WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING 2020 - 10 KM
Puchar Wielkopolski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchar Wielkopolski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Wągrowiec |
Data : | 2020-07-19 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 89 |
Wystartowało : | 79 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 76 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EWERTOWSKA Ewa | 31 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:58 | 00:41:01 | 01:02:32 | |||
2 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 90 | STADION ŚLĄSKI | KOZIEGŁOWY | K60-69 | 00:23:11 | 00:46:48 | 01:10:50 | |||
3 | KROMSKI Paweł | 89 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-59 | 00:17:01 | 00:34:51 | 00:53:06 | |||
4 | STACHOWICZ Joanna | 164 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:22:57 | 00:46:36 | 01:11:17 | |||
5 | STANISLAWSKI Jan | 165 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | M60-69 | 00:17:09 | 00:35:35 | 00:54:34 | |||
6 | OLSZAŃSKI Karol | 128 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M40-49 | 00:16:57 | 00:35:33 | 00:54:25 | |||
7 | BACDORF Alicja | 211 | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:49 | 00:48:31 | 01:13:59 | ||||
8 | BACHANEK Katarzyna | 212 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:20:04 | 00:40:47 | 01:02:17 | |||
9 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 215 | PSISKO & KOCISKO TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:17:47 | 00:35:25 | 00:53:08 | |||
10 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 216 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M50-59 | 00:17:13 | 00:35:38 | 00:54:55 | |||
11 | CHOLEWKA Jolanta | 217 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:20:33 | 00:41:46 | 01:03:35 | |||
12 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 218 | K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M70+ | 00:18:17 | 00:36:51 | 00:55:47 | |||
13 | CIACIUCH Agnieszka | 219 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K18-29 | 00:18:10 | 00:36:45 | 00:55:41 | |||
14 | CIESIELSKA Renata | 220 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:19:58 | 00:40:25 | 01:01:03 | |||
15 | CIESIELSKI Jan | 221 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M40-49 | 00:17:29 | 00:35:47 | 00:54:21 | |||
16 | CIESIELSKI Krzysztof | 222 | FAST WALKER | GNIEZNO | M60-69 | 00:18:33 | 00:37:45 | 00:57:11 | |||
17 | CZŁAPSKI Krzysztof | 224 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:24 | 00:33:11 | 00:50:36 | |||
18 | FICEK Łukasz | 225 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M30-39 | 00:19:27 | 00:39:33 | 00:59:22 | |||
19 | FRANCZAK Anna | 226 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:19:36 | 00:39:33 | 01:00:05 | |||
20 | FRANCZAK Małgorzata | 227 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:18 | 00:36:58 | 00:55:57 | |||
21 | FRANCZAK Dariusz | 228 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:43 | 00:38:10 | 00:57:52 | |||
22 | GAŁOWSKA Agnieszka | 229 | INPOWER | WĄGROWIEC | K40-49 | 00:19:01 | 00:38:10 | 00:57:45 | |||
23 | GODZIŃSKI Paweł | 230 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:31 | 00:35:44 | 00:54:03 | |||
24 | GWAREK Anita | 231 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:05 | 00:38:51 | 00:59:07 | |||
25 | HELWICH Stefan | 232 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:15:40 | 00:32:06 | 00:48:31 | |||
26 | JÓŹWIAK Marianna | 233 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:18:10 | 00:36:51 | 00:55:42 | |||
27 | KACZMAREK Jarek | 234 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-59 | 00:19:00 | 00:38:37 | 00:58:23 | |||
28 | KACZMAREK Zofia | 235 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:19:53 | 00:40:38 | 01:02:03 | |||
29 | KANIEWSKA Alicja | 236 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:18:19 | 00:37:18 | 00:56:32 | |||
30 | KANIEWSKI Łukasz | 237 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M30-39 | 00:18:18 | 00:37:29 | 00:56:47 | |||
31 | KLIMCZAK Adam | 238 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:38 | 00:34:09 | 00:51:30 | |||
32 | KNITTER Tomasz | 239 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:49 | 00:32:32 | 00:49:16 | |||
33 | KRUSZKA Arleta | 241 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:41 | 00:39:55 | 01:00:12 | |||
34 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 242 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-69 | 1 | 00:22:27 | 00:55:40 | |||
35 | KUŚMIEREK Jan | 244 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:57 | 00:34:18 | 00:51:55 | |||
36 | KUŚMIEREK Patryk | 245 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:17:41 | 00:35:38 | 00:53:40 | |||
37 | LUBAŃSKI Tomasz | 246 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-69 | 00:20:58 | 00:42:55 | 01:05:24 | |||
38 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 247 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:18:33 | 00:37:30 | 00:56:44 | |||
39 | ŁUKASIK Michał | 248 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 00:18:44 | 00:38:32 | 00:58:35 | |||
40 | MARCHWICKI Przemysław | 249 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SADY | M60-69 | 00:18:25 | 00:37:03 | 00:56:07 | |||
41 | MARCZAK Tomasz | 250 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:42 | 00:32:11 | 00:48:58 | ||||
42 | MIELECKA Agnieszka | 251 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-59 | 00:15:52 | 00:32:34 | 00:49:33 | |||
43 | MÓRAWSKI Sławomir | 252 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:24:04 | 00:49:22 | 01:16:15 | |||
44 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 253 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-59 | 00:18:18 | 00:37:09 | 00:56:28 | |||
45 | ZIELIŃSKA Lidia | 290 | KLUB BIEGAJACY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K40-49 | 1 | 00:23:27 | 00:47:26 | |||
46 | NETKOWSKI Wojciech | 255 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:18:00 | 00:36:46 | 00:56:01 | |||
47 | OCYSEK Zygmunt | 257 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:18:29 | 00:37:17 | 00:56:07 | |||
48 | OMARSKA Grażyna | 259 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:21:02 | 00:42:33 | 01:04:23 | |||
49 | OWCZAREK Henryka | 260 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:24:41 | 00:49:36 | 01:15:13 | |||
50 | PASZKIET Karolina | 261 | KLUB BIEGAJACY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K40-49 | 1 | 00:22:46 | 00:46:45 | |||
51 | PAWŁOWSKI Roman | 262 | WĄGROWIEC | M50-59 | 00:19:09 | 00:39:01 | 00:59:16 | ||||
52 | POLAK Łukasz | 263 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:18:56 | 00:38:23 | 00:58:12 | |||
53 | POLOWIEC Alina | 264 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K50-59 | 00:21:41 | 00:44:07 | 01:06:55 | |||
54 | POŁUBIAK Paweł | 265 | SIECINO | M30-39 | 00:16:03 | 00:32:24 | 00:48:48 | ||||
55 | POSTAREMCZAK Ewelina | 266 | KOŚCIAN TEAM | KOŚCIAN | K30-39 | 00:19:54 | 00:40:25 | 01:00:52 | |||
56 | PRZYBYŁEK Marysia | 267 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:18:05 | 00:37:03 | 00:56:13 | |||
57 | PRZYBYSZ Grzegorz | 268 | POPOWO KOŚCIELNE | M30-39 | 00:16:51 | 00:34:47 | 00:53:03 | ||||
58 | RADECKI Artur | 269 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 00:16:14 | 00:33:33 | 00:51:14 | |||
59 | RUDAWSKI Maciej | 270 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:17:58 | 00:36:36 | 00:55:22 | |||
60 | SANIUK Edward | 271 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:17:06 | 00:34:43 | 00:52:44 | |||
61 | SIERACKA Katarzyna | 272 | LESZNO :) | LESZNO | K50-59 | 00:17:59 | 00:36:57 | 00:56:42 | |||
62 | SKAŁBANIA Ewelina | 273 | BUDZISZEWKO | K40-49 | 00:22:33 | 00:46:30 | 01:10:23 | ||||
63 | STAWNIAK Karol | 274 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:26 | 00:37:56 | 00:58:01 | |||
64 | STOLARSKA Danuta | 275 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:20:18 | 00:40:51 | 01:01:26 | |||
65 | SZYMAŃSKI Jacek | 277 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-59 | 00:17:38 | 00:36:01 | 00:55:28 | |||
66 | SZYMAŃSKI Stefan | 278 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTOW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:32 | 00:35:32 | 00:53:58 | |||
67 | HOFFMANN Waldemar | 279 | 100 KM NA 100-LECIE SZKOŁY! | WĄGROWIEC | M50-59 | 00:21:57 | 00:45:54 | 01:09:40 | |||
68 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 280 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:20:57 | 00:42:44 | 01:04:34 | |||
69 | URANTÓWKA Henryk | 281 | N/Z | SKWIERZYNA | M70+ | 00:20:09 | 00:41:10 | 01:02:47 | |||
70 | WALCZAK Grzegorz | 282 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | M40-49 | 00:19:46 | 00:39:54 | 01:00:07 | |||
71 | WALESZKO Andrzej | 283 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M40-49 | 1 | 00:18:34 | 00:37:29 | 00:56:37 | ||
72 | WALESZKO Anna | 284 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:32 | 00:40:25 | 01:00:55 | |||
73 | WĄTROBA Sebastian | 285 | BEL MARE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:20:43 | 00:42:42 | 01:05:16 | |||
74 | WNEK Ewa | 286 | KŁODZKO | K60-69 | 00:19:52 | 00:40:45 | 01:02:10 | ||||
75 | ZAJĄC Beata | 287 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K18-29 | 00:21:54 | 00:45:02 | 01:08:57 | |||
76 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 289 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:20:58 | 00:42:32 | 01:04:01 | |||
77 | POLKOWSKI Piotr | 292 | NW CZŁAPSKI TEAM | M30-39 | 00:16:00 | 00:32:14 | 00:48:27 | ||||
78 | DOROTA Pietrzak | 293 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | K40-49 | 00:19:43 | 00:40:26 | 01:01:19 | ||||
79 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 47 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70+ | 00:17:22 | 00:35:43 | 00:54:28 |
Znaleziono 79 wynik(ów)