WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 5KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-07-11
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 170
Wystartowało : 164
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 162
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1OSIŃSKI Michał 96FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291 0100:06:4100:14:2400:29:3700:36:18 5:5510,1
2BRZOZOWSKI Piotr 37AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM 30-391 000:07:0900:15:2300:31:2300:38:32+00:01:466:169,6
3ROŻYNEK Miron 41KGHM METRACO POLKOWICEWROCŁAWM 50-541 000:08:2500:15:3000:31:3200:39:57+00:01:556:189,5
4RECZULSKI Mariusz 163REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 45-491 000:07:5700:15:5600:32:1300:40:10+00:02:366:269,3
5ĆWIKLIŃSKI Krystian 59THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM Junior1 0100:06:1200:16:1900:32:2600:38:38+00:02:496:299,2
6WITCZUK Łukasz 10TRAVEL SERVICE KOŁOBRZEGSIEDLCEM 30-392 000:07:0900:15:5100:32:3200:39:41+00:02:556:309,2
7GAJEWSKI Eugeniusz 30GORZÓWPRZYSTAŃGORZÓW WIELKOPOLSKIM 55-591 000:09:0000:15:5300:32:3400:41:34+00:02:576:309,2
8MIKOŁAJCZAK Mieczysław 68NORDIC DREAM TEAMWRZEŚNIAM 45-492 000:07:5700:15:5900:32:3500:40:32+00:02:586:319,2
9LESIŃSKI Grzegorz 4OLSZANYM 45-493 000:07:5600:15:5500:32:5500:40:51+00:03:186:359,1
10MIELECKA Agnieszka 156VAMPDREWNOK 45-491 000:13:5500:16:2800:33:0900:47:04+00:03:326:379,0
11WOLEK Waldemar 52GNIEZNO Z KIJAMIGNIEZNOM 40-441 000:07:3400:16:2000:33:1000:40:44+00:03:336:389,0
12KĘDZIERSKI Arkadiusz 56TRZEMESZNOM 30-393 000:07:1000:16:5500:33:4100:40:51+00:04:046:448,9
13STANISŁAWSKI Jan 29INTEGRACYJNE STOWARZYSZENIE AKTYWNI 50POZNAŃM 55-592 000:09:0000:16:3400:33:5400:42:54+00:04:176:468,8
14PARTYKA Teresa 31NORDIC WALKING KRUSZYNAKRUSZYNAK 50-541 000:14:2900:16:4000:33:5900:48:28+00:04:226:478,8
15GRYGOROWICZ Bogdan 54KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 65-691 000:09:5500:16:5600:34:0100:43:56+00:04:246:488,8
16SIKORA Bronisław 108LKB AMATOR LESZNOLESZNOM 60-641 000:09:2900:17:1300:34:2200:43:51+00:04:456:528,7
17GAŁĄZKA Paweł 63ORLI SZPON GNIEZNOGNIEZNOM Niepełnosprawni1 000:08:2500:17:1100:34:4000:43:05+00:05:036:568,7
18ROSADZIŃSKI Sławomir 34LESZNOM 45-494 000:07:5600:17:0900:34:4600:42:42+00:05:096:578,6
19KIPIEL Tomasz 49KGHM METRACO POLKOWICELUBINM Junior2 000:06:1400:17:0300:34:4700:41:01+00:05:106:578,6
20RAJEWSKI Sebastian 73JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM 40-442 000:07:3400:17:3200:35:0900:42:43+00:05:327:018,5
21WILCZYŃSKA Beata 165POZNAŃK 18-291 000:11:2900:17:3100:35:1100:46:40+00:05:347:028,5
22OWCZARZAK Dariusz 122NORDIC DREAM TEAMPOZNAŃM 45-495 000:07:5600:16:2800:35:2300:43:19+00:05:467:048,5
23BURDANOWSKI Andrzej 80GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-394 0100:07:0900:17:1800:35:2500:42:34+00:05:487:058,5
24GŁADKOWSKA Małgorzata 166KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-542 000:14:3000:17:1500:35:2600:49:56+00:05:497:058,5
25MARCINIAK Emil 58THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-292 0100:06:4100:17:0100:35:3000:42:11+00:05:537:068,5
26KOLOSZ-PERZ Monika 121SZCZECINEKK 30-391 000:12:0700:17:3200:35:3100:47:38+00:05:547:068,4
27KARCZEWSKA Marzena 158RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 30-392 000:12:0500:17:3300:35:3200:47:37+00:05:557:068,4
28STĘPIEŃ Lucyna 139KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 55-591 000:15:1300:17:4700:35:3700:50:50+00:06:007:078,4
29PSTYGA Mariusz 48KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 40-443 000:07:3500:17:4000:35:4000:43:15+00:06:037:088,4
30ŚCIESIŃSKI Sławomir 77GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 40-444 000:07:3500:17:3000:35:4300:43:18+00:06:067:088,4
31SKIEIS Albert 15SULECHÓWM 45-496 000:07:5600:17:3300:36:0100:43:57+00:06:247:128,3
32MOŻDŻEŃ Barbara 21GNIEZNOK 50-543 000:14:3000:17:4900:36:0300:50:33+00:06:267:128,3
33WILCZYŃSKI Krzysztof 164POZNAŃM 55-593 000:09:0000:17:3900:36:0400:45:04+00:06:277:128,3
34BOROWIEC Magdalena 50KGHM METRACO POLKOWICELUBINK Junior1 000:11:0900:18:0000:36:0500:47:14+00:06:287:138,3
35JÓŹWIAK Marianna 45WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 40-441 000:12:3200:17:5900:36:0600:48:38+00:06:297:138,3
36SKOWROŃSKA Dominika 39MARSZPOZDROWIEPLEWISKAK Junior2 000:11:1000:17:5800:36:0900:47:19+00:06:327:138,3
37KĘDZIERSKA Agnieszka 55TRZEMESZNOK 30-393 000:12:0900:17:4800:36:1200:48:21+00:06:357:148,3
38WIADERSKI Wojciech 35ELBLĄGM 65-692 000:09:5700:17:5400:36:1400:46:11+00:06:377:148,3
38KUSZA Jolanta 140UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK 50-544 000:14:3000:17:5800:36:1400:50:44+00:06:377:148,3
40FALKOWSKI Piotr 169UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃM 50-542 000:08:2600:18:0400:36:1600:44:42+00:06:397:158,3
41DUDEK Edward 130KGHM METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM 65-693 000:09:5500:17:5400:36:3200:46:27+00:06:557:188,2
42JÓŹWIAK Łukasz 44WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM Niepełnosprawni2 000:07:5700:18:1100:36:3700:44:34+00:07:007:198,2
43SOBOLEWSKI Jarosław 117KLUBWITAMINKA.PLZIELONKAM 45-497 000:07:5700:18:0900:36:4000:44:37+00:07:037:208,2
44BIAŁK Roman 124GDAŃSKM 60-642 000:09:2800:18:1000:36:4300:46:11+00:07:067:208,2
45PIĄTKOWSKI Józef 129KGHM METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 70+1 000:10:1800:18:1600:36:5200:47:10+00:07:157:228,1
46BONEK Bronisław 57THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 70+2 000:10:1600:18:1600:37:0000:47:16+00:07:237:248,1
47FELIS Stanisław 70BOBROWIECM Dzieci1 000:06:1200:18:5100:37:1200:43:24+00:07:357:268,1
48ZAWISŁA Stanisław 38MARSZPOZDROWIEPLEWISKAM 60-643 000:09:2900:18:2100:37:2600:46:55+00:07:497:298,0
49PIDUCH Jan 118MSICS-POZNAŃPOZNAŃM 65-694 000:09:5500:18:2100:37:4000:47:35+00:08:037:328,0
49PIOTROWSKA Natalia 154KOBYLNICA K 30-394 000:12:1000:18:3500:37:4000:49:50+00:08:037:328,0
51GIDASZEWSKA Beata 69GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 45-492 000:13:5500:18:2800:37:4100:51:36+00:08:047:328,0
52ZIELIŃSKA Jolanta 109GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 50-545 000:14:3200:18:3400:37:4300:52:15+00:08:067:328,0
52NOWAK Jacek 132MOSINA / KROSNOM 40-445 000:07:3500:18:5400:37:4300:45:18+00:08:067:328,0
54KOLBERG Kamila 92FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 30-395 000:12:0700:18:3800:37:5600:50:03+00:08:197:357,9
55SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 67NORDIC DREAM TEAMWRZEŚNIAK 45-493 000:13:5600:18:5200:37:5800:51:54+00:08:217:357,9
56MATYJA Anna 151ŚREMK 45-494 000:13:5400:18:5900:38:1000:52:04+00:08:337:387,9
56ROSADZIŃSKA Natalia 33UMPLESZNOK 18-292 000:11:2900:19:0400:38:1000:49:39+00:08:337:387,9
58KUSZA Henryk 141UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASM 50-543 000:08:2500:19:0400:38:1100:46:36+00:08:347:387,9
59KARCZEWSKI Karol 89GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 18-293 000:06:4100:18:5500:38:1500:44:56+00:08:387:397,8
59ŚCIESIŃSKI Kamil 79GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 18-294 000:06:4200:18:5900:38:1500:44:57+00:08:387:397,8
61GRZESZCZAK Andrzej 167ZAGÓRÓWM 55-594 000:09:0100:18:3700:38:1800:47:19+00:08:417:397,8
61NOWAK Hanna 155POZNAŃK 45-495 000:13:5400:18:5100:38:1800:52:12+00:08:417:397,8
63SOBOLEWSKA Agnieszka 116KLUBWITAMINKA.PLZIELONKAK 40-442 000:12:3200:19:1300:38:3200:51:04+00:08:557:427,8
64BURZYŃSKA Joanna 28POZNAŃK 30-396 000:12:0500:19:0300:38:4400:50:49+00:09:077:447,7
64ŚCIESIŃSKA Justyna 78GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-443 000:12:3300:19:2200:38:4400:51:17+00:09:077:447,7
66GRZYWOCZ Irena 168PROFIT SPORT TEAMMOSINAK 60-641 000:16:3800:19:0000:38:4800:55:26+00:09:117:457,7
67FLISIKOWSKA-WOJCIECHOWSKA Magdalena 153BIEGACZE JUNIORAKICINK 40-444 000:12:3200:19:2100:38:4900:51:21+00:09:127:457,7
68KOSIŃSKA Maria 42MOSIRRYPINK 55-592 000:15:1300:19:1000:38:5000:54:03+00:09:137:467,7
69IDKOWIAK Magdalena 66KS IDMARMOSINA / KROSNOK 30-397 000:12:0500:19:2500:38:5700:51:02+00:09:207:477,7
70ADAMSKA WOLNA Karolina 146MANGOWĄGROWIECK 30-398 000:12:0500:19:2200:38:5800:51:03+00:09:217:477,7
71MOLENDA Magdalena 65MOSINAK 30-399 000:12:0600:19:2500:39:0600:51:12+00:09:297:497,7
72PRZYBYLAK Stanisław 111MSICS-POZNAŃPOZNAŃM 65-695 000:09:5600:19:2800:39:1100:49:07+00:09:347:507,7
73SUSKA Danuta 2ŚREMK 60-642 000:16:3700:19:2700:39:1200:55:49+00:09:357:507,7
74STARZYŃSKA Ewa 47KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-643 000:16:3700:19:2800:39:1600:55:53+00:09:397:517,6
75BREWIŃSKA Alicja 3WĄGROWIECPK 45-496 000:13:5400:19:4800:39:1800:53:12+00:09:417:517,6
76MULKOWSKA Mariola 138UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK 55-593 000:15:1300:19:3000:39:2700:54:40+00:09:507:537,6
77KUEHN Dominik 23POZNAŃM 30-395 0100:07:1100:18:5100:39:3000:46:41+00:09:537:547,6
78WOROCH Jolanta 40DOPIEWOK 45-497 000:13:5600:19:3700:39:3300:53:29+00:09:567:547,6
79OWCZARZAK Małgorzata 123NORDIC DREAM TEAMPOZNAŃK 45-498 000:13:5500:19:4600:39:5300:53:48+00:10:167:587,5
80WOLNA Wiktoria 145MANGOWĄGROWIECK Dzieci1 000:10:4400:20:1700:39:5600:50:40+00:10:197:597,5
81ROSPENDA Agnieszka 136POZNAŃK 30-3910 000:12:0900:19:4900:39:5900:52:08+00:10:227:597,5
82KĄCKOWSKA Beata 71JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 40-445 000:12:3100:20:1000:40:2600:52:57+00:10:498:057,4
83MĄCZKA Maria 43GDAŃSKK 65-691 000:17:2200:19:5800:40:3600:57:58+00:10:598:077,4
84BABRAKOWSKA Lucyna 66NORDIC WALKINGSKOKIK 50-546 000:14:3000:20:2100:40:4000:55:10+00:11:038:087,4
85GARBATOWSKA Lidia 160WĄGROWIECK 50-547 000:14:2900:20:2000:40:4100:55:10+00:11:048:087,4
86OLSZEWSKI Wojciech 136CHEMADE-X TEAMMOSINAM 60-644 000:09:2800:20:1000:40:5100:50:19+00:11:148:107,3
87ROSZAK Magdalena 81GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK Junior3 000:11:0900:20:3300:41:0700:52:16+00:11:308:137,3
88GAERTNER Danuta 161WĄGROWIECK 55-594 000:15:1900:20:4000:41:1800:56:37+00:11:418:157,3
89ŚWIĄTEK Andrzej 95FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALM 45-498 000:07:5600:20:1000:41:2000:49:16+00:11:438:167,3
90SZCZEBAK Michał 32MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓWTARNÓWM Dzieci2 000:06:1200:20:0400:41:2400:47:36+00:11:478:167,2
91ZAKRZEWSKA Henryka 53GNIEZNOK 65-692 000:17:2200:20:3000:41:2600:58:48+00:11:498:177,2
92KRAWCZYK Urszula 100FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 50-548 000:14:3200:20:3400:41:2700:55:59+00:11:508:177,2
93WITKOWSKA Grażyna 60SKOKIK 45-499 000:13:5600:20:5700:41:2900:55:25+00:11:528:177,2
94MOCZARSKI Adam 125ŻABI KRUKSOPOTM Niepełnosprawni3 000:10:1900:20:4400:41:3000:51:49+00:11:538:187,2
95ROJTEK Waldemar 1WĄGROWIECM 45-499 000:07:5800:21:0700:41:3200:49:30+00:11:558:187,2
96ANTOSZEWSKA Katarzyna 51GNIEZNOK 30-3911 000:12:0500:20:2100:41:3700:53:42+00:12:008:197,2
97KARCZEWSKI Krzysztof 157RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 30-396 000:07:1000:20:5700:41:4400:48:54+00:12:078:207,2
98RATAJCZAK Jerzy 119GNIEWKOWOM 70+3 000:10:1700:20:3000:41:4600:52:03+00:12:098:217,2
99SZOT Krystyna 62RADAWNICAK 50-549 000:14:2900:20:3900:41:5200:56:21+00:12:158:227,2
100STAWNIAK Wanda 46UTW ŻNINŻNINK 60-644 000:16:3900:20:5000:42:0400:58:43+00:12:278:247,1
101PAZDERSKA Celina 101STOW. KGW RAZEMTRZEMŻALK 40-446 000:12:3400:21:3200:42:0800:54:42+00:12:318:257,1
102SOWIŃSKA Grażyna 113MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 55-595 000:15:1300:20:5500:42:0900:57:22+00:12:328:257,1
103WRÓBLEWSKA Bożena 17WĄGROWIECK 60-645 000:17:2400:21:0200:42:1100:59:35+00:12:348:267,1
104WYRWA Ewa 159RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 55-596 000:15:1500:20:4300:42:1200:57:27+00:12:358:267,1
105NOWAK Iwona 152WĄGROWIECK 40-447 0100:12:3100:20:5800:42:1400:54:45+00:12:378:267,1
106ADAMSKA Malwina 143MANGOWĄGROWIECK Junior4 000:11:0900:20:3400:42:1500:53:24+00:12:388:277,1
107ADAMIN Grażyna 137KALISKA GRUPA ROWEROWA G7KALISZK Niepełnosprawni1 000:16:4000:20:4900:42:2300:59:03+00:12:468:287,1
108LEŻANKA Elżbieta 74JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 50-5410 000:14:3100:21:4500:42:2900:57:00+00:12:528:297,1
109PILECKI Gustaw 98GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 65-696 000:09:5600:21:3000:42:3100:52:27+00:12:548:307,1
110ROSSA Halina 150DRUŻYNA SZPIKULUBOŃK 60-646 000:16:3900:21:0300:42:3900:59:18+00:13:028:317,0
111RATAJCZAK Danuta 120GNIEWKOWOK 65-693 000:17:2200:21:0600:43:1601:00:38+00:13:398:396,9
112STRZELECKA Małgorzata 87SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK 40-448 000:12:3300:21:5000:43:2900:56:02+00:13:528:416,9
113KOSICKA Beata 128ROKIETNICAK 45-4910 000:13:5700:22:2100:43:3900:57:36+00:14:028:436,9
114PILARSKI Andrzej 105FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALM 65-697 000:09:5700:22:0300:43:4900:53:46+00:14:128:456,8
115WOJTASZAK Maria 97FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 40-449 000:12:3300:22:0000:43:5700:56:30+00:14:208:476,8
116KĄCKOWSKI Marek 72JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIM Niepełnosprawni4 000:09:2900:21:5500:44:0100:53:30+00:14:248:486,8
117KACZMAREK Ewelina 149DIETAMOREPOZNAŃK 30-3912 000:12:0800:22:0500:44:0500:56:13+00:14:288:496,8
118DASZKIEWICZ Jadwiga 107FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 55-597 000:15:1400:21:3900:44:1000:59:24+00:14:338:506,8
119PILARSKA Teresa 106FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 60-647 000:16:3800:21:4800:44:1301:00:51+00:14:368:506,8
120RUSIEWICZ Wiesława 22WĄGROWIECK 65-694 000:17:2200:21:3900:44:1501:01:37+00:14:388:516,8
121GÓRSKI Piotr 84GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 50-544 000:08:2500:21:2800:44:3000:52:55+00:14:538:546,7
121BLASZKA Michał 127KIEKRZM Niepełnosprawni5 000:07:1000:21:3500:44:3000:51:40+00:14:538:546,7
123MIZRA Dobrochna 12WĄGROWIECK 40-4410 000:12:3200:22:1000:44:3800:57:10+00:15:018:556,7
124WIADERSKA Grażyna 36ELBLĄGK 60-648 000:16:3700:21:5600:44:4001:01:17+00:15:038:566,7
125WALIGÓRSKA-WOWCZAK Krystyna 114MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK 65-695 000:17:2500:22:2500:44:5301:02:18+00:15:168:586,7
126NOWAK Agnieszka 131MOSINA / KROSNOK 30-3913 000:12:0900:22:4200:45:0100:57:10+00:15:249:006,7
127GAERTNER Roma 162WĄGROWIECK 18-293 000:11:2900:22:2300:45:0800:56:37+00:15:319:016,6
128OLEK Mirosław 83GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 55-595 000:09:0100:22:3300:45:2400:54:25+00:15:479:046,6
129PRZYBYLAK Dorota 112POZNAŃK 65-696 000:17:2300:22:3800:45:2701:02:50+00:15:509:056,6
130SZAROLETA Zofia 110POZNAŃK 70+1 000:18:3500:22:2700:45:4801:04:23+00:16:119:096,6
131KOWALSKA Natalia 142MANGOWĄGROWIECK Junior5 000:11:1000:23:5300:45:5600:57:06+00:16:199:116,5
132KARCZEWSKI Jerzy 93FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALM 70+4 000:10:1700:22:5600:46:1300:56:30+00:16:369:146,5
133URBAN Aleksandra 27SKOKIK 55-598 000:15:1300:22:4800:46:3901:01:52+00:17:029:196,4
134ZBAWIONA Hanna 148DIETAMOREPOZNAŃK 30-3914 000:12:0700:23:3300:47:3800:59:45+00:18:019:316,3
135NOWAK Beata 88SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK 45-4911 000:13:5700:24:1900:47:4801:01:45+00:18:119:336,3
136PERS Anna 94FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 55-599 000:15:1600:23:5800:47:5601:03:12+00:18:199:356,3
137ANDERS-NOWAK Monika 86SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK 30-3915 000:12:0800:23:5400:48:2101:00:29+00:18:449:406,2
138PODEMSKA Aleksandra 14WĄGROWIECK 70+2 000:18:3500:23:5800:48:3101:07:06+00:18:549:426,2
139GAWALSKA Urszula 102FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK 55-5910 000:15:1500:23:5800:48:3801:03:53+00:19:019:436,2
140DYKO Patrycja 301SKOKIK Dzieci2 000:10:4500:23:1700:48:4700:59:32+00:19:109:456,1
141KUŚMIEREK Beata 133POZNAŃK 45-4912 000:13:5600:23:5600:48:4801:02:44+00:19:119:456,1
142STARZYŃSKA Romualda 13WĄGROWIECK 65-697 000:17:2500:25:0900:48:5701:06:22+00:19:209:476,1
143NOWAK Witold 85SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM Dzieci3 000:06:1200:21:4400:49:2000:55:32+00:19:439:526,1
144BUDASZ Krzysztof 76JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIM 60-645 000:09:2800:24:3000:49:2100:58:49+00:19:449:526,1
145ZAGANIACZYK Krystyna 11WĄGROWIECK 65-698 000:17:2400:25:1500:49:5001:07:14+00:20:139:586,0
146TABAKA Maria 19WĄGROWIECK 65-699 000:17:2400:25:4600:49:5201:07:16+00:20:159:586,0
147MATUSZAK Ksawera 91FUNDACJANASZA WIEŚTRZEMŻALK Niepełnosprawni2 000:13:5700:24:1900:49:5601:03:53+00:20:199:596,0
148DROP Mieczysław 115PAKOŚĆM 70+5 000:10:1700:25:0600:50:0801:00:25+00:20:3110:016,0
149WYSOCKA Marianna 302SKOKIK Dzieci3 000:10:4500:24:3600:51:0501:01:50+00:21:2810:135,9
150BUDASZ Grażyna 75JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 55-5911 000:15:1600:25:4200:51:2401:06:40+00:21:4710:165,8
151LEWANDOWSKA Hanna 16WĄGROWIECK 65-6910 000:17:2500:25:5700:51:3901:09:04+00:22:0210:195,8
152BIWIECKA Danuta 20WĄGROWIECK 65-6911 000:17:2300:25:5300:51:4201:09:05+00:22:0510:205,8
153MILACHOWSKA Agnieszka 61ZŁOTÓWK 30-3916 000:12:0500:25:5500:52:2401:04:29+00:22:4710:285,7
154PIETRAS Renata 99STOW. KGW RAZEMTRZEMŻALK 50-5411 000:14:3100:25:1300:52:3901:07:10+00:23:0210:315,7
155WIECZOREK Zofia 24WĄGROWIECK 60-649 000:16:3900:26:4700:52:5401:09:33+00:23:1710:345,7
156JANKOWSKA Łucja 103STOW. KGW RAZEMTRZEMŻALK 60-6410 000:15:1500:26:1700:53:2401:08:39+00:23:4710:405,6
157MAJCHRZAK Izabella 147MANGOWĄGROWIECK 30-3917 000:12:0900:27:0600:53:2501:05:34+00:23:4810:415,6
158ADAMSKA Joanna 144MANGOWĄGROWIECK 30-3918 000:12:0600:27:1000:53:2701:05:33+00:23:5010:415,6
159SUMARA Bernardyna 82GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 70+3 000:18:3500:26:0700:53:5401:12:29+00:24:1710:465,6
160CHWALISZEWSKI Michał 90GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 65-698 000:09:5600:28:4200:58:0201:07:58+00:28:2511:365,2
161WIŚNIEWSKA Ewa 25WĄGROWIECK 60-6411 000:16:3900:33:3101:02:2901:19:08+00:32:5212:294,8
162ŁUCZAK Ewa 104STOW. KGW RAZEMTRZEMŻALK 60-6412 000:16:38   
163KOPRYS Zofia 18WĄGROWIECK 70+4 000:18:36   
Niesklasyfikowani
DQWIŚNIEWSKI Tadeusz 26WĄGROWIECM 65-69DQ00:31:33 DQ2015-07-11 DQ DQ--
Znaleziono 164 wynik(ów)