Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie |
Data : | 2019-04-06 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 42.8 km |
Zgłoszonych : | 53 |
Wystartowało : | 53 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 52 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 5.35km | Start_All 10.7km | Start_All 16.1km | Start_All 21.4km | Start_All 26.7km | Start_All 32km | Start_All 37.4km | Czas netto 42.8km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIECHWIEJCZYK Piotr KACPRZAK Sławomir WOJTOWICZ Tomasz OSIŃSKI Michał | 61 | NWPL1 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 1 | M 1 | 00:34:01 | 01:08:32 | 01:43:28 | 02:18:26 | 02:52:35 | 03:27:13 | 04:03:01 | 04:38:42.21 | 6:30 | 9.2 (100%) | ||||
2 | KOZIK Rafał RECZULSKI Mariusz STILLER Karol BIŃCZYK Dariusz | 15 | KABEX PODKOWA JANÓW /EFEKT CZĘSTOCHOWA | JANÓW/KUSIĘTA/CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Męska | 2 | M 2 | 00:34:21 | 01:09:14 | 01:45:28 | 02:22:42 | 02:58:08 | 03:33:32 | 04:06:07 | 04:39:13.10 | +00:00:30 (0.2%) | 6:31 | 9.2 (100%) | |||
3 | DOŁĘGOWSKI Marek GRODZKI Ireneusz KLICZKA Kamil GAJEWSKI Eugeniusz | 8 | DREAM TEAM II | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Sztafeta Męska | 3 | M 3 | 00:34:34 | 01:10:45 | 01:46:16 | 02:22:11 | 02:56:40 | 03:31:40 | 04:06:52 | 04:42:50.24 | +00:04:08 (1.5%) | 6:36 | 9.1 (98.9%) | |||
4 | WOROCH Roman HELWICH Stefan SZARSZUNOWICZ Mariusz CYRUS Bogdan | 41 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | Sztafeta Męska | 4 | M 4 | 00:34:10 | 01:09:17 | 01:43:28 | 02:18:18 | 02:52:52 | 03:28:35 | 04:05:04 | 04:43:42.94 | +00:05:00 (1.8%) | 6:37 | 9.1 (98.9%) | |||
5 | WETOSZKA Piotr LASKOWSKI Mirosław BIŁEK Artur MACKIEWICZ Dariusz | 39 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | Sztafeta Męska | 5 | M 5 | 00:34:37 | 01:11:01 | 01:46:40 | 02:22:50 | 02:58:10 | 03:33:28 | 04:09:32 | 04:45:46.11 | +00:07:03 (2.5%) | 6:40 | 9 (97.8%) | |||
6 | KUŚMIEREK Patryk STACHOWICZ Marcin KUŚMIEREK Jan KNITTER Tomasz | 19 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | Sztafeta Męska | 6 | M 6 | 00:38:10 | 01:17:34 | 01:52:44 | 02:29:04 | 03:05:56 | 03:43:20 | 04:17:58 | 04:54:27.20 | +00:15:44 (5.3%) | 6:52 | 8.7 (94.6%) | |||
7 | YANKOVSKIY Dmitriy EVGENIY Markin MŁYŃSKI Krzysztof RĘBOWSKI Tomasz | 42 | BALTIC LIONS 2 | KALININGRAD/PASŁĘK | Sztafeta Męska | 7 | M 7 | 00:37:11 | 01:15:34 | 01:53:56 | 02:32:10 | 03:09:40 | 03:48:19 | 04:22:44 | 04:58:04.09 | +00:19:21 (6.5%) | 6:57 | 8.6 (93.5%) | |||
8 | JACHIMOWICZ Mirosław BARTOSIEWICZ Łukasz KUŹMICZ Adam SKURNICA Marcin | 63 | NWPL3 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 8 | M 8 | 00:38:23 | 01:18:11 | 01:55:07 | 02:32:14 | 03:11:59 | 03:52:36 | 04:26:32 | 05:01:12.55 | +00:22:30 (7.5%) | 7:02 | 8.5 (92.4%) | |||
9 | TOPORNICKI Konrad DURAJ Bartłomiej WEINER Jakub PODGÓRSKI Szymon | 51 | CKZIU MECHANIK NYSA | NYSA | Sztafeta Męska | 9 | M 9 | 00:33:56 | 01:08:06 | 01:48:02 | 02:27:39 | 03:06:43 | 03:45:04 | 04:23:53 | 05:01:26.71 | +00:22:44 (7.5%) | 7:02 | 8.5 (92.4%) | |||
10 | POLAK Igor KOSECKI Marek JAREK Sergiusz OLEJNICZAK Piotr | 30 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Sztafeta Męska | 10 | M 10 | 00:37:55 | 01:18:23 | 01:57:31 | 02:37:48 | 03:17:01 | 03:56:17 | 04:34:40 | 05:15:29.91 | +00:36:47 (11.7%) | 7:22 | 8.1 (88.0%) | |||
11 | REMISZ Włodzimierz BUDYNEK Karol SYPNIEWSKI Szymon CHOJNACKI Paweł | 34 | GEBERIT TEAM | KOŁO | Sztafeta Męska | 11 | M 11 | 00:38:29 | 01:17:25 | 01:55:14 | 02:34:27 | 03:17:08 | 03:59:07 | 04:38:29 | 05:16:55.13 | +00:38:12 (12.1%) | 7:24 | 8.1 (88.0%) | |||
12 | ŚLUSARCZYK Marcin ŚLUSARCZYK Grzegorz ŚLUSARCZYK Andrzej HAJDUK Franciszek | 47 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | Sztafeta Męska | 12 | M 12 | 00:39:37 | 01:20:20 | 01:58:55 | 02:38:15 | 03:19:17 | 04:00:42 | 04:39:23 | 05:18:54.27 | +00:40:12 (12.6%) | 7:27 | 8.1 (88.0%) | |||
13 | NETKOWSKI Wojciech WROŃSKI Włodzimierz WASILEWSKI Sławomir SZYMAŃSKI Stefan | 24 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA (MOKOTÓW) | Sztafeta Męska | 13 | M 13 | 00:39:29 | 01:20:43 | 02:00:21 | 02:41:10 | 03:22:25 | 04:04:15 | 04:42:57 | 05:21:45.77 | +00:43:03 (13.4%) | 7:31 | 8 (87.0%) | |||
14 | KOZŁOWSKI Jacek FRYDRYCH Marcin MARCHWICKI Przemysław NOWAK Rajmund | 16 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | Sztafeta Męska | 14 | M 14 | 00:39:02 | 01:19:13 | 02:01:21 | 02:43:47 | 03:23:45 | 04:04:47 | 04:43:07 | 05:23:33.43 | +00:44:51 (13.9%) | 7:33 | 7.9 (85.9%) | |||
15 | FRĄCKOWIAK Krzysztof MAZURCZAK Jakub DEJDA Piotr OKNIŃSKI Krzysztof | 2 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | Sztafeta Męska | 15 | M 15 | 00:38:21 | 01:17:05 | 01:58:55 | 02:41:30 | 03:28:47 | 04:14:37 | 04:55:41 | 05:36:17.22 | +00:57:35 (17.1%) | 7:51 | 7.6 (82.6%) | |||
16 | PINIS Michał RAJEK Tomasz SZCZĘŚNIAK Zbigniew SURIAK Michał | 29 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | Sztafeta Męska | 16 | M 16 | 00:39:43 | 01:19:57 | 02:07:17 | 02:50:58 | 03:35:27 | 04:19:38 | 04:59:42 | 05:40:13.87 | +01:01:31 (18.1%) | 7:56 | 7.5 (81.5%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||||||
DQ | MARCZAK Krzysztof JAKIMIAK Piotr WITCZUK Łukasz BRZOZOWSKI Piotr | 62 | NWPL2 | BEŁCHATÓW | Sztafeta Męska | 00:20:18 DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | DQ | - | - (0.0%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)