VIII RAJD NORDIC WALKING NA MOUNT EVEREST

Organizator:
Klub Biegacza ,,GOCH" Bytów
Data:
2019-04-28
Miejsce:
Rzepnica
Dystans:
8.85 km
Zgłoszonych:
124
Wystartowało:
122
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
122
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.5km | 3.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1.5km3.6kmCzas
netto
8.85km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1YANKOVSKIY Dmitriy 260KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADM-401M 100:09:1200:24:5800:56:15.60 6:219.4
2GWIZDAŁA Zbigniew 167GOŁĄBEKM-501M 200:09:2200:25:3000:56:38.00+00:00:226:239.4
3FRĄCKOWIAK Roman 160KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-502M 300:09:4900:26:2800:58:05.25+00:01:496:339.1
4SANIUK Edward 223FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM-70+1M 400:10:1600:27:2001:00:07.85+00:03:526:478.8
5SAŁABON Grzegorz 221LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-503M 500:09:5500:26:5801:01:06.45+00:04:506:548.7
6ŚWISŁOCKI Bogdan 247FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM-504M 600:10:2400:27:3701:01:46.00+00:05:306:588.6
7SMARSZCZ Wiesław 230LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-601M 700:10:2800:28:0201:02:33.25+00:06:177:048.5
8OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 208KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK-501K 100:10:2800:28:2301:02:52.30+00:06:367:068.4
9KRÓLIKOWSKA Krystyna 189LĘBORSKIE LWYKRĘPA KASZUBSKAK-401K 200:10:3100:28:3301:03:14.75+00:06:597:088.4
10PRZERWA Adrian 216LUBLINM-181M 800:10:2300:28:0501:03:18.10+00:07:027:098.4
11KOZAKOWSKA Małgorzata 186KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK-402K 300:10:5100:29:0301:03:46.65+00:07:317:128.3
12TOMCZYK Edward 248MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM-70+2M 900:10:4600:28:4601:04:34.55+00:08:187:178.2
13GWIZDAŁA Bartosz 168GOŁĄBEKM-182M 1000:11:0800:29:0901:04:57.85+00:08:427:208.2
14SZYMAŃSKI Zbigniew 245RYNARZEWOM-505M 1100:10:3500:28:4901:05:07.85+00:08:527:218.2
15JASIŁEK Przemysław 171RADAWNICAM-402M 1200:10:1500:28:3801:05:14.00+00:08:587:228.1
16BOCZAR Beata 149GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-502K 400:11:2300:29:4601:05:22.85+00:09:077:238.1
17ŁUKASZEWICZ Joanna 199GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-403K 500:11:2200:29:4901:05:46.00+00:09:307:258.1
18WOJTACHNIO Edyta 256FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK-404K 600:11:3000:29:5101:05:47.00+00:09:317:258.1
19OWCZAREK Jacek 210STEP BY STEPKOSAKOWOM-403M 1300:11:1900:29:4301:05:48.90+00:09:337:268.1
20BUCZKOWSKI Jerzy 152KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-602M 1400:11:2700:30:1601:06:04.10+00:09:487:278
21KĘPA Andrzej 177KOSZALINM-603M 1500:11:0100:29:1901:06:07.00+00:09:517:288
22KOMAR Beata 180FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK-405K 700:11:2600:29:4401:06:10.60+00:09:557:288
23KASPERSKI Dariusz 176BYDLINOM-404M 1600:11:1100:29:3801:06:22.50+00:10:067:298
24GÓRSKA Iwona 165LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-406K 800:11:1800:30:1401:07:02.05+00:10:467:347.9
25STOLTMANN Helena 234BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-503K 900:11:1900:30:1701:07:30.25+00:11:147:377.9
26WÓJCIK Piotr 258MORSIK WETERANGDYNIAM-506M 1700:11:1600:30:1201:07:32.25+00:11:167:377.9
27STRZELECKA Małgorzata 236SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-407K 1000:11:3500:30:5901:08:09.80+00:11:547:427.8
28NOWAK Bartłomiej 207SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-405M 1800:11:2100:30:5701:08:23.50+00:12:077:437.8
29PANEK Aneta 211STEP BY STEPGDYNIAK-408K 1100:11:4500:30:4301:08:29.05+00:12:137:447.8
30WALCZYK Marek 251KIJOWA RODZINAKOZYM-301M 1900:11:5900:31:0601:08:51.30+00:12:357:467.7
31CIACHERA Ireneusz 157INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM-507M 2000:12:2900:31:2401:08:52.65+00:12:377:467.7
32KWIDZIŃSKA Anna 196'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK-301K 1200:12:0000:31:5801:09:12.45+00:12:567:497.7
33KREFFT Barbara 188PARCHOWOK-504K 1300:11:5300:31:2201:09:14.85+00:12:597:497.7
34CEPIŃSKI Andrzej 154AC&ACGNIEWOWOM-508M 2100:12:1700:31:3701:09:25.50+00:13:097:507.6
35SAMOJŁO Sławomir 222ŚWINOUJŚCIEM-509M 2200:12:3300:32:0001:09:27.00+00:13:117:507.6
36KUCHTA Patryk 190KIJOWA RODZINAKOZYM-183M 2300:12:1700:31:5301:09:36.90+00:13:217:517.6
37ZIELIŃSKA Jolanta 261OSIELSKOK-505K 1400:11:2900:30:5701:09:57.20+00:13:417:547.6
38SMARSZCZ Grażyna 231LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-601K 1500:11:3600:31:1001:09:58.70+00:13:437:547.6
39BRACISZEWSKI Krzysztof 150KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-302M 2400:11:4100:31:2001:09:59.60+00:13:447:547.6
40JASIŁEK Kama 172RADAWNICAK-302K 1600:12:1400:31:5001:10:01.40+00:13:457:547.6
41WOSS Anna 257LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-409K 1700:12:2300:31:4501:10:07.35+00:13:517:557.6
42NOWAK Maciej 'rumcajs' 206PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM-406M 2500:11:4800:31:4201:10:25.10+00:14:097:577.5
43NOWAK Aleksandra 204SOLEC KUJAWSKIK-303K 1800:12:3200:32:0101:10:44.30+00:14:287:597.5
44KUSIAK Włodzimierz 193STEP BY STEPGDAŃSKM-604M 2600:12:0500:31:5901:10:53.85+00:14:388:007.5
45SYLDATK Beata 105ORŁY WICKOGARCZEGORZEK-4010K 1900:13:1600:32:5801:11:23.50+00:15:078:037.4
46YANKOVSKAYA Aleksandra 259KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADK-304K 2000:12:1400:32:0401:11:33.75+00:15:188:057.4
47BARCHANOWSKI Andrzej 144SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELSŁUPSKM-5010M 2700:11:5600:31:4801:11:53.70+00:15:388:077.4
48POLIS Marzena 214STEP BY STEPGDAŃSKK-506K 2100:12:1200:32:2001:12:11.90+00:15:568:097.4
49FISZER Justyna 159FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-305K 2200:12:3900:32:4101:12:37.10+00:16:218:127.3
50KACZMAREK Jarosław 173SZCZUTKIM-5011M 2800:12:5000:33:2801:12:43.10+00:16:278:127.3
51BIKOWSKA Gabriela 148LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-507K 2300:12:2400:32:3601:12:50.50+00:16:348:137.3
52MALKIEWICZ Małgorzata 200ŻYJ AKTYWNIEWIERSZYNOK-508K 2400:12:2900:32:5501:13:00.45+00:16:448:147.3
53KOZŁOWSKA Barbara 187LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-4011K 2500:12:2600:32:3601:13:19.00+00:17:038:177.2
54BIESZKE Paweł 147WOJCIESZYCEM-5012M 2900:13:2500:33:5201:13:22.00+00:17:068:177.2
55KLOSKA Kazimierz 178BYTÓW-RZEPNICAM-70+3M 3000:12:3300:33:0701:13:50.50+00:17:348:207.2
56NIEUWAŻNA Katarzyna 203FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK-4012K 2600:12:3600:33:2701:14:05.75+00:17:508:227.2
57KACZMAREK Zofia 174SZCZUTKIK-509K 2700:12:5100:33:3601:14:07.20+00:17:518:227.2
58CHŁODNICKI Marek 155MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM-605M 3100:13:0800:33:4301:14:20.30+00:18:048:237.1
59STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 237SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-407M 3200:12:1000:33:1701:14:26.50+00:18:108:247.1
60POSTEK Danuta 215MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-5010K 2800:12:3900:33:4501:14:35.50+00:18:198:257.1
61LAANE Elena 197KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADK-181K 2900:12:5300:33:4401:15:00.40+00:18:448:287.1
62KONKOL Karolina 181KIJOWA RODZINAKOZYK-182K 3000:13:0900:34:3301:15:20.00+00:19:048:307
63WALCZYK Anna 250KIJOWA RODZINAKOZYK-306K 3100:13:0900:34:3301:15:20.90+00:19:058:307
64LEWAŃCZYK Sylwia 198METROŻERCYSTĘŻYCAK-307K 3200:12:4500:34:0301:15:39.15+00:19:238:327
65KUKLINSKA Joanna 191METROŻERCYPRZECHLEWOK-308K 3300:13:4400:35:4101:15:39.35+00:19:238:327
66CHOLEWKA Jolanta 156MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-602K 3400:12:4400:34:0101:15:46.50+00:19:308:337
67NOWAK Beata 205STEP BY STEPGDAŃSKK-4013K 3500:12:5300:33:5901:16:17.75+00:20:028:377
68ZWOLENKIEWICZ Joanna 262KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-4014K 3600:13:3200:35:0301:16:38.20+00:20:228:396.9
69SZYBCZYŃSKA Katarzyna 243KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-5011K 3700:13:1900:35:0701:16:38.20+00:20:228:396.9
70BRESZKA Karolina 151BYTÓWK-183K 3800:12:5400:34:0501:17:02.60+00:20:478:426.9
71KARABASZ Ewa 175WATAHA WAŁCZWAŁCZK-4015K 3900:12:4800:33:4901:17:15.95+00:21:008:436.9
72SIKORRA Janina 227'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK-70+1K 4000:13:1500:34:5401:17:28.30+00:21:128:456.9
73KORONA-BRACISZEWSKA Beata 182KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-309K 4100:13:0000:35:1301:17:31.25+00:21:158:456.9
74WICHERT Gabriela 255K.B. GOCH BYTÓWBYTÓWK-4016K 4200:13:4000:35:2901:17:32.90+00:21:178:456.8
75BADZIĄG Waldemar 143ELITE TEAMSŁUPSKM-5013M 3300:13:0200:34:5301:17:47.45+00:21:318:476.8
76BADOWSKA-STEFAŃSKA Barbara 142UDORPIEK-603K 4300:12:5500:34:1301:17:49.80+00:21:348:476.8
77KWAPISIEWICZ Joanna 195FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-4017K 4400:13:2700:35:0301:17:58.55+00:21:428:486.8
78GÓRA Beata 164STEP BY STEPGDAŃSKK-4018K 4500:14:0100:35:5901:18:25.35+00:22:098:516.8
79RADOMSKA Joanna 217STEP BY STEPCIEPLEWOK-4019K 4600:13:4200:36:1101:19:44.35+00:23:289:006.7
80SZYMANSKA Halina 244RYNARZEWOK-5012K 4700:13:1100:35:3301:19:47.20+00:23:319:006.7
81GOMÓŁKA-BIGUS Monika 163STEP BY STEP GDYNIAK-4020K 4800:14:0500:36:1501:19:53.75+00:23:389:016.6
82GRYGIEL Teresa 166MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-604K 4900:13:5900:36:2301:20:13.45+00:23:579:036.6
83URBANOWICZ Dariusz 249BIAŁE BŁOTAM-5014M 3400:13:2000:35:2301:20:19.60+00:24:049:046.6
84SZOT Krystyna 240RADAWNICAK-5013K 5000:13:1800:35:3101:20:37.20+00:24:219:066.6
85SKIEPKO Dorota 228ŚWINOUJŚCIEK-5014K 5100:13:0100:35:3101:20:45.55+00:24:299:076.6
86WIADERSKI Wojciech 253ELBLĄGM-606M 3500:15:0800:41:5401:20:48.00+00:24:329:076.6
87ANGIELCZYK Małgorzata 141MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-605K 5200:12:4200:34:1601:21:02.50+00:24:469:096.6
88ROKOSZ Robert 138STEP BY STEPGDYNIAM-408M 3600:12:2400:33:0101:21:15.00+00:24:599:106.5
89RADZIKOWSKA Krystyna 218SIERAKOWICEK-5015K 5300:14:1800:37:2501:21:29.50+00:25:139:126.5
90PIEPIÓRKA Ewa 212SIERAKOWICEK-4021K 5400:14:1800:37:2701:21:30.80+00:25:159:126.5
91MOTOCZYŃSKI Krzysztof 202GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM-607M 3700:12:4800:35:5901:22:25.25+00:26:099:186.4
92KOSZOWSKI Leszek 1841 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-409M 3800:14:5300:39:4301:22:47.45+00:26:319:216.4
93CIACHERA Marzena 158INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZK-5016K 5500:15:0000:39:5001:23:06.00+00:26:509:236.4
94CEPIŃSKA Anna 153AC&ACGNIEWOWOK-4022K 5600:13:4300:37:5401:23:33.55+00:27:179:266.4
95KOŁACZ Iwona 179AC&ACLUZINOK-4023K 5700:13:5800:37:5301:23:34.90+00:27:199:266.4
96STRZELECKA Antonina 235SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-184K 5800:14:1400:37:5101:23:43.80+00:27:289:276.3
97BENTKOWSKA Lidia 145KP BYTÓWBYTÓWK-4024K 5900:13:5900:37:5401:23:47.95+00:27:329:286.3
98SAPA Dariusz 224BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-5015M 3900:14:5200:38:4101:23:50.40+00:27:349:286.3
99OWCZAREK Henryka 209MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-70+2K 6000:14:4600:38:2301:24:19.30+00:28:039:316.3
100SMARUJ-SADOWSKA Janina 232BYDGOSZCZK-606K 6100:14:3300:38:0301:24:50.70+00:28:359:356.3
101SZEWCZYK Marek 239FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM-608M 4000:15:1800:39:3301:25:12.60+00:28:579:376.2
102STEFAŃSKI Andrzej 233FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM-5016M 4100:14:3000:37:5201:25:12.85+00:28:579:376.2
103JANISZEWSKIA Teresa 169BYTÓWK-607K 6200:15:0200:38:5101:25:27.80+00:29:129:396.2
104RAMUTKOWSKA Dominika 219CHOJNICEK-3010K 6300:14:2200:38:1601:25:34.05+00:29:189:406.2
105SAPA Stefania 225BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-5017K 6400:14:5300:38:4601:25:59.85+00:29:449:426.2
106MOTOCZYŃSKA Aleksandra 201GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK-608K 6500:14:3400:38:2701:26:27.15+00:30:119:466.1
107WICHER Anna 254BYTÓWK-5018K 6600:14:5100:39:3301:27:41.10+00:31:259:546.1
108RUDNIK Ewa 220BYTÓWK-5019K 6700:14:5200:39:3301:27:41.15+00:31:259:546.1
109ŚWISŁOCKA Ewa 246FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK-5020K 6800:15:2900:39:5501:28:02.00+00:31:469:566
110SZEWCZYK Agnieszka 238FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK-4025K 6900:15:2700:39:5601:28:02.10+00:31:469:566
111KULCZYCKI Jan 192GDAŃSKM-609M 4200:15:2900:40:1401:29:27.80+00:33:1210:065.9
112KUSIAK Maria 194GDAŃSKK-609K 7000:15:3400:40:1401:29:27.85+00:33:1210:065.9
113KOSZOWSKA Anna 1831 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZK-3011K 7100:15:5600:41:5601:29:53.55+00:33:3710:095.9
114SKIERKA Ewelina 229BYTÓWK-3012K 7200:15:5600:41:5501:30:17.20+00:34:0110:125.9
115PODSIEDLIK Zuzanna 2131 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZK-4026K 7300:15:5700:41:5501:30:17.65+00:34:0210:125.9
116FRISCHKE Agnieszka 161BYDGOSZCZK-3013K 7400:15:5700:41:5501:30:18.30+00:34:0210:125.9
117JARZEMBIŃSKA Beata 170K.B. GOCH BYTÓWBYTÓWK-5021K 7500:14:3600:39:2701:31:40.95+00:35:2510:215.8
118SZTANKIER Joanna 242AC&ACJURATAK-5022K 7600:15:5500:42:0001:34:26.50+00:38:1010:405.6
119SZTANKIER Jarosław 241AC&ACJURATAM-5017M 4300:15:5400:42:0001:34:26.80+00:38:1110:405.6
120GNYBA Ewelina 162METROŻERCYSTĘŻYCAK-3014K 7700:15:3800:42:4901:34:44.10+00:38:2810:425.6
121WIADERSKA Grażyna 252ELBLĄGK-6010K 7800:15:2800:41:5201:35:01.20+00:38:4510:445.6
122KOTFIS Ryszard 185GDYNIAM-6010M 4400:18:2200:44:3001:35:56.65+00:39:4110:505.5
Znaleziono 122 wynik(ów)