WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING 2020 - 5 KM - MĘŻCZYŹNI

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2020-07-19
Miejsce:
Wągrowiec
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
87
Wystartowało:
79
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
79
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 191POZNAŃM45-491M 100:14:4300:29:49.10 5:5710,1
2FRĄCKOWIAK Roman 40EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-541M 200:15:1900:30:55.30+00:01:066:119,7
3ROŻYNEK Miron 207KS METRACO POLKOWICEM55-591M 300:15:2500:31:26.50+00:01:376:179,5
4WOROCH Roman 193KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 400:15:2700:31:29.95+00:01:406:189,5
5BRZOZOWSKI Piotr 13AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 500:15:2100:31:38.50+00:01:496:199,5
6RAJEWSKI Sebastian 151KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-492M 600:15:3600:31:49.00+00:01:596:219,4
7POLKOWSKI Piotr 140NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 700:15:4300:31:53.85+00:02:046:229,4
8CZŁAPSKI Krzysztof 20NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-592M 800:15:5000:32:27.90+00:02:386:299,2
9SPYCHAŁA Lesław 161CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-542M 900:16:1600:32:48.90+00:02:596:339,1
10KNITTER Tomasz 291BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 1000:16:0900:33:07.45+00:03:186:379,1
11FRĄCKOWIAK Mateusz 39EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-292M 1100:16:0900:33:09.70+00:03:206:389,0
12GUDZIO Maciej 59NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDCZERWONAKM50-543M 1200:16:2800:33:38.60+00:03:496:438,9
13KLIMCZAK Adam 79GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-593M 1300:16:3600:33:42.70+00:03:536:448,9
14MARCZAK Tomasz 108ALEKSANDRIA IM18-293M 1400:16:2300:33:47.20+00:03:586:458,9
15GRABOWSKI Jacek 54LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM45-493M 1500:16:3800:33:51.95+00:04:026:468,9
16KUŚMIEREK Mateusz 99BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.1M 1600:16:3100:34:04.45+00:04:156:488,8
17KUBICKI Paweł 95NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSKOKIM50-544M 1700:16:5000:34:21.00+00:04:316:528,7
18DUSZEŃKO Zygmunt 29KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 1800:17:0200:34:30.25+00:04:416:548,7
19KRUGIOŁKA Grzegorz 92AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-393M 1900:16:5600:34:34.05+00:04:446:548,7
20ZMYSŁOWSKI Zygmunt 204NORDIC WALKING LUBASZM60-642M 2000:17:0200:34:45.55+00:04:566:578,6
21TRZCIŃSKI Eugeniusz 180BYDGOSZCZM60-643M 2100:17:0800:35:12.70+00:05:237:028,5
22CHMIELEWSKI Marcin 16BIEGACZE JUNIORA - RUNNERS TEAMPOZNAŃM40-441M 2200:17:2200:35:37.45+00:05:487:078,4
23MROZIŃSKI Tadeusz 117NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM50-545M 2300:17:3300:35:47.10+00:05:587:098,4
24KOŁPAK Jan 81LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70-741M 2400:17:5500:35:52.75+00:06:037:108,4
25CZEKAJŁO Franciszek 18REMIDREZDENKOM65-691M 2500:17:2800:35:56.85+00:06:077:118,3
26WAJCHERT Łukasz 182TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM30-394M 2600:18:0400:36:00.45+00:06:117:128,3
27SZYMAŃSKI Michał 174TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM55-594M 2700:17:3100:36:03.50+00:06:147:128,3
28BOJANOWSKI Marcin 8NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM40-442M 2800:17:3400:36:34.40+00:06:457:188,2
29GRYGOROWICZ Bogdan 57KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2900:18:0900:36:49.05+00:06:597:218,1
30STACHOWICZ Marcin 163BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-395M 3000:18:0700:37:18.40+00:07:297:278,0
31GOŁĘBIEWSKI Andrzej 48KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-644M 3100:18:1800:37:20.90+00:07:317:288,0
32DUDEK Leszek 27KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM70-742M 3200:18:1100:37:22.70+00:07:337:288,0
33PRZYMUSIŃSKI Piotr 147WOLNYPOZNAŃM65-692M 3300:18:3100:37:25.00+00:07:357:298,0
34NOWACZYK Tomasz 124GNIEZNOM40-443M 3400:18:2300:37:30.00+00:07:407:308,0
35OLSZAŃSKI Karol 258FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-494M 3500:17:5300:37:31.75+00:07:427:308,0
36OLSZEWSKI Ryszard 129LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-693M 3600:18:2800:37:32.50+00:07:437:308,0
37BROTKIEWICZ Mariusz 12POZNAŃM45-495M 3700:18:0800:37:35.55+00:07:467:318,0
38TOMCZYK Edward 179MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-743M 3800:18:2300:37:41.25+00:07:527:328,0
39DROP Tomasz 24INOWROCŁAWM55-595M 39100:18:2500:37:49.10+00:08:007:337,9
40FRANCZAK Dariusz 37NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 4000:19:0500:38:18.10+00:08:297:397,8
41ZAWISŁA Stanisław 200MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-694M 4100:18:5500:38:21.70+00:08:327:407,8
42BERCZYŃSKI Henryk 4NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-645M 4200:18:5400:38:26.40+00:08:377:417,8
43RYBAŁTOWSKI Paweł 158OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75+1M 4300:19:0300:38:35.00+00:08:457:437,8
44RUSINOWICZ Andrzej 157DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75+2M 4400:19:0400:38:38.55+00:08:497:437,8
45TYLKOWSKI Łukasz Piotr 181TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM18-294M 4500:19:1300:38:49.75+00:09:007:467,7
46WIECZOREK Krzysztof 188NORDIC WALKING LUBASZDĘBEM45-496M 4600:18:5500:38:59.90+00:09:107:487,7
47DUDEK Kazimierz 28DOMY Z KERAMZYTU D.S.DARIUSZ SYWAKCHOJNÓWM70-744M 4700:19:0100:39:07.20+00:09:187:497,7
48BOGAJSKI Krzysztof 7ŚWIECIEM55-597M 4800:18:3800:39:14.55+00:09:257:507,6
49WALESZKO Adam 185PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.2M 4900:19:2200:39:23.45+00:09:347:527,6
50WALESZKO Andrzej 186PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-497M 5000:19:3200:39:28.65+00:09:397:537,6
51ŚWIĘTEK Antoni 177NORDIC WALKING LUBASZCZARNKÓWM70-745M 5100:19:2400:39:33.45+00:09:447:547,6
52WALA Jan 183NORDIC WALKING LUBASZGORAJM60-646M 52100:19:1100:39:46.30+00:09:577:577,5
53PRACKI Zbigniew 143SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-546M 5300:19:4100:40:01.75+00:10:128:007,5
54ADAMOWICZ Andrzej 2ŁÓDŹM70-746M 5400:19:4200:40:07.55+00:10:188:017,5
55SKRZYPCZAK Maciej 160BIEGAJĄCY WĄGROWIECWĄGROWIECM40-444M 5500:19:5000:40:08.75+00:10:198:017,5
56JÓŹWIAK Łukasz 71SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)2M 5600:19:4100:40:11.55+00:10:228:027,5
57PUSZKARSKI Adam 149GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 5700:19:4900:40:15.55+00:10:268:037,5
58PAWLICZ Jan 134NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM70-747M 5800:19:4800:40:32.20+00:10:438:067,4
59JACH Konrad 65WAPNOM-Jun.3M 5900:19:3000:40:45.05+00:10:558:097,4
60REMISZEWSKI Adam 154UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70-748M 6000:20:1200:41:09.10+00:11:208:137,3
61THOMALLA Bogdan 208STADION ŚLĄSKIM75+3M 6100:19:5800:41:20.70+00:11:318:167,3
62PIĄTKOWSKI Józef 135KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM75+4M 6200:20:3500:41:38.05+00:11:488:197,2
63WOLFF Michał 205AKTYWNA KCYNIAM30-396M 6300:20:5800:41:58.30+00:12:098:237,1
64POLOWIEC Krzysztof 141AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM-Dzieci2M 6400:20:3600:42:25.00+00:12:358:297,1
65ŻBIKOWSKI Ryszard 203TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-647M 6500:20:2800:42:29.45+00:12:408:307,1
66HERNET Zdzisław 61AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM55-598M 6600:21:2500:42:29.60+00:12:408:297,1
67GÓRSKI Henryk 52UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70-749M 6700:21:1200:42:42.40+00:12:538:327,0
68WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 189DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM-Jun.4M 6800:21:3800:42:55.45+00:13:068:357,0
69BLASZKA Michał 5NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)3M 6900:21:1500:43:54.15+00:14:058:466,8
70BLASZKA Ryszard 6NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)4M 7000:22:0100:44:45.75+00:14:568:576,7
71RATAJCZAK Jerzy 152GNIEWKOWOM75+5M 7100:22:2500:45:36.45+00:15:479:076,6
72STRĄCZEK Wiktor 169FEAR THE RETURNKRAKÓWM18-295M 7200:22:1900:46:16.30+00:16:279:156,5
73KOMOROWSKI Filip 83AKTYWNA KCYNIAKCYNIAM-Dzieci3M 7300:22:3000:46:17.60+00:16:289:156,5
74WÓJCIK Henryk 197UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM75+6M 7400:22:5000:46:32.90+00:16:439:186,4
75PAJĘCKI Adam 130PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)2M 7500:22:5800:46:39.30+00:16:509:196,4
76WALCZAK Henryk 184UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM75+7M 7600:23:4400:47:58.20+00:18:099:356,3
77KULCZYCKI Jan 97GDAŃSKM70-7410M 77100:24:2100:49:50.85+00:20:019:586,0
78JÓŹWIAK Dominik 72SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 7800:25:3300:50:45.10+00:20:5610:095,9
79DROP Mieczysław 25KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM75+8M 7900:27:4400:54:43.70+00:24:5410:565,5
Znaleziono 79 wynik(ów)