WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2018-07-08
Miejsce/ Place:
Wągrowiec
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
173
Wystartowało/ Started:
164
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
163
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1RAJEWSKI Sebastian 101KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:01:2700:15:4100:31:55.5500:33:23.50 6:239.4
2WOROCH Roman 139KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 200:02:2000:15:5300:31:56.5000:34:17.35+00:00:006:239.4
3BRZOZOWSKI Piotr 196NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 300:00:5200:16:2600:33:06.6500:33:59.30+00:01:116:379.1
4SANIUK Edward 104FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 400:02:4500:16:4000:33:32.7500:36:18.65+00:01:376:428.9
5SCHRÖDER Karol 105SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-441M 500:01:1300:16:2300:33:45.2500:34:58.60+00:01:496:458.9
6WITUCKI Jacek 136POZNAŃM45-492M 600:01:2800:16:4300:33:54.8500:35:23.75+00:01:596:478.8
7FRĄCKOWIAK Mateusz 25KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.1M 700:00:2600:16:4500:34:07.9000:34:34.85+00:02:126:498.8
8DALECKI Przemysław 16GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM45-493M 800:01:2800:16:4400:34:35.2500:36:03.70+00:02:396:558.7
9FRĄCKOWIAK Roman 26KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 900:01:4400:17:0500:34:37.8500:36:22.20+00:02:426:558.7
10KROMSKI Pawel 64NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAM50-542M 10100:01:4400:17:1600:34:58.3000:36:42.35+00:03:026:598.6
11ADAMUS Marian 148SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 1100:02:4600:17:2300:35:30.5000:38:17.15+00:03:347:068.4
12KĘDZIERSKA Agnieszka 50KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 100:04:5300:17:3300:35:31.6500:40:24.70+00:03:367:068.4
13SYKISZ Maksym 120LESZNO:)BOSZKOWO-LETNISKOM30-392M 1200:07:0200:17:4100:35:47.6000:42:50.25+00:03:527:098.4
14POLISZCZYK Piotr 198PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 1300:03:3200:17:3700:35:49.1000:39:21.15+00:03:537:098.4
15SIKORA Bronisław 107LESZNO:)LESZNOM60-642M 1400:02:2000:17:5000:35:57.7500:38:18.30+00:04:027:118.3
16KOP Wiesław 56DAJE RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-591M 1500:01:5900:17:5200:36:00.9500:38:00.10+00:04:057:128.3
17KUBIAK Jakub 65KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Jun.2M 1600:00:2600:16:5700:36:11.2000:36:37.75+00:04:157:148.3
18KOLBERG Kamila 55KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-391K 200:04:3700:18:1900:36:29.9000:41:07.20+00:04:347:188.2
19SZCZUDLIK Małgorzata 121KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-392K 300:04:3700:18:1900:36:30.2500:41:07.50+00:04:347:188.2
20GRYGOROWICZ Bogdan 32KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 1700:03:3200:18:0400:36:44.3000:40:16.75+00:04:487:208.2
21DUKAT Radosław 379LESZNO :)LESZNOM40-442M 1800:01:2800:18:0900:36:48.1500:38:16.85+00:04:527:218.2
22CHMIELEWSKI Marcin 15POZNAŃM40-443M 1900:01:1300:18:1900:36:52.1500:38:05.65+00:04:567:228.1
23JASIŁEK Przemysław 39RADAWNICAM40-444M 2000:01:1400:18:0400:36:58.5000:38:12.55+00:05:027:238.1
24TOMCZYK Edward 125MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+1M 2100:03:1100:18:1300:37:00.1500:40:11.15+00:05:047:248.1
25NACZK Wiktoria 81DYNAMICLĘBORKK-Jun.1K 400:04:0000:18:2100:37:05.4500:41:06.10+00:05:097:258.1
26OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 84KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 500:05:2700:18:2700:37:15.2500:42:43.15+00:05:197:278.1
27WROŃSKI Włodzimierz 141PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-693M 2200:02:4600:18:2300:37:16.9500:40:03.50+00:05:217:278
28KOZŁOWSKA Julia 61DYNAMICPOZNAŃK-Jun.2K 600:04:0100:18:5200:37:18.5000:41:19.60+00:05:227:278
29ANDRZEJEWSKI Mieczysław 6LESZNO :)CZEMPINM55-592M 2300:02:0000:18:1800:37:26.4500:39:26.80+00:05:307:298
30BOJANOWSKI Marcin 12OBORNIKIM30-393M 2400:00:5300:18:1700:37:39.0500:38:32.25+00:05:437:318
31JÓŹWIAK Marianna 44SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 700:05:1100:18:3300:37:47.1500:42:58.25+00:05:517:337.9
32BUCZKOWSKI Jerzy 202KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM65-694M 2500:02:4800:18:5000:37:49.3000:40:37.35+00:05:537:337.9
33WOJCIECHOWSKI Adam 138PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWM40-445M 2600:01:1300:18:2900:38:03.0000:39:16.30+00:06:077:367.9
34STRZELECKA Małgorzata 115SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-492K 800:05:1000:18:5500:38:03.7000:43:14.55+00:06:087:367.9
35STOCHAJ Jan 109SP ROSKOROSKOM-Jun.3M 2700:00:2600:18:1800:38:06.6000:38:33.55+00:06:117:377.9
36ZAWISŁA Stanisław 145MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65-695M 2800:02:4500:18:5700:38:08.5000:40:54.10+00:06:127:377.9
37MOŻDŻEŃ Barbara 79NIEZRZESZONAGNIEZNOK55-591K 900:05:4700:19:1200:38:14.0000:44:01.00+00:06:187:387.8
38KUPIBIDA Bogusława 69SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-592K 1000:05:4800:19:0300:38:24.6000:44:13.50+00:06:297:417.8
39STRÓŻYNA Szymon 114NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM18-291M 2900:00:3900:19:1000:38:27.8000:39:07.55+00:06:327:417.8
40URBAŃSK1 Stefan 128KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-593M 3000:01:5900:19:0100:38:42.3500:40:42.25+00:06:467:447.7
41GRYGOROWICZ Teresa 31KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1100:06:2700:19:0700:38:44.6000:45:11.70+00:06:497:447.7
42SIERACKA Katarzyna 378LESZNO:)LESZNOK55-593K 12100:05:5000:19:0300:38:46.3500:44:37.30+00:06:507:457.7
43MATYJA Anna 75LESZNO :)ŚREMK45-493K 1300:05:0900:19:0600:38:49.7000:43:59.65+00:06:547:467.7
44WALECKA Romualda 132SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-641K 1400:06:1000:19:1300:38:53.3500:45:03.45+00:06:577:467.7
45ŁOPIŃSKI Aleksy 73SAILING FERAJNA TEAM PIŁAPIŁAM70+2M 3100:03:1300:19:1600:38:56.8500:42:10.15+00:07:017:477.7
46DANA Kazimiera 17KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 1500:06:2800:19:1700:38:59.6500:45:27.95+00:07:047:477.7
47NEWSKA Edyta 82TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZK45-494K 1600:05:1000:19:1000:39:00.5500:44:11.35+00:07:057:487.7
48WOJCIECHOWSKA Katarzyna 137PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJEPLESZEWK40-442K 1700:04:5300:19:1300:39:03.7500:43:56.80+00:07:087:487.7
49STRÓŻYNA Milena 113NORDIC WALKING LUBASZKIEKRZK30-393K 1800:04:3800:19:2700:39:07.1500:43:45.90+00:07:117:497.7
50GRZYWOCZ Bernard 34LESZNO :)MOSINAM65-696M 3200:02:4700:19:0800:39:16.2500:42:03.50+00:07:207:517.6
51EWERTOWSKA Ewa 24NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK50-542K 1900:05:2900:19:2000:39:16.5500:44:45.55+00:07:217:517.6
52GRUPIŃSKA Katarzyna 29NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-543K 2000:05:2900:19:5300:39:23.8000:44:52.95+00:07:287:527.6
53MICHALAK Jacek 76NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM50-543M 3300:01:4500:19:4800:39:30.2500:41:15.65+00:07:347:547.6
54JASIŁEK Kama 40RADAWNICAK30-394K 2100:04:4000:19:3500:39:31.2500:44:12.15+00:07:357:547.6
55WITUCKA Karolina 135POZNAŃK-Dzieci1K 2200:03:4800:19:4000:39:34.6000:43:23.25+00:07:397:557.6
56SULECKA Gabriela 119ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 2300:07:0200:19:5000:39:35.2500:46:37.90+00:07:397:557.6
57KUCZYŃSKA Anna 66NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-594K 2400:05:4800:19:3800:39:35.5500:45:24.25+00:07:407:557.6
58PIĄTKOWSKI Józef 88KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+3M 3400:03:1200:19:1800:39:37.1500:42:49.25+00:07:417:557.6
59KOWALSKA Natalia 59WĄGROWIECK-Jun.3K 2500:04:0100:19:2700:39:46.1000:43:47.35+00:07:507:577.5
60SIEMIĄTKOWSKA Janina 106SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK50-544K 2600:05:2800:19:3500:39:48.8500:45:17.50+00:07:537:577.5
61TURKOWSKA Iwona 126RUNCOHOLICSWĄGROWIECK55-595K 2700:05:5000:19:5300:40:04.6000:45:54.70+00:08:098:007.5
62BERCZYŃSKI Henryk 8NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-643M 3500:02:2000:20:0100:40:09.4500:42:30.35+00:08:138:027.5
63ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+4M 3600:03:1100:20:0500:40:11.6000:43:22.90+00:08:168:027.5
64KOZŁOWSKA Jagoda 62DYNAMICPOZNAŃK-Dzieci2K 2800:03:4900:19:5100:40:12.1000:44:01.30+00:08:168:027.5
65JĘDRASZKO Jacek 43ŚWIECIEM-Dzieci1M 3700:00:1200:19:4200:40:12.9000:40:25.75+00:08:178:027.5
66GRZYWOCZ Irena 33LESZNO :)MOSINAK65-693K 2900:06:2800:19:4700:40:13.0500:46:41.85+00:08:178:027.5
67STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 117SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM45-494M 3800:01:2800:19:3600:40:28.5500:41:57.00+00:08:338:057.4
68WOLNA Wiktoria 185WĄGROWIECK-Jun.4K 3000:19:1200:20:3200:40:31.5000:59:43.80+00:08:358:067.4
69TURKOWSKI Stanislaw 127RUNCOHOLICSWĄGROWIECM55-594M 3900:02:0000:19:3000:40:32.5000:42:33.05+00:08:368:067.4
70JÓŹWIAK Łukasz 197SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)2M 4000:03:3200:20:0500:40:37.2000:44:10.05+00:08:418:077.4
71MULKOWSKA Mariola 80UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-642K 3100:06:0800:20:0800:40:39.5500:46:48.40+00:08:448:087.4
72WYCISŁO Agata 143DAJ RADOSC NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)1K 3200:07:0300:20:1500:40:40.1500:47:43.30+00:08:448:087.4
73DOLATA Dorota 20NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZK55-596K 3300:05:4800:20:0800:40:44.1000:46:33.00+00:08:488:097.4
74KRAWCZYK Dorota 63CZARNE PANTERYPIŁAK60-643K 3400:06:0800:20:1300:40:44.9500:46:53.50+00:08:498:097.4
75ANGIELCZYK Małgorzata 7MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-694K 3500:06:2700:20:1300:40:46.0000:47:13.25+00:08:508:097.4
76LUHM Katarzyna 72KCYNIAK30-395K 3600:04:3900:20:1500:40:46.6000:45:26.50+00:08:518:097.4
77LASKOWSKA Joanna 71OBORNIKIK30-396K 3700:04:3700:20:0300:40:55.5500:45:32.70+00:09:008:117.3
78ZIEGLER Barbara 146LESZNO :)LIPNOK65-695K 3800:06:2700:20:1600:40:56.0000:47:23.35+00:09:008:117.3
79PRACKI Zbigniew 93SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-544M 4100:01:4500:20:1500:41:03.2000:42:48.35+00:09:078:127.3
80WICHER Jolanta 199NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-495K 3900:05:1100:20:2800:41:08.0000:46:19.75+00:09:128:137.3
81KOWNACKA Jolanta 60KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEBIAŁOŚLIWIEK50-545K 4000:05:2700:20:0500:41:09.2500:46:37.00+00:09:138:147.3
82HARENDA Karol 374DOLASZEWOM-Dzieci2M 4200:00:1200:19:4600:41:12.0000:41:24.90+00:09:168:147.3
83KURDELSKI Dariusz 70KCYNIAM50-545M 4300:01:4400:20:3000:41:19.0000:43:03.35+00:09:238:157.3
84KOCZOROWSKA Monika 206KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-397K 4100:04:3700:20:3000:41:27.6000:46:05.55+00:09:328:177.2
85BOJKO Iwona 208KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK50-546K 4200:05:3000:21:1700:41:34.7000:47:04.85+00:09:398:187.2
86WALCZAK Maria 205KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-398K 4300:04:3900:20:3600:41:36.4500:46:15.45+00:09:408:197.2
87KAŁUŻNY Waldemar 47UKS GIMNIAZJON SUCHY LASSUCHY LASM55-595M 4400:01:5800:20:3700:41:45.1000:43:44.05+00:09:498:217.2
88RAJEWSKA Beata 100PIŁAK40-443K 4400:04:5300:20:4700:41:45.2500:46:38.95+00:09:498:217.2
89JACH Konrad 38WAPNOM-Dzieci3M 4500:00:1200:19:5100:41:46.7000:41:58.95+00:09:518:217.2
90STRZELECKA Antonina 116SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-Dzieci3K 4500:03:4800:20:4200:42:05.0500:45:53.60+00:10:098:257.1
91KOLASIŃSKI Aleksander 54RUNCOHOLICSWĄGROWIECM55-596M 46100:02:0200:20:3800:42:06.5000:44:08.55+00:10:108:257.1
92WÓJTYCH Anna 140TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZK40-444K 4600:04:5300:20:5300:42:07.3000:47:00.35+00:10:118:257.1
93PRZYBYLAK Stanisław 96PRZYBYLAK TEAMPOZNAŃM70+5M 4700:03:1200:20:4900:42:08.1000:45:20.90+00:10:128:257.1
94JEMRYCH Dorota 42UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-644K 4700:06:0800:20:4800:42:10.8500:48:19.55+00:10:158:267.1
95WALCZAK Grzegorz 130OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-495M 4800:01:2900:21:3100:42:11.7500:43:40.75+00:10:168:267.1
96KUBIAK Anna 204KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-597K 4800:05:5200:20:5900:42:15.4000:48:07.75+00:10:198:277.1
97MICHAŁOWSKA Joanna 77SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOŚWIECIEK45-496K 4900:05:0900:20:5900:42:16.8500:47:26.80+00:10:218:277.1
98NIKLAUS Danuta 83KIEKRZK55-598K 5000:05:4900:20:5500:42:23.9500:48:13.60+00:10:288:287.1
99STOLTMAN Adam 110KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci4M 4900:00:1200:20:3600:42:28.7500:42:40.90+00:10:338:297.1
100WYCISŁO Damian 144DAJ RADOSC NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAM18-292M 5000:00:4000:20:5100:42:35.4500:43:15.45+00:10:398:317
101JACH Aleksandra 37WAPNOK30-399K 5100:04:3700:21:3700:42:37.6500:47:15.30+00:10:428:317
102BABIŃSKA Anna 214DYNAMICPOZNAŃK45-497K 5200:05:1000:21:4100:42:37.9000:47:48.20+00:10:428:317
103KUBIAK Wojciech 203KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM55-597M 5100:01:5900:20:5600:42:38.9000:44:38.25+00:10:438:317
104KAMIŃSKA-SOKÓŁ Marzena 48NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45-498K 5300:05:1200:20:5400:42:40.5000:47:52.60+00:10:448:327
105STOLTMAN Aleksander 111KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-Dzieci5M 5200:00:1200:20:3800:42:53.6000:43:05.60+00:10:588:347
106FURMAN Renata 27MŁYNKOWOK45-499K 5400:05:1100:21:0400:42:57.0000:48:08.70+00:11:018:357
107STRÓŻYNA Wiesława 112NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK50-547K 5500:05:2800:21:0300:43:02.5500:48:31.50+00:11:078:367
108PAŁUBICKA Małgorzata 87NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK55-599K 5600:05:5000:21:2800:43:16.2500:49:06.65+00:11:208:396.9
109JASTROWICZ Angelika 41NORDIC WALKING LUBASZOBRZYCKOK18-291K 5700:04:1500:21:3400:43:23.4000:47:39.35+00:11:278:406.9
110SZYMCZAK Urszula 122DAJ RADOSC NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAK50-548K 5800:05:2800:21:2400:43:35.8000:49:03.90+00:11:408:436.9
111PIDUCH Jan 89MSICS POZNAŃPOZNAŃM65-697M 5300:02:4700:21:1700:43:37.6500:46:25.50+00:11:428:436.9
112KOCZOROWSKI Kacper 52KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci6M 5400:00:1200:20:4100:43:43.1500:43:55.30+00:11:478:446.9
113SKOWROŃSKA ŁOPIŃSKA Genowefa 1084RUN TEAM PIŁAPIŁAK65-696K 5900:06:2800:21:4000:43:47.3500:50:16.00+00:11:518:456.8
114GRYGIEL Teresa 30MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK55-5910K 6000:05:4900:21:3500:44:13.6000:50:03.30+00:12:188:506.8
115HARENDA Joanna 373DOLASZEWOK45-4910K 6100:05:1100:21:2200:44:25.5500:49:36.85+00:12:308:536.8
116POLAROK Malgorzata 91POZNANK30-3910K 6200:04:4000:22:1700:44:37.7500:49:18.25+00:12:428:556.7
117BLASZKA Michał 11KIEKRZM-Niepełnosprawni(A)3M 5500:03:3200:21:5900:44:44.3000:48:16.85+00:12:488:566.7
118DŁUGOŁĘCKA Sylwia 19UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK-Niepełnosprawni(B)2K 6300:07:0300:22:4500:44:47.1500:51:50.90+00:12:518:576.7
119OLSZYŃSKA Marzena 85KOSZALINK50-549K 6400:05:1200:22:1800:44:48.2000:50:01.15+00:12:528:576.7
120BLASZKA Ryszard 10NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM-Niepełnosprawni(A)4M 5600:03:3300:22:2500:45:02.7500:48:36.50+00:13:079:006.7
121KAŁUŻNA Magdalena 46UKS GIMNIAZJON SCHY LASSUCHY LASK50-5410K 6500:05:3000:22:3300:45:07.4000:50:38.35+00:13:119:016.6
122MŁYNARCZYK Monika 78NAKŁO NAD NOTECIĄK30-3911K 6600:04:3800:22:1800:45:13.6500:49:51.75+00:13:189:026.6
123OWCZAREK Henryka 86MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+1K 6700:06:4500:22:4700:45:20.6000:52:06.05+00:13:259:046.6
124ZIELINKIEWICZ Wiktoria 147KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-Jun.5K 6800:04:0100:22:0200:45:26.7500:49:28.65+00:13:319:056.6
125KOPLIŃSKA Magdalena 209KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-3912K 6900:04:3800:22:4300:45:28.7000:50:07.40+00:13:339:056.6
126PRZYBYSZ Alicja 98POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci4K 7000:03:4800:23:4900:45:41.4000:49:29.55+00:13:459:086.6
127TOBYS Alicja 124PIOTROWO DRUGIEK60-645K 7100:06:0900:23:0900:45:43.5000:51:53.15+00:13:479:086.6
128KULCZYCKI Jan 68GDAŃSKM65-698M 5700:02:4600:22:5000:45:46.7000:48:32.80+00:13:519:096.6
129WIŚNIEWSKA Mariola 134LESZNO :)LESZNOK55-5911K 7200:05:5000:22:4600:45:47.1000:51:38.05+00:13:519:096.6
130KAWCZYŃSKA Teresa 201KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK55-5912K 7300:05:5100:22:4800:45:52.1000:51:43.45+00:13:569:106.5
131KOLASIŃSKA Wanda 53RUNCOHOLICSWĄGROWIECK55-5913K 7400:05:4900:20:4300:46:06.7500:51:56.40+00:14:119:136.5
132PRUSKA-KĘDZIOR Anna 95FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK70+2K 7500:06:4500:22:5600:46:11.0500:52:56.60+00:14:159:146.5
133GACZKOWSKA-KSIĄŻKIEWICZ Magdalena 149KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-3913K 7600:04:3900:22:5600:46:16.0500:50:55.85+00:14:209:156.5
134KUCZYŃSKI Włodzimierz 67OBORNIKIM55-598M 5800:01:5800:22:3200:46:18.0500:48:16.60+00:14:229:156.5
135PRZYBYLAK Dorota 97PRZYBYLAK TEAMPOZNAŃK65-697K 7700:06:3000:22:5400:46:24.2000:52:54.25+00:14:289:166.5
136ANDRZEJEWSKA Boguslawa 5LESZNO :)CZEMPINK55-5914K 7800:05:5100:22:5000:46:27.6000:52:19.35+00:14:329:176.5
137PRAŁAT Grażyna 94LESZNO :)LESZNOK60-646K 7900:06:0900:23:0400:46:30.8000:52:40.15+00:14:359:186.4
138WYCISŁO Romuald 142DAJ RADOSC NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)2M 5900:03:3300:22:4300:46:46.8000:50:20.10+00:14:519:216.4
139GROBELNA Jadwiga 28KSMETRACOPOLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)3K 8000:07:0300:23:2600:46:55.3000:53:59.00+00:14:599:236.4
140HORIACZEK Małgorzata 36U KS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK65-698K 8100:06:2900:23:3400:47:18.3000:53:47.65+00:15:229:276.3
141ŚLIWIŃSKA Ewa 123KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-4911K 8200:05:1300:23:1300:47:20.2500:52:33.80+00:15:249:286.3
142HINEBORG Bogumiła 35KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5411K 8300:05:3000:23:4200:47:20.9000:52:51.25+00:15:259:286.3
143BŁASZCZYK Łukasz 153KIJANKI POZNANPOZNAŃM40-446M 6000:01:1400:23:1700:47:32.7500:48:46.95+00:15:379:306.3
144SZULG-ANDRZEJCZAK Bożena 212SKWIERZYNAK-Niepełnosprawni(A)2K 8400:07:0300:23:0500:48:03.7500:55:06.85+00:16:089:366.2
145WALCZAK Henryk 131OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+6M 6100:03:1200:23:3700:48:19.5500:51:31.60+00:16:249:396.2
146PRZYBYSZ Aleksandra 99POPOWO KOŚCIELNEK-Dzieci5K 8500:03:4900:24:2900:49:00.5500:52:49.90+00:17:059:486.1
147KAPSA Emilia 49UKS GIMNAZJON SUCHY LASLUBOŃK65-699K 8600:06:2700:24:0400:49:00.7500:55:28.70+00:17:059:486.1
148PLACHA Anna 90KOBYLECK40-445K 8700:04:5500:24:0700:49:06.0000:54:01.25+00:17:109:496.1
149PRACKA Katarzyna 92SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5412K 8800:05:3000:24:5400:49:14.8500:54:45.00+00:17:199:516.1
150BOJKO Weronika 51KS SOKÓŁ GĄSAWAMŁODOCINK-Jun.6K 8900:04:0200:22:5400:49:34.1000:53:36.20+00:17:389:546.1
151HARENDA Dawid 375DOLASZEWOM-Dzieci7M 6200:00:1200:26:2100:49:47.5000:50:00.35+00:17:519:576
152URBAŃSKA Elżbieta 129KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-647K 9000:06:0900:24:5300:49:53.4500:56:03.10+00:17:579:586
153BOROWICZ Maciej 13QUAY POZNAŃPOZNAŃM65-699M 6300:02:4700:25:1900:50:31.9000:53:19.10+00:18:3610:065.9
154SZAROLETA Zofia 150PRZYBYLEK TEAMPOZNAŃK70+3K 9100:06:4500:25:0100:50:34.2000:57:19.95+00:18:3810:065.9
155JÓŹWIAK Dominik 45SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 6400:00:3900:25:0100:50:53.8000:51:33.65+00:18:5810:105.9
156WENDLAND Halina 133ROŻNOWOK40-446K 9200:04:5400:26:4600:53:16.2500:58:11.15+00:21:2010:395.6
157DROP Mieczysław 22PAKOŚĆM70+7M 6500:03:1400:27:5300:55:36.9000:58:51.00+00:23:4111:075.4
158KOSICKA Marlena 57SZAMOTUŁYK45-4912K 9300:05:1300:27:3000:55:52.7001:01:06.25+00:23:5711:105.4
159MAJCHRZAK Izabela 74WĄGROWIECK40-447K 9400:04:5400:28:1400:56:32.1001:01:26.55+00:24:3611:185.3
160ADAMSKA Joanna 3SKORPIONWĄGROWIECK40-448K 9500:04:5400:28:1300:56:34.9001:01:29.25+00:24:3911:195.3
161ADAMSKA Julia 2WĄGROWIECK-Dzieci6K 9600:03:4800:29:2000:57:39.5001:01:27.85+00:25:4311:315.2
162DĘBKOWSKA Aneta 18SWARZĘDZK45-4913K 9700:05:1200:28:2100:58:28.9001:03:41.60+00:26:3311:415.1
163KOSTRZYŃSKI Dariusz 58GRUPA SANTANDERGNIEZNOM40-447M 6600:26:2900:23:41+00:08:009:286.3
DQPAWLICZ Janusz 377KIEKRZM70+1DQ00:19:52 DQ00:40:30.50 DQ DQ--
Znaleziono 164 wynik(ów)