Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie |
Data : | 2019-04-06 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 42.8 km |
Zgłoszonych : | 53 |
Wystartowało : | 53 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 52 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 5.35km | Start_All 10.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOPORNICKI Konrad DURAJ Bartłomiej WEINER Jakub PODGÓRSKI Szymon | 51 | CKZIU MECHANIK NYSA | NYSA | Sztafeta Męska | 00:33:56 | 01:08:06 | |||
2 | NIECHWIEJCZYK Piotr KACPRZAK Sławomir WOJTOWICZ Tomasz OSIŃSKI Michał | 61 | NWPL1 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:34:01 | 01:08:32 | |||
3 | KOZIK Rafał RECZULSKI Mariusz STILLER Karol BIŃCZYK Dariusz | 15 | KABEX PODKOWA JANÓW /EFEKT CZĘSTOCHOWA | JANÓW/KUSIĘTA/CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Męska | 00:34:21 | 01:09:14 | |||
4 | WOROCH Roman HELWICH Stefan SZARSZUNOWICZ Mariusz CYRUS Bogdan | 41 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | Sztafeta Męska | 00:34:10 | 01:09:17 | |||
5 | DOŁĘGOWSKI Marek GRODZKI Ireneusz KLICZKA Kamil GAJEWSKI Eugeniusz | 8 | DREAM TEAM II | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Sztafeta Męska | 00:34:34 | 01:10:45 | |||
6 | WETOSZKA Piotr LASKOWSKI Mirosław BIŁEK Artur MACKIEWICZ Dariusz | 39 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | Sztafeta Męska | 00:34:37 | 01:11:01 | |||
7 | JACHIMOWICZ Renata KRAJEWSKA Hanna DELĄG Jakub WOŁOSZKA Artur | 64 | NWPL4 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Mieszana | 00:35:20 | 01:11:27 | |||
8 | NACZK Leonard NACZK Wiktoria KRÓLIKOWSKA Krystyna TOPOREK Rafał | 23 | LĘBORSKIE LWY 1 | LĘBORK | Sztafeta Mieszana | 00:35:56 | 01:13:11 | |||
9 | SMARSZCZ Wiesław SMARSZCZ Grażyna PANEK Elwira SAŁABON Grzegorz | 36 | LĘBORSKIE LWY 2 | LĘBORK | Sztafeta Mieszana | 00:35:59 | 01:14:44 | |||
10 | RAKOWSKA Justyna PIEŃKOŚ Lidia JAKIMIEC Tadeusz PINDRAL Piotr | 33 | NORDIC WALKING SZCZECINEK | SZCZECINEK | Sztafeta Mieszana | 00:36:45 | 01:15:00 | |||
11 | YANKOVSKIY Dmitriy EVGENIY Markin MŁYŃSKI Krzysztof RĘBOWSKI Tomasz | 42 | BALTIC LIONS 2 | KALININGRAD/PASŁĘK | Sztafeta Męska | 00:37:11 | 01:15:34 | |||
12 | IDKOWIAK Magdalena MIELECKA Agnieszka RAJEWSKI Sebastian KUBIAK Przemysław | 9 | KS IDMAR RACING TEAM | KROSINKO | Sztafeta Mieszana | 00:37:42 | 01:16:12 | |||
13 | ZDANUK Artur PALIWODA Katarzyna SZYMSKA Małgorzata NAKONIECZNY Grzegorz | 44 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:38:38 | 01:17:02 | |||
14 | FRĄCKOWIAK Krzysztof MAZURCZAK Jakub DEJDA Piotr OKNIŃSKI Krzysztof | 2 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Męska | 00:38:21 | 01:17:05 | |||
15 | KOZIEŁ Szymon EWERTOWSKA Ewa NOWICKA Agnieszka KROMSKI Paweł | 14 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Mieszana | 00:38:30 | 01:17:05 | |||
16 | RAJEK Magdalena PIETRZYK Jarosław PASIKOWSKA Mariola WOJTASIŃSKI Daniel | 32 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Mieszana | 00:37:55 | 01:17:10 | |||
17 | REMISZ Włodzimierz BUDYNEK Karol SYPNIEWSKI Szymon CHOJNACKI Paweł | 34 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Sztafeta Męska | 00:38:29 | 01:17:25 | |||
18 | KUŚMIEREK Patryk STACHOWICZ Marcin KUŚMIEREK Jan KNITTER Tomasz | 19 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | Sztafeta Męska | 00:38:10 | 01:17:34 | |||
19 | FRĄCKOWIAK Izabela KURZAWSKA Jolanta STĘPIEŃ Lucyna JĘDRASIAK Renata | 3 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | Sztafeta Kobieca | 00:38:28 | 01:17:55 | |||
20 | JACHIMOWICZ Mirosław BARTOSIEWICZ Łukasz KUŹMICZ Adam SKURNICA Marcin | 63 | NWPL3 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:38:23 | 01:18:11 | |||
21 | POLAK Igor KOSECKI Marek JAREK Sergiusz OLEJNICZAK Piotr | 30 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Sztafeta Męska | 00:37:55 | 01:18:23 | |||
22 | KORDOWSKA Bogusława RYKAŁA Irena KANIA Agnieszka SZOT Magdalena | 11 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | Sztafeta Kobieca | 00:38:39 | 01:18:26 | |||
23 | KOZŁOWSKI Jacek FRYDRYCH Marcin MARCHWICKI Przemysław NOWAK Rajmund | 16 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Męska | 00:39:02 | 01:19:13 | |||
24 | GODZIŃSKI Paweł GODZIŃSKA Dorota GIBAS Sławek GIBAS Asia | 5 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | Sztafeta Mieszana | 00:39:10 | 01:19:26 | |||
25 | PINIS Michał RAJEK Tomasz SZCZĘŚNIAK Zbigniew SURIAK Michał | 29 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | Sztafeta Męska | 00:39:43 | 01:19:57 | |||
26 | LENER Sławomir LIPIŃSKA Karolina NAWROCKA Joanna LIPIŃSKI Karol | 20 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II | SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:39:52 | 01:20:04 | |||
27 | ŚLUSARCZYK Marcin ŚLUSARCZYK Grzegorz ŚLUSARCZYK Andrzej HAJDUK Franciszek | 47 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | Sztafeta Męska | 00:39:37 | 01:20:20 | |||
28 | NETKOWSKI Wojciech WROŃSKI Włodzimierz WASILEWSKI Sławomir SZYMAŃSKI Stefan | 24 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA (MOKOTÓW) | Sztafeta Męska | 00:39:29 | 01:20:43 | |||
29 | KOLASA Katarzyna KORYCKA Mariola RASZEWSKA Izabela GOLUS Agnieszka | 10 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Sztafeta Kobieca | 00:39:42 | 01:21:11 | |||
30 | SKOWROŃSKA Dominika WÓJCIK Barbara MOTYL Anna PRZYBYŁEK Marysia | 65 | NWPL5 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Kobieca | 00:39:51 | 01:21:27 | |||
31 | MIKA Tomasz TAJSNER Aleksandra TKOCZ Adam STEFAŃSKA Małgorzata | 38 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | Sztafeta Mieszana | 00:40:33 | 01:21:46 | |||
32 | SZYMCZYK Magdalena ZACHARCZUK Zofia SŁOWIŃSKA Alina ROMAŃCZUK Agnieszka | 37 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Kobieca | 00:39:34 | 01:22:02 | |||
33 | PATYKOWSKI Krzysztof WĄGROWSKA Kamila GRZELCZAK Ewa CIEMNOCZOŁOWSKI Marcin | 27 | FORMA NA PIĄTKE NW | PABIANICE | Sztafeta Mieszana | 00:40:47 | 01:22:19 | |||
34 | MANDZIUK Marta REJOWSKA Agnieszka POLKOWSKA Katarzyna MAZURCZAK Grażyna | 22 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Kobieca | 00:40:59 | 01:22:46 | |||
35 | KOZAKOWSKA Małgorzata ZWOLENKIEWICZ Joanna STAWNIAK Karol BUCZKOWSKI Jerzy | 13 | TIME PAŁUKI | PAŁUKI | Sztafeta Mieszana | 00:41:04 | 01:23:14 | |||
36 | KUSIAK Włodzimierz BARTOSIEWICZ Włodzimierz FOLWARSKA Małgorzata ŚWITAŁA Karolina | 18 | FACE NORDIC WALKING TEAM/ NWPL GARROSA TEAM | GDAŃSK | Sztafeta Mieszana | 00:41:31 | 01:23:15 | |||
37 | KOŚCIUK Anna STOSIK Katarzyna BOGUSŁAWSKA Katarzyna BORCZAK Małgorzata | 12 | ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE | ELBLĄG | Sztafeta Kobieca | 00:41:24 | 01:23:25 | |||
38 | GOLUS Urszula GABERT Beata MAKOCKA Halina WOCH Małgorzata | 6 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN III | SZCZECIN | Sztafeta Kobieca | 00:42:22 | 01:25:25 | |||
39 | FARON Monika WAWRZYNIAK Anna PANEK Aneta OWCZAREK Katarzyna | 1 | Z KIJAMI PRZEZ ŚWIAT | GDYNIA | Sztafeta Kobieca | 00:41:59 | 01:25:29 | |||
40 | ŻBIKOWSKI Ryszard SEKUŁA Karolina BACHANEK Katarzyna CIESIELSKI Jerzy | 46 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA II | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | 00:42:42 | 01:26:14 | |||
41 | SAKOWICZ Dorota LASOTA Karolina TRZECIAK Edyta KACPRZAK Paweł | 35 | LZS JUSTYNÓW 1 | JUSTYNÓW | Sztafeta Mieszana | 00:43:36 | 01:26:29 | |||
42 | WOLSKA Joanna BŁASZCZYK Monika LASOTA Dorota RODAK Anna | 40 | LZS JUSTYNÓW 2 | JUSTYNÓW | Sztafeta Kobieca | 00:44:42 | 01:27:51 | |||
43 | NIKLAUS Danuta DOLATA Dorota CZARNECKA Katarzyna KUCZYŃSKA Anna | 25 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Kobieca | 00:44:06 | 01:28:23 | |||
44 | OMARSKA Grażyna GWAREK Anita SAKOWSKA Krystyna GAŁAŚ Joanna | 26 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | Sztafeta Kobieca | 00:44:17 | 01:28:50 | |||
45 | RACZYNSKA Aleksandra DZIEDZIC Anna CZEMPIK Aniela CZEMPIK Kornelia | 31 | STADIONŚLĄSKI | CHORZÓW | Sztafeta Kobieca | 00:45:16 | 01:32:32 | |||
46 | ZASADA Anna DĄBROWSKA Daria ADAMCZYK Justyna FRANKOWSKA Elżbieta | 43 | NEW4YOU | KOŁO | Sztafeta Kobieca | 00:46:13 | 01:33:18 | |||
47 | ŻBIKOWSKA Małgorzata GAŁEK Iwona CIESIELSKA Renata MARZEC Beata | 45 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA III | TORUŃ | Sztafeta Kobieca | 00:47:22 | 01:34:56 | |||
48 | PIĄTEK Władysława PISKOR Marika SZARŻANOWICZ Małgorzata SULEJA Joanna | 28 | SZWLA | STARGARD | Sztafeta Kobieca | 00:46:30 | 01:35:09 | |||
49 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta THOMALLA Bogdan INGLANT Krystyna NIESŁONY Ryszard | 17 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | Sztafeta Mieszana | 00:47:41 | 01:36:34 | |||
50 | GRATKA Mirosław GRATKA Beata KOWALCZYK Tadeusz CHRAPEK Urszula | 7 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | Sztafeta Mieszana | 00:48:04 | 01:37:51 | |||
51 | GIERSZENDORF Monika LUDZKOWSKA Klaudia BURMAN Beata NAWROCKA Jola | 4 | KB KATORŻNIK | MUROWANA GOŚLINA | Sztafeta Kobieca | 00:50:15 | 01:41:41 | |||
52 | ŁUKASIK Elżbieta SZYMAŃSKA Anna ŁUKASIK Michał SZYMAŃSKI Michał | 21 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA I | TORUŃ | Sztafeta Mieszana | 00:52:01 | 01:47:57 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | MARCZAK Krzysztof JAKIMIAK Piotr WITCZUK Łukasz BRZOZOWSKI Piotr | 62 | NWPL2 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:20:18 DQ | DQ |
Znaleziono 53 wynik(ów)