WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-07-08
Miejsce/ Place:
Wągrowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
60
Wystartowało/ Started:
54
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
52
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1REMBARZ Łukasz 213KS IDMARKROSINKOM40-491M 100:16:2700:33:1400:50:1001:06:48.75 6:409
2HAŁAS Marcin 385CZECHOWICE -DZIEDZICEM30-391M 200:16:4600:33:3600:50:2201:07:14.95+00:00:266:438.9
3BIK Stanisław 220KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 300:17:0100:34:1900:52:0101:09:10.30+00:02:216:558.7
4PRZYBYSZ Grzegorz 175POPOWO KOŚCIELNEM30-392M 400:16:5600:34:2700:52:0601:09:26.35+00:02:376:568.6
5ROSADZIŃSKI Sławomir 177LESZNO :)LESZNOM40-492M 500:17:0500:35:0000:53:0901:11:56.80+00:05:087:118.3
6ILOWSKA-REMBARZ Karolina 210LOFT TEAM EXTREMEKROSINKOK30-391K 100:17:4500:36:0200:54:2301:12:24.25+00:05:357:148.3
7ORTYL Tomasz 387POPOWO KOŚCIELNEM18-291M 600:17:3600:35:5400:54:3601:13:17.65+00:06:287:198.2
8MĄDRY Grzegorz 168KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM50-592M 700:18:2100:36:4200:55:1001:13:25.85+00:06:377:208.2
9CZEKAJŁO Franciszek 194REMIDREZDENKOM60-691M 800:17:5300:36:1600:55:0201:13:42.05+00:06:537:228.1
10PŁACHCIŃSKA Angelika 218KIJE TRZEMESZNOK30-392K 200:17:4300:36:1700:55:2501:13:42.65+00:06:537:228.1
11HARENDA Andrzej 219DOLASZEWOM50-593M 900:18:2100:36:4400:55:1201:13:42.80+00:06:547:228.1
12PRZYBYŁEK Marysia 174MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃŚMIGIELK40-491K 300:18:1400:37:0300:55:3101:13:51.00+00:07:027:238.1
13WOLNIEWICZ Katarzyna 386UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-492K 400:18:0000:36:3700:55:3001:14:45.70+00:07:567:288
14BANASZKIEWICZ Katarzyna 195KACZORYK50-591K 500:17:5300:36:3300:55:5001:15:00.85+00:08:127:308
15KOZAKOWSKA Małgorzata 191KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-493K 600:18:2300:37:2000:56:3801:15:10.65+00:08:217:318
16ZWOLENKIEWICZ Joanna 187KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-494K 700:18:3700:37:4000:56:4001:15:16.80+00:08:287:318
17MARCHWICKI Przemysław 167NORDIC WALKING KIEKRZSADYM60-692M 1000:18:3100:37:3600:56:5001:15:50.50+00:09:017:357.9
18LENARTOWICZ Stanisław 215STARA ŁUBIANKAM50-594M 11100:18:4100:37:2600:56:4501:15:50.75+00:09:027:357.9
19ŻAMOJCIN Marek 186NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-595M 1200:18:3100:37:4700:57:1101:15:51.95+00:09:037:357.9
20BRACISZEWSKI Krzysztof 189KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM30-393M 1300:18:3000:37:3500:56:4901:15:52.55+00:09:037:357.9
21FRYDRYCH Marcin 156NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAM40-493M 1400:18:5600:38:1600:57:5201:17:31.90+00:10:437:457.7
22ŚWIĄTKOWSKI Sławomir 1810ZNAŃM40-494M 1500:19:1300:38:5100:58:3901:18:58.10+00:12:097:537.6
23ROSADZIŃSKA Natalia 176LESZNO :)LESZNOK18-291K 800:19:2100:39:3100:59:3801:19:16.75+00:12:287:557.6
24WACKOWIAK Michał 216SWARZĘDZM30-394M 1600:19:0400:38:4600:58:5401:19:17.30+00:12:287:557.6
25GWAREK Anita 162PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-495K 900:19:3500:39:3101:00:1601:20:18.40+00:13:298:017.5
26KRUSZKA Arleta 166MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-592K 1000:19:4500:39:5001:00:1701:20:19.60+00:13:308:017.5
27STANKOWSKA Marzena 178KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-496K 1100:19:4800:40:0901:00:2401:20:23.10+00:13:348:027.5
28CHŁODNICKI Marek 154MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM60-693M 1700:19:3400:39:4001:00:0901:20:52.60+00:14:038:057.4
29SADŁO Mariusz 179SWARZĘDZM40-495M 1800:19:3700:39:5501:00:5701:21:19.25+00:14:308:077.4
30WEGIERA Grzegorz 184ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM40-496M 1900:20:2500:40:4801:01:0801:21:27.45+00:14:388:087.4
31KONIECZNA Zuzanna 380BUDZIEJEWOK40-497K 1200:20:2600:40:5801:01:4301:21:38.55+00:14:498:097.3
32ADAMSKA-WOLNA Karolina 152WAGROWIECK30-393K 1300:19:4400:40:3801:01:3501:22:11.60+00:15:228:137.3
33SZYBCZYŃSKA Katarzyna 190KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-498K 1400:19:4800:40:2001:01:3601:22:24.10+00:15:358:147.3
34MICHAŁOWSKA Monika 169LUBOŃK30-394K 1500:19:2300:39:5601:01:1101:22:27.70+00:15:388:147.3
35KORONA-BRACISZEWSKA Beata 188KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK18-292K 1600:20:2700:41:0701:01:4201:22:48.60+00:15:598:167.2
36TOBYS Ryszard 182PIOTROWO DRUGIEM60-694M 2000:20:4000:41:2201:02:1301:23:02.60+00:16:138:187.2
37MOSTOWSKA Elżbieta 170LESZNO :)LESZNOK50-593K 1700:21:0000:42:1401:03:2601:23:45.50+00:16:568:227.2
38POSTEK Danuta 173MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-594K 1800:20:5800:42:1201:03:2201:23:54.45+00:17:058:237.1
39CHOLEWKA Jolanta 155MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-691K 1900:20:1700:41:1401:02:4501:23:58.15+00:17:098:237.1
40OMARSKA Grażyna 171PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-692K 2000:21:1300:42:2801:03:5601:25:23.80+00:18:358:327
41URBAN Jacek 382LESZNO :)LESZNOM60-695M 21100:21:0100:42:1901:03:3501:25:30.95+00:18:428:337
42ADAMEK-BOBER Anna 151MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃSUCHY LASK60-693K 2100:20:3700:42:1501:04:2001:26:24.95+00:19:368:386.9
43PIWAŃSKA Michalina 172ŁĘCZYCAK30-395K 2200:22:4700:44:5001:06:4801:28:58.50+00:22:098:536.7
44GOLAK-WEGIERA Katarzyna 157ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK40-499K 2300:22:3500:44:5701:07:0301:29:16.55+00:22:278:556.7
45URANTÓWKA Henryk 372SKWIERZYNAM70+1M 2200:21:2700:43:5101:06:3001:29:20.45+00:22:318:566.7
46RUSINOWICZ Andrzej 217PIŁAM70+2M 2300:21:5800:44:0601:06:5601:29:34.20+00:22:458:576.7
47GRZENKOWICZ Dominika 161POZNAŃ K 2400:20:3400:43:2101:06:1901:30:19.10+00:23:309:016.6
48KARASIEWICZ Iwona 164NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-396K 2500:22:5500:46:1001:09:2401:32:29.80+00:25:419:156.5
49GRZENKOWICZ Bartosz 160ŁĘCZYCAM30-395M 2400:22:4500:45:5601:09:5201:34:27.20+00:27:389:266.4
50HORIACZEK Ryszard 200UKS GIMNAZJUMSUCHY LASM60-696M 2500:23:1300:47:3301:11:5701:36:34.85+00:29:469:396.2
51GRZENKOWICZ Dorota 158WĄGROWIECK50-595K 2600:26:0400:51:3901:17:1201:43:30.20+00:36:4110:215.8
52GRZENKOWICZ Agnieszka 159WĄGROWIECK30-397K 2700:26:2900:53:5101:21:4101:50:38.95+00:43:5011:035.4
53CHRAPEK Urszula Bronisława 384JASINIECK30-398K 2800:23:3500:46:44+00:13:309:206.4
DQJOŚ Jolanta 381LESZNOK50-591100:21:14 DQ00:42:14 DQ01:03:26 DQ DQ--
Znaleziono 54 wynik(ów)