WAGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING 2020 - 5 KM - KOBIETY
Puchar Wielkopolski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchar Wielkopolski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2020-07-19 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 115 |
Wystartowało : | 101 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 101 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPYCHAŁA Marzena | 162 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | K50-54 | 00:16:55 | |||
2 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 77 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:16:59 | |||
3 | MAŚLANKA Iwona | 109 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 00:17:05 | |||
4 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 126 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:07 | |||
5 | TELEGA Małgorzata | 178 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | K30-39 | 00:17:18 | |||
6 | PUSZKARSKA Małgorzata | 148 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:21 | |||
7 | GODZIŃSKA Dorota | 46 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K40-44 | 00:17:41 | |||
8 | MISZCZAK Sylwia | 113 | KOŁO | K30-39 | 00:17:55 | ||||
9 | MALINOWSKA Monika | 107 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K40-44 | 00:18:01 | |||
10 | GRUPIŃSKA Katarzyna | 55 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K50-54 | 00:18:04 | |||
11 | JURCZYSZYN Zyta | 74 | CZAPELKI Z CZAPLINKA | CZAPLINEK | K45-49 | 00:18:08 | |||
12 | ZIELIŃSKA Jolanta | 294 | GOSiR Osielsko | K55-59 | 00:18:09 | ||||
13 | WOJTCZAK Urszula | 192 | CZAPELKI Z CZAPLINKA | CZAPLINEK | K40-44 | 00:18:20 | |||
14 | JÓŹWIAK Marianna | 73 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:18:23 | |||
15 | GRABOWSKA Bożena | 93 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 00:18:24 | |||
16 | JANY Katarzyna | 66 | NORDIC WALKING LUBASZ | CZARNKÓW | K30-39 | 00:18:34 | |||
17 | FRANCZAK Małgorzata | 36 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:36 | |||
18 | WITUCKA Karolina | 190 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:18:41 | ||||
19 | STOLTMANN Helena | 168 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | 00:18:46 | |||
20 | WOROCH Jolanta | 194 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIWWO | K50-54 | 00:18:51 | |||
21 | DAROSZEWSKA Krystyna | 22 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:18:52 | |||
22 | PIETRUSZEWSKA Agnieszka | 136 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-44 | 00:18:53 | |||
23 | KRAWCZYK Dorota | 88 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:18:55 | |||
24 | ADAMCZEWSKA Monika | 1 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K18-29 | 00:18:56 | |||
25 | FELIKSIAK Marzena | 32 | AKTYWNIE W PNIEWACH | TUROWO | K40-44 | 00:18:59 | |||
26 | WICHER Jolanta | 187 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K45-49 | 00:19:04 | |||
27 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 41 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 00:19:05 | |||
28 | MROZIK Aleksandra | 116 | BYDGOSZCZ | K45-49 | 00:19:09 | ||||
29 | LABENDA Lonia | 100 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K50-54 | 00:19:10 | |||
30 | GRYCZKA Majka | 56 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:19:11 | |||
31 | MATYJA Anna | 110 | ŚREMCHODZI | ŚREM | K50-54 | 00:19:19 | |||
32 | DANA Kazimiera | 21 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:19:24 | |||
33 | GÓRECKA Iwona | 49 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIETOCHŁOWICE | K55-59 | 00:19:25 | |||
34 | KONIECZNA Zuzanna | 85 | BUDZIEJEWO | K45-49 | 00:19:25 | ||||
35 | MORACZEWSKA Angelika | 114 | AKTYWNA KCYNIA | KRÓLIKOWO | K30-39 | 00:19:33 | |||
36 | DUDEK Agnieszka | 26 | MARSZ PO ZDROWIE | GRANOWO | K45-49 | 00:19:43 | |||
37 | PAWLICZ Zuzanna | 133 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K18-29 | 00:19:53 | |||
38 | KUCZYŃSKA Anna | 96 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K55-59 | 00:19:54 | |||
39 | GDAŃSKA Aneta | 43 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K45-49 | 00:19:55 | |||
40 | STOLARSKA Danuta | 167 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:57 | |||
41 | GŁÓWKA Izabela | 45 | OBORYGENI | WILCZYN | K-Jun. | 00:20:00 | |||
42 | DOLATA Dorota | 23 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K55-59 | 00:20:01 | |||
43 | HERNET Iwona | 62 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:06 | |||
44 | KIETRYS Grażyna | 78 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 00:20:09 | |||
45 | GÓRECKA Ewelina | 50 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:20:11 | |||
46 | GRZECHOWIAK Natalia | 58 | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:20:13 | ||||
47 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 101 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K45-49 | 00:20:16 | |||
48 | PRZYBYSZ Alicja | 145 | POPOWO KOŚCIELNE | K-Dzieci | 00:20:20 | ||||
49 | KĘDZIA Jola | 76 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIKERZ | K60-64 | 00:20:25 | |||
50 | FRANCZAK Anna | 38 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 00:20:26 | |||
51 | JĘDRYCZKA Agata | 69 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:20:29 | |||
52 | PAŁUBICKA Malgorzata | 131 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K55-59 | 00:20:32 | |||
53 | WRZEŚNIAK Barbara | 198 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K50-54 | 00:20:32 | |||
54 | JAWORSKA Sylwia | 68 | ATOMÓWKI | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:20:34 | |||
55 | KRUGIOŁKA Renata | 91 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | K30-39 | 00:20:37 | |||
56 | PAWLIK Danuta | 206 | K45-49 | 00:20:37 | |||||
57 | KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena | 75 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K45-49 | 00:20:38 | |||
58 | SZULC-MIKOŁAJCZAK Marzena | 171 | WĄGROWIEC NW | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:20:43 | |||
59 | NIKODEMSKA Bogna | 122 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K40-44 | 00:20:50 | |||
60 | MIKUSIŃSKA Jolanta | 111 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 00:20:55 | |||
61 | SZYMAŃSKA Lucyna | 173 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:02 | |||
62 | BRONIECKA Małgorzata | 11 | WĄGROWIEC | K40-44 | 00:21:04 | ||||
63 | GAPIŃSKA MICHNIK Magdalena | 42 | ATOMÓWKI | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:21:06 | |||
64 | BRODZIŃSKA Ewelina | 10 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:07 | |||
65 | NAWROCKA Hanna | 120 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:21:07 | |||
66 | GŁÓWKA Kinga | 44 | OBORYGENI | WILCZYN | K45-49 | 00:21:08 | |||
67 | LUBAŃSKA Leokadia | 102 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:21:08 | |||
68 | ROBIŃSKA Lidia | 155 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K45-49 | 00:21:09 | |||
69 | KOMOROWSKA Hanna | 82 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:21:12 | |||
70 | NOWACZYK Magdalena | 123 | NORDIC WALKING LUBASZ | CZARNKÓW | K30-39 | 00:21:16 | |||
71 | ANGIELCZYK Małgorzata | 3 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:23 | |||
72 | SZYMCZAK Urszula | 175 | DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM | PIŁA | K50-54 | 00:21:25 | |||
73 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 176 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50-54 | 00:21:26 | |||
74 | NIEWIADOMSKA Zofia | 121 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:21:33 | |||
75 | RAJEWSKA Beata | 150 | DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-44 | 00:21:33 | |||
76 | KUBICKA Magda | 94 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SKOKI | K40-44 | 00:21:42 | |||
77 | PISARSKA Barbara | 139 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:21:48 | |||
78 | RABCZEWSKA Aleksandra | 156 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K60-64 | 00:21:49 | |||
79 | KUŚMIEREK Beata | 98 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:21:51 | |||
80 | JACH Aleksandra | 64 | WAPNO | K40-44 | 00:21:56 | ||||
81 | SZULC Hanna | 170 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-54 | 1 | 00:22:04 | ||
82 | JASIŃSKA Krystyna | 67 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K65-69 | 00:22:08 | |||
83 | CZAJA Dorota | 17 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:22:33 | |||
84 | DZIUBA Małgorzata | 30 | BUDZIEJEWO | K50-54 | 00:22:37 | ||||
85 | JĘDRYCZKA Maja | 70 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K-Dzieci | 00:22:38 | |||
86 | HINEBORG Bogumiła | 63 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:22:43 | |||
87 | FICEK Emilia | 33 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:22:47 | |||
88 | PRACKA Katarzyna | 142 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:22:57 | |||
89 | MALINOWSKA Grażyna | 106 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70-74 | 1 | 00:22:58 | ||
90 | WÓJCIK Irena | 196 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K70-74 | 00:22:59 | |||
91 | GÓRSKA Małgorzata | 51 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K65-69 | 00:23:08 | |||
92 | MÓRAWSKA Zdzisława | 115 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K55-59 | 00:23:10 | |||
93 | ŁOZIŃSKA Krystyna | 103 | NORDIC WALKING LUBASZ | DĘBE | K55-59 | 1 | 00:23:17 | ||
94 | FICEK Maja | 35 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K-Dzieci | 00:23:23 | |||
95 | PROSZOWSKA Aleksandra | 144 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:23:23 | |||
96 | FICEK Amelka | 34 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K-Dzieci | 00:23:28 | |||
97 | HAJDYSZ Bernadeta | 60 | NORDIC WALKING LUBASZ | BOŃCZA | K60-64 | 00:23:39 | |||
98 | OGONOWSKA Edyta | 125 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:24:13 | |||
99 | RATAJCZAK Danuta | 153 | GNIEWKOWO | K70-74 | 00:24:24 | ||||
100 | BOROWIAK Agnieszka | 9 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:24:32 | |||
101 | PRZYBYSZ Aleksandra | 146 | POPOWO KOŚCIELNE | K-Dzieci | 00:24:35 |
Znaleziono 101 wynik(ów)