VIII SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.8 km
Zgłoszonych:
53
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 5.35km | 10.7km | 16.1km | 21.4km | 26.7km | 32km | 37.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafeta Mieszana | Sztafeta Kobieca | Sztafeta Męska

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki5.35km10.7km16.1km21.4km26.7km32km37.4kmCzas
netto
42.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1NIECHWIEJCZYK Piotr
KACPRZAK Sławomir
WOJTOWICZ Tomasz
OSIŃSKI Michał
61NWPL1BEŁCHATÓWSztafeta Męska1M 100:34:0101:08:3201:43:2802:18:2602:52:3503:27:1304:03:0104:38:42.21 6:309.2
2KOZIK Rafał
RECZULSKI Mariusz
STILLER Karol
BIŃCZYK Dariusz
15KABEX PODKOWA JANÓW /EFEKT CZĘSTOCHOWAJANÓW/KUSIĘTA/CZĘSTOCHOWASztafeta Męska2M 200:34:2101:09:1401:45:2802:22:4202:58:0803:33:3204:06:0704:39:13.10+00:00:306:319.2
3DOŁĘGOWSKI Marek
GRODZKI Ireneusz
KLICZKA Kamil
GAJEWSKI Eugeniusz
8DREAM TEAM IIGORZÓW WIELKOPOLSKISztafeta Męska3M 300:34:3401:10:4501:46:1602:22:1102:56:4003:31:4004:06:5204:42:50.24+00:04:086:369.1
4WOROCH Roman
HELWICH Stefan
SZARSZUNOWICZ Mariusz
CYRUS Bogdan
41KS METRACO POLKOWICEWIELEŃSztafeta Męska4M 400:34:1001:09:1701:43:2802:18:1802:52:5203:28:3504:05:0404:43:42.94+00:05:006:379.1
5WETOSZKA Piotr
LASKOWSKI Mirosław
BIŁEK Artur
MACKIEWICZ Dariusz
39TKKF KRZNABIAŁA PODLASKASztafeta Męska5M 500:34:3701:11:0101:46:4002:22:5002:58:1003:33:2804:09:3204:45:46.11+00:07:036:409
6JACHIMOWICZ Renata
KRAJEWSKA Hanna
DELĄG Jakub
WOŁOSZKA Artur
64NWPL4BEŁCHATÓWSztafeta Mieszana1 100:35:2001:11:2701:47:2802:24:0103:03:1603:43:5004:16:4504:51:26.38+00:12:446:488.8
7IDKOWIAK Magdalena
MIELECKA Agnieszka
RAJEWSKI Sebastian
KUBIAK Przemysław
9KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOSztafeta Mieszana2 200:37:4201:16:1201:52:3902:30:4103:05:4803:42:1904:16:1104:51:31.63+00:12:496:488.8
8KUŚMIEREK Patryk
STACHOWICZ Marcin
KUŚMIEREK Jan
KNITTER Tomasz
19BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Męska6M 600:38:1001:17:3401:52:4402:29:0403:05:5603:43:2004:17:5804:54:27.20+00:15:446:528.7
9YANKOVSKIY Dmitriy
EVGENIY Markin
MŁYŃSKI Krzysztof
RĘBOWSKI Tomasz
42BALTIC LIONS 2KALININGRAD/PASŁĘKSztafeta Męska7M 700:37:1101:15:3401:53:5602:32:1003:09:4003:48:1904:22:4404:58:04.09+00:19:216:578.6
10NACZK Leonard
NACZK Wiktoria
KRÓLIKOWSKA Krystyna
TOPOREK Rafał
23LĘBORSKIE LWY 1LĘBORKSztafeta Mieszana3 300:35:5601:13:1101:52:1202:31:1403:09:5403:48:3004:25:1405:01:11.48+00:22:297:028.5
11 JACHIMOWICZ Mirosław
BARTOSIEWICZ Łukasz
KUŹMICZ Adam
SKURNICA Marcin
63NWPL3BEŁCHATÓWSztafeta Męska8M 800:38:2301:18:1101:55:0702:32:1403:11:5903:52:3604:26:3205:01:12.55+00:22:307:028.5
12TOPORNICKI Konrad
DURAJ Bartłomiej
WEINER Jakub
PODGÓRSKI Szymon
51CKZIU MECHANIK NYSANYSASztafeta Męska9M 900:33:5601:08:0601:48:0202:27:3903:06:4303:45:0404:23:5305:01:26.71+00:22:447:028.5
13RAJEK Magdalena
PIETRZYK Jarosław
PASIKOWSKA Mariola
WOJTASIŃSKI Daniel
32VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASztafeta Mieszana4 400:37:5501:17:1001:56:2702:35:1803:12:1803:49:2704:25:1005:02:32.45+00:23:507:048.5
14ZDANUK Artur
PALIWODA Katarzyna
SZYMSKA Małgorzata
NAKONIECZNY Grzegorz
44EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINSztafeta Mieszana5 500:38:3801:17:0201:56:3002:37:4403:16:0903:55:2604:30:1705:05:47.01+00:27:047:088.4
15POLAK Igor
KOSECKI Marek
JAREK Sergiusz
OLEJNICZAK Piotr
30FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Męska10M 1000:37:5501:18:2301:57:3102:37:4803:17:0103:56:1704:34:4005:15:29.91+00:36:477:228.1
16LENER Sławomir
LIPIŃSKA Karolina
NAWROCKA Joanna
LIPIŃSKI Karol
20EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IISZCZECINSztafeta Mieszana6 600:39:5201:20:0402:00:4602:40:5403:21:0204:00:5704:38:1105:16:19.39+00:37:377:238.1
17REMISZ Włodzimierz
BUDYNEK Karol
SYPNIEWSKI Szymon
CHOJNACKI Paweł
34GEBERIT TEAMKOŁOSztafeta Męska11M 1100:38:2901:17:2501:55:1402:34:2703:17:0803:59:0704:38:2905:16:55.13+00:38:127:248.1
18FRĄCKOWIAK Izabela
KURZAWSKA Jolanta
STĘPIEŃ Lucyna
JĘDRASIAK Renata
3KS METRACO POLKOWICELUBINSztafeta Kobieca1K 100:38:2801:17:5501:57:5202:38:4203:19:2304:02:1804:39:5005:18:30.55+00:39:487:268.1
19ŚLUSARCZYK Marcin
ŚLUSARCZYK Grzegorz
ŚLUSARCZYK Andrzej
HAJDUK Franciszek
47WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKSztafeta Męska12M 1200:39:3701:20:2001:58:5502:38:1503:19:1704:00:4204:39:2305:18:54.27+00:40:127:278.1
20KOZIEŁ Szymon
EWERTOWSKA Ewa
NOWICKA Agnieszka
KROMSKI Paweł
14NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Mieszana7 700:38:3001:17:0501:59:2502:43:1603:21:4804:00:4304:38:5305:18:59.08+00:40:167:278.1
21SMARSZCZ Wiesław
SMARSZCZ Grażyna
PANEK Elwira
SAŁABON Grzegorz
36LĘBORSKIE LWY 2LĘBORKSztafeta Mieszana8 800:35:5901:14:4401:56:2602:38:4503:21:0704:04:2104:41:5805:20:20.38+00:41:387:298
22GODZIŃSKI Paweł
GODZIŃSKA Dorota
GIBAS Sławek
GIBAS Asia
5BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOSztafeta Mieszana9 900:39:1001:19:2602:00:4702:40:5103:20:2204:01:2704:41:0905:20:54.84+00:42:127:298
23NETKOWSKI Wojciech
WROŃSKI Włodzimierz
WASILEWSKI Sławomir
SZYMAŃSKI Stefan
24PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWA (MOKOTÓW)Sztafeta Męska13M 1300:39:2901:20:4302:00:2102:41:1003:22:2504:04:1504:42:5705:21:45.77+00:43:037:318
24SKOWROŃSKA Dominika
WÓJCIK Barbara
MOTYL Anna
PRZYBYŁEK Marysia
65NWPL5BEŁCHATÓWSztafeta Kobieca2K 200:39:5101:21:2702:01:5702:42:4203:22:3604:04:1504:42:3105:21:59.26+00:43:177:318
25KOZŁOWSKI Jacek
FRYDRYCH Marcin
MARCHWICKI Przemysław
NOWAK Rajmund
16NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Męska14M 1400:39:0201:19:1302:01:2102:43:4703:23:4504:04:4704:43:0705:23:33.43+00:44:517:337.9
26KOZAKOWSKA Małgorzata
ZWOLENKIEWICZ Joanna
STAWNIAK Karol
BUCZKOWSKI Jerzy
13TIME PAŁUKIPAŁUKISztafeta Mieszana10 1000:41:0401:23:1402:04:4602:47:1203:27:3904:08:4704:47:3705:26:33.02+00:47:507:377.9
27PATYKOWSKI Krzysztof
WĄGROWSKA Kamila
GRZELCZAK Ewa
CIEMNOCZOŁOWSKI Marcin
27FORMA NA PIĄTKE NWPABIANICESztafeta Mieszana11 1100:40:4701:22:1902:02:5402:45:1103:25:4604:07:1604:46:0905:27:10.40+00:48:287:387.8
28KORDOWSKA Bogusława
RYKAŁA Irena
KANIA Agnieszka
SZOT Magdalena
11LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWSztafeta Kobieca3K 300:38:3901:18:2602:01:3502:46:3803:28:2604:08:4504:48:3105:29:03.54+00:50:217:417.8
29RAKOWSKA Justyna
PIEŃKOŚ Lidia
JAKIMIEC Tadeusz
PINDRAL Piotr
33NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKSztafeta Mieszana12 1200:36:4501:15:0001:57:3702:41:3603:23:3304:06:4304:47:1505:29:33.39+00:50:517:417.8
30SAKOWICZ Dorota
LASOTA Karolina
TRZECIAK Edyta
KACPRZAK Paweł
35LZS JUSTYNÓW 1JUSTYNÓWSztafeta Mieszana13 1300:43:3601:26:2902:07:4702:49:2003:31:1004:13:5004:51:5405:31:17.29+00:52:357:447.8
31KOLASA Katarzyna
KORYCKA Mariola
RASZEWSKA Izabela
GOLUS Agnieszka
10FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICESztafeta Kobieca4K 400:39:4201:21:1102:03:4102:46:3503:26:4404:07:4104:49:1805:31:17.64+00:52:357:447.8
32SZYMCZYK Magdalena
ZACHARCZUK Zofia
SŁOWIŃSKA Alina
ROMAŃCZUK Agnieszka
37NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Kobieca5K 500:39:3401:22:0202:03:5702:46:2003:27:5804:10:3504:52:0205:34:15.41+00:55:337:487.7
33FRĄCKOWIAK Krzysztof
MAZURCZAK Jakub
DEJDA Piotr
OKNIŃSKI Krzysztof
2NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Męska15M 1500:38:2101:17:0501:58:5502:41:3003:28:4704:14:3704:55:4105:36:17.22+00:57:357:517.6
34FARON Monika
WAWRZYNIAK Anna
PANEK Aneta
OWCZAREK Katarzyna
1Z KIJAMI PRZEZ ŚWIATGDYNIASztafeta Kobieca6K 600:41:5901:25:2902:09:0102:52:5003:34:1804:17:3404:57:5205:38:43.11+01:00:007:547.6
35KOŚCIUK Anna
STOSIK Katarzyna
BOGUSŁAWSKA Katarzyna
BORCZAK Małgorzata
12ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGSztafeta Kobieca7K 700:41:2401:23:2502:05:4602:48:3903:32:3304:16:0004:57:3305:39:10.20+01:00:277:557.6
36PINIS Michał
RAJEK Tomasz
SZCZĘŚNIAK Zbigniew
SURIAK Michał
29VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIASztafeta Męska16M 1600:39:4301:19:5702:07:1702:50:5803:35:2704:19:3804:59:4205:40:13.87+01:01:317:567.5
37GRATKA Mirosław
GRATKA Beata
KOWALCZYK Tadeusz
CHRAPEK Urszula
7LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWSztafeta Mieszana14 1400:48:0401:37:5102:17:1702:58:1203:44:2304:29:0405:05:1105:41:16.27+01:02:347:587.5
38MIKA Tomasz
TAJSNER Aleksandra
TKOCZ Adam
STEFAŃSKA Małgorzata
38EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKASztafeta Mieszana15 1500:40:3301:21:4602:05:1302:46:4203:26:3104:05:2704:54:1005:42:19.89+01:03:377:597.5
39OMARSKA Grażyna
GWAREK Anita
SAKOWSKA Krystyna
GAŁAŚ Joanna
26PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWASztafeta Kobieca8K 800:44:1701:28:5002:10:1802:52:2903:35:0204:19:3705:00:3205:43:01.18+01:04:188:007.5
40GOLUS Urszula
GABERT Beata
MAKOCKA Halina
WOCH Małgorzata
6EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IIISZCZECINSztafeta Kobieca9K 900:42:2201:25:2502:08:5902:53:3503:35:2304:19:4005:02:5905:47:46.35+01:09:048:077.4
41KUSIAK Włodzimierz
BARTOSIEWICZ Włodzimierz
FOLWARSKA Małgorzata
ŚWITAŁA Karolina
18FACE NORDIC WALKING TEAM/ NWPL GARROSA TEAMGDAŃSKSztafeta Mieszana16 1600:41:3101:23:1502:05:0102:48:4203:33:3404:20:2505:05:0305:50:13.34+01:11:318:107.3
42WOLSKA Joanna
BŁASZCZYK Monika
LASOTA Dorota
RODAK Anna
40LZS JUSTYNÓW 2JUSTYNÓWSztafeta Kobieca10K 1000:44:4201:27:5102:10:3102:53:1703:36:1704:19:1305:04:2305:50:47.13+01:12:048:117.3
43MANDZIUK Marta
REJOWSKA Agnieszka
POLKOWSKA Katarzyna
MAZURCZAK Grażyna
22NOWI SIEDLCESIEDLCESztafeta Kobieca11K 1100:40:5901:22:4602:05:4802:50:1803:35:4304:24:2605:07:5905:51:20.16+01:12:378:127.3
44NIKLAUS Danuta
DOLATA Dorota
CZARNECKA Katarzyna
KUCZYŃSKA Anna
25NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Kobieca12K 1200:44:0601:28:2302:11:4702:56:5403:40:3304:23:4305:07:5805:52:39.50+01:13:578:147.3
45ZASADA Anna
DĄBROWSKA Daria
ADAMCZYK Justyna
FRANKOWSKA Elżbieta
43NEW4YOUKOŁOSztafeta Kobieca13K 1300:46:1301:33:1802:17:3303:03:1003:47:0404:32:0905:15:0005:59:31.38+01:20:498:237.1
46RACZYNSKA Aleksandra
DZIEDZIC Anna
CZEMPIK Aniela
CZEMPIK Kornelia
31STADIONŚLĄSKICHORZÓWSztafeta Kobieca14K 1400:45:1601:32:3202:13:2202:54:5203:39:0304:24:0605:09:0906:01:36.04+01:22:538:267.1
47ŻBIKOWSKI Ryszard
SEKUŁA Karolina
BACHANEK Katarzyna
CIESIELSKI Jerzy
46TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA IITORUŃSztafeta Mieszana17 1700:42:4201:26:1402:16:5603:09:2403:56:4804:45:2605:23:3706:02:31.39+01:23:498:287.1
48KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta
THOMALLA Bogdan
INGLANT Krystyna
NIESŁONY Ryszard
17STADION ŚLĄSKIKATOWICESztafeta Mieszana18 1800:47:4101:36:3402:22:0403:08:2403:52:2004:38:5205:20:2506:03:08.10+01:24:258:297.1
49ŻBIKOWSKA Małgorzata
GAŁEK Iwona
CIESIELSKA Renata
MARZEC Beata
45TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA IIITORUŃSztafeta Kobieca15K 1500:47:2201:34:5602:23:1503:10:1303:58:2804:46:1105:26:3706:09:52.62+01:31:108:386.9
50ŁUKASIK Elżbieta
SZYMAŃSKA Anna
ŁUKASIK Michał
SZYMAŃSKI Michał
21TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA ITORUŃSztafeta Mieszana19 1900:52:0101:47:5702:33:3403:20:1804:05:5804:51:3705:36:1706:21:16.42+01:42:348:546.7
51GIERSZENDORF Monika
LUDZKOWSKA Klaudia
BURMAN Beata
NAWROCKA Jola
4KB KATORŻNIKMUROWANA GOŚLINASztafeta Kobieca16K 1600:50:1501:41:4102:35:3203:28:4804:11:0204:55:0705:39:2806:23:43.42+01:45:018:576.7
52PIĄTEK Władysława
PISKOR Marika
SZARŻANOWICZ Małgorzata
SULEJA Joanna
28SZWLASTARGARDSztafeta Kobieca17K 1700:46:3001:35:0902:25:2003:14:2704:05:5504:59:2705:44:5506:31:31.09+01:52:489:086.6
DQMARCZAK Krzysztof
JAKIMIAK Piotr
WITCZUK Łukasz
BRZOZOWSKI Piotr
62NWPL2BEŁCHATÓWSztafeta Męska00:20:18 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 53 wynik(ów)