Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie |
Data : | 2019-04-06 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 42.8 km |
Zgłoszonych : | 53 |
Wystartowało : | 53 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 52 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 5.35km | Start_All 10.7km | Start_All 16.1km | Start_All 21.4km | Start_All 26.7km | Start_All 32km | Start_All 37.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOŁĘGOWSKI Marek GRODZKI Ireneusz KLICZKA Kamil GAJEWSKI Eugeniusz | 8 | DREAM TEAM II | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Sztafeta Męska | 00:34:34 | 01:10:45 | 01:46:16 | 02:22:11 | 02:56:40 | 03:31:40 | 04:06:52 | |||
2 | KOZIK Rafał RECZULSKI Mariusz STILLER Karol BIŃCZYK Dariusz | 15 | KABEX PODKOWA JANÓW /EFEKT CZĘSTOCHOWA | JANÓW/KUSIĘTA/CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Męska | 00:34:21 | 01:09:14 | 01:45:28 | 02:22:42 | 02:58:08 | 03:33:32 | 04:06:07 | |||
3 | KUŚMIEREK Patryk STACHOWICZ Marcin KUŚMIEREK Jan KNITTER Tomasz | 19 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | Sztafeta Męska | 00:38:10 | 01:17:34 | 01:52:44 | 02:29:04 | 03:05:56 | 03:43:20 | 04:17:58 | |||
4 | WOROCH Roman HELWICH Stefan SZARSZUNOWICZ Mariusz CYRUS Bogdan | 41 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | Sztafeta Męska | 00:34:10 | 01:09:17 | 01:43:28 | 02:18:18 | 02:52:52 | 03:28:35 | 04:05:04 | |||
5 | NIECHWIEJCZYK Piotr KACPRZAK Sławomir WOJTOWICZ Tomasz OSIŃSKI Michał | 61 | NWPL1 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:34:01 | 01:08:32 | 01:43:28 | 02:18:26 | 02:52:35 | 03:27:13 | 04:03:01 | |||
6 | POLAK Igor KOSECKI Marek JAREK Sergiusz OLEJNICZAK Piotr | 30 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Sztafeta Męska | 00:37:55 | 01:18:23 | 01:57:31 | 02:37:48 | 03:17:01 | 03:56:17 | 04:34:40 | |||
7 | REMISZ Włodzimierz BUDYNEK Karol SYPNIEWSKI Szymon CHOJNACKI Paweł | 34 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Sztafeta Męska | 00:38:29 | 01:17:25 | 01:55:14 | 02:34:27 | 03:17:08 | 03:59:07 | 04:38:29 | |||
8 | KOZŁOWSKI Jacek FRYDRYCH Marcin MARCHWICKI Przemysław NOWAK Rajmund | 16 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Męska | 00:39:02 | 01:19:13 | 02:01:21 | 02:43:47 | 03:23:45 | 04:04:47 | 04:43:07 | |||
9 | ŚLUSARCZYK Marcin ŚLUSARCZYK Grzegorz ŚLUSARCZYK Andrzej HAJDUK Franciszek | 47 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | Sztafeta Męska | 00:39:37 | 01:20:20 | 01:58:55 | 02:38:15 | 03:19:17 | 04:00:42 | 04:39:23 | |||
10 | TOPORNICKI Konrad DURAJ Bartłomiej WEINER Jakub PODGÓRSKI Szymon | 51 | CKZIU MECHANIK NYSA | NYSA | Sztafeta Męska | 00:33:56 | 01:08:06 | 01:48:02 | 02:27:39 | 03:06:43 | 03:45:04 | 04:23:53 | |||
11 | PINIS Michał RAJEK Tomasz SZCZĘŚNIAK Zbigniew SURIAK Michał | 29 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | Sztafeta Męska | 00:39:43 | 01:19:57 | 02:07:17 | 02:50:58 | 03:35:27 | 04:19:38 | 04:59:42 | |||
12 | YANKOVSKIY Dmitriy EVGENIY Markin MŁYŃSKI Krzysztof RĘBOWSKI Tomasz | 42 | BALTIC LIONS 2 | KALININGRAD/PASŁĘK | Sztafeta Męska | 00:37:11 | 01:15:34 | 01:53:56 | 02:32:10 | 03:09:40 | 03:48:19 | 04:22:44 | |||
13 | JACHIMOWICZ Mirosław BARTOSIEWICZ Łukasz KUŹMICZ Adam SKURNICA Marcin | 63 | NWPL3 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:38:23 | 01:18:11 | 01:55:07 | 02:32:14 | 03:11:59 | 03:52:36 | 04:26:32 | |||
14 | FRĄCKOWIAK Krzysztof MAZURCZAK Jakub DEJDA Piotr OKNIŃSKI Krzysztof | 2 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Męska | 00:38:21 | 01:17:05 | 01:58:55 | 02:41:30 | 03:28:47 | 04:14:37 | 04:55:41 | |||
15 | WETOSZKA Piotr LASKOWSKI Mirosław BIŁEK Artur MACKIEWICZ Dariusz | 39 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | Sztafeta Męska | 00:34:37 | 01:11:01 | 01:46:40 | 02:22:50 | 02:58:10 | 03:33:28 | 04:09:32 | |||
16 | NETKOWSKI Wojciech WROŃSKI Włodzimierz WASILEWSKI Sławomir SZYMAŃSKI Stefan | 24 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA (MOKOTÓW) | Sztafeta Męska | 00:39:29 | 01:20:43 | 02:00:21 | 02:41:10 | 03:22:25 | 04:04:15 | 04:42:57 | |||
17 | ZDANUK Artur PALIWODA Katarzyna SZYMSKA Małgorzata NAKONIECZNY Grzegorz | 44 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:38:38 | 01:17:02 | 01:56:30 | 02:37:44 | 03:16:09 | 03:55:26 | 04:30:17 | |||
18 | RAJEK Magdalena PIETRZYK Jarosław PASIKOWSKA Mariola WOJTASIŃSKI Daniel | 32 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Mieszana | 00:37:55 | 01:17:10 | 01:56:27 | 02:35:18 | 03:12:18 | 03:49:27 | 04:25:10 | |||
19 | NACZK Leonard NACZK Wiktoria KRÓLIKOWSKA Krystyna TOPOREK Rafał | 23 | LĘBORSKIE LWY 1 | LĘBORK | Sztafeta Mieszana | 00:35:56 | 01:13:11 | 01:52:12 | 02:31:14 | 03:09:54 | 03:48:30 | 04:25:14 | |||
20 | SMARSZCZ Wiesław SMARSZCZ Grażyna PANEK Elwira SAŁABON Grzegorz | 36 | LĘBORSKIE LWY 2 | LĘBORK | Sztafeta Mieszana | 00:35:59 | 01:14:44 | 01:56:26 | 02:38:45 | 03:21:07 | 04:04:21 | 04:41:58 | |||
21 | GODZIŃSKI Paweł GODZIŃSKA Dorota GIBAS Sławek GIBAS Asia | 5 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | Sztafeta Mieszana | 00:39:10 | 01:19:26 | 02:00:47 | 02:40:51 | 03:20:22 | 04:01:27 | 04:41:09 | |||
22 | RAKOWSKA Justyna PIEŃKOŚ Lidia JAKIMIEC Tadeusz PINDRAL Piotr | 33 | NORDIC WALKING SZCZECINEK | SZCZECINEK | Sztafeta Mieszana | 00:36:45 | 01:15:00 | 01:57:37 | 02:41:36 | 03:23:33 | 04:06:43 | 04:47:15 | |||
23 | LENER Sławomir LIPIŃSKA Karolina NAWROCKA Joanna LIPIŃSKI Karol | 20 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:39:52 | 01:20:04 | 02:00:46 | 02:40:54 | 03:21:02 | 04:00:57 | 04:38:11 | |||
24 | JACHIMOWICZ Renata KRAJEWSKA Hanna DELĄG Jakub WOŁOSZKA Artur | 64 | NWPL4 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Mieszana | 00:35:20 | 01:11:27 | 01:47:28 | 02:24:01 | 03:03:16 | 03:43:50 | 04:16:45 | |||
25 | KOZAKOWSKA Małgorzata ZWOLENKIEWICZ Joanna STAWNIAK Karol BUCZKOWSKI Jerzy | 13 | TIME PAŁUKI | PAŁUKI | Sztafeta Mieszana | 00:41:04 | 01:23:14 | 02:04:46 | 02:47:12 | 03:27:39 | 04:08:47 | 04:47:37 | |||
26 | PATYKOWSKI Krzysztof WĄGROWSKA Kamila GRZELCZAK Ewa CIEMNOCZOŁOWSKI Marcin | 27 | FORMA NA PIĄTKE NW | PABIANICE | Sztafeta Mieszana | 00:40:47 | 01:22:19 | 02:02:54 | 02:45:11 | 03:25:46 | 04:07:16 | 04:46:09 | |||
27 | MIKA Tomasz TAJSNER Aleksandra TKOCZ Adam STEFAŃSKA Małgorzata | 38 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | Sztafeta Mieszana | 00:40:33 | 01:21:46 | 02:05:13 | 02:46:42 | 03:26:31 | 04:05:27 | 04:54:10 | |||
28 | ŻBIKOWSKI Ryszard SEKUŁA Karolina BACHANEK Katarzyna CIESIELSKI Jerzy | 46 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA II | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | 00:42:42 | 01:26:14 | 02:16:56 | 03:09:24 | 03:56:48 | 04:45:26 | 05:23:37 | |||
29 | IDKOWIAK Magdalena MIELECKA Agnieszka RAJEWSKI Sebastian KUBIAK Przemysław | 9 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | Sztafeta Mieszana | 00:37:42 | 01:16:12 | 01:52:39 | 02:30:41 | 03:05:48 | 03:42:19 | 04:16:11 | |||
30 | SAKOWICZ Dorota LASOTA Karolina TRZECIAK Edyta KACPRZAK Paweł | 35 | LZS JUSTYNÓW 1 | JUSTYNÓW | Sztafeta Mieszana | 00:43:36 | 01:26:29 | 02:07:47 | 02:49:20 | 03:31:10 | 04:13:50 | 04:51:54 | |||
31 | KUSIAK Włodzimierz BARTOSIEWICZ Włodzimierz FOLWARSKA Małgorzata ŚWITAŁA Karolina | 18 | FACE NORDIC WALKING TEAM/ NWPL GARROSA TEAM | GDAŃSK | Sztafeta Mieszana | 00:41:31 | 01:23:15 | 02:05:01 | 02:48:42 | 03:33:34 | 04:20:25 | 05:05:03 | |||
32 | KOZIEŁ Szymon EWERTOWSKA Ewa NOWICKA Agnieszka KROMSKI Paweł | 14 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Mieszana | 00:38:30 | 01:17:05 | 01:59:25 | 02:43:16 | 03:21:48 | 04:00:43 | 04:38:53 | |||
33 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta THOMALLA Bogdan INGLANT Krystyna NIESŁONY Ryszard | 17 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | Sztafeta Mieszana | 00:47:41 | 01:36:34 | 02:22:04 | 03:08:24 | 03:52:20 | 04:38:52 | 05:20:25 | |||
34 | ŁUKASIK Elżbieta SZYMAŃSKA Anna ŁUKASIK Michał SZYMAŃSKI Michał | 21 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA I | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | 00:52:01 | 01:47:57 | 02:33:34 | 03:20:18 | 04:05:58 | 04:51:37 | 05:36:17 | |||
35 | GRATKA Mirosław GRATKA Beata KOWALCZYK Tadeusz CHRAPEK Urszula | 7 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | Sztafeta Mieszana | 00:48:04 | 01:37:51 | 02:17:17 | 02:58:12 | 03:44:23 | 04:29:04 | 05:05:11 | |||
36 | KOLASA Katarzyna KORYCKA Mariola RASZEWSKA Izabela GOLUS Agnieszka | 10 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Sztafeta Kobieca | 00:39:42 | 01:21:11 | 02:03:41 | 02:46:35 | 03:26:44 | 04:07:41 | 04:49:18 | |||
37 | SKOWROŃSKA Dominika WÓJCIK Barbara MOTYL Anna PRZYBYŁEK Marysia | 65 | NWPL5 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Kobieca | 00:39:51 | 01:21:27 | 02:01:57 | 02:42:42 | 03:22:36 | 04:04:15 | 04:42:31 | |||
38 | KORDOWSKA Bogusława RYKAŁA Irena KANIA Agnieszka SZOT Magdalena | 11 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | Sztafeta Kobieca | 00:38:39 | 01:18:26 | 02:01:35 | 02:46:38 | 03:28:26 | 04:08:45 | 04:48:31 | |||
39 | KOŚCIUK Anna STOSIK Katarzyna BOGUSŁAWSKA Katarzyna BORCZAK Małgorzata | 12 | ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE | ELBLĄG | Sztafeta Kobieca | 00:41:24 | 01:23:25 | 02:05:46 | 02:48:39 | 03:32:33 | 04:16:00 | 04:57:33 | |||
40 | FRĄCKOWIAK Izabela KURZAWSKA Jolanta STĘPIEŃ Lucyna JĘDRASIAK Renata | 3 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | Sztafeta Kobieca | 00:38:28 | 01:17:55 | 01:57:52 | 02:38:42 | 03:19:23 | 04:02:18 | 04:39:50 | |||
41 | SZYMCZYK Magdalena ZACHARCZUK Zofia SŁOWIŃSKA Alina ROMAŃCZUK Agnieszka | 37 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Kobieca | 00:39:34 | 01:22:02 | 02:03:57 | 02:46:20 | 03:27:58 | 04:10:35 | 04:52:02 | |||
42 | FARON Monika WAWRZYNIAK Anna PANEK Aneta OWCZAREK Katarzyna | 1 | Z KIJAMI PRZEZ ŚWIAT | GDYNIA | Sztafeta Kobieca | 00:41:59 | 01:25:29 | 02:09:01 | 02:52:50 | 03:34:18 | 04:17:34 | 04:57:52 | |||
43 | GOLUS Urszula GABERT Beata MAKOCKA Halina WOCH Małgorzata | 6 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN III | SZCZECIN | Sztafeta Kobieca | 00:42:22 | 01:25:25 | 02:08:59 | 02:53:35 | 03:35:23 | 04:19:40 | 05:02:59 | |||
44 | RACZYNSKA Aleksandra DZIEDZIC Anna CZEMPIK Aniela CZEMPIK Kornelia | 31 | STADIONŚLĄSKI | CHORZÓW | Sztafeta Kobieca | 00:45:16 | 01:32:32 | 02:13:22 | 02:54:52 | 03:39:03 | 04:24:06 | 05:09:09 | |||
45 | WOLSKA Joanna BŁASZCZYK Monika LASOTA Dorota RODAK Anna | 40 | LZS JUSTYNÓW 2 | JUSTYNÓW | Sztafeta Kobieca | 00:44:42 | 01:27:51 | 02:10:31 | 02:53:17 | 03:36:17 | 04:19:13 | 05:04:23 | |||
46 | NIKLAUS Danuta DOLATA Dorota CZARNECKA Katarzyna KUCZYŃSKA Anna | 25 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Kobieca | 00:44:06 | 01:28:23 | 02:11:47 | 02:56:54 | 03:40:33 | 04:23:43 | 05:07:58 | |||
47 | ZASADA Anna DĄBROWSKA Daria ADAMCZYK Justyna FRANKOWSKA Elżbieta | 43 | NEW4YOU | KOŁO | Sztafeta Kobieca | 00:46:13 | 01:33:18 | 02:17:33 | 03:03:10 | 03:47:04 | 04:32:09 | 05:15:00 | |||
48 | OMARSKA Grażyna GWAREK Anita SAKOWSKA Krystyna GAŁAŚ Joanna | 26 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | Sztafeta Kobieca | 00:44:17 | 01:28:50 | 02:10:18 | 02:52:29 | 03:35:02 | 04:19:37 | 05:00:32 | |||
49 | ŻBIKOWSKA Małgorzata GAŁEK Iwona CIESIELSKA Renata MARZEC Beata | 45 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA III | TORUŃ | Sztafeta Kobieca | 00:47:22 | 01:34:56 | 02:23:15 | 03:10:13 | 03:58:28 | 04:46:11 | 05:26:37 | |||
50 | GIERSZENDORF Monika LUDZKOWSKA Klaudia BURMAN Beata NAWROCKA Jola | 4 | KB KATORŻNIK | MUROWANA GOŚLINA | Sztafeta Kobieca | 00:50:15 | 01:41:41 | 02:35:32 | 03:28:48 | 04:11:02 | 04:55:07 | 05:39:28 | |||
51 | PIĄTEK Władysława PISKOR Marika SZARŻANOWICZ Małgorzata SULEJA Joanna | 28 | SZWLA | STARGARD | Sztafeta Kobieca | 00:46:30 | 01:35:09 | 02:25:20 | 03:14:27 | 04:05:55 | 04:59:27 | 05:44:55 | |||
52 | MANDZIUK Marta REJOWSKA Agnieszka POLKOWSKA Katarzyna MAZURCZAK Grażyna | 22 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Kobieca | 00:40:59 | 01:22:46 | 02:05:48 | 02:50:18 | 03:35:43 | 04:24:26 | 05:07:59 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
DQ | MARCZAK Krzysztof JAKIMIAK Piotr WITCZUK Łukasz BRZOZOWSKI Piotr | 62 | NWPL2 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:20:18 DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 53 wynik(ów)