VIII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2022 - 20KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2022
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 298
Wystartowało : 261
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 261
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBrzeziniak
9km
Czas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LEPIARZ Sylwester 2299M201M 12022-01-29 07:07:2100:49:3401:47:55.35 4:4112,8
2BADOWSKI Aleksander 2138MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM301M 22022-01-29 07:07:2000:50:1701:48:51.50+00:00:554:4312,7
3ŻUCHOWSKI Daniel 2238THE BEZ TEAM POLANDKRAKÓWM302M 32022-01-29 07:07:2100:50:4501:49:28.50+00:01:334:4512,6
4SZMIST Szymon 21903 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJZRĘCINM401M 42022-01-29 07:07:2100:52:0601:52:22.30+00:04:274:5312,3
5FLISIŃSKI Łukasz 2195ALPIN SPORT TEAMSOSNOWIECM402M 52022-01-29 07:07:2200:52:0201:54:40.65+00:06:464:5912,0
6BANIAK Marcin 2194G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM403M 600:54:4201:57:48.35+00:09:505:0711,7
7DUDEK Kamil 2156KRAKÓWM202M 72022-01-29 07:07:2200:54:5701:58:28.55+00:10:345:0911,6
8ROSIAK Piotr 2276ASSECO ACTIVE TEAM / RYSIOTEAMŁÓDŹM404M 82022-01-29 07:07:2300:55:2601:59:46.55+00:11:535:1211,5
9KOZIOŁ Kamil 2109G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM303M 92022-01-29 07:07:2200:56:5902:00:45.55+00:12:515:1511,4
10WOLSKI Marcin 2086KŁODZKOM304M 102022-01-29 07:07:2400:57:4002:01:06.20+00:13:145:1511,4
11GRYZŁO Jakub 2283TRESERTEAM/WWW.PRZECIEZJANIEBIEGAM.BLOGSPOT.COMJASLOM405M 112022-01-29 07:07:2100:57:2502:02:07.30+00:14:115:1811,3
12PAPROCKA Urszula 2240NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK301K 101:00:2802:05:21.70+00:17:245:2711,0
13HEJNAR Jakub 2133SZCZEPAŃCOWAM406M 122022-01-29 07:07:2200:57:2202:06:58.40+00:19:045:3110,9
14WISZ Piotr 2157SDTEAMKRAKOWM305M 132022-01-29 07:07:2201:00:3102:08:09.75+00:20:155:3410,8
15BOCHENEK Magdalena 2155G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK302K 22022-01-29 07:07:2201:00:2302:08:28.55+00:20:345:3510,7
16WOŹNIAK Jakub 2181SPRINT GORZYCEGORZYCEM203M 142022-01-29 07:07:2200:58:3002:08:30.40+00:20:365:3510,7
17KONOPKA Szymon 2261BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM204M 1500:56:1202:09:08.15+00:21:105:3610,7
18SKÓRA Tomek 2072SKÓRZEC BIEGASKÓRZECM407M 162022-01-29 07:07:2401:01:0202:09:11.15+00:21:195:3710,7
19SNARSKI Bogdan 2263MISTRZ DWUMARATONUWARSZAWAM408M 172022-01-29 07:07:2601:00:3302:09:22.20+00:21:325:3710,7
20MACH Tomasz 2235SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM409M 1801:00:2202:09:42.10+00:21:445:3810,6
21STANISŁAWCZYK Bartosz 2265KROSNOM4010M 192022-01-29 07:07:2300:57:0102:09:43.85+00:21:505:3810,6
22RACHWALSKI Tomasz 2221BŁĘKITNIŻEGLCEM501M 202022-01-29 07:07:2601:01:1002:11:33.65+00:23:435:4310,5
23NAJDYHOR Marek 2037BIAŁA PODLASKAM306M 212022-01-29 07:07:3401:04:0402:11:28.35+00:23:465:4210,5
24NIERADA Marcin 2207KATOWICEM307M 222022-01-29 07:07:3001:02:5702:12:08.15+00:24:225:4410,4
25GŁUSZKO Przemysław 2284TEAM ULTRA-BIES/ SOLINA TEAMBEREZKAM308M 232022-01-29 07:07:2301:01:1502:12:45.45+00:24:525:4610,4
26MASŁOŃ Błażej 2147RUDNIK MAŁYM502M 242022-01-29 07:07:3101:01:4902:12:52.05+00:25:075:4610,4
27WRÓBEL Kamil 2020KOŃSKIEM309M 252022-01-29 07:07:2102:13:37.90+00:25:435:4810,3
28BEŚKA Sławomir 2173OCHAJORUN&FRIENDSRYBNIK OCHOJECM503M 262022-01-29 07:07:2201:03:0602:14:14.00+00:26:195:5010,3
29ZMUDZIEJEWSKI Jakub 22114TRI TEAMKRAKÓWM3010M 272022-01-29 07:07:2701:03:4402:14:25.75+00:26:365:5010,3
30BEŚKA Michał 2097SPRINT GORZYCEGORZYCEM3011M 282022-01-29 07:07:2501:01:1802:16:02.75+00:28:115:5410,1
31WALECKI Jarek 2145STOPKA PILAWAPILAWAM3012M 292022-01-29 07:07:4401:03:5502:15:46.10+00:28:135:5410,2
32ZIMAK Sebastian 2093M4011M 302022-01-29 07:07:2801:03:4802:16:56.45+00:29:085:5710,1
33FEDAN Łukasz 2009LASZKIM3013M 312022-01-29 07:07:4001:02:5502:18:23.70+00:30:476:0110,0
34GAC Mariusz 2146STOPKA PILAWAPILAWAM4012M 322022-01-29 07:07:4501:02:4702:19:33.95+00:32:026:049,9
35MALISZEWSKA Justyna 2059MOTOMROKOLUBLINK201K 302:20:12.15+00:32:146:059,8
36GRZYB Dariusz 2148CZĘSTOCHOWA UL. LECHONIA 7M49M504M 332022-01-29 07:07:3001:03:0102:20:18.30+00:32:316:069,8
37WARĘCKA Katarzyna 2259ARTURKUREK.PRO TEAMLESKOK303K 42022-01-29 07:07:2401:06:2002:20:26.70+00:32:346:069,8
38FURS Teodor 2260PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4013M 342022-01-29 07:07:2401:06:2102:20:27.25+00:32:346:069,8
39ROKOSZ Rafał 2228JAROSŁAWM3014M 352022-01-29 07:07:4501:06:3102:21:59.45+00:34:286:109,7
40SUŁKOWSKI Maciej 2112TRIATHLON JAROSŁAWJAROSŁAWM4014M 362022-01-29 07:07:3201:07:1602:22:15.50+00:34:316:119,7
41DZIOREK Tomasz 2220SPRINT GORZYCEMOTYCZE PODUCHOWNEM3015M 372022-01-29 07:07:2301:06:4202:22:30.35+00:34:376:119,7
42BACZKURA Damian 2081SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM3016M 382022-01-29 07:08:1501:06:1902:21:43.15+00:34:426:099,7
43PSIUCH Bartosz 2268WM TRISELFKRAKOWM3017M 392022-01-29 07:07:2601:05:5702:22:45.05+00:34:556:129,7
44BICHAJŁO Maciej 2227MUNINAM3018M 402022-01-29 07:07:4401:06:3002:23:26.85+00:35:546:149,6
45ŻAK Paweł 2196KLUB BIEGACZA DYDNIAKRZEMIENNAM205M 412022-01-29 07:07:3201:06:1602:23:40.35+00:35:566:149,6
46TABĘDZKI Bartłomiej 2050PIASTÓWM3019M 422022-01-29 07:07:5601:07:1202:23:37.30+00:36:176:149,6
47GĄSECKI Daniel 2290AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4015M 432022-01-29 07:07:3701:07:5802:24:47.35+00:37:086:179,5
48DUDEK Paweł 2118RUCH IZBICAKRASNYSTAWM3020M 442022-01-29 07:08:1801:08:3702:24:43.25+00:37:446:179,5
49KRUPA Grzegorz 2252KB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM4016M 452022-01-29 07:07:5301:09:1902:25:12.15+00:37:496:189,5
50DOŁŻYCKI Paweł 2040KOMAŃCZAM206M 462022-01-29 07:07:2201:06:5102:25:53.90+00:37:596:209,5
51ZIELIŃSKI Paweł 2078RUCH IZBICAKRASNYSTAWM4017M 472022-01-29 07:08:1801:08:5002:25:01.45+00:38:036:189,5
52OSZYWA Damian 2245DAMCZI RUNKIELCEM3021M 482022-01-29 07:07:3101:08:0602:26:00.05+00:38:156:209,5
53REPEĆ Jarosław 2116AHOJ PRZYGODO LUBLINLUBLINM3022M 492022-01-29 07:08:1701:08:1902:25:15.20+00:38:166:189,5
54KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 2176TIGERS TEAMŁÓDŹK401K 501:09:5202:26:25.55+00:38:286:219,4
55NOWOSADZKI Wojciech 2026KROSNOM4018M 502022-01-29 07:07:2601:09:2502:26:41.55+00:38:516:229,4
56ZUBIK Michal 2092LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINM4019M 512022-01-29 07:07:3301:06:5702:28:14.75+00:40:316:269,3
57BARADZIEJ Bartek 2272NOTOTENIATYCHYM3023M 522022-01-29 07:08:1901:10:1302:28:00.80+00:41:036:269,3
58PACIOREK Ewa 2073MARKOWI BIEGACZEMARKIK304K 62022-01-29 07:07:3201:08:4602:28:50.90+00:41:076:289,3
59OSIECKI Edwin 2140KUŹNIA TRIATHLONUKONSTANCINM505M 532022-01-29 07:07:2601:09:3002:29:32.30+00:41:426:309,2
60SURMIAK Piotr 2105ŻURAWICAM4020M 542022-01-29 07:07:3201:09:1602:30:11.20+00:42:276:319,2
61POLSKI Adrian 2066SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM3024M 552022-01-29 07:07:5901:11:2202:30:01.45+00:42:446:319,2
62WOJTANOWSKI Adrian 2079SPRINT GORZYCEGORZYCEM207M 562022-01-29 07:07:2601:07:1402:30:51.20+00:43:016:339,1
63KORZONEK Karol 2029SPRINT GORZYCEGORZYCEM3025M 5701:07:2502:31:05.35+00:43:076:349,1
64OWO Kornik 2287KORNIK OWOMROZYM506M 582022-01-29 07:07:4301:13:3202:31:04.00+00:43:316:349,1
65MIERZWA Jakub 2068TRZEŚŃM208M 592022-01-29 07:07:5401:14:4702:31:09.95+00:43:476:349,1
66ŚLIWIŃSKI Andrzej 2034MIECHÓWM601M 602022-01-29 07:07:4801:13:3602:31:17.90+00:43:496:349,1
67SKORUPKA Leszek 2275GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGAIGANIE NOWEM4021M 612022-01-29 07:07:2501:11:4202:31:42.05+00:43:516:359,1
68MALISZEWSKI Bartłomiej 2229#NOLIMITSŁĘCZNAM3026M 622022-01-29 07:07:3301:09:5002:31:43.95+00:44:016:359,1
69JEŻEWSKI Jacek 2205KBBBBIAŁA PODLASKAM4022M 632022-01-29 07:08:0601:09:2802:31:32.25+00:44:226:359,1
70KOT Dawid 2247RZESZÓWM209M 642022-01-29 07:07:2601:03:0702:32:28.65+00:44:386:379,1
71PĘTALA Leszek 2139LUBLINM3027M 652022-01-29 07:07:4401:09:3602:32:17.30+00:44:456:379,1
72BRZEZICKI Kamil 2150ŻOŁYŃSKA GRUPA BIEGOWAŻOŁYNIAM2010M 662022-01-29 07:08:1401:10:0602:31:58.10+00:44:566:369,1
73KRAWCZUK Mateusz 2132OPOLEM3028M 672022-01-29 07:07:2101:08:1202:33:03.90+00:45:086:399,0
74ISKRA Grzegorz 2047KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM4023M 682022-01-29 07:08:1101:12:1502:32:40.05+00:45:356:389,0
75MONTEWKA Łukasz 2188WARSZAWAM3029M 692022-01-29 07:07:5901:18:1402:33:08.80+00:45:526:399,0
76ZWIERZAŃSKI Paweł 2226STAY INSANELUBLINM4024M 702022-01-29 07:07:5401:10:2202:33:33.35+00:46:116:409,0
77HOŁODY Łukasz 2179NH TEAMKRAKÓWM3030M 712022-01-29 07:08:2401:12:4002:33:05.50+00:46:136:399,0
78DZIEWA Agata 2209LUBLINK305K 72022-01-29 07:07:2401:09:4602:34:09.30+00:46:176:429,0
79MAZANEK Michał 2204KRAKÓWM3031M 722022-01-29 07:07:2801:10:2402:34:22.35+00:46:346:428,9
80BARANSKI Jarek 4085RADOMM3032M 732022-01-29 07:08:0901:15:0802:33:46.25+00:46:396:419,0
81HOŁOWNIA Bartłomiej 2121ZĄBKIM2011M 742022-01-29 07:07:3901:09:1902:34:16.10+00:46:396:428,9
82TABAK Adrian 2122WARSZAWAM3033M 752022-01-29 07:07:3901:09:2102:34:17.05+00:46:396:428,9
82WOJCIECHOWSKI Maciej 2237STG WARSZAWAWARSZAWAM3033M 752022-01-29 07:08:0801:15:0902:33:47.50+00:46:396:419,0
84DROZD Michał 2171RABKA-ZDRÓJM4025M 772022-01-29 07:07:5701:10:2202:34:03.50+00:46:446:419,0
85MAKUCH Marcin 2218WARSZAWAM3035M 782022-01-29 07:08:1301:13:5902:34:09.10+00:47:056:429,0
86JODELUK Jevgenij 2236MIG ŚLIMAKIVILNIUSM3036M 792022-01-29 07:08:1301:09:0302:34:35.65+00:47:326:438,9
87JACNIAK Ewa 2046#NOLIMITSLUBLINK306K 82022-01-29 07:07:3101:11:1202:35:49.25+00:48:046:468,9
88GARDZIEL Jerzy 2294JULIANÓWM4026M 802022-01-29 07:07:3701:09:5902:36:27.85+00:48:496:488,8
89KASPERZEC Michał 1025JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM4027M 812022-01-29 07:08:0001:11:3002:36:23.90+00:49:076:478,8
90ROKOSZ Lukas 1105JAROSLAWM3037M 822022-01-29 07:07:4601:11:0602:36:50.15+00:49:206:498,8
91PITURA Eliza 2083SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK402K 92022-01-29 07:07:2301:09:4802:37:29.85+00:49:366:508,8
92JAGUSTYN Maciej 2225GŁOWĄ DO CZOŁAGLIWICEM2012M 832022-01-29 07:08:0301:12:4502:36:51.15+00:49:386:498,8
93WÓJCIK Dawid 2144RZESZÓWM4028M 842022-01-29 07:08:3201:11:5802:36:29.65+00:49:456:488,8
94BOGUSZ Paweł 2041SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM3038M 852022-01-29 07:08:1601:10:2302:36:56.20+00:49:556:498,8
95PALEJ Janusz 2212J&JSKARBIMIERZ OSIEDLEM4029M 862022-01-29 07:07:4701:12:4102:37:42.20+00:50:136:518,8
96TOMAS Dariusz 2129TRAITHLON JAROSŁAWJAROSŁAWM507M 8702:38:34.00+00:50:366:538,7
97BOGUSZ Mirosław 2030PTT O/BESKID SEKCJA BIEGOWANOWY SĄCZM4030M 882022-01-29 07:08:2601:18:2402:38:13.45+00:51:236:528,7
98ZIELIŃSKI Damian 2149STOPKA PILAWAPILAWAM4031M 892022-01-29 07:07:4201:15:1702:39:00.30+00:51:266:548,7
99ŚCIBOR Adrian 2005PRZYSIETNICAM3039M 902022-01-29 07:07:2502:39:18.25+00:51:276:558,7
100HABRAT Dorota 2241HABRAT TEAMKROSNOK403K 102022-01-29 07:07:2701:11:2002:39:28.10+00:51:396:568,7
101HABRAT Maciej 2242HABRAT TEAMKROSNOM508M 912022-01-29 07:07:2601:11:4002:39:32.05+00:51:426:568,7
102BURNETKO Michał 2274HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWM3040M 922022-01-29 07:07:3601:10:0102:41:09.25+00:53:287:008,6
103BANASZAK Paweł 2199WODZISŁAW ŚLĄSKIM2013M 932022-01-29 07:08:0201:12:1002:40:44.70+00:53:306:598,6
104ADAMSKI Sławomir 2249PŁOCKM509M 942022-01-29 07:07:3901:12:5602:41:44.30+00:54:077:018,5
105PELCZAR Joanna 2027KROSNOK202K 112022-01-29 07:07:2401:14:0602:42:15.60+00:54:237:038,5
106BOGACZYK Łukasz 2285ODRZYKOŃM3041M 952022-01-29 07:07:2401:14:1602:42:15.20+00:54:237:038,5
107CZAJA Alicja 2028RODZEŃSTWOLIMANOWAK404K 122022-01-29 07:07:2901:18:1602:42:19.75+00:54:327:038,5
108WĄS Andrzej 2104ZIELONKIM5010M 962022-01-29 07:07:5501:09:0702:41:56.45+00:54:357:028,5
109KITOWSKI Bartosz 2180GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4032M 972022-01-29 07:07:2901:15:2602:42:58.45+00:55:117:058,5
110WIECZOREK Tomasz 2038KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM5011M 982022-01-29 07:07:3701:15:5302:42:51.70+00:55:127:048,5
111KOMOSIŃSKI Łukasz 2160WARSZAWAM4033M 992022-01-29 07:07:2401:15:5002:43:05.70+00:55:147:058,5
112SUMARA Wojciech 2070JASIENM4034M 1002022-01-29 07:08:1901:20:3602:42:15.25+00:55:187:038,5
113CURYŁO Wojciech 2074BRZESKOM4035M 1012022-01-29 07:08:2001:17:0202:42:14.90+00:55:187:038,5
114TARNAWSKI Sławomir 2233DYNÓWM3042M 1022022-01-29 07:07:4101:12:2102:43:06.45+00:55:317:058,5
115PIOTROWSKI Przemysław 2158NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3043M 1032022-01-29 07:08:2401:15:1202:42:29.25+00:55:377:038,5
116LEŚ Michał 2232DZIKIE ŻBIKISANOKM3044M 1042022-01-29 07:07:2501:21:3802:43:42.50+00:55:517:078,4
117ZDEB Piotr 2102AHOJ PRZYGODO LUBLINLUBLINM4036M 1052022-01-29 07:08:1701:15:3902:44:52.55+00:57:537:108,4
118DAROWICKI Daniel 2217EŁKM4037M 1062022-01-29 07:08:2801:16:3002:44:45.35+00:57:577:098,4
119PODKUL Konrad 2021KROSCIENKO WYZNEM3045M 1072022-01-29 07:07:2801:14:1702:46:09.20+00:58:217:138,3
120KUCZYŃSKI Grzegorz 4129BIAŁYSTOK BIEGA TEAMIGNATKIM4038M 1082022-01-29 07:07:3501:18:5002:48:53.60+01:01:127:208,2
121SOWA Bogusław 2231RZESZÓWM3046M 1092022-01-29 07:07:4001:15:4502:48:52.80+01:01:167:208,2
122WALUSIAK Kamil 2017BIAŁA PODLASKAM4039M 1102022-01-29 07:08:0701:20:1102:48:30.45+01:01:217:198,2
123BIS Tomasz 2164KAWKAKRAKÓWM4040M 1112022-01-29 07:07:5101:17:5302:48:48.70+01:01:237:208,2
124RADZIK Szymon 2163KAWKAKRAKÓWM4041M 1122022-01-29 07:07:4801:17:5502:48:53.25+01:01:247:208,2
125NIECKARZ Marek 2280KAPIBARA STUDIOLUBLINM3047M 1132022-01-29 07:08:1601:21:4002:48:26.05+01:01:267:198,2
126KANIA Rafał 2175MIG ŚLIMAKIWIELICZKAM4042M 1142022-01-29 07:07:3701:16:2402:49:52.80+01:02:147:238,1
127FIGIEL Michał 2117AHOJ PRZYGODOLUBLINM3048M 1152022-01-29 07:08:1701:17:5602:49:14.70+01:02:157:218,2
128MAZEK Łukasz 2203STOPKA PILAWAPILAWAM3049M 1162022-01-29 07:07:4601:15:1302:50:02.75+01:02:327:238,1
129PABIAŃCZYK Małgorzata 2282KRAKÓWK405K 132022-01-29 07:08:1101:17:2802:50:08.70+01:03:047:238,1
130KŁOSOK Adam 4076INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMMARKLOWICEM4043M 1172022-01-29 07:08:2701:23:4202:49:56.55+01:03:077:238,1
131JUDA Tomasz 2183TARNOBRZEGM4044M 1182022-01-29 07:08:0201:23:5802:50:30.10+01:03:157:248,1
132CZARNOCKI Paweł 2035GBSBGOŁĄBEKM4045M 1192022-01-29 07:07:2501:14:3702:51:28.15+01:03:377:278,0
133LISZKA Ela 2137JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK406K 142022-01-29 07:07:5801:20:1702:51:20.45+01:04:027:268,1
134WINKOWSKI Marek 2172SZCZECINEKM3050M 1202022-01-29 07:08:1801:24:3702:52:06.60+01:05:097:288,0
135SZAJEWSKI Arkadiusz 2167O TAK ŁOKRAKÓWM4046M 1212022-01-29 07:08:2901:21:4502:51:59.60+01:05:127:288,0
136WASIK Marta 2135EDC RUNNERSWARSZAWAK307K 152022-01-29 07:07:3001:20:0502:53:21.50+01:05:367:328,0
137RAULIN Izabella 2161GDAŃSKK308K 162022-01-29 07:08:0901:19:3402:52:54.95+01:05:487:318,0
138CISZEWSKI Bartłomiej 2103BIAŁA PODLASKAM3051M 1222022-01-29 07:08:2101:22:3302:52:56.40+01:06:017:318,0
139HOŁOWATY Renia 2239WYSOCZANYK309K 172022-01-29 07:07:2301:21:3802:54:25.80+01:06:327:357,9
140PADO Michał 2198BIESZCZADZKA WATAHA MTB RZEPEDZRZEPEDZM3052M 1232022-01-29 07:07:2201:21:3702:54:27.30+01:06:337:357,9
141NESTOROWICZ Maksymilian 2170BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDŹM3053M 1242022-01-29 07:07:2401:21:3802:54:28.25+01:06:367:357,9
142RYNIAK Jakub 2013TARNAWA DOLNAM3054M 1252022-01-29 07:07:5801:16:5402:54:15.90+01:06:577:347,9
143WARCHOŁ Stanisław 2088BYTOMM5012M 12601:19:3102:55:31.45+01:07:347:377,9
144JAGIEŁŁO Jaroslaw 2094RAWA MAZOWIECKAM4047M 1272022-01-29 07:07:3401:18:5002:55:16.90+01:07:347:377,9
145PAŹDZIOR Patrycja 2064WARSZAWAK3010K 182022-01-29 07:07:3501:22:4102:55:17.70+01:07:367:377,9
146ŻMUDKA Bartek 2250RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4048M 1282022-01-29 07:07:2401:23:0102:55:46.50+01:07:547:387,9
147WARZYCHA Krzysztof 2008MAXELBYTOMM5013M 1292022-01-29 07:07:5901:22:0602:55:13.45+01:07:567:377,9
148WYSOCKI Tomasz 2091OCHAJORUN&FRIENDSRYBNIKM5014M 1302022-01-29 07:07:2401:23:0102:55:49.45+01:07:577:387,8
149WARZYCHA Dawid 2014BYTOMM2014M 1312022-01-29 07:07:5901:22:0802:55:16.15+01:07:597:377,9
150PORĘBSKA Dorota 4198NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK407K 192022-01-29 07:08:2401:26:1002:56:16.75+01:09:247:397,8
151GRYCZKA Marcin 2025KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4049M 1322022-01-29 07:08:0501:27:5102:56:36.90+01:09:267:407,8
152JAMROZ Renata 1177BIGYELLOWFOOTGDYNIAK408K 202022-01-29 07:08:0601:24:4802:57:45.55+01:10:357:437,8
153GAWRYSZEWSKI Michał 2114GRANICAM5015M 1332022-01-29 07:07:5801:22:5902:57:54.35+01:10:367:447,8
154BAŁABAN Waldemar 2244BIEGUNY WALBAKROSNOM602M 1342022-01-29 07:07:2801:20:1802:58:49.20+01:11:017:467,7
155SERWADCZAK Piotr 2099P+EBRZEGM5016M 1352022-01-29 07:07:4701:20:4702:58:42.75+01:11:147:467,7
156MATUSIK-SKALSKA Renata 2110ŻUKI W BŁOCIEDZIEWKIK501K 212022-01-29 07:08:1101:26:4902:58:21.50+01:11:167:457,7
157CZYZ Wojciech 2011GLIWICEM4050M 1362022-01-29 07:07:4001:22:1802:58:56.95+01:11:217:467,7
158MILCZARSKI Krzysztof 2246KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGACZOSNÓWKAM603M 1372022-01-29 07:08:1301:20:0502:58:29.35+01:11:267:457,7
159PRZYBYLSKI Damian 2177PODIUMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3055M 1382022-01-29 07:08:1001:23:5902:59:10.10+01:12:047:477,7
160SIERADZKA Agnieszka 2136BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK3011K 222022-01-29 07:07:5001:24:1403:00:44.75+01:13:187:517,6
161MĄCIK Mateusz 2174SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM2015M 1392022-01-29 07:12:2101:21:5302:57:32.60+01:14:377:437,8
162GRUDNIEWSKI Leszek 2273GLIWICEM5017M 1402022-01-29 07:08:0301:19:2403:02:03.20+01:14:507:547,6
163WOJCIECHOWSKA Urszula 2298SOLINA TEAMK3012K 232022-01-29 07:07:2801:21:4503:02:53.50+01:15:057:577,5
164MIERZWA Szymon 2197RZESZÓWM3056M 1412022-01-29 07:08:2901:28:2403:02:32.80+01:15:467:567,6
165WIŚNIEWSKA Agnieszka 2123CROSSFIT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK3013K 242022-01-29 07:08:1101:26:0503:03:09.45+01:16:047:577,5
166KOWALIK Kamil 2251CROSSFIT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM3057M 1422022-01-29 07:08:1101:26:0403:03:09.45+01:16:047:577,5
167WARCHAŁOWSKI Wiktor 2101KRAKÓWM2016M 1432022-01-29 07:08:1001:31:0303:03:35.10+01:16:287:587,5
168KĘDRA Agnieszka 2045RZESZÓWK3014K 252022-01-29 07:07:4101:22:1003:04:19.50+01:16:448:007,5
169PIĄSTKA Daniel 2128KAWĘCZYNM4051M 1442022-01-29 07:07:3701:20:0303:05:11.10+01:17:318:037,5
170KUCZABO Małgorzata 2292ORANGE POLSKAZĄBKIK502K 262022-01-29 07:07:5601:33:2703:04:58.40+01:17:388:027,5
171BIAŁECKA Urszula 2186UNIQA RUNNING TEAMWARSZAWAK3015K 272022-01-29 07:07:5101:30:3103:05:09.70+01:17:448:037,5
172KUTERAK Marcin 2061CHRZANÓWM5018M 1452022-01-29 07:08:1301:29:0903:05:33.65+01:18:308:047,4
173BISS-MIERZWIŃSKA Magdalena 2106TRIATHLON JAROSŁAWŻURAWICAK409K 282022-01-29 07:08:3601:29:0203:05:31.65+01:18:528:037,4
174GACIOCH Jaroslaw 2270TYGRYS ORZYSZORZYSZM5019M 1462022-01-29 07:07:4501:26:2803:06:25.25+01:18:548:067,4
175OSADNIK Anna 2006MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWK4010K 292022-01-29 07:08:1201:33:3703:06:16.30+01:19:128:057,4
176BIEDROŃ Artur 2107ERP HEART TEAMWARSZAWAM4052M 1472022-01-29 07:08:0301:29:1803:07:53.70+01:20:408:107,3
177ZIÓŁKOWSKA Bożena 2243BIEGUNY WALBAKROSNOK4011K 302022-01-29 07:07:2701:26:4403:08:36.85+01:20:488:127,3
178GRODECKA Anna 2071PRZEMYŚLK3016K 312022-01-29 07:07:3701:30:4003:09:16.10+01:21:378:137,3
179OSIECKA Beata 2191KUŹNIA TRIATLONUKONSTANCIN-JEZIORNAK503K 322022-01-29 07:08:2601:31:0103:08:37.65+01:21:478:127,3
180MIERZWA Szymon 2069KOPALNIA MOCYTRZEŚŃM3058M 1482022-01-29 07:07:5201:29:2803:09:44.95+01:22:218:147,3
181WĘGRZYN Małgorzata 2065WARSZAWAK3017K 332022-01-29 07:08:2301:29:4403:09:33.35+01:22:408:147,3
182KOŃKA Mariusz 2022BOGDAN TEAMCHOJNÓWM5020M 1492022-01-29 07:07:2301:24:4303:10:53.60+01:23:008:177,2
183BECHTA Damian 2258WARSZAWAM2017M 1502022-01-29 07:08:0701:27:1303:10:14.65+01:23:058:167,3
184NAKONIECZNY Jacek 2151SII RUNNING TEAMLUBLINM3059M 1512022-01-29 07:08:1601:29:3903:10:10.50+01:23:118:167,3
185LESNIAKOWSKA Anna 2080TURZAMIENIEK4012K 342022-01-29 07:07:3001:21:1203:11:04.75+01:23:198:187,2
186MAZUREK Grzegorz 2111WARSZAWAM4053M 1522022-01-29 07:07:5501:30:1903:11:11.15+01:23:498:187,2
187BYDELSKA Agnieszka 2216WĘGORZEWOK4013K 352022-01-29 07:08:2801:30:5403:10:56.40+01:24:088:187,2
188WÓJCIK Kamila 2286LACHO TEAMKRAKÓWK4014K 362022-01-29 07:07:5201:30:0703:14:51.30+01:27:278:287,1
189JANCEWICZ Diana 2277VEGE RUNNERSBIAŁYSTOKK4015K 372022-01-29 07:07:4101:26:4303:15:09.95+01:27:358:297,1
190BORKOWSKI Krzysztof 2278VEGE RUNNERSBIAŁYSTOKM4054M 1532022-01-29 07:07:4201:26:4403:15:14.15+01:27:408:297,1
191MROCZKOWSKI Piotr 2060MOTO MROKOLUBLINM3060M 1542022-01-29 07:07:4401:31:4103:15:24.55+01:27:528:297,1
192GOCYLA Dariusz 2090POZNAŃM5021M 1552022-01-29 07:08:0801:36:1903:15:09.80+01:28:018:297,1
193MATYSEK Ireneusz 1137KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM604M 1562022-01-29 07:08:1201:33:4903:15:14.75+01:28:118:297,1
194OBARSKI Norbert 2142KIELCEM605M 1572022-01-29 07:07:4301:33:0003:17:22.50+01:29:508:347,0
195DRAB Magda 2002CHCE CI SIĘ?BLACHOWNIAK3018K 382022-01-29 07:08:1201:33:3803:17:11.65+01:30:078:347,0
196ROJEK Magdalena 2189DZIKIE FOCZKIGNOJNICAK3019K 392022-01-29 07:07:5101:35:3103:18:33.55+01:31:088:377,0
197KUĆ Domonika 2044SIEDLCEK3020K 402022-01-29 07:08:0801:31:4403:18:33.80+01:31:258:377,0
198SACZEWSKI Arkadiusz 2043SIEDLCEM4055M 1582022-01-29 07:08:0801:31:4303:18:33.85+01:31:258:377,0
199DONART Michał 2208TUREKM3061M 1592022-01-29 07:07:3601:35:2303:19:07.95+01:31:288:396,9
200ADAMOWICZ Przemysław 2219FALENTY NOWEM3062M 1602022-01-29 07:07:5901:36:1203:18:57.95+01:31:418:396,9
201KACZMARSKI Michal 2262RADOMM3063M 1612022-01-29 07:07:4301:34:0603:20:06.70+01:32:338:426,9
202BUGAJSKA Katarzyna 2168KRAKÓWK4016K 412022-01-29 07:08:2901:33:5403:21:07.95+01:34:208:446,9
203TABOR Ewa 2108PRZEMYŚLK4017K 422022-01-29 07:08:3301:32:1203:21:31.75+01:34:488:456,8
204TABOR Piotr 2297PRZEMYŚLM4056M 1622022-01-29 07:08:3301:32:1503:21:32.20+01:34:498:456,8
205ALBIGOWSKA POZYTYWNIE_ROZBIEGANA Magdalena 2281ŁÓDŹK3021K 432022-01-29 07:08:0101:33:5903:23:24.25+01:36:098:506,8
206KALINOWSKI Marek 2269MIŃSK MAZOWIECKIM4057M 1632022-01-29 07:07:4301:35:1203:24:43.70+01:37:108:546,7
207WASIEWICZ Michał 2213CHORZÓWM3064M 1642022-01-29 07:08:3901:34:2603:23:55.70+01:37:188:516,8
208DOBRUT Krzysztof 2254MIG ŚLIMAKIKRAKÓWM3065M 1652022-01-29 07:08:4401:32:0103:23:55.80+01:37:238:516,8
209OLEKSY Przemysław 2055TUREKM4058M 1662022-01-29 07:07:3801:35:2103:25:15.90+01:37:388:556,7
210OLEKSY Barbara 2054TUREKK4018K 442022-01-29 07:07:3601:35:2303:25:18.65+01:37:388:556,7
211MĄCZKA Cezary 2264WARSZAWAM5022M 1672022-01-29 07:08:2201:35:3103:24:36.80+01:37:428:536,7
212JEZIOR Monika 2051YIN&YANGGLIWICEK3022K 452022-01-29 07:07:4001:37:0203:25:29.55+01:37:538:566,7
213WARAS Barbara 2113KATOWICEK3023K 462022-01-29 07:07:4001:33:2103:25:34.40+01:37:588:566,7
214ZAJĄC Kasia 2018KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK4019K 472022-01-29 07:07:2101:40:2503:27:19.70+01:39:249:006,7
215EJSMONT Magdalena 2007GRZYMEKK3024K 482022-01-29 07:07:3001:34:0703:28:52.25+01:41:069:046,6
216JĘDRAS Łukasz 2201MIG ŚLIMAKIKRAKÓWM4059M 1682022-01-29 07:07:4001:38:1803:28:42.90+01:41:069:046,6
217RÓŻEWICZ Dariusz 2214PANCETYCHYM606M 1692022-01-29 07:08:2401:34:3003:28:25.20+01:41:329:036,6
217RÓŻEWICZ Ewa 2215PANCETYCHYK601K 492022-01-29 07:08:2301:34:3103:28:26.25+01:41:329:036,6
219ŁAZIUK Marcin 2143WARSZAWAM3066M 1702022-01-29 07:08:2001:27:3503:28:33.65+01:41:379:046,6
220GÓRA Sylwia 2063WARSZAWAK3025K 502022-01-29 07:07:3401:40:5503:30:29.10+01:42:479:096,6
221HORDEJUK-GRYCZKA Aleksandra 2024KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK504K 512022-01-29 07:08:0501:39:1303:30:42.40+01:43:319:096,5
222KORNILUK Bogdan 2036KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM607M 1712022-01-29 07:08:0601:39:4003:30:41.95+01:43:329:096,6
223SIDORCZUK-KUMOSA Dorota 2085PRETTY FITTY TEAMWARSZAWAK4020K 522022-01-29 07:08:0401:39:4403:32:54.40+01:45:429:156,5
224CIESIELSKI Grzegorz 2015#SMARTRUNŚWIDNIKM4060M 1722022-01-29 07:08:3101:40:0003:34:37.65+01:47:529:196,4
225SERAFIN Sebastian 2296CISNAM4061M 1732022-01-29 07:07:4201:42:5803:35:27.55+01:47:539:226,4
226ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 2291IZBICKOK4021K 532022-01-29 07:07:3601:41:2303:35:34.05+01:47:539:226,4
227GORAJEK Michał 2023ALA&LILANOWY KRĘPIECM4062M 1742022-01-29 07:08:3101:35:4803:34:40.50+01:47:559:206,4
228WINIARCZYK Łukasz 2089MIKI&OLEK&JEREMILUBLINM4063M 1752022-01-29 07:08:3101:40:0003:34:41.55+01:47:569:206,4
229NICIEJA Anna 2152DZIKIE FOKIKRAKÓWK4022K 542022-01-29 07:07:4601:35:3403:35:35.45+01:48:059:226,4
230MAJDYŚ Wojciech 2153KRAKÓWM4064M 1762022-01-29 07:07:4801:35:3203:35:34.05+01:48:069:226,4
231GRABOWSKA Kornelia 2053KRAKOWK3026K 552022-01-29 07:07:5801:45:0003:36:30.30+01:49:119:246,4
232HAŃCZUR Jan 2169MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM608M 1772022-01-29 07:07:2801:32:3903:38:21.50+01:50:339:296,3
233LAMPARSKI Łukasz 2185UNIQA RUNING TEAMWARSZAWAM3067M 1782022-01-29 07:07:5101:38:1003:38:07.35+01:50:429:296,3
234BARNAS Ilona 2096WARSZAWIAK4023K 562022-01-29 07:07:3601:40:1403:38:54.30+01:51:149:316,3
235MĄKOSA Konrad 2010WARSZAWAM4065M 1792022-01-29 07:07:5801:41:2703:39:42.90+01:52:259:336,3
236PALEJ Justyna 2115J&JSKARBIMIERZ-OSIEDLEK4024K 572022-01-29 07:07:5101:43:1003:40:06.20+01:52:409:346,3
237KOLANECKA Aneta 2162MILANÓWEKK4025K 582022-01-29 07:07:2401:56:5503:43:50.40+01:55:589:436,2
238BASAK Justyna 4211WKURW_TEAMDWIKOZYK3027K 592022-01-29 07:07:5601:48:2703:44:52.60+01:57:329:466,1
239SOŁTYS Teresa 4186WKURW_TEAMSTALOWA WOLAK3028K 602022-01-29 07:07:5601:48:1603:44:53.05+01:57:329:466,1
240STRZELCZYK Edyta 2100P+EBRZEGK505K 612022-01-29 07:07:4901:43:1303:49:56.10+02:02:289:596,0
241URBANIAK Agnieszka 2193WARSZAWAK4026K 622022-01-29 07:08:2201:48:2003:51:21.90+02:04:2810:036,0
242GRANOS Sławomir 2210BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM5023M 1802022-01-29 07:07:3201:52:3103:55:04.70+02:07:2110:135,9
243PAWLAK Maciej 2206BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM5024M 1812022-01-29 07:07:3101:52:3103:55:06.15+02:07:2110:135,9
244LEŚNIEWSKI Tomek 2202BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM4066M 1822022-01-29 07:07:3101:52:3403:55:06.60+02:07:2110:135,9
245WITEK Sylwia 2056MIŁORADZK4027K 632022-01-29 07:07:3901:39:4103:56:15.25+02:08:3810:165,8
246DANIELEWSKA Magdalena 2057STARY TARGK4028K 642022-01-29 07:07:4001:39:4503:56:16.15+02:08:4010:165,8
247LICHNOWSKA Anna 2127JAWORZNOK4029K 652022-01-29 07:07:5701:53:1603:56:32.05+02:09:1210:175,8
248KUKLEWSKA Ewa 2095OJOSWITOBELK602K 662022-01-29 07:07:5601:53:2003:56:32.50+02:09:1210:175,8
249OBARSKA Małgorzata 2141STARACHOWICEK603K 672022-01-29 07:07:4401:49:4503:57:39.55+02:10:0710:195,8
250HOOG Wioleta 2058MIŁORADZK4030K 682022-01-29 07:07:3801:53:4103:58:52.95+02:11:1510:235,8
251WOLSKA Małgorzata 2087SŁUPSKK604K 692022-01-29 07:07:5904:01:08.60+02:13:5110:295,7
252CIUK Iwona 4034BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK506K 702022-01-29 07:07:3401:53:1704:05:23.05+02:17:4110:405,6
253KACZKIEWICZ Damian 2255NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4067M 1832022-01-29 07:07:5101:55:0704:05:11.85+02:17:4610:395,6
254GÓRA Paweł 2062WARSZAWAM3068M 1842022-01-29 07:07:3501:58:1304:10:14.25+02:22:3310:525,5
255GŁOWACKA Aleksandra 2234MŁODY VS STARYLEGIONOWOK507K 712022-01-29 07:08:1902:05:4204:24:23.85+02:37:2611:295,2
256HERNAS-SZTRĄF Aneta 2126LUBLINK4031K 722022-01-29 07:07:5502:33:5404:26:20.15+02:38:5911:345,2
257ŁAGODA Agnieszka 2166LUBLINK4032K 732022-01-29 07:07:5402:33:5504:26:21.70+02:38:5911:345,2
258CZECHOWSKA Izabela 2098WE TEAMLUBLINK508K 742022-01-29 07:07:5002:21:3604:55:26.30+03:08:0012:504,7
259REY Andrzej 2001REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM4068M 1852022-01-29 07:08:3502:20:1304:55:00.10+03:08:1812:494,7
260GLISZCZYŃSKI Mirosław 2165TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM609M 1862022-01-29 07:07:2102:14:5705:05:22.40+03:17:2713:164,5
261BORKOWSKA Ewa 2016ZŁOTÓWK605K 752022-01-29 07:07:4302:32:4405:27:19.70+03:39:4614:134,2
Znaleziono 261 wynik(ów)