WALKATHON NEUCA DLA ZDROWIA! 10KM

Organizator/ Organizer:
FUNDACJA NEUCA DLA ZDROWIA
Data/ Date:
2017-09-02
Miejsce/ Place:
Toruń
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
292
Wystartowało/ Started:
180
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
175
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-50 | M-50 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SKIBA Krzysztof 294POLKOWICEM-501M 100:29:1901:01:10.50 6:079.8
2TRZCIŃSKI Franciszek 214CHEŁMNOM-502M 200:30:5401:02:32.30+00:01:216:159.6
3ZACZYŃSKA Anna 75LUBINK-181K 100:30:5301:02:37.60+00:01:276:159.6
4ROŻYNEK Miron 204WROCŁAWM-503M 300:30:5701:02:40.75+00:01:306:169.6
5MIELECKA Agnieszka 62GĄSAWAK-182K 200:31:1201:03:28.95+00:02:186:209.5
6GWIZDAŁA Zbigniew 198CEKCYNM-504M 400:32:2501:03:43.05+00:02:326:229.4
7STAWNIAK Karol 252ŻNINM-505M 500:35:4701:10:44.60+00:09:347:048.5
8JÓŹWIAK Marianna 283WŁOCŁAWEKK-183K 300:34:5201:10:46.75+00:09:367:048.5
9DEMBKOWSKI Ryszard 261TORUŃM-506M 600:35:4501:11:43.40+00:10:327:108.4
10KARPIŃSKI Adam 89BRZOZÓWKAM-181M 700:36:4601:11:44.80+00:10:347:108.4
11SZYMAŃSKI Piotr 238LISEWOM-507M 800:35:5101:11:48.30+00:10:377:108.4
12CIESIELSKI Jan 56TORUŃM-182M 900:36:4701:11:49.05+00:10:387:108.4
13WOŹNIAK Jacek 222TORUŃM-508M 1000:36:0201:12:55.35+00:11:447:178.2
14MAŃKOWSKI Łukasz 103TORUŃM-183M 1100:37:0001:13:30.15+00:12:197:218.2
15BONIECKI Piotr 189CZARNE BŁOTOM-184M 1200:36:5101:13:33.35+00:12:227:218.2
16REJ Anna 276HAJNÓWKAK-184K 400:37:0301:13:55.70+00:12:457:238.1
17KOSZUCKI Maciej 264TORUŃM-185M 1300:36:3901:13:59.20+00:12:487:248.1
18BLACHOWSKI Ryszard 34GÓRSKM-186M 1400:37:1801:14:04.85+00:12:547:248.1
19MOŻDŻEŃ Barbara 285GNIEZNOK-501K 500:37:2301:14:32.75+00:13:227:278
20KAMIŃSKI Mirosław 160BARTNICZKAM-509M 1500:37:0101:14:50.95+00:13:407:298
21DANA Kazimiera 178GRUDZIĄDZK-502K 600:37:3501:14:58.55+00:13:487:298
22ROCHNA Jarosław 265MAŁA NIESZAWKAM-187M 1600:37:1901:15:22.55+00:14:127:328
23LUBISZEWSKI Dawid 237TORUŃM-188M 1700:37:1501:15:27.40+00:14:167:328
24GOLUBIEWSKA Katarzyna 269OSTRÓDA/ KAJKOWOK-503K 700:37:5101:16:02.70+00:14:527:367.9
25RUTKOWICZ Franciszek 235TORUŃM-5010M 1800:39:0401:16:38.60+00:15:287:397.8
26HANIACZYK Franciszek 239CHODECZM-701M 1900:37:2401:17:15.10+00:16:047:437.8
27LELIWA Leszek 52GRUDZIĄDZM-702M 2000:38:5401:18:23.85+00:17:137:507.7
28MARCZAK- MAŃKOWSKA Marianna 121TORUŃK-185K 800:38:5201:18:40.75+00:17:307:527.6
29BALEWSKA Iwona 36TORUŃK-186K 900:39:3501:18:47.95+00:17:377:527.6
30WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 173LUBINK-OPEN1K 1000:40:0001:19:13.95+00:18:037:557.6
31SURIAK Michał 180CZĘSTOCHOWAM-189M 2100:38:3301:19:21.55+00:18:117:567.6
32ŻOŁNOWSKA Monika 1TORUŃK-187K 1100:39:3201:19:39.15+00:18:287:577.5
33LEWANDOWSKA Anna 244PRZYSIEKK-188K 1200:40:4401:20:22.00+00:19:118:027.5
34LUDWIK Krystyna 203ŁYSOMICEK-504K 1300:40:3501:20:24.95+00:19:148:027.5
35BŁASZKIEWICZ Katarzyna 72TORUŃK-189K 1400:39:5701:20:27.90+00:19:178:027.5
36ROK Mariusz 150TORUŃM-5011M 2200:40:3801:20:41.25+00:19:308:047.4
37TOMASZEWSKI Roman 101GRUDZIĄDZM-5012M 2300:41:2701:21:35.95+00:20:258:097.4
38OLEJNIK Jacek 153WIELKA NIESZAWKAM-1810M 2400:40:0801:21:44.10+00:20:338:107.3
39GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 234TORUŃK-1810K 1500:41:4401:21:47.85+00:20:378:107.3
40KŁOS Lidia 282PAPOWO BISKUPIEK-1811K 1600:41:1401:21:54.05+00:20:438:117.3
41CZECHOWSKI Rajmund 85TORUŃM-703M 2500:40:3801:21:57.45+00:20:468:117.3
42PIOTROWSKI Dariusz 172TORUŃM-1811M 2600:40:3401:22:06.15+00:20:558:127.3
43WARCZYGŁOWA Maciej 147TORUŃM-1812M 2700:43:0301:22:23.60+00:21:138:147.3
44KLUZIŃSKA Magdalena 218TORUŃK-1812K 1700:41:2301:22:51.80+00:21:418:177.2
45KIEŁKOWSKA-KONDEJ Joanna 250TORUŃK-1813K 1800:41:5201:22:52.35+00:21:418:177.2
46KONDEJ Anna 251TORUŃK-OPEN2K 1900:41:5201:22:52.45+00:21:418:177.2
47WIŚNIEWSKA Sylwia 213RÓŻANKOWOK-1814K 2000:41:3701:23:15.15+00:22:048:197.2
48ALEKSY Aleksandra 113TORUŃK-1815K 2100:41:4801:23:36.15+00:22:258:217.2
49ALEKSY Małgorzata 112TORUŃK-1816K 2200:41:5001:23:38.10+00:22:278:217.2
50RĘKLEWSKA Daria 286GOŚCIESZYNK-1817K 2300:42:3101:23:39.95+00:22:298:227.2
51PASTUREK Agnieszka 142MAŁA NIESZAWKAK-1818K 2400:42:4101:23:48.45+00:22:378:227.2
52KARPIŃSKA Agnieszka 94BRZOZÓWKAK-1819K 2500:41:5001:23:59.25+00:22:488:237.1
53BALEWSKA Barbara 241TORUŃK-505K 2600:42:3501:24:17.00+00:23:068:257.1
54ROESLER Ewa 97TORUŃK-1820K 2700:43:2601:24:20.50+00:23:108:267.1
55OSIŃSKA Dominika 116TORUŃK-1821K 2800:43:2801:24:21.55+00:23:118:267.1
56CIBORSKA Dorota 19TORUŃK-1822K 2900:43:2901:24:21.60+00:23:118:267.1
57KURMIN Joanna 137TORUŃK-506K 3000:41:5101:24:39.55+00:23:298:277.1
58JAKUBCZYK Ewa 83TORUŃK-507K 3100:43:0401:24:52.70+00:23:428:297.1
59ŚLIWIŃSKA Jadwiga 59TORUŃK-508K 3200:42:4701:25:04.00+00:23:538:307.1
60DROSDOWSKA Joanna 219TORUŃK-1823K 3300:42:3401:25:07.05+00:23:568:307
61RUMIŃSKA Gabriela 271TORUŃK-1824K 3400:42:3501:25:07.95+00:23:578:307
62KONDRATOWICZ Anna 125TORUŃK-1825K 3500:42:5301:25:10.25+00:23:598:317
63GASEK Marlena 122TORUŃK-1826K 3600:42:5301:25:10.45+00:23:598:317
64KRETKOWSKI Piotr 90CHLEBOWOM-1813M 2800:43:0101:25:45.90+00:24:358:347
65BONIECKI Hubert 192CZARNE BŁOTOM-OPEN1M 2900:43:0401:25:48.20+00:24:378:347
66DRESZER Maria 15TORUŃK-509K 3700:40:4001:25:54.05+00:24:438:357
67KUCHARSKA Dorota 114CHEŁMŻAK-1827K 3800:45:2201:26:02.80+00:24:528:367
68JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 76CHEŁMŻAK-1828K 3900:45:2401:26:03.00+00:24:528:367
69ORŁOWSKI Jacek 66TORUŃM-5013M 3000:43:4801:26:16.95+00:25:068:377
70KOWALCZYK Andrzej 9NOWA WIEŚM-5014M 3100:42:4801:26:41.85+00:25:318:406.9
71KOWALSKA-SZAŁUCKA Bożena 270ŁĄŻYNK-1829K 4000:42:5601:26:43.50+00:25:338:406.9
72STRAMEK Łukasz 120TORUŃM-1814M 3200:46:0801:27:00.50+00:25:508:426.9
73DRESZER Kinga 13TORUŃK-1830K 4100:42:0801:27:07.35+00:25:568:426.9
74JAKUBOWSKI Janusz 163TORUŃM-5015M 3300:43:2401:27:58.00+00:26:478:476.8
75KOMICZ Grzegorz 128TORUŃM-1815M 3400:44:5701:28:18.30+00:27:078:496.8
76PRZEWŁOCKA Małgorzata 296JAROCINK-1831K 4200:45:0401:28:46.30+00:27:358:526.8
77PUCHALSKA Wioletta 82CZARNE BŁOTOK-1832K 4300:44:3301:28:46.65+00:27:368:526.8
78KISIELEWSKA Izabela 161CZARNE BŁOTOK-1833K 4400:44:3401:28:46.70+00:27:368:526.8
79BUKOWSKA Monika 228TORUŃK-1834K 4500:44:3301:28:55.65+00:27:458:536.7
80JAKUBOWSKI Paweł 175TORUŃM-1816M 3500:44:2301:29:01.70+00:27:518:546.7
81KORPAL Piotr 208TORUŃM-1817M 3600:44:2201:29:07.85+00:27:578:546.7
82CZERWIŃSKA Małgorzata 96TORUŃK-5010K 4600:43:4401:29:21.80+00:28:118:566.7
83KWIATKOWSKA Aleksandra 43TORUŃK-1835K 4700:45:5301:30:03.80+00:28:539:006.7
84LATAŃSKI Wojciech 131TORUŃM-1818M 3700:44:5401:30:39.80+00:29:299:046.6
85BOROWSKI Paweł 33TORUŃM-1819M 3800:44:5701:30:43.10+00:29:329:046.6
86WÓJCIK Justyna 111GRĘBOCINK-1836K 4800:45:0201:30:46.75+00:29:369:046.6
87ORŁOWSKI Mariusz 141TORUŃM-1820M 3900:45:2401:31:07.00+00:29:569:066.6
88LEWICKA Joanna 65TORUŃK-1837K 4900:45:0601:31:11.40+00:30:009:076.6
89MALESZA-SZTUCKA Monika 20GÓRSKK-1838K 5000:45:0601:31:12.90+00:30:029:076.6
90GRUPA Rafał 26TORUŃM-1821M 4000:46:1501:31:21.40+00:30:109:086.6
91ADAMCZAK Artur 268TORUŃM-1822M 4100:47:1201:31:36.25+00:30:259:096.6
92OPALA Julia 210GRUDZIĄDZK-OPEN3K 5100:45:4501:32:08.55+00:30:589:126.5
93GDANIEC Lidia 32TORUŃK-1839K 5200:45:3601:32:15.40+00:31:049:136.5
94JANKOWSKA Ewa 24TORUŃK-1840K 5300:45:3901:32:17.05+00:31:069:136.5
95GRACZYK Bogumiła 110TORUŃK-5011K 5400:46:2901:32:42.00+00:31:319:166.5
96NIEWIADOMSKI Marceli 18TORUŃM-OPEN2M 4200:45:0101:32:43.40+00:31:329:166.5
97ULATOWSKA Daria 138TORUŃK-1841K 5500:48:0301:32:47.35+00:31:369:166.5
98ORŁOWSKA Klaudia 136TORUŃK-1842K 5600:48:0201:32:47.60+00:31:379:166.5
99URBAŃSKI Bartosz 7TORUŃM-1823M 4300:45:4201:33:07.25+00:31:569:186.4
100ZIELIŃSKA Renata 28TORUŃK-5012K 5700:46:2201:33:07.45+00:31:569:186.4
101KĘPARA Anna 22TORUŃK-5013K 5800:46:1501:33:17.75+00:32:079:196.4
102BORKOWSKA Katarzyna 166TORUŃK-1843K 5900:47:0601:33:24.40+00:32:139:206.4
103INSADOWSKA Beata 162GRĘBOCINK-1844K 6000:47:0601:33:25.00+00:32:149:206.4
104BLACHOWSKA Barbara 151TORUŃK-5014K 6100:47:0101:33:44.65+00:32:349:226.4
105SPYCHAŁA Grażyna 25TORUŃK-1845K 6200:47:0401:33:45.85+00:32:359:226.4
106NIEWIADOMSKA Iwona 54TORUŃK-1846K 6300:46:3301:33:47.20+00:32:369:226.4
107MISIAK Grażyna 14TORUŃK-1847K 6400:47:4201:33:56.50+00:32:469:236.4
108KOWALKOWSKA Maja 188TORUŃK-1848K 6500:47:1301:34:14.80+00:33:049:256.4
109BARCZEWSKA Paulina 77GRĘBOCINK-1849K 6600:47:1601:34:17.05+00:33:069:256.4
110ZIELIŃSKA Daria 38TORUŃK-OPEN4K 6700:47:5901:34:23.95+00:33:139:266.4
111FAŁKOWSKA Wiktoria 117TORUŃK-OPEN5K 6800:48:0101:34:26.15+00:33:159:266.4
112STUDZIŃSKA Anita 6TORUŃK-1850K 6900:47:4701:34:33.35+00:33:229:276.3
113LIZENSKA Jolanta 170TORUŃK-5015K 7000:47:0001:34:40.85+00:33:309:286.3
114OGONOWSKA Edyta 176GRUDZIĄDZK-5016K 7100:47:0201:34:40.95+00:33:309:286.3
115SURDYK Kamila 197TORUŃK-1851K 7200:46:4901:35:18.45+00:34:079:316.3
116KOWALSKA Anna 196TORUŃK-1852K 7300:46:5101:35:20.80+00:34:109:326.3
117SMYJ Anna 61TORUŃK-1853K 7400:46:0101:35:28.40+00:34:179:326.3
118OLIWKOWSKA Jolanta 99TORUŃK-1854K 7500:47:4901:35:39.30+00:34:289:336.3
119WALKOWIAK Małgorzata 256TORUŃK-5017K 7600:47:3301:35:57.70+00:34:479:356.3
120GAŁKOWSKA Kinga 51TORUŃK-1855K 7700:46:3001:36:07.75+00:34:579:366.2
121RYGIELSKA Anna 10TORUŃK-1856K 7800:46:2801:36:08.25+00:34:579:366.2
122ZIELIŃSKI Jarosław 11TORUŃM-5016M 4400:48:3801:36:12.50+00:35:029:376.2
123WĄSIK Magdalena 92LUBICZK-1857K 7900:47:4601:36:59.60+00:35:499:426.2
124SAMBORSKA Mirella 93TORUŃK-1858K 8000:47:4801:37:03.60+00:35:539:426.2
125RADZYMIŃSKI Stanisław 104TORUŃM-5017M 4500:48:0301:37:11.75+00:36:019:436.2
126DUSZYŃSKA Urszula 16TORUŃK-5018K 8100:47:5901:37:12.15+00:36:019:436.2
127AUGUSTYN Mieczysława 64TORUŃK-5019K 8200:48:0101:37:12.35+00:36:019:436.2
128ORŁOWSKA Monika 255TORUŃK-1859K 8300:48:5601:37:20.00+00:36:099:446.2
129BONIECKA Beata 193CZARNE BŁOTOK-1860K 8400:48:0101:37:30.55+00:36:209:456.2
130MAJKOWSKA Katarzyna 167TORUŃK-1861K 8500:49:1501:37:44.55+00:36:349:466.1
131KWIATKOWSKA Janina 47TORUŃK-5020K 8600:49:0401:38:35.15+00:37:249:516.1
132KWIETNIEWSKA-GOLCZYNSKA Małgorzata 260TORUŃK-1862K 8700:49:5601:39:39.80+00:38:299:586
133TYSZKA-ROCHNA Justyna 242MAŁA NIESZAWAK-1863K 8800:49:5601:39:40.25+00:38:299:586
134ZIELIŃSKA Agata 156TORUŃK-1864K 8900:49:0301:39:48.75+00:38:389:586
135ZAKRZEWSKA Anna 127TORUŃK-5021K 9000:49:3101:40:23.20+00:39:1210:026
136WASILEWSKA Małgorzata 273TORUŃK-5022K 9100:49:3001:40:23.45+00:39:1210:026
137ZALEWSKI Jakub 133TORUŃM-OPEN3M 4600:50:1501:41:07.65+00:39:5710:065.9
138MARCINKOWSKA Monika 139TORUŃK-1865K 9200:51:1401:41:08.90+00:39:5810:065.9
139ZALEWSKA Agnieszka 134TORUŃK-1866K 9300:50:1401:41:08.95+00:39:5810:065.9
140SEMPOŁOWICZ Aneta 126TORUŃK-1867K 9400:51:1601:41:09.50+00:39:5910:065.9
141ZALEWSKA Małgorzata 132TORUŃK-1868K 9500:50:1001:41:09.65+00:39:5910:065.9
142KASZA Halina 129TORUŃK-5023K 9600:51:1501:41:09.85+00:39:5910:075.9
143CZAJKOWSKA Marlena 158TORUŃK-1869K 9700:51:1601:41:10.70+00:40:0010:075.9
144SAWCZAK Barbara 144TORUŃK-5024K 9800:50:0701:41:33.85+00:40:2310:095.9
145WESOŁOWSKA Barbara 145TORUŃK-5025K 9900:50:0701:41:34.35+00:40:2310:095.9
146JANKOWSKA Anna 207TORUŃK-5026K 10000:49:2801:41:58.90+00:40:4810:115.9
147KUBACKA Małgorzata 201TORUŃK-1870K 10100:49:2801:42:00.15+00:40:4910:125.9
148BONIECKI Mikołaj 190CZARNE BŁOTOM-OPEN4M 4700:50:1401:42:06.55+00:40:5610:125.9
149BUGNO Krzysztof 231ROZGARTYM-5018M 4800:50:3201:42:23.75+00:41:1310:145.9
150KUCHARSKA Danuta 229TORUŃK-1871K 10200:50:4301:42:25.35+00:41:1410:145.9
151BUGNO Jolanta 230ROZGARTYK-5027K 10300:50:4501:42:27.25+00:41:1610:145.9
152SZATKOWSKA Małgorzata 246TORUŃK-1872K 10400:51:0101:43:18.95+00:42:0810:195.8
153RUTKOWICZ Teresa 155TORUŃK-5028K 10500:51:0101:43:20.15+00:42:0910:205.8
154BORUŃ Iwona 86TORUŃK-1873K 10600:51:4801:43:55.55+00:42:4510:235.8
155SZWED Dorota 35TORUŃK-1874K 10700:51:5001:44:34.75+00:43:2410:275.7
156DE TILLIER Karol 109TORUŃM-1824M 4900:52:5401:44:46.15+00:43:3510:285.7
157KWIETNIAK Aleksandra 8TORUŃK-5029K 10800:50:2901:44:53.50+00:43:4310:295.7
158JANISZEWSKA Ewa 67TORUŃK-5030K 10900:52:0601:46:22.40+00:45:1110:385.6
159KRASOWSKA Maria 73TORUŃK-5031K 11000:52:0501:46:22.45+00:45:1110:385.6
160JANCZYK Katarzyna 118TORUŃK-5032K 11100:52:5801:46:32.00+00:45:2110:395.6
161ŁUKASZEWSKI Tymon 80TORUŃM-OPEN5M 5000:52:1901:46:41.45+00:45:3010:405.6
162RUTKOWSKA Aleksandra 119TORUŃK-1875K 11200:54:3001:48:00.00+00:46:4910:485.6
163KUBACKA Judyta 202TORUŃK-OPEN6K 11300:51:2401:48:46.05+00:47:3510:525.5
164BUKOWICKA Teresa 280TORUŃK-OPEN7K 11400:53:4901:51:18.25+00:50:0711:075.4
165SZYMAŃSKI Piotr 88TORUŃM-5019M 5100:55:3301:52:40.00+00:51:2911:165.3
166OPALA Monika 209GRUDZIĄDZK-1876K 11500:54:4001:52:53.50+00:51:4311:175.3
167SZYMAŃSKA Joanna 87TORUŃK-5033K 11600:56:0401:53:03.00+00:51:5211:185.3
168OPALA Sebastian 211GRUDZIĄDZM-1825M 5200:56:2001:54:34.35+00:53:2311:275.2
169ŁOWICKA Joanna 140TORUŃK-1877K 11700:56:3901:54:53.85+00:53:4311:295.2
170SIENIUTOWICZ Eleonora 105TORUŃK-OPEN8K 11800:55:2201:57:31.65+00:56:2111:455.1
171ŁOWICKI Marcin 149TORUŃM-1826M 5300:59:2501:57:37.55+00:56:2711:455.1
172BALINA Łukasz 266OBROWOM-OPEN6M 5400:41:03+00:11:448:127.3
173OLIWKOWSKI Kacper 98OBROWOM-OPEN7M 55   
174ŁUKASZEWSKI Mariusz 81TORUŃM-1827M 56   
DQKRYCH Włodzimierz 102TORUŃM-5000:33:56 DQ01:08:34.00 DQ--
DQDUMA Tomasz 48BOLESŁAWIECM-1800:36:45 DQ01:15:24.75 DQ--
DQOLEJNIK Genowefa 152TORUŃK-5000:46:17 DQ01:33:30.00 DQ--
DQRYGIELSKA Zuzanna 5ŁUBIANKAK-OPEN00:46:41 DQ01:36:40.50 DQ--
DQDANA Andrzej 179GRUDZIĄDZM-50 DQ DQ--
DQRUTKOWICZ Michał 157TORUŃM-18 DQ DQ--
Znaleziono 180 wynik(ów)