERSHAMBURGM3037M 8103:33:472020-10-10 06:34:0502:01:1203:46:1105:47:0807:42:23.5011:16:11.30+02:39:208:536,7
99MIKOLAJCZYK Lukasz 1370CZELADŹM3038M 8202:32:062020-10-10 05:32:2402:04:0703:49:0405:46:3907:43:07.2010:15:13.45+02:40:048:546,7
100ZARZEKA Marcin 1174VEGE RUNNERSWARSZAWAM4033M 8302:30:472020-10-10 05:31:0502:01:5103:43:1105:44:5907:44:38.8010:15:26.30+02:41:368:566,7
101ŻOŁNACZ Maciej 1286NOWE MIASTO NAD PILICĄM3039M 8402:30:392020-10-10 05:30:5702:11:2003:51:1005:46:1807:45:25.5510:16:05.40+02:42:228:576,7
102WOJCIECHOWSKI Dariusz 1442KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOM4034M 8503:33:532020-10-10 06:34:1102:01:2603:47:2005:50:5807:45:54.0511:19:47.55+02:42:518:576,7
103PAŻUCHA Wojciech 1455LUSÓWKOM4035M 8603:33:522020-10-10 06:34:1002:01:2603:47:2105:50:5807:45:54.5011:19:47.45+02:42:518:576,7
104BOROWIEC Michał 1467TRUCHTACZ.PLWARSZAWAM4036M 8703:04:282020-10-10 06:04:4602:01:5303:42:0805:41:5007:46:06.2010:50:35.10+02:43:038:576,7
105DERLAGA Wojciech 1263STG TARNÓWMILÓWKAM3040M 8801:00:252020-10-10 04:00:4302:08:4803:57:3905:58:3607:46:18.1008:46:44.00+02:43:158:586,7
106GARCZYŃSKI Darek 1008KATOWICEM4037M 8903:33:592020-10-10 06:34:1701:59:4703:44:2705:47:0207:46:38.9511:20:37.95+02:43:368:586,7
107ŁODZIANA Dorota 1329DYWITYK309K 1803:04:322020-10-10 06:04:5002:08:0103:58:3405:58:2207:46:59.8010:51:32.60+02:43:578:586,7
108GESSLER Łukasz 1127BIESYGOŚCICINOM3041M 9003:04:312020-10-10 06:04:4902:06:0103:46:5105:51:2507:47:38.3510:52:10.15+02:44:358:596,7
109DZIEWA Przemysław 1109ATS WHEELSBRANDWICAM4038M 9101:00:272020-10-10 04:00:4502:15:2604:08:4606:01:2907:48:12.2508:48:39.70+02:45:099:006,7
110SIWOŃ Ewa 1362WARSZAWA/ WAWERK403K 1903:33:552020-10-10 06:34:1302:09:0203:51:2105:54:1307:48:47.7511:22:43.50+02:45:449:006,7
111NOWAK Piotr 1173WARSZAWAM3042M 9203:04:402020-10-10 06:04:5802:00:4703:46:1205:53:2707:49:07.5010:53:48.00+02:46:049:016,7
112KURCEWICZ Paweł 1354WROCŁAWM3043M 9301:00:232020-10-10 04:00:4102:08:5303:57:5805:48:0507:49:26.7508:49:50.20+02:46:239:016,6
113KRZYŻANOWSKI Łukasz 1241NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3044M 9401:00:282020-10-10 04:00:4602:12:4503:59:4105:56:4307:49:41.7508:50:09.85+02:46:389:016,6
114TUTAJ Krzysztof 1221ZBYLITOWSKA GÓRAM508M 9501:00:262020-10-10 04:00:4402:08:4803:57:3905:58:3707:49:50.2508:50:16.30+02:46:479:026,6
115FIRAZA Tomasz 1403DELOITTE ADVENTURE TEAMŁÓDŹM3045M 9602:30:402020-10-10 05:30:5802:05:3803:51:3505:51:4007:50:05.0010:20:45.60+02:47:029:026,6
116OSICKI Dawid 1050LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM206M 9703:33:522020-10-10 06:34:1002:11:3804:00:0805:57:1207:51:14.6511:25:07.60+02:48:119:036,6
117GĄSECKI Daniel 1472AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4039M 9803:04:342020-10-10 06:04:5202:06:5203:52:1405:55:1907:52:40.1510:57:14.25+02:49:379:056,6
118KALEMBKIEWICZ Piotr 1526MIROTRANSWROCŁAWM4040M 9903:33:482020-10-10 06:34:0602:02:0503:49:1605:51:1507:52:56.2511:26:44.35+02:49:539:056,6
119HŁASKO Anna 1269JÓZEFÓWK207K 2003:04:322020-10-10 06:04:5002:08:3403:47:3305:45:2807:53:25.3510:57:57.75+02:50:229:066,6
120BANASZYNSKA Paulina 1229READINGK3010K 2103:33:552020-10-10 06:34:1302:09:2104:03:2306:01:4807:53:32.3511:27:27.75+02:50:299:066,6
121KAŹMIERCZAK Monika 1223JAROCINK3011K 2203:33:552020-10-10 06:34:1302:09:2004:03:2306:01:4907:53:32.7511:27:27.80+02:50:299:066,6
122JANKOWIAK Przemysław 1413WŁOSZAKOWICEM4041M 10003:33:522020-10-10 06:34:1002:04:0703:46:4805:51:4107:53:42.3011:27:34.45+02:50:399:066,6
123CIUPEK Jerzy 1042RUDAWAM509M 10103:04:422020-10-10 06:05:0002:11:1603:53:5305:50:3907:53:45.9010:58:28.05+02:50:439:066,6
124RYBKA Sławek 1052PĘDZĄCE ŚLIMAKIDĘBICAM3046M 10203:33:492020-10-10 06:34:0702:00:1403:48:3305:57:1507:53:47.1011:27:36.30+02:50:449:066,6
125LACHOWICZ Jerzy 1205PCTSPORTDYSM4042M 10303:33:552020-10-10 06:34:1302:01:1103:49:3805:59:5007:53:52.6511:27:48.30+02:50:499:066,6
126LESIAK Filip 1347SKAWINA BIEGASKAWINAM4043M 10402:30:592020-10-10 05:31:1702:08:2903:50:2905:53:0307:55:01.9010:26:01.10+02:51:599:086,6
127WENARSKI Grzegorz 1235STAY INSANELUBLINM3047M 10503:04:332020-10-10 06:04:5102:05:4703:55:4506:01:4507:56:18.1011:00:51.50+02:53:159:096,6
128NOWAK Rafał 1300NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWM3048M 10603:04:412020-10-10 06:04:5902:03:5203:52:1806:01:3407:56:23.7011:01:04.80+02:53:209:096,5
129ZIĘBA Daria 1343WARSZAWAK208K 2303:04:352020-10-10 06:04:5302:04:1503:51:0406:01:4007:56:26.3511:01:02.15+02:53:239:096,5
130CHROBAK Paweł 1151BIELSKO-BIAŁAM5010M 10703:33:592020-10-10 06:34:1702:08:3903:55:0705:59:1407:56:50.8511:30:49.85+02:53:489:106,5
131ROGACZEWSKI Kamil 11351 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJRZĄŚNIAM207M 10803:04:312020-10-10 06:04:4902:10:0904:05:3306:13:4407:57:00.1011:01:31.40+02:53:579:106,5
132BIAŁEK Adam 1244GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹM4044M 10903:04:382020-10-10 06:04:5602:02:1603:48:5505:53:3007:57:34.4511:02:12.45+02:54:319:116,5
133GARSTECKA Joanna 1324SKAWINA BIEGASKAWINAK404K 2402:30:502020-10-10 05:31:0802:13:3104:05:2206:06:5707:57:58.2510:28:48.95+02:54:559:116,5
134KUŚPIT Przemek 1409WARSZAWAM3049M 11003:33:542020-10-10 06:34:1202:11:1504:00:2306:02:0207:58:47.9511:32:42.65+02:55:459:126,5
135CHILIŃSKI Karol 1480BIAŁYSTOKM3050M 11102:30:552020-10-10 05:31:1302:02:2803:51:0705:58:3007:59:23.6010:30:18.70+02:56:209:136,5
136PISAREK Karol 1486JB WARSZAWAWARSZAWAM3051M 11201:00:282020-10-10 04:00:4602:16:5404:03:5006:03:1308:00:00.8509:00:29.60+02:56:589:136,5
137DUCH Emil 1487JB WARSAWWARSZAWAM3052M 11301:00:282020-10-10 04:00:4602:16:5404:03:4908:00:00.9009:00:29.45+02:56:589:136,5
138GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 1426GLIWICEK405K 2503:33:522020-10-10 06:34:1002:15:2604:02:1606:05:5808:00:40.1011:34:32.25+02:57:379:146,5
139OSOWSKI Wojtek 1268ZACHEŁMIEM4045M 11403:33:502020-10-10 06:34:0801:59:1703:44:0606:01:1708:01:05.5011:34:55.95+02:58:029:156,5
140NOWOMIEJSKI Marcin 1494PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIM4046M 11503:34:002020-10-10 06:34:1802:12:5504:01:1606:07:3308:02:02.9511:36:03.50+02:59:009:166,5
141CURZYDŁO Bogdan 1305POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM4047M 11601:00:342020-10-10 04:00:5202:11:2404:16:0906:13:3708:02:11.7009:02:46.65+02:59:089:166,5
142JACHIMOWSKI Jarosław 1338POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3053M 11701:00:342020-10-10 04:00:5202:11:2504:16:1506:13:3708:02:12.1009:02:46.55+02:59:099:166,5
143LESZCZAK Grzegorz 1290DĄBROWA GÓRNICZAM4048M 11803:04:292020-10-10 06:04:4702:00:5303:56:1506:01:4708:03:03.7511:07:33.55+03:00:009:176,5
144KUZIMSKI Aleksander 1124JEPPESENGDAŃSKM3054M 11902:30:452020-10-10 05:31:0302:10:5603:58:5806:02:4108:03:18.2510:34:04.10+03:00:159:176,5
145KASPRZYK Adrianna 1131KASPRZYK RUNNING TEAMMROCZAK209K 2602:30:372020-10-10 05:30:5502:09:2503:59:4706:03:1708:03:23.4510:34:00.70+03:00:209:176,5
146OSZCZĘDA Krzysztof 1068ZARAZIĆ PASJĄŻORYM4049M 12003:04:442020-10-10 06:05:0202:11:1704:03:2106:07:5908:03:52.7511:08:37.05+03:00:499:186,4
147KOŁEK Maciej 1504PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4050M 12103:04:442020-10-10 06:05:0202:03:4103:47:3605:51:4108:04:15.6511:08:59.95+03:01:129:186,4
148DZIADOSZ Jerzy 1496ONEMANTEAMDĘBICAM5011M 12203:33:492020-10-10 06:34:0702:01:4303:48:3205:53:3708:05:27.7511:39:17.70+03:02:249:206,4
149BANDEL Adam 1521ŁÓDŹM3055M 12303:33:502020-10-10 06:34:0802:11:4904:05:2506:13:1908:05:27.9511:39:18.25+03:02:259:206,4
150SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 1128PODGÓRZ TORUŃTORUŃK406K 2703:04:282020-10-10 06:04:4602:17:0604:02:5506:05:3608:06:05.0511:10:33.15+03:03:029:206,4
151LEWAK Dominik 1292BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM3056M 12403:34:012020-10-10 06:34:1902:04:1703:49:4405:52:5908:06:37.5511:40:38.55+03:03:349:216,4
152WAŃKOWICZ Adrian 1036BRZEG DOLNYM3057M 12503:33:572020-10-10 06:34:1502:01:5603:59:1306:06:5808:07:06.6011:41:04.35+03:04:039:226,4
153KLINGER Adam 1281PABIANICEM208M 12603:33:542020-10-10 06:34:1201:59:0903:48:5106:00:1408:07:23.2011:41:17.80+03:04:209:226,4
154CETLIN Maciej 1298DREAM RUNWARSZAWAM4051M 12703:33:492020-10-10 06:34:0702:13:2104:03:0306:09:5308:07:35.4011:41:24.80+03:04:329:226,4
155NOWAKOWSKI Wiesław 1170-PRZEMYŚLM601M 12803:04:422020-10-10 06:05:0002:14:1304:05:0906:08:0608:09:01.9011:13:44.55+03:05:599:246,4
156BEZULSKI Łukasz 1434KTS DONKIWARSZAWAM3058M 12903:04:482020-10-10 06:05:0602:02:5103:52:3806:03:4408:09:08.4511:13:57.15+03:06:059:246,4
157WOLIŃSKI Ryszard 1083NOWY STYL RUNINNG TEAMBIEŹDZIEDZAM3059M 13003:33:582020-10-10 06:34:1602:03:5803:53:0006:06:5608:11:48.1011:45:46.50+03:08:459:276,3
158GLEBA Mariusz 1089OLSZTYNM3060M 13103:04:382020-10-10 06:04:5602:01:4703:41:3305:56:0308:12:09.4511:16:47.50+03:09:069:276,3
159GUT Mateusz 1225LEGIA WARSZAWA RUN CLUBWARSZAWAM3061M 13203:04:372020-10-10 06:04:5502:15:2404:02:3506:10:2008:12:17.1011:16:54.65+03:09:149:286,3
160CHORZĘPA-PASIK Agnieszka 1439KB HERMES GRYFINOGRYFINOK407K 2803:04:452020-10-10 06:05:0302:11:2204:00:0006:11:3408:12:44.3011:17:30.10+03:09:419:286,3
161KOZIOŁ Andrzej 1110TORUŃM4052M 13301:00:292020-10-10 04:00:4702:09:1304:05:5106:07:4108:12:48.2509:13:18.10+03:09:459:286,3
162SZELC Monika 1111TORUŃK408K 2901:00:292020-10-10 04:00:4702:09:1504:05:5806:08:1108:12:48.5509:13:18.30+03:09:459:286,3
163SADKOWSKI Bartosz 1158HURAGAN ŁBISKAŁBISKAM4053M 13403:04:362020-10-10 06:04:5402:04:3803:51:4705:59:3708:12:50.9011:17:27.65+03:09:489:286,3
164WOJDAT Katarzyna 1319WARSZAWAK3012K 3003:33:492020-10-10 06:34:0702:13:2504:04:1806:10:3908:13:40.2511:47:30.10+03:10:379:296,3
165SAINTEMARIE Arnaud 1402MARCINSWIERCTEAMKRAKOWM3062M 13502:30:382020-10-10 05:30:5602:10:1603:46:3905:38:3008:13:48.6510:44:26.90+03:10:459:296,3
166TUCZAPSKI Piotr 1074XRUNNERSRZESZÓWM209M 13602:30:362020-10-10 05:30:5402:16:4004:02:2106:20:3308:15:23.8510:46:00.30+03:12:219:316,3
167GÓRNA Anita 1447LPP TEAMKRAKOWK3013K 3103:04:332020-10-10 06:04:5102:14:5204:06:1506:11:0708:15:25.4511:19:58.50+03:12:229:316,3
168BOGUSZ Bartosz 1349KRAKÓWM4054M 13703:34:022020-10-10 06:34:2002:08:4404:00:2406:07:3908:15:51.3011:49:53.55+03:12:489:326,3
169GIERULA Robert 1463KRAKOWM5012M 13803:34:002020-10-10 06:34:1802:13:1204:06:2106:17:1808:16:15.1511:50:15.55+03:13:129:326,3
170BUCZKOWSKI Krzysztof 1459BUCZI TEAMGRUDZIĄDZM3063M 13903:04:412020-10-10 06:04:5902:00:1303:51:0306:13:5108:16:50.0011:21:31.05+03:13:479:336,3
171ZYGMUNT Marcin 1458ZYGABIEGA TEAMGRUDZIĄDZM4055M 14003:04:402020-10-10 06:04:5802:00:1203:51:0206:13:3008:16:50.4511:21:31.15+03:13:479:336,3
172CHAŁADYN Sławek 1079INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEM3064M 14103:33:582020-10-10 06:34:1602:00:5203:46:5406:03:0908:17:05.7511:51:04.45+03:14:029:336,3
173DĘBSKA Joanna 1080GLIWICEK409K 3203:33:582020-10-10 06:34:1602:00:5203:46:5506:03:1008:17:05.9511:51:04.45+03:14:039:336,3
174SŁONINA Artur 1010BRODATY SŁOŃKRAKÓWM4056M 14203:04:412020-10-10 06:04:5902:10:4204:03:3406:12:5408:18:12.2511:22:54.15+03:15:099:346,3
175JAGODZIŃSKI Hubert 1310DZIK KOMANDOMOSZCZENICAM2010M 14303:33:492020-10-10 06:34:0702:08:2204:02:5706:16:3208:20:10.3511:54:00.20+03:17:079:376,2
176KĘPARA Marcin 1140ADVA OPTICAL NETWORKINGGDAŃSKM3065M 14403:04:282020-10-10 06:04:4602:17:0504:09:5206:15:0108:20:19.9011:24:48.15+03:17:179:376,2
177KĘPA Piotr 1230PIASECZNOM3066M 14503:34:002020-10-10 06:34:1802:02:5803:49:3706:17:2208:20:39.0511:54:39.05+03:17:369:376,2
178KUCHARSKI Paweł 1215PLANETA NISKONISKOM4057M 14602:30:362020-10-10 05:30:5402:16:3104:10:0706:17:5808:21:07.4510:51:43.75+03:18:049:386,2
179DRZAZGA Tomasz 1365WARSZAWAM4058M 14703:04:332020-10-10 06:04:5102:16:1004:12:5906:18:5008:21:23.8011:25:57.25+03:18:219:386,2
180STEPANIAK Grzegorz 1477SWOBODAGRUSZOWAM4059M 14802:30:362020-10-10 05:30:5402:12:0304:05:4306:15:4408:21:54.4010:52:30.55+03:18:519:396,2
181PRZYGODZKI Mateusz 1353WARSZAWAM4060M 14902:30:342020-10-10 05:30:5202:23:3604:11:3606:18:2408:21:59.3010:52:34.10+03:18:569:396,2
182STĘPKOWSKA Berta 1075UMCS BIEGALUBLINK4010K 3302:30:432020-10-10 05:31:0102:23:5404:11:2706:18:1508:21:59.6010:52:42.75+03:18:569:396,2
183WALASZKOWSKA Dominika 1130BIESYGOŚCICINOK3014K 3403:04:312020-10-10 06:04:4902:14:3004:09:1406:17:2008:22:12.1511:26:43.70+03:19:099:396,2
184ADAMOWICZ Agnieszka 1166ZWOLEŃNICY BIEGANIACIEPIELÓWK4011K 3503:04:282020-10-10 06:04:4602:12:3504:07:5006:17:2108:22:12.2511:26:41.05+03:19:099:396,2
185SŁABOŃ Mariusz 1033KIWK-A BIEGAWOLBROMM4061M 15003:04:462020-10-10 06:05:0402:13:5504:07:5106:22:0508:22:14.6011:27:00.80+03:19:119:396,2
186KOZIEŁŁO Bartosz 1137TURZAMIENIEM4062M 15103:33:592020-10-10 06:34:1701:57:5403:43:0406:17:2008:22:53.5011:56:53.45+03:19:509:406,2
187MAZUR Mateusz 1417ORANGE POLSKABATORZM3067M 15203:04:392020-10-10 06:04:5702:13:4804:00:2406:11:0008:22:55.4511:27:34.75+03:19:529:406,2
188SOKALSKI Grzegorz 1464MOCNO W PRAWOKONSTANCIN - JEZIORNAM4063M 15303:33:562020-10-10 06:34:1402:23:4004:16:1106:20:0808:23:12.1011:57:08.55+03:20:099:406,2
189KIRILENKO Marcin 1423MARKIM4064M 15403:33:532020-10-10 06:34:1102:11:1804:11:1006:21:1308:23:34.7511:57:28.55+03:20:319:416,2
189KIRILENKO Aneta 1422MARKIK4012K 3603:33:532020-10-10 06:34:1102:11:1804:11:1006:21:1308:23:34.7511:57:28.55+03:20:319:416,2
191KOPEĆ Marta 1247NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK2010K 3703:04:292020-10-10 06:04:4702:17:3104:16:1206:21:1408:24:38.8011:29:08.20+03:21:369:426,2
192WOJTUNIK Grzegorz 1122CZOPEK W DUP.. I DO PRZODULUBLINM3068M 15503:34:012020-10-10 06:34:1902:12:2604:04:2706:21:0708:25:04.0511:59:05.55+03:22:019:426,2
193STARZYŃSKI Tomasz 1011KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMKRAKÓWM5013M 15601:00:262020-10-10 04:00:4402:12:2204:04:2106:14:2608:28:42.9509:29:09.45+03:25:409:466,1
194KOKOT Roman 1406BIEGAM BO LUBIĘDYNÓWM4065M 15703:04:342020-10-10 06:04:5202:17:5004:21:0106:33:1108:29:57.3011:34:32.10+03:26:549:486,1
194PESZEK Bogdan 1414ULTRA PRZESILENIEDYNÓWM4065M 15703:04:342020-10-10 06:04:5202:18:0804:18:4506:33:1008:29:57.3011:34:32.10+03:26:549:486,1
196POLAK Andrzej 1261KRAKÓWM4067M 15903:04:442020-10-10 06:05:0202:13:5104:13:1906:23:5008:30:11.5511:34:55.95+03:27:089:486,1
197STEC Damian 1265EXMSASZEBNIEM3069M 16003:04:392020-10-10 06:04:5702:13:4804:08:2706:22:1108:30:36.1511:35:15.20+03:27:339:496,1
198PLEWIŃSKA Oliwia 1429TARNOWSKIE GÓRYK3015K 3803:33:592020-10-10 06:34:1702:24:2404:25:0006:35:2108:31:48.9012:05:48.05+03:28:469:506,1
199LEŚNIOWSKI Mariusz 1274GDAŃSKM4068M 16103:34:052020-10-10 06:34:2302:28:5604:25:0206:35:1808:33:28.1512:07:33.75+03:30:259:526,1
200SZARYŃSKI Tomasz 1271SZARYTEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4069M 16203:34:052020-10-10 06:34:2302:28:5904:25:0106:35:1908:33:28.3012:07:33.75+03:30:259:526,1
201MAJKOWSKI Grzegorz 1505BRZOZÓWM3070M 16303:33:532020-10-10 06:34:1102:10:4404:08:2406:22:1408:33:32.9512:07:26.75+03:30:309:526,1
202MAJEWICZ Grzegorz 1316MIECHÓWM4070M 16403:04:382020-10-10 06:04:5602:10:0704:06:1906:16:3508:33:48.8511:38:26.90+03:30:469:526,1
203GRONCZEWSKI Artur 1139NEW BALANCE RCWARSZAWAM4071M 16503:33:512020-10-10 06:34:0902:13:3004:09:3006:29:0508:34:31.7512:08:23.25+03:31:289:536,1
204ŻARNICKI Kamil 1169STAY INSANE / Z16SOBIANOWICEM3071M 16603:34:042020-10-10 06:34:2202:22:2604:20:1206:32:2408:34:47.5012:08:51.70+03:31:449:536,1
205SIEŃKO Łukasz 1470AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM3072M 16702:33:412020-10-10 05:33:5902:22:2204:16:2206:30:4008:37:08.9011:10:50.75+03:34:069:566,0
206DĄBROWSKI Artur 1359ŁÓDŹM3073M 16803:34:062020-10-10 06:34:2402:13:2804:12:0206:24:1708:37:16.5012:11:23.30+03:34:139:566,0
207DUBYNA Mariia 1212MIAKRAKOWK3016K 3903:04:372020-10-10 06:04:5502:20:1204:17:4206:28:1908:37:17.6011:41:55.45+03:34:149:566,0
208MICHALSKI Jarosław 1039HETMAN TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM3074M 16903:34:022020-10-10 06:34:2002:13:5204:07:3306:19:2208:39:19.4012:13:21.60+03:36:169:596,0
209BRZUSTOWICZ Marek 1018KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM602M 17003:33:512020-10-10 06:34:0902:10:2504:02:5806:23:1708:39:44.3512:13:35.70+03:36:419:596,0
210GARCZYŃSKA Ania 1009KATOWICEK4013K 4003:33:592020-10-10 06:34:1702:13:2904:10:5606:35:3508:39:52.0012:13:51.00+03:36:499:596,0
211KONIECZNY Mariusz 1087AGONA W&MŁAŃCUTM5014M 17103:33:572020-10-10 06:34:1502:08:5104:12:5806:27:2108:40:07.6012:14:05.45+03:37:0410:006,0
212GRONIECKI Mikołaj 1515WARSZAWAM4072M 17202:30:382020-10-10 05:30:5602:09:1903:56:1606:22:3308:41:04.1511:11:42.90+03:38:0110:016,0
213STAWIŃSKI Piotr 1293PRO PATRIAPOZNAŃM5015M 17303:04:472020-10-10 06:05:0502:23:0304:20:4806:32:5908:41:49.3511:46:36.80+03:38:4610:026,0
214PIASNY Paweł 1452GLIWICEM4073M 17402:30:372020-10-10 05:30:5502:27:2304:26:1606:37:2508:42:07.9011:12:45.50+03:39:0510:026,0
215DUKATA Grzegorz 1457MGGWCHUDÓWM4074M 17502:30:372020-10-10 05:30:5502:27:2304:26:1706:37:2108:42:08.1511:12:45.65+03:39:0510:026,0
216FLOREK Tomasz 1352NOWY SĄCZM4075M 17602:30:362020-10-10 05:30:5402:10:3704:01:4806:20:0008:42:28.4511:13:04.45+03:39:2510:026,0
217STANIKOWSKI Mariusz 1200RADOMM3075M 17703:33:572020-10-10 06:34:1502:21:4604:29:5106:42:5808:42:38.7512:16:35.95+03:39:3510:036,0
218STELMACH Krzysztof 1226WIELUŃM4076M 17803:04:322020-10-10 06:04:5002:07:4604:04:0606:27:2208:43:04.4011:47:37.25+03:40:0110:036,0
219MROZOWSKI Paweł 1372ORANGE POLSKAWARSZAWAM4077M 17903:04:372020-10-10 06:04:5502:20:0804:28:4406:37:2008:43:36.6011:48:14.05+03:40:3310:046,0
220MICHALIK Michał 1245NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM2011M 18003:34:022020-10-10 06:34:2002:00:3503:46:3806:11:1008:44:13.3512:18:16.05+03:41:1010:046,0
221BEŁKOT Arkadiusz 1481ŚWIĘTOCHŁOWICEM4078M 18103:34:012020-10-10 06:34:1902:17:5104:22:0606:37:5908:44:15.3012:18:16.35+03:41:1210:046,0
222KŁOSOK Adam 1100INŻYNIERIA BIEGANIAMARKLOWICEM4079M 18203:33:542020-10-10 06:34:1202:16:2304:20:2906:35:3908:44:26.2012:18:20.60+03:41:2310:055,9
223HABA Konrad 1476KRAKÓWM3076M 18303:33:512020-10-10 06:34:0902:12:3204:19:5206:36:1108:44:42.8012:18:34.75+03:41:4010:055,9
224BARĆ Piotr 1112PLANETA NISKOWOLINAM5016M 18402:30:322020-10-10 05:30:5002:16:3704:10:1006:28:1208:45:05.3011:15:37.30+03:42:0210:055,9
225SPYRKA Adam 1246KRAKÓWM5017M 18501:00:292020-10-10 04:00:4702:12:5404:19:1706:34:0008:45:26.3009:45:55.85+03:42:2310:065,9
226OSTATEK Łukasz 1262KRAKÓWM4080M 18603:04:432020-10-10 06:05:0102:13:4804:13:1606:23:5208:46:32.0511:51:15.70+03:43:2910:075,9
227WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 1371RUN4FUNGORLICEM4081M 18703:04:312020-10-10 06:04:4902:13:5804:15:1006:35:2608:47:14.2511:51:45.50+03:44:1110:085,9
228MECH Patryk 1299ŁOCHÓWM4082M 18803:34:062020-10-10 06:34:2402:31:0904:44:1306:46:5508:47:14.9512:21:21.35+03:44:1210:085,9
229TUROSZ Zbigniew 1240LEŻAJSKM603M 18903:33:572020-10-10 06:34:1502:17:0804:20:3406:41:1308:48:23.1012:22:20.15+03:45:2010:095,9
230TERLECKI Krzysztof 1499CHEŁMM5018M 19003:33:562020-10-10 06:34:1402:28:5504:23:3206:43:4708:48:31.7012:22:28.45+03:45:2810:095,9
231SZMAJDOWICZ Paweł 1040FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM4083M 19103:04:412020-10-10 06:04:5902:11:1504:11:4506:30:2508:48:51.3511:53:33.00+03:45:4810:105,9
232KACZMARCZYK Mariusz 1154SIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM5019M 19201:00:242020-10-10 04:00:4202:33:1404:29:3606:46:5408:49:08.1009:49:32.25+03:46:0510:105,9
233PYRCZAK Paweł 1493KRAKÓWM5020M 19303:04:432020-10-10 06:05:0102:15:3804:14:4806:40:4708:49:08.3011:53:51.65+03:46:0510:105,9
234KACZMAREK Łukasz 1275DZIK KOMANDOCZARNOCINM3077M 19403:04:392020-10-10 06:04:5702:06:4504:06:4706:26:3008:49:27.4511:54:06.60+03:46:2410:105,9
235GARSTECKI Michał 1325SKAWINABIEGASKAWINAM4084M 19502:30:552020-10-10 05:31:1302:08:3704:05:2806:23:3808:49:35.4511:20:31.20+03:46:3210:115,9
236SPRAWKA Marta 1280SMMASHTEAMRADOMK2011K 4103:34:032020-10-10 06:34:2102:13:5604:10:1506:27:5008:50:02.5512:24:05.90+03:46:5910:115,9
237SPRAWKA Boleslaw 1147DZIKISQUADRADOMM5021M 19603:34:032020-10-10 06:34:2102:13:5504:10:1606:27:5108:50:02.9512:24:06.05+03:47:0010:115,9
238MICHALAK Sławomir 1027INZYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM5022M 19703:33:572020-10-10 06:34:1502:24:2704:25:0206:41:0308:51:42.0512:25:39.50+03:48:3910:135,9
239KUCZABO Małgorzata 1297BIEGACZA ORANGEZĄBKIK4014K 4203:04:392020-10-10 06:04:5702:25:0204:28:4606:42:2108:52:17.5011:56:57.20+03:49:1410:145,9
240GRABOWICZ Mirosław 1351SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5023M 19803:04:522020-10-10 06:05:1002:38:2004:37:2706:45:3408:52:18.3511:57:11.00+03:49:1510:145,9
241KWIATKOWSKI Kajetan 1419BUDUJEMY CISZĘ?GDAŃSKM3078M 19903:33:552020-10-10 06:34:1302:22:1804:27:3006:41:2808:53:30.3512:27:26.00+03:50:2710:155,8
242LESZCZAK Mariusz 1398TYCHYM4085M 20003:04:292020-10-10 06:04:4702:10:5204:12:2006:39:1208:54:28.4011:58:58.15+03:51:2510:165,8
243GRZYWIŃSKI Wojtek 1092TORUŃM3079M 20103:04:272020-10-10 06:04:4502:17:0604:11:4306:32:3308:54:51.8511:59:19.75+03:51:4910:175,8
244POPŁAWSKA Katarzyna 1178HIPOLITÓWK4015K 4303:33:552020-10-10 06:34:1302:21:4204:26:0606:46:3708:55:04.1512:28:59.25+03:52:0110:175,8
245ADACH Dariusz 1081ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4086M 20203:04:502020-10-10 06:05:0802:28:2804:27:5806:46:1708:55:18.6512:00:09.40+03:52:1510:175,8
246MALIK Robert 1115NEWATERWROCŁAWM4087M 20303:33:592020-10-10 06:34:1702:20:0004:18:3906:42:1308:55:45.8012:29:45.55+03:52:4310:185,8
247CZUBA Paweł 1378BIEGANIE ZBLIŻAKĄTY WROCŁAWSKIEM4088M 20402:30:472020-10-10 05:31:0502:47:2104:48:5406:51:4908:56:31.2511:27:18.25+03:53:2810:195,8
248JĘDRZEJCZYK Agnieszka 1501WARSZAWAK502K 4403:04:432020-10-10 06:05:0102:25:5004:30:4206:42:5508:56:39.8012:01:23.65+03:53:3710:195,8
249ŁADNO Paweł 1341MIASTECZKO BIEGACZYWARSZAWAM3080M 20501:00:252020-10-10 04:00:4302:17:4404:19:3006:38:4908:57:21.7509:57:46.75+03:54:1810:205,8
250LIBRONT Jakub 1311KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2012M 20601:00:222020-10-10 04:00:4002:26:4304:23:2606:42:1508:57:48.3509:58:11.25+03:54:4510:205,8
251LIANA Tomasz 1314KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2013M 20701:00:222020-10-10 04:00:4002:26:4204:23:2206:41:2508:57:48.4009:58:11.30+03:54:4510:205,8
252WESOŁOWSKA Katarzyna 1279ORANGE POLSKAWARSZAWAK4016K 4503:04:362020-10-10 06:04:5402:23:3404:28:5206:42:2508:58:41.9512:03:18.60+03:55:3910:215,8
253ŚWIERCZYŃSKI Tomasz 1391KRAKÓWM4089M 20803:34:022020-10-10 06:34:2002:16:1904:17:5206:35:1908:59:15.1012:33:17.55+03:56:1210:225,8
254ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 1203STGRZRZESZÓWK3017K 4603:33:482020-10-10 06:34:0602:26:3304:28:2706:46:5808:59:16.2512:33:04.85+03:56:1310:225,8
255FORTUNA Michał 1071BUSECKM3081M 20903:04:432020-10-10 06:05:0102:18:5004:24:4706:48:3608:59:19.2012:04:02.25+03:56:1610:225,8
256MALETA Marcin 1407LPP TEAMMIECHÓWM3082M 21001:00:262020-10-10 04:00:4402:34:2504:32:2706:52:0208:59:34.1010:00:00.15+03:56:3110:225,8
257LEWANDOWSKI Marcin 1222MSJTARNÓWM4090M 21103:34:002020-10-10 06:34:1802:18:3804:16:1506:40:1209:00:01.6012:34:02.20+03:56:5810:235,8
258OSTASZEWSKI Ireneusz 1312BIAŁYSTOKM4091M 21203:34:012020-10-10 06:34:1902:09:2204:02:1506:17:0809:01:20.6512:35:21.80+03:58:1710:245,8
259AUGUŚCIK Mariusz 1500NIEZRZESZONYWARSZAWAM5024M 21303:04:432020-10-10 06:05:0102:25:5104:30:4306:46:5209:02:25.4512:07:09.25+03:59:2210:255,8
260JABŁOŃSKI Michał 1390WARSZAWAM4092M 21403:04:382020-10-10 06:04:5602:42:2404:40:3706:50:5609:02:32.8512:07:11.45+03:59:3010:265,8
261NORKOWSKA Aleksandra 1344ORANGE POLSKAWARSZAWAK4017K 4703:04:352020-10-10 06:04:5302:42:2604:40:4006:50:5709:02:35.7512:07:11.25+03:59:3210:265,8
262ROKOSZ Rafał 1234JAROSŁAWM2014M 21503:34:042020-10-10 06:34:2202:23:5204:31:2206:49:4009:03:19.7512:37:24.45+04:00:1610:265,7
263OLIŃSKI Paweł 1099POZNAŃM3083M 21603:33:532020-10-10 06:34:1102:15:1704:13:5606:45:2009:04:19.6512:38:13.35+04:01:1610:285,7
264OPALA Krzysztof 1108AUTISM FATHERPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3084M 21702:30:462020-10-10 05:31:0402:22:5304:24:2506:45:5909:04:48.0511:35:34.75+04:01:4510:285,7
265LASOŃ Krzysztof 1142RODZINA LASOŃMYŚLACHOWICEM2015M 21803:33:562020-10-10 06:34:1402:14:1704:19:1106:37:2309:04:52.7512:38:49.30+04:01:4910:285,7
266KULAKOWSKI Piotr 1189CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM604M 21903:34:082020-10-10 06:34:2602:28:1504:35:0706:55:1209:05:56.4512:40:04.95+04:02:5310:295,7
267FRYCA Karolina 1278TORUŃK2012K 4803:33:592020-10-10 06:34:1702:20:3404:29:5606:52:5409:06:20.8512:40:20.45+04:03:1810:305,7
268OLBORSKA Gabriela 1385MSZCZONÓWK2013K 4903:01:132020-10-10 06:01:3102:44:0804:44:2906:58:4709:06:31.5012:07:44.60+04:03:2810:305,7
269KOSZAŁKA Marcin 1105KRAKÓWM2016M 22002:30:472020-10-10 05:31:0502:26:4804:20:2109:06:43.0511:37:30.20+04:03:4010:305,7
270BUGAŁA Robert 1410SOLID HOUSE LUBLINLUBLINM5025M 22102:30:482020-10-10 05:31:0602:33:0204:34:4606:53:5709:07:06.0511:37:54.30+04:04:0310:315,7
271JAROSZ Marcin 1488SANDOMIERZM3085M 22203:33:552020-10-10 06:34:1302:20:0104:22:5706:49:2409:07:21.3512:41:17.20+04:04:1810:315,7
272RAKOWSKA Marta 1198JAWORZEK2014K 5003:33:532020-10-10 06:34:1102:32:0504:38:3006:59:0609:07:47.4012:41:41.20+04:04:4410:325,7
273BOJAROWSKI Krzysztof 1164BYDGOSZCZM3086M 22301:00:272020-10-10 04:00:4502:25:5304:19:5506:48:0409:08:14.8010:08:42.60+04:05:1210:325,7
274MAJER Marzena 1006BP RUNNING TEAM GLIWICEKNURÓWK503K 5101:00:252020-10-10 04:00:4302:33:0604:37:1706:50:3109:08:16.5510:08:42.15+04:05:1310:325,7
275GÓRKA Patryk 1270MONAR GRACZEGRACZEM3087M 22402:30:502020-10-10 05:31:0802:28:1504:21:2706:34:0609:08:19.3511:39:09.70+04:05:1610:325,7
276WIEWIÓRA Michał 1194GRACZEM2017M 22502:30:502020-10-10 05:31:0802:28:1504:21:2806:34:0609:08:19.6011:39:10.15+04:05:1610:325,7
277GOŁĘBIOWSKI Piotrek 1227BĘDZIN TEAMCHORZÓWM4093M 22603:04:462020-10-10 06:05:0402:26:3604:40:0206:55:4309:08:37.1012:13:23.20+04:05:3410:335,7
278MAMLA Zbigniew 1114ULTRA PASTERZEWARSZAWAM5026M 22702:30:482020-10-10 05:31:0603:00:4305:40:2307:23:5709:09:22.7011:40:11.65+04:06:1910:335,7
279LANGNER Maurycy 1107DĄBROWA GÓRNICZAM4094M 22803:34:012020-10-10 06:34:1902:28:2704:32:5306:55:2209:10:41.3512:44:43.10+04:07:3810:355,7
280PAJURA Marta 1273KRAKÓWK3018K 5203:04:502020-10-10 06:05:0802:26:5904:36:2406:57:0609:11:44.8512:16:35.75+04:08:4210:365,7
281KOCZUR Kamila 1272WARSZAWAK3019K 5301:00:232020-10-10 04:00:4102:49:4904:47:0607:03:2009:12:43.2510:13:06.70+04:09:4010:375,6
282ĆMIELIŃSKI Tomasz 1063KW KRAKÓWWARSZAWAM4095M 22903:33:592020-10-10 06:34:1702:17:3904:18:0606:37:2609:12:59.2512:46:58.45+04:09:5610:385,6
283KOWALIK Marcin 1049WARSZAWAM3088M 23001:00:252020-10-10 04:00:4302:25:4604:37:5806:51:2509:13:24.7510:13:50.20+04:10:2110:385,6
284KOPEĆ Karol 1465WARSZAWAM4096M 23101:00:252020-10-10 04:00:4302:25:4504:38:0006:51:2409:13:24.8510:13:50.30+04:10:2210:385,6
285ZAJĄC Paweł 1101ULTRAZAJONCJEDLNIA-LETNISKOM3089M 23202:30:392020-10-10 05:30:5702:28:5304:31:3106:51:2209:13:29.6011:44:08.75+04:10:2610:385,6
286KWAŚNICKI Wojciech 1066GKS KASZUBI LUZINOSTRZEBIELINOM4097M 23302:30:382020-10-10 05:30:5602:28:5404:31:3106:51:2209:13:29.7511:44:08.65+04:10:2610:385,6
287WYSOKIŃSKI Jerzy 1382ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5027M 23403:04:372020-10-10 06:04:5502:24:0104:29:0806:42:2609:13:37.0012:18:14.55+04:10:3410:385,6
288SZYMKOWSKI Dawid 1228WARSZAWAM2018M 23503:04:372020-10-10 06:04:5502:15:2804:15:5506:47:3309:13:37.5512:18:14.95+04:10:3410:385,6
289RÓŻOWICZ Eliza 1211SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAK4018K 5403:33:552020-10-10 06:34:1302:21:0704:19:5206:41:2409:13:58.4512:47:54.40+04:10:5510:395,6
290PAŚNICKA Marta 1276WARSZAWAK4019K 5501:00:232020-10-10 04:00:4102:49:4804:40:3106:49:4609:14:36.8510:15:00.30+04:11:3410:395,6
291PATRZYK Jacek 1141J&ŁŚWIĘTOCHŁOWICEM4098M 23603:34:002020-10-10 06:34:1802:17:5204:22:0806:51:5809:14:45.4012:48:46.30+04:11:4210:405,6
292STASIŃSKI Paweł 1342SZUDZIAŁOWOM3090M 23703:04:542020-10-10 06:05:1202:23:2904:33:5906:55:3809:15:49.1012:20:43.35+04:12:4610:415,6
293DĄBROWSKI Mateusz 1358WASILKÓWM2019M 23803:04:542020-10-10 06:05:1202:23:3004:34:0006:55:3909:15:49.3012:20:43.35+04:12:4610:415,6
294GRZEGORZEWSKA Aneta 1321BRODYK3020K 5603:04:302020-10-10 06:04:4802:21:3104:28:1906:49:0809:16:29.8012:21:00.30+04:13:2710:425,6
295KRÓLIKOWSKA Emilia 1214GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAK3021K 5703:04:362020-10-10 06:04:5402:22:2504:32:0506:56:4109:17:21.2012:21:57.35+04:14:1810:435,6
296LESZCZYŃSKA Kamila 1213GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAK2015K 5803:04:362020-10-10 06:04:5402:22:2604:32:0506:56:4209:17:23.7512:22:00.40+04:14:2010:435,6
297POPŁAWSKI Arkadiusz 1163CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINOWM4099M 23903:33:552020-10-10 06:34:1302:21:4204:26:0606:55:3009:18:07.2512:52:02.40+04:15:0410:435,6
298MAŁEK Wojciech 1380GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM40100M 24002:33:432020-10-10 05:34:0102:43:5104:52:4607:10:3309:20:14.5011:53:57.75+04:17:1110:465,6
299BUJAK Krzysztof 1168OPOLEM3091M 24102:30:422020-10-10 05:31:0002:25:5904:23:1406:44:2009:20:16.5011:50:59.30+04:17:1310:465,6
300PAUSZEK Roman 1210LUCKY TEAMWĄGROWIECM5028M 24202:30:352020-10-10 05:30:5302:30:2904:37:0607:04:5209:22:48.1511:53:23.55+04:19:4510:495,5
301DZIEDZINA Tomasz 1399MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM40101M 24301:00:292020-10-10 04:00:4702:35:4704:48:5107:10:3909:23:03.8010:23:33.65+04:20:0110:495,5
302SIEROŃ Jacek 1034TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM5029M 24403:04:312020-10-10 06:04:4902:29:2304:39:2106:58:0109:23:10.7012:27:41.85+04:20:0710:495,5
303OSICA Łukasz 1339ŚWIĘTOCHŁOWICEM3092M 24503:04:412020-10-10 06:04:5902:28:3104:42:2107:06:3709:23:21.2512:28:02.85+04:20:1810:505,5
304FRANKOWSKI Piotr 1085WARSZAWAM40102M 24602:30:412020-10-10 05:30:5902:31:5304:37:2806:57:4409:23:58.6011:54:39.65+04:20:5510:505,5
305BAR Aleksandra 1327GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEK4020K 5903:33:522020-10-10 06:34:1002:35:1504:49:3207:05:1409:24:36.0512:58:28.05+04:21:3310:515,5
306JOZEFIAK Marta 1449KRAKOWK2016K 6001:00:232020-10-10 04:00:4102:49:1304:56:2707:14:2509:25:36.6510:26:00.40+04:22:3310:525,5
307PIEKARSKI Andrzej 1525GRODZISK MAZOWIECKIM40103M 24703:33:512020-10-10 06:34:0902:23:4704:27:1306:50:0909:26:32.0013:00:23.20+04:23:2910:535,5
308SZYMCZAK Wojciech 1520MOCNO W PRAWOGŁUCHOWOM40104M 24803:33:512020-10-10 06:34:0902:23:4704:27:1306:50:1209:26:32.7013:00:24.25+04:23:2910:535,5
309KALICKI Irek 1195ZMORDOWANI ŻYCIEMWARSZAWAM40105M 24903:34:062020-10-10 06:34:2402:31:0304:44:1307:02:5809:26:39.7013:00:45.80+04:23:3610:535,5
310WĘGRZYNKIEWICZ Maria 1148BIELSKO-BIAŁAK2017K 6103:33:582020-10-10 06:34:1602:22:0104:22:3906:52:5309:26:57.9013:00:56.40+04:23:5510:545,5
311PODGÓRNIAK Artur 1025ZADYSZKACHEŁMM3093M 25003:33:562020-10-10 06:34:1402:21:4904:46:1907:25:3909:27:11.7513:01:08.30+04:24:0810:545,5
312MIKOŁAJCZYK Sebastian 1067KUTNOM2020M 25103:04:492020-10-10 06:05:0702:18:1604:31:4206:55:1209:27:14.5012:32:04.05+04:24:1110:545,5
313KOZICZAK Katarzyna 1171KUTNOK3022K 6203:34:012020-10-10 06:34:1902:33:4804:46:5307:12:4609:27:48.5513:01:50.35+04:24:4510:555,5
314ROGOWSKA Anna 1161DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK3023K 6303:33:542020-10-10 06:34:1202:23:0804:28:2107:09:2109:27:49.2013:01:43.45+04:24:4610:555,5
315KAWA Michał 1250KRAKÓWM3094M 25203:04:252020-10-10 06:04:4302:18:5304:29:3006:59:4209:28:01.4012:32:27.10+04:24:5810:555,5
316KIERENKO Paweł 1136SONSIEDZIOTWOCKM40106M 25303:34:022020-10-10 06:34:2002:20:5604:24:2306:56:0409:28:12.4513:02:14.95+04:25:0910:555,5
317GŁUCH Krzysztof 1204WOŁOMINM40107M 25400:00:032020-10-10 03:00:2102:27:1304:33:1606:59:1109:28:27.4509:28:30.50+04:25:2410:555,5
318ŚLĄSKI Bartosz 1334DZIK KOMANDOŁÓDŹM2021M 25503:04:392020-10-10 06:04:5702:16:5604:32:0806:52:2809:29:26.7512:34:06.15+04:26:2310:575,5
319DWORAK Marcin 1202ŁÓDŹ KOCHA SPORTWARSZAWAM40108M 25603:04:492020-10-10 06:05:0702:30:0804:32:0206:55:2209:29:47.5012:34:37.05+04:26:4410:575,5
320TYLEK Agata 1404SKAWINA BIEGABRZYCZYNAK4021K 6402:30:482020-10-10 05:31:0602:40:0704:49:0707:09:1009:30:03.8512:00:52.75+04:27:0110:575,5
321ZIELIŃSKI Grzegorz 1479WARSZAWAM40109M 25703:04:312020-10-10 06:04:4902:27:4104:31:4406:43:0809:30:50.3512:35:22.15+04:27:4710:585,5
322PĘKALA Anna 1231MIRAZ RACE TEAMZABRZEK4022K 6503:34:032020-10-10 06:34:2102:35:2304:44:4707:10:2309:31:21.4513:05:25.35+04:28:1810:595,5
323PĘKALA Jarek 1232MIRAZ RACE TEAMZABRZEM5030M 25803:34:032020-10-10 06:34:2102:34:3704:44:4507:10:2209:31:22.0513:05:25.95+04:28:1910:595,5
324KAPUŚCIŃSKI Michał 1058ŁÓDŹM40110M 25903:04:392020-10-10 06:04:5702:23:5104:29:4207:05:0309:33:19.5012:37:59.40+04:30:1611:015,4
325LERCH Agnieszka 1183WARSZAWAK4023K 6601:00:232020-10-10 04:00:4102:31:4404:40:2607:01:1509:34:02.2010:34:25.85+04:30:5911:025,4
326TOMANEK Marek 1121BIELSKO-BIAŁAM40111M 26003:04:402020-10-10 06:04:5802:23:0204:21:0306:50:4409:34:27.8012:39:08.25+04:31:2511:025,4
327JAKUBOWSKI Wojciech 1523KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM40112M 26103:04:412020-10-10 06:04:5902:20:4404:33:2807:07:4309:35:05.2012:39:46.90+04:32:0211:035,4
328KADECKI Marek 1134KARGOSZYNM40113M 26203:04:342020-10-10 06:04:5202:30:5504:47:4407:15:1809:36:19.6012:40:54.40+04:33:1611:045,4
329AUGUSTYN Mariusz 1256BRZYSKITRITEAMKRAKÓWM3095M 26301:00:282020-10-10 04:00:4602:39:2704:51:1107:17:4809:36:21.6510:36:49.70+04:33:1811:055,4
330BIELSKI Dawid 1167BYDGOSZCZM3096M 26401:00:272020-10-10 04:00:4502:25:5304:39:3007:13:5209:36:56.2010:37:23.65+04:33:5311:055,4
331GIENIEC-CZUBA Róża 1377BIEGANIE ZBLIŻAKĄTY WROCŁAWSKIEK4024K 6702:30:462020-10-10 05:31:0402:47:2005:08:4207:27:4209:37:38.8012:08:25.70+04:34:3611:065,4
332ZGÓRSKI Grzegorz 1445GLIWICEM40114M 26503:04:402020-10-10 06:04:5802:39:0904:41:2907:03:4309:38:55.1012:43:35.70+04:35:5211:075,4
333STRUSKI Robert 1035ZADYSZKACHEŁMM3097M 26603:33:582020-10-10 06:34:1602:18:5904:34:3107:09:0509:40:52.4513:14:50.45+04:37:4911:105,4
334NOWAK Agnieszka 1361BYDGOSZCZK3024K 6803:04:362020-10-10 06:04:5402:38:3104:57:5107:17:0009:41:03.5012:45:39.95+04:38:0011:105,4
335BORKOWSKI Michał 1420CB163BYDGOSZCZM3098M 26703:04:352020-10-10 06:04:5302:38:3004:57:5107:16:5709:41:03.9012:45:39.50+04:38:0111:105,4
335PACZKOWSKI Mirosław 1363BYDGOSZCZM5031M 26703:04:362020-10-10 06:04:5402:38:3104:57:5207:16:5809:41:03.9012:45:39.95+04:38:0111:105,4
337ZACHEJA Jacek 1448LESZNOM40115M 26902:30:432020-10-10 05:31:0102:27:1804:39:0107:08:4209:41:20.5012:12:04.35+04:38:1711:105,4
337KALISZ Karolina 1282CAZZO CLUBKAMIEŃCZYKK2018K 6903:34:002020-10-10 06:34:1802:26:0504:34:0207:09:5709:41:20.5013:15:20.90+04:38:1711:105,4
339BŁĘDKOWSKA Katarzyna 1283OPOLEK3025K 7002:30:442020-10-10 05:31:0202:37:0904:48:3307:18:1909:41:24.4012:12:08.85+04:38:2111:105,4
340KAJZEREK Arek 1461RZESZOTARYM40116M 27001:09:002020-10-10 04:09:1802:38:3904:42:0807:13:2309:43:32.8010:52:32.80+04:40:3011:135,3
341BAJSON Grzegorz 1460GIEBUŁTÓW CIŚNIEGIEBUŁTÓWM40117M 27101:08:582020-10-10 04:09:1602:38:4104:42:1807:13:2609:43:34.2010:52:32.20+04:40:3111:135,3
342CYWKA Tomek 1379ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM40118M 27203:04:502020-10-10 06:05:0802:33:0104:41:5907:07:3409:45:14.9512:50:05.15+04:42:1211:155,3
343BOGACZYŃSKA-ADACH Bożena 1082ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLK4025K 7103:04:492020-10-10 06:05:0702:32:2304:42:0007:07:3309:45:15.6012:50:05.25+04:42:1211:155,3
344WRÓBLEWSKI Lech 1000WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM3099M 27301:00:262020-10-10 04:00:4402:42:4504:55:0907:23:1109:45:46.3010:46:12.80+04:42:4311:155,3
345NIEDŹWIECKA Kasia 1454EKOBIEGIWARSZAWAK504K 7203:04:472020-10-10 06:05:0502:40:5604:52:4107:22:1009:46:08.5012:50:56.20+04:43:0511:165,3
346KALBARCZYK Beata 1345ORANGE POLSKAOTWOCKK505K 7303:04:352020-10-10 06:04:5302:41:3804:53:0707:25:3309:49:10.0512:53:45.25+04:46:0711:195,3
347JEDLIŃSKI Bartosz 1302MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40119M 27402:30:362020-10-10 05:30:5402:43:0104:52:1007:31:5709:50:24.6012:21:00.60+04:47:2111:215,3
348LALEWICZ Wojciech 1389ASSECO ACTIVE TEAMRADONIEM40120M 27502:30:512020-10-10 05:31:0902:49:5805:04:5307:27:5209:51:13.1012:22:04.40+04:48:1011:225,3
349GWOŹDZIOWSKI Marcin 1396TARNOBRZEGM40121M 27603:04:342020-10-10 06:04:5202:39:1404:52:1707:24:0809:51:29.9512:56:03.95+04:48:2711:225,3
350SIKORSKA Agnieszka 1308EKOBIEGI WARSZAWAWARSZAWAK4026K 7403:04:472020-10-10 06:05:0502:40:5504:52:4007:26:1009:51:55.1512:56:42.80+04:48:5211:225,3
351SARLEJ Piotr 1332MSJSZCZEPANÓWM40122M 27703:34:012020-10-10 06:34:1902:22:0104:47:1907:22:2409:52:09.6013:26:10.65+04:49:0611:235,3
352SZEWC Grzegorz 1373MILENIUM BIELINYBIELINYM40123M 27803:04:282020-10-10 06:04:4602:48:3505:03:5707:44:0709:54:12.7012:58:40.90+04:51:0911:255,3
353CUBER Aneta 1337TARNOBRZEGK2019K 7503:04:332020-10-10 06:04:5102:34:5804:52:1707:24:0709:56:17.1013:00:50.80+04:53:1411:285,2
354KUKLA Marcin 1427RYSIK RUNNERSWARSZAWAM5032M 27903:34:012020-10-10 06:34:1902:22:5604:34:2907:21:0009:56:48.9513:30:50.75+04:53:4611:285,2
355PIETRZYKOWSKA Monika 1073RUSIECK4027K 7601:00:252020-10-10 04:00:4302:48:5105:02:5607:34:0509:57:06.0010:57:31.75+04:54:0311:285,2
356PYTEL Roman 1424IZBICKO W BIEGUOTMICEM40124M 28002:30:472020-10-10 05:31:0502:31:0104:46:4007:15:1410:02:47.8012:33:35.60+04:59:4511:355,2
357KUBALA Sylwester 1118KALISZM40125M 28103:34:012020-10-10 06:34:1902:38:5304:58:2907:38:0510:05:28.2513:39:30.00+05:02:2511:385,2
358LASOŃ Jarosław 1138RODZINA LASOŃMASZYCEM40126M 28203:33:562020-10-10 06:34:1402:34:1004:55:4407:31:5310:05:54.3513:39:50.60+05:02:5111:395,1
359SELIGA Krzysztof 1116OPATOWSCY BIEGACZEOPATÓWM40127M 28301:00:242020-10-10 04:00:4202:38:1405:31:5607:52:1410:07:55.6011:08:20.45+05:04:5211:415,1
360ARMATYS Grzegorz 1443ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM5033M 28403:04:402020-10-10 06:04:5802:41:3404:54:2207:28:2810:09:15.7513:13:55.75+05:06:1211:425,1
361ANDRZEJEWSKI Maciej 1516WARSZAWAM30100M 28502:30:382020-10-10 05:30:5602:36:5105:02:0807:39:3410:13:23.3512:44:02.30+05:10:2011:475,1
362LAMPART Marta 1392DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3026K 7703:33:492020-10-10 06:34:0702:33:5404:51:0407:26:2110:13:45.1513:47:34.70+05:10:4211:485,1
363MAZUR Mariola 1388DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3027K 7803:33:482020-10-10 06:34:0602:33:5204:51:0707:26:2010:13:45.6513:47:34.55+05:10:4211:485,1
364KAPUSTA Zuzanna 1393DZIKIE MUSTANGILUBZINAK4028K 7903:33:482020-10-10 06:34:0602:33:5404:51:0407:26:2010:13:45.7513:47:34.55+05:10:4211:485,1
365LAMPART Dorota 1387DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3028K 8003:33:482020-10-10 06:34:0602:33:5404:51:0807:26:2310:13:46.2513:47:34.85+05:10:4311:485,1
366ŁOKAS Andrzej 1057BĘDZINM5034M 28600:00:052020-10-10 03:00:2302:50:3705:08:4107:35:2910:13:51.9510:13:57.40+05:10:4911:485,1
367ADAMCZYK Ilona 1126KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK4029K 8100:00:032020-10-10 03:00:2102:45:0704:57:3407:28:3710:14:28.5010:14:32.35+05:11:2511:495,1
368KUTNIK Mirosław 1129KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40128M 28700:00:032020-10-10 03:00:2102:45:1004:57:3407:28:3810:14:29.1510:14:32.50+05:11:2611:495,1
369PRYSZCZ Mirosław 1438RUDA ŚLĄSKAM40129M 28803:04:402020-10-10 06:04:5802:39:1105:11:1607:53:1010:16:45.0013:21:25.80+05:13:4211:515,1
370KOBIERSKI Szymon 1145RUDA ŚLĄSKAM40130M 28903:33:542020-10-10 06:34:1202:28:5904:45:1007:27:2610:18:07.2013:52:01.45+05:15:0411:535,0
371SZEWCZYK Katarzyna 1181MONKEYS' TEAMKRAŚNIKK4030K 8202:30:402020-10-10 05:30:5802:46:3105:05:2907:49:3010:20:31.1512:51:11.50+05:17:2811:555,0
372PĘCAK Agnieszka 1179MONKEYS'TEAMWYŻNICAK4031K 8302:30:392020-10-10 05:30:5702:46:3005:05:2807:49:3110:20:31.4512:51:11.40+05:17:2811:555,0
373GODLEWSKI Paweł 1503BIAŁYSTOKM30101M 29002:30:502020-10-10 05:31:0802:25:3704:40:0207:20:2010:20:51.1012:51:41.15+05:17:4811:565,0
374JUREK Zbigniew 1182ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃM605M 29103:04:292020-10-10 06:04:4702:41:2905:05:5207:48:5410:23:20.9513:27:50.00+05:20:1811:595,0
375WILKIEWICZ Dariusz 1208ZWOLEŃ ICH BIEGANIAZWOLEŃM40131M 29203:04:292020-10-10 06:04:4702:41:3005:05:5207:48:5510:23:21.2013:27:50.25+05:20:1811:595,0
376PILCH Anna 1306PROBALANSKRAKÓWK3029K 8402:30:392020-10-10 05:30:5702:44:1705:07:4407:46:0010:24:43.4012:55:22.95+05:21:4012:005,0
377LULA Radosław 1086WARSZAWAM40132M 29300:00:042020-10-10 03:00:2202:55:3405:13:0407:41:4310:25:00.9010:25:05.35+05:21:5812:015,0
378KWIATKOWSKA Aleksandra 1444WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEK2020K 8503:33:532020-10-10 06:34:1102:52:3205:07:3107:43:0910:25:25.8013:59:18.90+05:22:2312:015,0
379ABOU NADER Toufic 1326GRUDIADZM30102M 29403:04:452020-10-10 06:05:0302:44:5605:16:0308:02:2910:25:33.0513:30:18.30+05:22:3012:015,0
380SŁOMIAK Marian 1318WARLUBIEM5035M 29503:04:442020-10-10 06:05:0202:44:5505:16:0408:02:2910:25:33.6013:30:18.25+05:22:3012:015,0
381CICHOCKI Mariusz 1143SUUNTO RUN TEAMRADOMSKOM5036M 29601:00:312020-10-10 04:00:4902:55:2405:20:3607:53:0510:26:41.5511:27:13.15+05:23:3812:035,0
382MICHALSKA Klementyna 1098SZCZYTNOK3030K 8600:00:062020-10-10 03:00:2403:11:4805:30:1407:55:0210:27:25.7010:27:32.05+05:24:2212:035,0
383BARAŃSKI Damian 1346GORZÓW BIEGAGORZÓW WLKP.M2022M 29701:00:262020-10-10 04:00:4402:46:1005:04:5207:45:1210:27:32.7011:27:59.55+05:24:2912:045,0
384WÓJTOWICZ Paweł 1296KURÓWM40133M 29803:04:472020-10-10 06:05:0502:38:1605:01:1607:46:2510:28:34.9013:33:22.35+05:25:3212:055,0
385JANASZ Andrzej 1077BRWINÓWM40134M 29902:30:422020-10-10 05:31:0002:47:0805:24:3808:15:5610:29:25.6513:00:07.75+05:26:2212:065,0
386MARKOWSKI Krystian 1517SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM30103M 30003:04:522020-10-10 06:05:1002:38:1905:01:4007:47:2710:30:41.0013:35:33.10+05:27:3812:074,9
387GRZYWACZ Krzysztof 1059ROCHE RUNNERSŁOMIANKI DOLNEM40135M 30100:00:042020-10-10 03:00:2202:43:5105:02:1907:39:4010:31:37.2010:31:41.65+05:28:3412:084,9
388BARANOWSKI Łukasz 1176BIAŁACZÓWM30104M 30202:32:072020-10-10 05:32:2502:37:5405:06:1207:55:5210:34:47.5013:06:54.90+05:31:4412:124,9
389JABŁONKA Radosław 1053DZIADY OCRWYSZKÓWM40136M 30302:32:072020-10-10 05:32:2502:37:5405:06:1307:55:5110:34:48.4013:06:55.65+05:31:4512:124,9
390CIEŚLAK Grzegorz 1233WKZ ULTRA GREEN TEAMKOZIENICEM5037M 30403:04:292020-10-10 06:04:4702:27:3005:03:1407:36:3710:34:51.2513:39:21.15+05:31:4812:124,9
391PRZYBYLSKI Marcin 1103GRÓJECM40137M 30502:30:422020-10-10 05:31:0002:47:0605:16:2407:55:5610:37:29.0513:08:11.85+05:34:2612:154,9
392WEILAND Emila 1004UNISŁAWK4032K 8702:30:442020-10-10 05:31:0202:51:5505:30:4908:07:3610:37:45.4513:08:29.85+05:34:4212:154,9
393KĄDZIOŁKA Łukasz 1425K2KATOWICEM30105M 30602:30:342020-10-10 05:30:5202:38:2605:54:0608:46:0410:41:49.3013:12:23.45+05:38:4612:204,9
394JUSZKIEWICZ Tomasz 1207WARSZAWAM5038M 30701:00:302020-10-10 04:00:4802:52:1805:15:2207:57:3610:43:47.8511:44:18.20+05:40:4512:224,8
395MROZOWSKA Magdalena 1411WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK4033K 8803:04:372020-10-10 06:04:5502:51:4105:09:1707:48:3310:45:29.1013:50:06.80+05:42:2612:244,8
396JANIK Tomasz 1348ORANGE POLSKAHRUBIESZÓWM5039M 30803:04:382020-10-10 06:04:5602:51:4105:09:1907:48:3210:45:29.1513:50:07.90+05:42:2612:244,8
397GŁUCHOWSKA Natalia 1026KOWALAK2021K 8901:00:242020-10-10 04:00:4202:49:1205:05:5107:58:5110:49:19.5511:49:43.75+05:46:1612:294,8
398HOŁODY Grzegorz 1019OPATOWSCY BIEGACZEWARSZAWAM30106M 30901:00:252020-10-10 04:00:4302:38:1705:31:5308:12:1910:52:47.3511:53:12.70+05:49:4412:334,8
399ZAJĄC Piotr 1160OPATOWSCY BIEGACZEOPATÓWM40138M 31001:00:242020-10-10 04:00:4202:38:1605:31:5608:12:2110:52:48.0011:53:12.70+05:49:4512:334,8
400SZKAMRUK Alicja 1217EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEWARSZAWAK3031K 9000:00:042020-10-10 03:00:2203:25:4805:51:2508:29:4310:55:34.1010:55:39.00+05:52:3112:364,8
401DREWNIK Robert 1469WARSZAWAM40139M 31101:00:262020-10-10 04:00:4402:34:2804:59:4507:52:2110:56:34.2011:57:00.60+05:53:3112:374,8
402LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 1206VEGE RUNNERSWARSZAWAK3032K 9102:30:472020-10-10 05:31:0502:41:0505:06:1207:57:1210:59:44.8013:30:32.60+05:56:4212:414,7
403PRZYBYLSKA Magdalena 1102GRÓJECK3033K 9202:30:422020-10-10 05:31:0002:59:4505:30:1808:19:5011:02:48.9513:33:31.75+05:59:4612:444,7
404CIMOSZKO Katarzyna 1376WATAHAWĄGROWIECK4034K 9300:00:062020-10-10 03:00:2403:11:5005:39:5208:21:3311:09:18.5011:09:24.85+06:06:1512:524,7
405GÓRKA Bogusław 1044SUCHA BESKIDZKAM40140M 31201:00:242020-10-10 04:00:4202:59:1605:37:0208:26:4811:11:49.3512:12:13.60+06:08:4612:554,6
406GÓRKA Jolanta 1045SUCHA BESKIDZKAK4035K 9401:00:242020-10-10 04:00:4202:59:1705:37:0308:26:4711:11:49.5012:12:13.75+06:08:4612:554,6
407HALACZKIEWICZ Adam 1090EXTREMEWOLFSZCZECINM40141M 31303:04:352020-10-10 06:04:5302:47:2505:16:4808:08:0211:22:25.2514:27:00.65+06:19:2213:074,6
408MAKSYMIAK Anna 1104WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4036K 9503:04:352020-10-10 06:04:5302:47:2605:16:5008:08:0211:22:25.3514:27:00.55+06:19:2213:074,6
409SITAREK Iwona 1030PKO BANK POLSKIGRÓJECK506K 9602:30:422020-10-10 05:31:0002:47:0805:24:3508:19:5111:26:45.5513:57:27.70+06:23:4213:124,5
410WIĘSEK Ewelina 1002PKO BANK POLSKIWARSZAWAK4037K 9702:30:422020-10-10 05:31:0002:52:2505:25:0408:32:0111:29:04.6013:59:47.05+06:26:0113:154,5
411JASNOWSKI Michal 1511ZGORZAŁAM40142M 31401:00:332020-10-10 04:00:5103:18:0805:55:0608:37:5811:32:45.4512:33:19.20+06:29:4213:194,5
412OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra 1510ZGORZAŁAK3034K 9801:00:342020-10-10 04:00:5203:18:0605:55:0808:37:5911:32:45.6512:33:19.70+06:29:4213:194,5
413GRZEGOREK Paweł 1456ULTRAWARSZAWAM40143M 31500:00:0005:25:0407:33:2109:47:4311:35:10.3011:35:10.30+06:32:0713:224,5
414SZKAMRUK Małgorzata 1239EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEK3035K 9900:00:052020-10-10 03:00:2303:25:4605:51:2208:30:0111:37:02.8011:37:08.00+06:34:0013:244,5
415JÓŚK Joanna 1295SŁUPNOK4038K 10001:00:242020-10-10 04:00:4203:11:0205:45:1408:44:2011:45:18.7012:45:43.05+06:42:1513:334,4
416JABŁOŃSKI Kazimierz 1474SPRINTER PRĄDYPRĄDYM606M 31601:00:332020-10-10 04:00:5103:14:4805:46:2008:52:5911:47:43.7512:48:17.65+06:44:4013:364,4
417WITEK Sylwia 1159MIŁORADZK4039K 10101:02:422020-10-10 04:03:0003:21:2306:05:2909:03:4911:48:03.0512:50:45.05+06:45:0013:364,4
418KACZKIEWICZ Damian 1156NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40144M 31701:02:362020-10-10 04:02:5403:21:3106:05:3609:03:5511:48:08.7012:50:44.95+06:45:0513:374,4
419WYSMOLIŃSKA Barbara 1248OSIELSKOK4040K 10200:00:052020-10-10 03:00:2303:29:3506:06:0908:59:2711:48:12.5511:48:18.50+06:45:0913:374,4
420WYSMOLIŃSKI Piotr 1249OSIELSKOM40145M 31800:00:052020-10-10 03:00:2303:29:3606:06:1108:59:2911:48:12.8011:48:18.60+06:45:1013:374,4
421PRAŻMOWSKI Piotr 1374SBG PODBIEGKRAKÓWM40146M 31901:00:262020-10-10 04:00:4403:09:4205:45:0908:49:4511:55:14.0512:55:40.90+06:52:1113:454,4
422HOOG Wioleta 1186MALBORKK3036K 10301:02:422020-10-10 04:03:0003:21:2206:13:1309:08:0412:01:58.1013:04:40.10+06:58:5513:534,3
423SKURSKA Monika 1238RASZYNK4041K 10400:00:032020-10-10 03:00:2103:23:0305:51:3208:57:2512:13:43.8512:13:47.20+07:10:4114:064,3
424KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 1368WARSZAWAM40147M 32001:00:302020-10-10 04:00:4803:32:3606:25:5509:35:1912:21:09.4013:21:39.70+07:18:0614:154,2
425SZYPULSKI Dariusz 1489SKS CHMIELOWICEOPOLEM40148M 32100:00:0009:44:2312:33:37.4012:33:37.40+07:30:3414:294,1
426KRZYSZTOFOWICZ Karolina 1367WARSZAWAK4042K 10501:00:282020-10-10 04:00:4603:32:3906:25:5509:36:1912:42:05.6013:42:34.45+07:39:0214:394,1
427WOŹNIAK Mariusz 1375WARSZAWAM5040M 32201:00:292020-10-10 04:00:4703:32:4006:25:5709:35:3712:50:34.4013:51:03.65+07:47:3114:494,0
428PIOTROWSKI Marek 1209LEGNICAM5041M 32300:00:032020-10-10 03:00:2103:22:5507:45:3610:56:4614:02:10.9514:02:14.80+08:59:0816:113,7
429KORNAK Michał 1309KOLBUSZOWAM30107M 32400:00:042020-10-10 03:00:2203:27:5906:30:5309:58:2414:50:47.3514:50:52.00+09:47:4417:073,5
NOWICKI Jarosław 1084CZECHÓWM40DNF2020-10-10 06:04:5402:30:50 DNF05:05:48 DNF08:04:29 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Maria 1284SKAWINA BIEGASKAWINAK30DNF2020-10-10 05:30:5202:01:55 DNF03:51:16 DNF DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Artur 1468DOKĄD TAK CIĄGLE BIEGNĘ?CIEPIELÓWM40DNF2020-10-10 06:34:0802:39:24 DNF05:11:30 DNF DNF DNF DNF--
WILAMOWSKI Daniel 1421DZIAŁDOWOM20DNF2020-10-10 06:04:5402:39:18 DNF05:40:51 DNF DNF DNF DNF--
DYBA Adek 1307KOPEĆ TEAMBOCHNIAM60DNF2020-10-10 05:31:0402:59:32 DNF05:42:45 DNF DNF DNF DNF--
LEN Mariusz 1490WARSZAWAM50DNF2020-10-10 06:05:0002:59:35 DNF05:56:46 DNF DNF DNF DNF--
OCHYRA Konrad 1336SOLINA TEAMLESKOM30DNF2020-10-10 06:04:4702:08:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACPERSKI Olaf 1133WARSZAWAM40DNF2020-10-10 06:05:0402:11:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĄDZIOŁKA Jan 1383K2GLIWICEM50DNF2020-10-10 05:30:5102:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALEWSKA Anna 1120DRUŻYNA GRUBEGO MISIAOLSZOWICEK40DNF2020-10-10 05:31:0102:50:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJONEK Artur 1201ZMORDOWANI ŻYCIEMWARSZAWAM30DNF2020-10-10 06:34:2402:52:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSEWSKA Dorota 1132BIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRA PASTERZEWARSZAWAK50DNF2020-10-10 05:31:0603:00:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHABROS Jacek 1097EXTREMEWOLFSZCZECINM50DNF2020-10-10 06:04:5203:13:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Michał 1043STAY INSANELUBLINM30DNF2020-10-10 06:34:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUBECKI Milosz 1219LUTOWISKAM30DNF2020-10-10 06:05:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 444 wynik(ów)