WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-07-11
Miejsce:
Wągrowiec
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
62
Wystartowało:
62
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
62
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1LUBIATOWSKI Ireneusz 203KGHM METRACO POLKOWICEGUBINM 40-491 000:00:0600:15:5400:31:1900:46:4401:02:1201:02:18 6:139,6
2SIWAK Piotr 182KGHM METRACO POLKOWICERUDNAM 50-591 000:00:5500:15:1600:31:0500:47:0901:03:0701:04:02+00:00:556:189,5
3PUSZKIEL Leszek 200GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 50-592 000:00:5600:15:1600:31:1800:47:3701:03:4801:04:44+00:01:366:229,4
4WOROCH Roman 172DOPIEWOM 50-593 000:00:5600:15:2900:31:4300:47:5701:03:5001:04:46+00:01:386:239,4
5ADAMSKI Robert 217DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 40-492 000:00:0700:15:5700:32:0800:48:2601:04:3801:04:45+00:02:266:279,3
6BOGACKI Sławek 204ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-493 000:00:0800:15:5800:32:5000:49:3101:05:5201:06:00+00:03:406:359,1
7LENZ Andrzej 178ALTOMGNIEZNOM 50-594 000:00:5600:16:1400:32:4300:49:1801:05:5401:06:50+00:03:426:359,1
8ĆWIKLIŃSKI Dawid 183THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-291 0100:00:0400:16:2700:33:2800:51:0101:07:4001:07:44+00:05:286:468,9
9PUSZKIEL Adrian 199GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 18-292 000:00:0600:16:2600:33:2700:51:0001:07:4401:07:50+00:05:326:468,9
10ANTOSZEWSKI Piotr 181DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 40-494 000:00:0700:17:1200:34:4100:51:4801:08:5101:08:58+00:06:396:538,7
11LIPKO Adrianna 215PENDOLINOGDYNIAK 18-291 000:02:1300:17:1300:34:3800:51:4701:08:5801:11:11+00:06:466:538,7
12JĘDRASIAK Renata 213KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-591 000:02:5400:16:5100:34:0300:51:3001:09:1201:12:06+00:07:006:558,7
13STAWNIAK Karol 174UTW ŻNINŻNINM 60-691 000:00:5600:16:3700:33:5800:51:3901:09:2501:10:21+00:07:136:568,6
14KOWALCZYK Mariusz 187GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 40-495 000:00:0700:17:0400:34:3500:51:5201:09:2701:09:34+00:07:156:568,6
15FELIS Paweł 188BOBROWIECM 40-496 000:00:0800:17:1000:34:4400:52:2001:09:3801:09:46+00:07:266:578,6
16CZEKAJŁO Franciszek 184TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-692 000:00:5800:16:4200:34:2000:51:5701:09:5401:10:52+00:07:426:598,6
17KASPRZYK Lilianna 219UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK 50-592 000:02:5400:16:5500:34:2600:52:2001:10:0601:13:00+00:07:547:008,6
17STEMPNIAK Bogdan 173POZNAŃM 50-595 000:00:5600:17:0200:34:3900:52:3301:10:0601:11:02+00:07:547:008,6
19KALISZ Krzysztof 176KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-693 000:00:5700:16:3700:34:2100:52:1401:10:1701:11:14+00:08:057:018,5
20FALKOWSKA Beata 226UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK 50-593 000:02:5400:16:5700:34:3400:52:2601:10:3301:13:27+00:08:217:038,5
21SZCZEBAK Jacek 170TARNÓWTARNÓWM 40-497 000:00:0600:17:2300:35:1100:52:5501:10:3401:10:40+00:08:227:038,5
22SMUS Damiann 179UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-293 000:00:0400:17:5000:35:5400:53:3901:10:4301:10:47+00:08:317:048,5
23KRZYŻANOWSKI Robert 225GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 40-498 000:00:0600:17:1900:34:4900:52:4301:11:4401:11:50+00:09:327:108,4
24WAŁOWSKI Tomasz 205OWIŃSKAM 40-499 000:00:0800:18:1500:36:4000:54:1501:12:0501:12:13+00:09:537:128,3
25LEWANDOWSKI Robert 191GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-391 000:00:0500:17:4800:35:5400:53:5901:12:0801:12:13+00:09:567:128,3
26REJ Anna 207HAJNÓWKAK 30-391 000:02:1500:17:2500:35:4000:54:0701:12:3001:14:45+00:10:187:158,3
27KOSICKI Dariusz 2121RWTROKIETNICAM 40-4910 000:00:0700:18:0200:36:0900:54:2101:12:5101:12:58+00:10:397:178,2
28KURZAWSKA Jolanta 214KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-691 000:02:5600:17:5000:36:0100:54:2601:13:1701:16:13+00:11:057:198,2
29TOMCZAK Joanna 193WĄGROWIECK 30-392 000:02:1500:18:1400:36:1900:54:5401:13:3001:15:45+00:11:187:218,2
30BANACH Joanna 220BOHATERZY ZIEMIIPOZNAŃK 40-491 000:02:1500:17:5500:36:2500:55:0301:13:3101:15:46+00:11:197:218,2
31CZYCZ Kazimierz 186GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 60-694 000:00:5800:18:1900:36:2900:55:2301:14:3201:15:30+00:12:207:278,1
32PIERNICKA Krystyna 216CHWASZCZYNOK 50-594 000:02:5400:18:0500:36:5100:55:5501:15:0701:18:01+00:12:557:308,0
33KĘDZIERSKA Edyta 171PFNWGDAŃSKK 40-492 000:02:1600:19:0400:37:5000:56:4901:15:1501:17:31+00:13:037:318,0
34CZYCZ Emilia 185GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 60-692 000:02:5600:18:3100:37:2600:56:3001:15:4201:18:38+00:13:307:347,9
35MUSZYŃSKA Lidia 228WĄGROWIECK 50-595 000:02:5500:18:4800:37:5700:57:1001:16:3101:19:26+00:14:197:397,8
36NOWAKOWSKA Angelika 189JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK 30-393 000:02:1400:19:1700:38:3300:58:0701:17:4401:19:58+00:15:327:467,7
37KUŁAKOWSKA Anna 224GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK 30-394 000:02:1400:19:1800:39:0200:59:0401:17:4801:20:02+00:15:367:467,7
38KARCZEWSKA Violetta 192GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-493 000:02:1700:19:4300:39:3500:59:0701:18:1101:20:28+00:15:597:497,7
39LALIK-WAŁOWSKA Agnieszka 206OWIŃSKAK 40-494 000:02:1400:19:4000:39:1400:59:0701:18:1701:20:31+00:16:057:497,7
40RASZEWSKA Justyna 198DASZEWICEK 30-395 000:02:1400:19:1800:38:5200:59:0001:18:4901:21:03+00:16:377:527,6
41NOWAK Bartek 194SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4911 000:00:0700:20:3200:40:0900:59:3601:19:1301:19:20+00:17:017:557,6
42APPEL Jerzy 202GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 60-695 000:00:5800:19:2500:39:1100:59:1401:19:2201:20:20+00:17:107:567,6
43KULKA Maciej 201FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM 50-596 000:00:5800:19:4000:39:3800:59:5001:19:2701:20:25+00:17:157:567,6
44NOWAKOWSKI Rafał 190JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM 30-392 000:00:0500:20:0100:40:0701:00:0801:19:5201:19:57+00:17:407:597,5
45CHOLEWIŃSKA Longina 221KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAWOJNOWOK 40-495 000:02:1500:19:3400:39:3600:59:4601:20:3801:22:53+00:18:268:037,4
46TRAMBACZ Robert 223BEZ KLUBUPOZNAŃM 50-597 000:00:5600:20:3200:40:5001:01:3701:22:2401:23:20+00:20:128:147,3
47ZAWADZKA Maria 177KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-693 000:02:5700:20:4700:41:4401:02:2101:23:0301:26:00+00:20:518:187,2
48WALASEK Julitta 227POBIEDZISKAK 40-496 000:02:1700:20:4800:41:2601:02:3501:23:3801:25:55+00:21:268:217,2
49NOWAK Maciej 195SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 30-393 000:00:0500:21:2600:42:3201:03:2201:23:4901:23:54+00:21:378:227,2
50KANIA Ewa 211WĄGROWIECK 50-596 000:02:5500:20:5500:41:4801:02:5701:24:1201:27:07+00:22:008:257,1
51KOZŁOWSKA Agnieszka 222FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK 40-497 000:02:1600:21:0300:42:2801:03:3701:24:2801:26:44+00:22:168:267,1
52TOMCZAK Teresa 242WĄGROWIECK 50-597 000:02:5500:20:2700:41:3201:03:0701:24:4401:27:39+00:22:328:287,1
53SIKORSKI Karol 208GNIEZNOM 30-394 000:00:0500:20:1000:42:1601:05:0301:26:2701:26:32+00:24:158:386,9
54ŚCIESIŃSKI Henryk 196GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 70+1 000:00:5900:20:4800:42:4301:04:5301:26:3801:27:37+00:24:268:396,9
55BĄKOWSKA Maria 180OŚLA ŁAWKA GNIEZNOGNIEZNOK 60-694 000:02:5600:21:5300:43:5501:06:0301:27:1601:30:12+00:25:048:436,9
56SEGIET Małgorzata 218DIETAMOREPOZNAŃ-NOWE MIASTOK 40-498 000:02:1600:21:1900:43:0201:04:5201:27:2501:29:41+00:25:138:446,9
57KASZYŃSKA Lidia 210DŁUGA GOŚLINA K 30-396 000:02:1400:21:3100:44:0701:06:1001:27:5901:30:13+00:25:478:476,8
58JÓŹWIAK Dominik 175WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-294 000:00:0400:21:0600:43:5301:07:0101:28:2401:28:28+00:26:128:506,8
59STRZELECKI Sebastian 197SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4912 000:00:0800:21:5900:44:2501:07:2401:30:0101:30:09+00:27:499:006,7
60EWA JOANNA Matczyńska 243WĄGROWIECK 18-292 000:02:1300:22:3700:45:3501:08:5301:32:4901:35:02+00:30:379:166,5
61CHIKHAOUI Agnes 241PARISK 40-499 000:02:1700:23:2700:47:3501:11:0501:34:2701:36:44+00:32:159:266,4
62GIERSZENDORF Monika 209KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINADŁUGA GOŚLINA K 40-4910 000:02:1600:23:2800:47:3701:11:0601:34:2801:36:44+00:32:169:266,4
Znaleziono 62 wynik(ów)