WĄGROWIEC - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Wągrowiec |
Data : | 2019-07-21 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 65 |
Wystartowało : | 61 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 61 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZYBYSZ Grzegorz | 189 | POPOWO KOŚCIELNE | M30-39 | 00:17:50 | 00:35:47 | 00:54:18 | ||||
2 | KŁOS Maciej | 211 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:16:15 | 00:32:54 | 00:50:01 | |||
3 | RUDAWSKI Maciej | 228 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:19:05 | 00:38:55 | 00:58:26 | |||
4 | KANIEWSKI Łukasz | 209 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | M30-39 | 00:18:52 | 00:39:11 | 01:00:09 | |||
5 | JANIK Maciej | 206 | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | PIŁA | M30-39 | 00:19:45 | 00:40:43 | 01:02:12 | |||
6 | JÓŹWIAK Dominik | 51 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:25:40 | 00:51:26 | 01:18:01 | |||
7 | FRYDRYCH Marcin | 201 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M40-49 | 00:19:10 | 00:39:14 | 01:00:03 | |||
8 | ROMANOWICZ Piotr | 227 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | M40-49 | 00:16:32 | 00:33:56 | 00:51:45 | |||
9 | RZEPECKI Sławomir | 229 | MAKÓW MAZOWIECKI | M40-49 | 00:21:02 | 00:44:07 | 01:08:15 | ||||
10 | WALOWSKI Tomasz | 239 | OWINSKA | M40-49 | 00:18:31 | 00:37:25 | 00:56:22 | ||||
11 | WEGIERA Grzegorz | 240 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M40-49 | 00:19:40 | 00:40:43 | 01:02:37 | |||
12 | ADAMSKI Robert | 249 | DRUŻYNA SZPIKU | LUBOŃ | M50-59 | 00:17:08 | 00:35:09 | 00:53:39 | |||
13 | KLIMCZAK Adam | 210 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:02 | 00:34:38 | 00:52:44 | |||
14 | KOSICKI Dariusz | 212 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M50-59 | 00:20:07 | 00:39:39 | 00:59:30 | |||
15 | SZYMAŃSKI Michał | 233 | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:20:24 | 00:41:23 | 01:01:44 | |||
16 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 235 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:17:02 | 00:35:18 | 00:54:28 | |||
17 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 197 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M50-59 | 00:17:47 | 00:36:32 | 00:55:27 | |||
18 | KACZMAREK Jarosław | 207 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-59 | 00:20:29 | 00:41:21 | 01:02:32 | |||
19 | KRIGER Roman | 214 | ROMKI | PAPOWO TORUŃSKIE | M50-59 | 00:20:19 | 00:41:06 | 01:01:51 | |||
20 | SZYMAŃSKI Jacek | 234 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-59 | 00:18:49 | 00:38:34 | 00:58:43 | |||
21 | HRYNDIO Jerzy | 205 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:17:48 | 00:36:32 | 00:55:46 | |||
22 | ŻBIKOWSKI Ryszard | 245 | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 00:20:00 | 00:41:13 | 01:03:00 | |||
23 | MARCHWICKI Przemysław | 250 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SADY | M60-69 | 00:18:32 | 00:37:53 | 00:58:07 | |||
24 | MÓRAWSKI Sławomir | 220 | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:23:46 | 00:47:50 | 01:12:27 | |||
25 | OLEJNIK Henryk | 87 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M60-69 | 00:20:22 | 00:41:27 | 01:03:24 | |||
26 | HELWICH Stefan | 204 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:16:23 | 00:33:20 | 00:50:24 | |||
27 | MĄDRY Grzegorz | 219 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:48 | 00:36:32 | 00:55:08 | |||
28 | NETKOWSKI Wojciech | 222 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:18:25 | 00:37:37 | 00:57:25 | |||
29 | TOBYS Ryszard | 237 | PIOTROWO DRUGIE | M60-69 | 00:21:57 | 00:44:21 | 01:06:40 | ||||
30 | ADAMCZYK Adam | 191 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:27 | 00:37:09 | 00:55:56 | |||
31 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 218 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:20:27 | 00:40:39 | 01:00:57 | |||
32 | STAWNIAK Karol | 230 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:56 | 00:38:16 | 00:58:16 | |||
33 | THOMALLA Bogdan | 236 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M70+ | 00:20:52 | 00:43:49 | 01:08:05 | |||
34 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 213 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 00:17:42 | 00:36:01 | 00:54:30 | |||
35 | KANIEWSKA Alicja | 52 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:19:02 | 00:38:57 | 00:59:17 | |||
36 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 221 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:18:33 | 00:37:44 | 00:57:44 | |||
37 | PRZYBYŁEK Marysia | 226 | NWPL/MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:18:39 | 00:37:35 | 00:56:22 | |||
38 | ADAMSKA-WOLNA Karolina | 192 | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:20:06 | 00:41:21 | 01:03:08 | ||||
39 | GWAREK Anita | 203 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:20:03 | 00:40:58 | 01:02:15 | |||
40 | POSŁUSZNA Gosia | 224 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | K40-49 | 00:20:23 | 00:40:27 | 01:00:27 | |||
41 | SZULC Alicja | 232 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:18:13 | 00:37:14 | 00:56:41 | |||
42 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 243 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 00:19:17 | 00:39:11 | 01:00:05 | |||
43 | PYTEL Anna | 190 | PROMNICE | K40-49 | 00:18:53 | 00:38:37 | 00:58:46 | ||||
44 | LALIK-WAŁOWSKA Agnieszka | 217 | OWINSKA | K40-49 | 00:20:14 | 00:40:32 | 01:00:52 | ||||
45 | SZELIGA Justyna | 231 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:23:07 | 00:46:10 | 01:09:21 | |||
46 | WOŹNIAK Iwona | 241 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | K40-49 | 00:21:30 | 00:43:27 | 01:05:41 | |||
47 | GIERSZENDORF Monika | 202 | KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA/FACE NORDIC WALKING TEAM | MUROWANA GOŚLINA | K40-49 | 00:25:13 | 00:50:09 | 01:14:02 | |||
48 | POSTEK Danuta | 225 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:21:28 | 00:43:30 | 01:05:38 | |||
49 | ZIELIŃSKA Iwona | 242 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:19:06 | 00:38:33 | 00:58:16 | |||
50 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 244 | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:59 | 00:44:50 | 01:07:56 | |||
51 | CZEMPIK Kornelia | 248 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 00:19:25 | 00:39:35 | 01:00:14 | |||
52 | PRACKA Katarzyna | 103 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:24:06 | 00:48:22 | 01:12:08 | |||
53 | BACHANEK Katarzyna | 195 | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:20:25 | 00:41:28 | 01:03:02 | |||
54 | KACZMAREK Zofia | 208 | SZCZUTKI | K50-59 | 00:20:33 | 00:41:38 | 01:03:17 | ||||
55 | CZAJKA Urszula | 199 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:18:29 | 00:37:40 | 00:57:21 | |||
56 | MADER-WNĘK Ewa | 246 | DIIB | KŁODZKO | K60-69 | 00:20:21 | 00:41:46 | 01:04:04 | |||
57 | NAWROCKA Jolanta | 247 | K.B KATORŻNIK MUROWNA GOŚLINA | TROJANOWO | K60-69 | 00:20:09 | 00:40:54 | 01:02:01 | |||
58 | BACDORF Alicja | 194 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:53 | 00:48:28 | 01:13:29 | |||
59 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 215 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:23:35 | 00:47:37 | 01:12:09 | |||
60 | KURZAWSKA Jolanta | 216 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:19:17 | 00:38:56 | 00:59:00 | |||
61 | OWCZAREK Henryka | 91 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:24:49 | 00:50:00 | 01:15:18 |
Znaleziono 61 wynik(ów)