WALKATHON NEUCA DLA ZDROWIA! 10KM

Organizator/ Organizer:
FUNDACJA NEUCA DLA ZDROWIA
Data/ Date:
2017-09-02
Miejsce/ Place:
Toruń
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
292
Wystartowało/ Started:
180
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
175
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 5,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-50 | M-50 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category5km
  
1SKIBA Krzysztof 294POLKOWICEM-5000:29:19
2ZACZYŃSKA Anna 75LUBINK-1800:30:53
3TRZCIŃSKI Franciszek 214CHEŁMNOM-5000:30:54
4ROŻYNEK Miron 204WROCŁAWM-5000:30:57
5MIELECKA Agnieszka 62GĄSAWAK-1800:31:12
6GWIZDAŁA Zbigniew 198CEKCYNM-5000:32:25
DQKRYCH Włodzimierz 102TORUŃM-5000:33:56 DQ
8JÓŹWIAK Marianna 283WŁOCŁAWEKK-1800:34:52
9DEMBKOWSKI Ryszard 261TORUŃM-5000:35:45
10STAWNIAK Karol 252ŻNINM-5000:35:47
11SZYMAŃSKI Piotr 238LISEWOM-5000:35:51
12WOŹNIAK Jacek 222TORUŃM-5000:36:02
13KOSZUCKI Maciej 264TORUŃM-1800:36:39
DQDUMA Tomasz 48BOLESŁAWIECM-1800:36:45 DQ
15KARPIŃSKI Adam 89BRZOZÓWKAM-1800:36:46
16CIESIELSKI Jan 56TORUŃM-1800:36:47
17BONIECKI Piotr 189CZARNE BŁOTOM-1800:36:51
18MAŃKOWSKI Łukasz 103TORUŃM-1800:37:00
19KAMIŃSKI Mirosław 160BARTNICZKAM-5000:37:01
20REJ Anna 276HAJNÓWKAK-1800:37:03
21LUBISZEWSKI Dawid 237TORUŃM-1800:37:15
22BLACHOWSKI Ryszard 34GÓRSKM-1800:37:18
23ROCHNA Jarosław 265MAŁA NIESZAWKAM-1800:37:19
24MOŻDŻEŃ Barbara 285GNIEZNOK-5000:37:23
25HANIACZYK Franciszek 239CHODECZM-7000:37:24
26DANA Kazimiera 178GRUDZIĄDZK-5000:37:35
27GOLUBIEWSKA Katarzyna 269OSTRÓDA/ KAJKOWOK-5000:37:51
28SURIAK Michał 180CZĘSTOCHOWAM-1800:38:33
29MARCZAK- MAŃKOWSKA Marianna 121TORUŃK-1800:38:52
30LELIWA Leszek 52GRUDZIĄDZM-7000:38:54
31RUTKOWICZ Franciszek 235TORUŃM-5000:39:04
32ŻOŁNOWSKA Monika 1TORUŃK-1800:39:32
33BALEWSKA Iwona 36TORUŃK-1800:39:35
34BŁASZKIEWICZ Katarzyna 72TORUŃK-1800:39:57
35WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 173LUBINK-OPEN00:40:00
36OLEJNIK Jacek 153WIELKA NIESZAWKAM-1800:40:08
37PIOTROWSKI Dariusz 172TORUŃM-1800:40:34
38LUDWIK Krystyna 203ŁYSOMICEK-5000:40:35
39ROK Mariusz 150TORUŃM-5000:40:38
40CZECHOWSKI Rajmund 85TORUŃM-7000:40:38
41DRESZER Maria 15TORUŃK-5000:40:40
42LEWANDOWSKA Anna 244PRZYSIEKK-1800:40:44
43BALINA Łukasz 266OBROWOM-OPEN00:41:03
44KŁOS Lidia 282PAPOWO BISKUPIEK-1800:41:14
45KLUZIŃSKA Magdalena 218TORUŃK-1800:41:23
46TOMASZEWSKI Roman 101GRUDZIĄDZM-5000:41:27
47WIŚNIEWSKA Sylwia 213RÓŻANKOWOK-1800:41:37
48GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 234TORUŃK-1800:41:44
49ALEKSY Aleksandra 113TORUŃK-1800:41:48
50ALEKSY Małgorzata 112TORUŃK-1800:41:50
51KARPIŃSKA Agnieszka 94BRZOZÓWKAK-1800:41:50
52KURMIN Joanna 137TORUŃK-5000:41:51
53KIEŁKOWSKA-KONDEJ Joanna 250TORUŃK-1800:41:52
54KONDEJ Anna 251TORUŃK-OPEN00:41:52
55DRESZER Kinga 13TORUŃK-1800:42:08
56RĘKLEWSKA Daria 286GOŚCIESZYNK-1800:42:31
57DROSDOWSKA Joanna 219TORUŃK-1800:42:34
58RUMIŃSKA Gabriela 271TORUŃK-1800:42:35
59BALEWSKA Barbara 241TORUŃK-5000:42:35
60PASTUREK Agnieszka 142MAŁA NIESZAWKAK-1800:42:41
61ŚLIWIŃSKA Jadwiga 59TORUŃK-5000:42:47
62KOWALCZYK Andrzej 9NOWA WIEŚM-5000:42:48
63GASEK Marlena 122TORUŃK-1800:42:53
64KONDRATOWICZ Anna 125TORUŃK-1800:42:53
65KOWALSKA-SZAŁUCKA Bożena 270ŁĄŻYNK-1800:42:56
66KRETKOWSKI Piotr 90CHLEBOWOM-1800:43:01
67WARCZYGŁOWA Maciej 147TORUŃM-1800:43:03
68BONIECKI Hubert 192CZARNE BŁOTOM-OPEN00:43:04
69JAKUBCZYK Ewa 83TORUŃK-5000:43:04
70JAKUBOWSKI Janusz 163TORUŃM-5000:43:24
71ROESLER Ewa 97TORUŃK-1800:43:26
72OSIŃSKA Dominika 116TORUŃK-1800:43:28
73CIBORSKA Dorota 19TORUŃK-1800:43:29
74CZERWIŃSKA Małgorzata 96TORUŃK-5000:43:44
75ORŁOWSKI Jacek 66TORUŃM-5000:43:48
76KORPAL Piotr 208TORUŃM-1800:44:22
77JAKUBOWSKI Paweł 175TORUŃM-1800:44:23
78BUKOWSKA Monika 228TORUŃK-1800:44:33
79PUCHALSKA Wioletta 82CZARNE BŁOTOK-1800:44:33
80KISIELEWSKA Izabela 161CZARNE BŁOTOK-1800:44:34
81LATAŃSKI Wojciech 131TORUŃM-1800:44:54
82KOMICZ Grzegorz 128TORUŃM-1800:44:57
83BOROWSKI Paweł 33TORUŃM-1800:44:57
84NIEWIADOMSKI Marceli 18TORUŃM-OPEN00:45:01
85WÓJCIK Justyna 111GRĘBOCINK-1800:45:02
86PRZEWŁOCKA Małgorzata 296JAROCINK-1800:45:04
87MALESZA-SZTUCKA Monika 20GÓRSKK-1800:45:06
88LEWICKA Joanna 65TORUŃK-1800:45:06
89KUCHARSKA Dorota 114CHEŁMŻAK-1800:45:22
90ORŁOWSKI Mariusz 141TORUŃM-1800:45:24
91JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 76CHEŁMŻAK-1800:45:24
92GDANIEC Lidia 32TORUŃK-1800:45:36
93JANKOWSKA Ewa 24TORUŃK-1800:45:39
94URBAŃSKI Bartosz 7TORUŃM-1800:45:42
95OPALA Julia 210GRUDZIĄDZK-OPEN00:45:45
96KWIATKOWSKA Aleksandra 43TORUŃK-1800:45:53
97SMYJ Anna 61TORUŃK-1800:46:01
98STRAMEK Łukasz 120TORUŃM-1800:46:08
99GRUPA Rafał 26TORUŃM-1800:46:15
100KĘPARA Anna 22TORUŃK-5000:46:15
DQOLEJNIK Genowefa 152TORUŃK-5000:46:17 DQ
102ZIELIŃSKA Renata 28TORUŃK-5000:46:22
103RYGIELSKA Anna 10TORUŃK-1800:46:28
104GRACZYK Bogumiła 110TORUŃK-5000:46:29
105GAŁKOWSKA Kinga 51TORUŃK-1800:46:30
106NIEWIADOMSKA Iwona 54TORUŃK-1800:46:33
DQRYGIELSKA Zuzanna 5ŁUBIANKAK-OPEN00:46:41 DQ
108SURDYK Kamila 197TORUŃK-1800:46:49
109KOWALSKA Anna 196TORUŃK-1800:46:51
110LIZENSKA Jolanta 170TORUŃK-5000:47:00
111BLACHOWSKA Barbara 151TORUŃK-5000:47:01
112OGONOWSKA Edyta 176GRUDZIĄDZK-5000:47:02
113SPYCHAŁA Grażyna 25TORUŃK-1800:47:04
114BORKOWSKA Katarzyna 166TORUŃK-1800:47:06
115INSADOWSKA Beata 162GRĘBOCINK-1800:47:06
116ADAMCZAK Artur 268TORUŃM-1800:47:12
117KOWALKOWSKA Maja 188TORUŃK-1800:47:13
118BARCZEWSKA Paulina 77GRĘBOCINK-1800:47:16
119WALKOWIAK Małgorzata 256TORUŃK-5000:47:33
120MISIAK Grażyna 14TORUŃK-1800:47:42
121WĄSIK Magdalena 92LUBICZK-1800:47:46
122STUDZIŃSKA Anita 6TORUŃK-1800:47:47
123SAMBORSKA Mirella 93TORUŃK-1800:47:48
124OLIWKOWSKA Jolanta 99TORUŃK-1800:47:49
125ZIELIŃSKA Daria 38TORUŃK-OPEN00:47:59
126DUSZYŃSKA Urszula 16TORUŃK-5000:47:59
127BONIECKA Beata 193CZARNE BŁOTOK-1800:48:01
128FAŁKOWSKA Wiktoria 117TORUŃK-OPEN00:48:01
129AUGUSTYN Mieczysława 64TORUŃK-5000:48:01
130ORŁOWSKA Klaudia 136TORUŃK-1800:48:02
131RADZYMIŃSKI Stanisław 104TORUŃM-5000:48:03
132ULATOWSKA Daria 138TORUŃK-1800:48:03
133ZIELIŃSKI Jarosław 11TORUŃM-5000:48:38
134ORŁOWSKA Monika 255TORUŃK-1800:48:56
135ZIELIŃSKA Agata 156TORUŃK-1800:49:03
136KWIATKOWSKA Janina 47TORUŃK-5000:49:04
137MAJKOWSKA Katarzyna 167TORUŃK-1800:49:15
138KUBACKA Małgorzata 201TORUŃK-1800:49:28
139JANKOWSKA Anna 207TORUŃK-5000:49:28
140WASILEWSKA Małgorzata 273TORUŃK-5000:49:30
141ZAKRZEWSKA Anna 127TORUŃK-5000:49:31
142KWIETNIEWSKA-GOLCZYNSKA Małgorzata 260TORUŃK-1800:49:56
143TYSZKA-ROCHNA Justyna 242MAŁA NIESZAWAK-1800:49:56
144WESOŁOWSKA Barbara 145TORUŃK-5000:50:07
145SAWCZAK Barbara 144TORUŃK-5000:50:07
146ZALEWSKA Małgorzata 132TORUŃK-1800:50:10
147BONIECKI Mikołaj 190CZARNE BŁOTOM-OPEN00:50:14
148ZALEWSKA Agnieszka 134TORUŃK-1800:50:14
149ZALEWSKI Jakub 133TORUŃM-OPEN00:50:15
150KWIETNIAK Aleksandra 8TORUŃK-5000:50:29
151BUGNO Krzysztof 231ROZGARTYM-5000:50:32
152KUCHARSKA Danuta 229TORUŃK-1800:50:43
153BUGNO Jolanta 230ROZGARTYK-5000:50:45
154SZATKOWSKA Małgorzata 246TORUŃK-1800:51:01
155RUTKOWICZ Teresa 155TORUŃK-5000:51:01
156MARCINKOWSKA Monika 139TORUŃK-1800:51:14
157KASZA Halina 129TORUŃK-5000:51:15
158SEMPOŁOWICZ Aneta 126TORUŃK-1800:51:16
159CZAJKOWSKA Marlena 158TORUŃK-1800:51:16
160KUBACKA Judyta 202TORUŃK-OPEN00:51:24
161BORUŃ Iwona 86TORUŃK-1800:51:48
162SZWED Dorota 35TORUŃK-1800:51:50
163KRASOWSKA Maria 73TORUŃK-5000:52:05
164JANISZEWSKA Ewa 67TORUŃK-5000:52:06
165ŁUKASZEWSKI Tymon 80TORUŃM-OPEN00:52:19
166DE TILLIER Karol 109TORUŃM-1800:52:54
167JANCZYK Katarzyna 118TORUŃK-5000:52:58
168BUKOWICKA Teresa 280TORUŃK-OPEN00:53:49
169RUTKOWSKA Aleksandra 119TORUŃK-1800:54:30
170OPALA Monika 209GRUDZIĄDZK-1800:54:40
171SIENIUTOWICZ Eleonora 105TORUŃK-OPEN00:55:22
172SZYMAŃSKI Piotr 88TORUŃM-5000:55:33
173SZYMAŃSKA Joanna 87TORUŃK-5000:56:04
174OPALA Sebastian 211GRUDZIĄDZM-1800:56:20
175ŁOWICKA Joanna 140TORUŃK-1800:56:39
176ŁOWICKI Marcin 149TORUŃM-1800:59:25
177OLIWKOWSKI Kacper 98OBROWOM-OPEN
178ŁUKASZEWSKI Mariusz 81TORUŃM-18
DQRUTKOWICZ Michał 157TORUŃM-18 DQ
DQDANA Andrzej 179GRUDZIĄDZM-50 DQ
Znaleziono 180 wynik(ów)