VIII RAJD NORDIC WALKING NA MOUNT EVEREST
8 Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest – Piękno Natury
8 Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest – Piękno Natury
Organizator : | Klub Biegacza ,,GOCH" Bytów |
Data : | 2019-04-28 |
Miejsce : | Rzepnica |
Dystans : | 8.85 km |
Zgłoszonych : | 124 |
Wystartowało : | 122 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 122 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Meta_All 1.5km | Meta_All 3.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | YANKOVSKIY Dmitriy | 260 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | M-40 | 00:09:12 | 00:24:58 | |
2 | GWIZDAŁA Zbigniew | 167 | GOŁĄBEK | M-50 | 00:09:22 | 00:25:30 | ||
3 | FRĄCKOWIAK Roman | 160 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-50 | 00:09:49 | 00:26:28 | |
4 | SAŁABON Grzegorz | 221 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M-50 | 00:09:55 | 00:26:58 | |
5 | SANIUK Edward | 223 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M-70+ | 00:10:16 | 00:27:20 | |
6 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 247 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M-50 | 00:10:24 | 00:27:37 | |
7 | SMARSZCZ Wiesław | 230 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M-60 | 00:10:28 | 00:28:02 | |
8 | PRZERWA Adrian | 216 | LUBLIN | M-18 | 00:10:23 | 00:28:05 | ||
9 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 208 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K-50 | 00:10:28 | 00:28:23 | |
10 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 189 | LĘBORSKIE LWY | KRĘPA KASZUBSKA | K-40 | 00:10:31 | 00:28:33 | |
11 | JASIŁEK Przemysław | 171 | RADAWNICA | M-40 | 00:10:15 | 00:28:38 | ||
12 | TOMCZYK Edward | 248 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M-70+ | 00:10:46 | 00:28:46 | |
13 | SZYMAŃSKI Zbigniew | 245 | RYNARZEWO | M-50 | 00:10:35 | 00:28:49 | ||
14 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 186 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K-40 | 00:10:51 | 00:29:03 | |
15 | GWIZDAŁA Bartosz | 168 | GOŁĄBEK | M-18 | 00:11:08 | 00:29:09 | ||
16 | KĘPA Andrzej | 177 | KOSZALIN | M-60 | 00:11:01 | 00:29:19 | ||
17 | KASPERSKI Dariusz | 176 | BYDLINO | M-40 | 00:11:11 | 00:29:38 | ||
18 | OWCZAREK Jacek | 210 | STEP BY STEP | KOSAKOWO | M-40 | 00:11:19 | 00:29:43 | |
19 | KOMAR Beata | 180 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K-40 | 00:11:26 | 00:29:44 | |
20 | BOCZAR Beata | 149 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K-50 | 00:11:23 | 00:29:46 | |
21 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 199 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K-40 | 00:11:22 | 00:29:49 | |
22 | WOJTACHNIO Edyta | 256 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K-40 | 00:11:30 | 00:29:51 | |
23 | WÓJCIK Piotr | 258 | MORSIK WETERAN | GDYNIA | M-50 | 00:11:16 | 00:30:12 | |
24 | GÓRSKA Iwona | 165 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-40 | 00:11:18 | 00:30:14 | |
25 | BUCZKOWSKI Jerzy | 152 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-60 | 00:11:27 | 00:30:16 | |
26 | STOLTMANN Helena | 234 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-50 | 00:11:19 | 00:30:17 | |
27 | PANEK Aneta | 211 | STEP BY STEP | GDYNIA | K-40 | 00:11:45 | 00:30:43 | |
28 | NOWAK Bartłomiej | 207 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | 00:11:21 | 00:30:57 | |
29 | ZIELIŃSKA Jolanta | 261 | OSIELSKO | K-50 | 00:11:29 | 00:30:57 | ||
30 | STRZELECKA Małgorzata | 236 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-40 | 00:11:35 | 00:30:59 | |
31 | WALCZYK Marek | 251 | KIJOWA RODZINA | KOZY | M-30 | 00:11:59 | 00:31:06 | |
32 | SMARSZCZ Grażyna | 231 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-60 | 00:11:36 | 00:31:10 | |
33 | BRACISZEWSKI Krzysztof | 150 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-30 | 00:11:41 | 00:31:20 | |
34 | KREFFT Barbara | 188 | PARCHOWO | K-50 | 00:11:53 | 00:31:22 | ||
35 | CIACHERA Ireneusz | 157 | INDYWIDUALNIE | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:12:29 | 00:31:24 | |
36 | CEPIŃSKI Andrzej | 154 | AC&AC | GNIEWOWO | M-50 | 00:12:17 | 00:31:37 | |
37 | NOWAK Maciej 'Rumcajs' | 206 | PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING | PIŁA | M-40 | 00:11:48 | 00:31:42 | |
38 | WOSS Anna | 257 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-40 | 00:12:23 | 00:31:45 | |
39 | BARCHANOWSKI Andrzej | 144 | SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL | SŁUPSK | M-50 | 00:11:56 | 00:31:48 | |
40 | JASIŁEK Kama | 172 | RADAWNICA | K-30 | 00:12:14 | 00:31:50 | ||
41 | KUCHTA Patryk | 190 | KIJOWA RODZINA | KOZY | M-18 | 00:12:17 | 00:31:53 | |
42 | KWIDZIŃSKA Anna | 196 | 'ORŁY WICKO' | LĘDZIECHOWO | K-30 | 00:12:00 | 00:31:58 | |
43 | KUSIAK Włodzimierz | 193 | STEP BY STEP | GDAŃSK | M-60 | 00:12:05 | 00:31:59 | |
44 | SAMOJŁO Sławomir | 222 | ŚWINOUJŚCIE | M-50 | 00:12:33 | 00:32:00 | ||
45 | NOWAK Aleksandra | 204 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:12:32 | 00:32:01 | ||
46 | YANKOVSKAYA Aleksandra | 259 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | K-30 | 00:12:14 | 00:32:04 | |
47 | POLIS Marzena | 214 | STEP BY STEP | GDAŃSK | K-50 | 00:12:12 | 00:32:20 | |
48 | BIKOWSKA Gabriela | 148 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-50 | 00:12:24 | 00:32:36 | |
49 | KOZŁOWSKA Barbara | 187 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-40 | 00:12:26 | 00:32:36 | |
50 | FISZER Justyna | 159 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-30 | 00:12:39 | 00:32:41 | |
51 | MALKIEWICZ Małgorzata | 200 | ŻYJ AKTYWNIE | WIERSZYNO | K-50 | 00:12:29 | 00:32:55 | |
52 | SYLDATK Beata | 105 | ORŁY WICKO | GARCZEGORZE | K-40 | 00:13:16 | 00:32:58 | |
53 | ROKOSZ Robert | 138 | STEP BY STEP | GDYNIA | M-40 | 00:12:24 | 00:33:01 | |
54 | KLOSKA Kazimierz | 178 | BYTÓW-RZEPNICA | M-70+ | 00:12:33 | 00:33:07 | ||
55 | STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' | 237 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | 00:12:10 | 00:33:17 | |
56 | NIEUWAŻNA Katarzyna | 203 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | K-40 | 00:12:36 | 00:33:27 | |
57 | KACZMAREK Jarosław | 173 | SZCZUTKI | M-50 | 00:12:50 | 00:33:28 | ||
58 | KACZMAREK Zofia | 174 | SZCZUTKI | K-50 | 00:12:51 | 00:33:36 | ||
59 | CHŁODNICKI Marek | 155 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M-60 | 00:13:08 | 00:33:43 | |
60 | LAANE Elena | 197 | KLUB SPORTOWY DED | KALININGRAD | K-18 | 00:12:53 | 00:33:44 | |
61 | POSTEK Danuta | 215 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-50 | 00:12:39 | 00:33:45 | |
62 | KARABASZ Ewa | 175 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | K-40 | 00:12:48 | 00:33:49 | |
63 | BIESZKE Paweł | 147 | WOJCIESZYCE | M-50 | 00:13:25 | 00:33:52 | ||
64 | NOWAK Beata | 205 | STEP BY STEP | GDAŃSK | K-40 | 00:12:53 | 00:33:59 | |
65 | CHOLEWKA Jolanta | 156 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-60 | 00:12:44 | 00:34:01 | |
66 | LEWAŃCZYK Sylwia | 198 | METROŻERCY | STĘŻYCA | K-30 | 00:12:45 | 00:34:03 | |
67 | BRESZKA Karolina | 151 | BYTÓW | K-18 | 00:12:54 | 00:34:05 | ||
68 | BADOWSKA-STEFAŃSKA Barbara | 142 | UDORPIE | K-60 | 00:12:55 | 00:34:13 | ||
69 | ANGIELCZYK Małgorzata | 141 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-60 | 00:12:42 | 00:34:16 | |
70 | KONKOL Karolina | 181 | KIJOWA RODZINA | KOZY | K-18 | 00:13:09 | 00:34:33 | |
71 | WALCZYK Anna | 250 | KIJOWA RODZINA | KOZY | K-30 | 00:13:09 | 00:34:33 | |
72 | BADZIĄG Waldemar | 143 | ELITE TEAM | SŁUPSK | M-50 | 00:13:02 | 00:34:53 | |
73 | SIKORRA Janina | 227 | 'ORŁY WICKO' | LĘDZIECHOWO | K-70+ | 00:13:15 | 00:34:54 | |
74 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 262 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-40 | 00:13:32 | 00:35:03 | |
75 | KWAPISIEWICZ Joanna | 195 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-40 | 00:13:27 | 00:35:03 | |
76 | SZYBCZYŃSKA Katarzyna | 243 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-50 | 00:13:19 | 00:35:07 | |
77 | KORONA-BRACISZEWSKA Beata | 182 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-30 | 00:13:00 | 00:35:13 | |
78 | URBANOWICZ Dariusz | 249 | BIAŁE BŁOTA | M-50 | 00:13:20 | 00:35:23 | ||
79 | WICHERT Gabriela | 255 | K.B. GOCH BYTÓW | BYTÓW | K-40 | 00:13:40 | 00:35:29 | |
80 | SZOT Krystyna | 240 | RADAWNICA | K-50 | 00:13:18 | 00:35:31 | ||
81 | SKIEPKO Dorota | 228 | ŚWINOUJŚCIE | K-50 | 00:13:01 | 00:35:31 | ||
82 | SZYMANSKA Halina | 244 | RYNARZEWO | K-50 | 00:13:11 | 00:35:33 | ||
83 | KUKLINSKA Joanna | 191 | METROŻERCY | PRZECHLEWO | K-30 | 00:13:44 | 00:35:41 | |
84 | GÓRA Beata | 164 | STEP BY STEP | GDAŃSK | K-40 | 00:14:01 | 00:35:59 | |
85 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 202 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M-60 | 00:12:48 | 00:35:59 | |
86 | RADOMSKA Joanna | 217 | STEP BY STEP | CIEPLEWO | K-40 | 00:13:42 | 00:36:11 | |
87 | GOMÓŁKA-BIGUS Monika | 163 | STEP BY STEP | GDYNIA | K-40 | 00:14:05 | 00:36:15 | |
88 | GRYGIEL Teresa | 166 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-60 | 00:13:59 | 00:36:23 | |
89 | RADZIKOWSKA Krystyna | 218 | SIERAKOWICE | K-50 | 00:14:18 | 00:37:25 | ||
90 | PIEPIÓRKA Ewa | 212 | SIERAKOWICE | K-40 | 00:14:18 | 00:37:27 | ||
91 | STRZELECKA Antonina | 235 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-18 | 00:14:14 | 00:37:51 | |
92 | STEFAŃSKI Andrzej | 233 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | M-50 | 00:14:30 | 00:37:52 | |
93 | KOŁACZ Iwona | 179 | AC&AC | LUZINO | K-40 | 00:13:58 | 00:37:53 | |
94 | CEPIŃSKA Anna | 153 | AC&AC | GNIEWOWO | K-40 | 00:13:43 | 00:37:54 | |
95 | BENTKOWSKA Lidia | 145 | KP BYTÓW | BYTÓW | K-40 | 00:13:59 | 00:37:54 | |
96 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 232 | BYDGOSZCZ | K-60 | 00:14:33 | 00:38:03 | ||
97 | RAMUTKOWSKA Dominika | 219 | CHOJNICE | K-30 | 00:14:22 | 00:38:16 | ||
98 | OWCZAREK Henryka | 209 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-70+ | 00:14:46 | 00:38:23 | |
99 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 201 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K-60 | 00:14:34 | 00:38:27 | |
100 | SAPA Dariusz | 224 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:14:52 | 00:38:41 | |
101 | SAPA Stefania | 225 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:14:53 | 00:38:46 | |
102 | JANISZEWSKIA Teresa | 169 | BYTÓW | K-60 | 00:15:02 | 00:38:51 | ||
103 | JARZEMBIŃSKA Beata | 170 | K.B. GOCH BYTÓW | BYTÓW | K-50 | 00:14:36 | 00:39:27 | |
104 | SZEWCZYK Marek | 239 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M-60 | 00:15:18 | 00:39:33 | |
105 | WICHER Anna | 254 | BYTÓW | K-50 | 00:14:51 | 00:39:33 | ||
106 | RUDNIK Ewa | 220 | BYTÓW | K-50 | 00:14:52 | 00:39:33 | ||
107 | KOSZOWSKI Leszek | 184 | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:14:53 | 00:39:43 | |
108 | CIACHERA Marzena | 158 | INDYWIDUALNIE | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:15:00 | 00:39:50 | |
109 | ŚWISŁOCKA Ewa | 246 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | K-50 | 00:15:29 | 00:39:55 | |
110 | SZEWCZYK Agnieszka | 238 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | K-40 | 00:15:27 | 00:39:56 | |
111 | KULCZYCKI Jan | 192 | GDAŃSK | M-60 | 00:15:29 | 00:40:14 | ||
112 | KUSIAK Maria | 194 | GDAŃSK | K-60 | 00:15:34 | 00:40:14 | ||
113 | WIADERSKA Grażyna | 252 | ELBLĄG | K-60 | 00:15:28 | 00:41:52 | ||
114 | WIADERSKI Wojciech | 253 | ELBLĄG | M-60 | 00:15:08 | 00:41:54 | ||
115 | SKIERKA Ewelina | 229 | BYTÓW | K-30 | 00:15:56 | 00:41:55 | ||
116 | PODSIEDLIK Zuzanna | 213 | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:15:57 | 00:41:55 | |
117 | FRISCHKE Agnieszka | 161 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:15:57 | 00:41:55 | ||
118 | KOSZOWSKA Anna | 183 | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:15:56 | 00:41:56 | |
119 | SZTANKIER Joanna | 242 | AC&AC | JURATA | K-50 | 00:15:55 | 00:42:00 | |
120 | SZTANKIER Jarosław | 241 | AC&AC | JURATA | M-50 | 00:15:54 | 00:42:00 | |
121 | GNYBA Ewelina | 162 | METROŻERCY | STĘŻYCA | K-30 | 00:15:38 | 00:42:49 | |
122 | KOTFIS Ryszard | 185 | GDYNIA | M-60 | 00:18:22 | 00:44:30 |
Znaleziono 122 wynik(ów)