WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING 2020 - 10 KM
Puchar Wielkopolski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchar Wielkopolski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Wągrowiec |
Data : | 2020-07-19 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 89 |
Wystartowało : | 79 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 76 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HELWICH Stefan | 232 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:15:40 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 250 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:42 | ||||
3 | KNITTER Tomasz | 239 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:49 | |||
4 | MIELECKA Agnieszka | 251 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-59 | 00:15:52 | |||
5 | POLKOWSKI Piotr | 292 | NW CZŁAPSKI TEAM | M30-39 | 00:16:00 | ||||
6 | POŁUBIAK Paweł | 265 | SIECINO | M30-39 | 00:16:03 | ||||
7 | RADECKI Artur | 269 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 00:16:14 | |||
8 | CZŁAPSKI Krzysztof | 224 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:24 | |||
9 | KLIMCZAK Adam | 238 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:38 | |||
10 | PRZYBYSZ Grzegorz | 268 | POPOWO KOŚCIELNE | M30-39 | 00:16:51 | ||||
11 | OLSZAŃSKI Karol | 128 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M40-49 | 00:16:57 | |||
12 | KUŚMIEREK Jan | 244 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:57 | |||
13 | KROMSKI Paweł | 89 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-59 | 00:17:01 | |||
14 | SANIUK Edward | 271 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:17:06 | |||
15 | STANISLAWSKI Jan | 165 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | M60-69 | 00:17:09 | |||
16 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 216 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M50-59 | 00:17:13 | |||
17 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 47 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70+ | 00:17:22 | |||
18 | CIESIELSKI Jan | 221 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M40-49 | 00:17:29 | |||
19 | GODZIŃSKI Paweł | 230 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:31 | |||
20 | SZYMAŃSKI Stefan | 278 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTOW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:32 | |||
21 | SZYMAŃSKI Jacek | 277 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-59 | 00:17:38 | |||
22 | KUŚMIEREK Patryk | 245 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:17:41 | |||
23 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 215 | PSISKO & KOCISKO TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:17:47 | |||
24 | RUDAWSKI Maciej | 270 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:17:58 | |||
25 | SIERACKA Katarzyna | 272 | LESZNO :) | LESZNO | K50-59 | 00:17:59 | |||
26 | NETKOWSKI Wojciech | 255 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:18:00 | |||
27 | PRZYBYŁEK Marysia | 267 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:18:05 | |||
28 | CIACIUCH Agnieszka | 219 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K18-29 | 00:18:10 | |||
29 | JÓŹWIAK Marianna | 233 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:18:10 | |||
30 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 218 | K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M70+ | 00:18:17 | |||
31 | FRANCZAK Małgorzata | 227 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:18 | |||
32 | KANIEWSKI Łukasz | 237 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M30-39 | 00:18:18 | |||
33 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 253 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-59 | 00:18:18 | |||
34 | KANIEWSKA Alicja | 236 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:18:19 | |||
35 | MARCHWICKI Przemysław | 249 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SADY | M60-69 | 00:18:25 | |||
36 | STAWNIAK Karol | 274 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:26 | |||
37 | OCYSEK Zygmunt | 257 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:18:29 | |||
38 | CIESIELSKI Krzysztof | 222 | FAST WALKER | GNIEZNO | M60-69 | 00:18:33 | |||
39 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 247 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:18:33 | |||
40 | WALESZKO Andrzej | 283 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M40-49 | 1 | 00:18:34 | ||
41 | FRANCZAK Dariusz | 228 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:43 | |||
42 | ŁUKASIK Michał | 248 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 00:18:44 | |||
43 | POLAK Łukasz | 263 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:18:56 | |||
44 | KACZMAREK Jarek | 234 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-59 | 00:19:00 | |||
45 | GAŁOWSKA Agnieszka | 229 | INPOWER | WĄGROWIEC | K40-49 | 00:19:01 | |||
46 | GWAREK Anita | 231 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:05 | |||
47 | PAWŁOWSKI Roman | 262 | WĄGROWIEC | M50-59 | 00:19:09 | ||||
48 | FICEK Łukasz | 225 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M30-39 | 00:19:27 | |||
49 | WALESZKO Anna | 284 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:32 | |||
50 | FRANCZAK Anna | 226 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:19:36 | |||
51 | KRUSZKA Arleta | 241 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:41 | |||
52 | DOROTA Pietrzak | 293 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | K40-49 | 00:19:43 | ||||
53 | WALCZAK Grzegorz | 282 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | M40-49 | 00:19:46 | |||
54 | WNEK Ewa | 286 | KŁODZKO | K60-69 | 00:19:52 | ||||
55 | KACZMAREK Zofia | 235 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:19:53 | |||
56 | POSTAREMCZAK Ewelina | 266 | KOŚCIAN TEAM | KOŚCIAN | K30-39 | 00:19:54 | |||
57 | EWERTOWSKA Ewa | 31 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:58 | |||
58 | CIESIELSKA Renata | 220 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:19:58 | |||
59 | BACHANEK Katarzyna | 212 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:20:04 | |||
60 | URANTÓWKA Henryk | 281 | N/Z | SKWIERZYNA | M70+ | 00:20:09 | |||
61 | STOLARSKA Danuta | 275 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:20:18 | |||
62 | CHOLEWKA Jolanta | 217 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:20:33 | |||
63 | WĄTROBA Sebastian | 285 | BEL MARE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:20:43 | |||
64 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 280 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:20:57 | |||
65 | LUBAŃSKI Tomasz | 246 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-69 | 00:20:58 | |||
66 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 289 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:20:58 | |||
67 | OMARSKA Grażyna | 259 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:21:02 | |||
68 | POLOWIEC Alina | 264 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K50-59 | 00:21:41 | |||
69 | ZAJĄC Beata | 287 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K18-29 | 00:21:54 | |||
70 | HOFFMANN Waldemar | 279 | 100 KM NA 100-LECIE SZKOŁY! | WĄGROWIEC | M50-59 | 00:21:57 | |||
71 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 242 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-69 | 1 | 00:22:27 | ||
72 | SKAŁBANIA Ewelina | 273 | BUDZISZEWKO | K40-49 | 00:22:33 | ||||
73 | PASZKIET Karolina | 261 | KLUB BIEGAJACY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K40-49 | 1 | 00:22:46 | ||
74 | STACHOWICZ Joanna | 164 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:22:57 | |||
75 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 90 | STADION ŚLĄSKI | KOZIEGŁOWY | K60-69 | 00:23:11 | |||
76 | ZIELIŃSKA Lidia | 290 | KLUB BIEGAJACY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K40-49 | 1 | 00:23:27 | ||
77 | BACDORF Alicja | 211 | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:49 | ||||
78 | MÓRAWSKI Sławomir | 252 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:24:04 | |||
79 | OWCZAREK Henryka | 260 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:24:41 |
Znaleziono 79 wynik(ów)