WALKATHON NEUCA DLA ZDROWIA! 10KM

Organizator/ Organizer:
FUNDACJA NEUCA DLA ZDROWIA
Data/ Date:
2017-09-02
Miejsce/ Place:
Toruń
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
292
Wystartowało/ Started:
180
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
175
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-50 | M-50 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SKIBA Krzysztof 294POLKOWICEM-50100:29:1901:01:10.50 6:079.8
2TRZCIŃSKI Franciszek 214CHEŁMNOM-50200:30:5401:02:32.30+00:01:216:159.6
3ROŻYNEK Miron 204WROCŁAWM-50300:30:5701:02:40.75+00:01:306:169.6
4GWIZDAŁA Zbigniew 198CEKCYNM-50400:32:2501:03:43.05+00:02:326:229.4
5STAWNIAK Karol 252ŻNINM-50500:35:4701:10:44.60+00:09:347:048.5
6DEMBKOWSKI Ryszard 261TORUŃM-50600:35:4501:11:43.40+00:10:327:108.4
7KARPIŃSKI Adam 89BRZOZÓWKAM-18100:36:4601:11:44.80+00:10:347:108.4
8SZYMAŃSKI Piotr 238LISEWOM-50700:35:5101:11:48.30+00:10:377:108.4
9CIESIELSKI Jan 56TORUŃM-18200:36:4701:11:49.05+00:10:387:108.4
10WOŹNIAK Jacek 222TORUŃM-50800:36:0201:12:55.35+00:11:447:178.2
11MAŃKOWSKI Łukasz 103TORUŃM-18300:37:0001:13:30.15+00:12:197:218.2
12BONIECKI Piotr 189CZARNE BŁOTOM-18400:36:5101:13:33.35+00:12:227:218.2
13KOSZUCKI Maciej 264TORUŃM-18500:36:3901:13:59.20+00:12:497:248.1
14BLACHOWSKI Ryszard 34GÓRSKM-18600:37:1801:14:04.85+00:12:547:248.1
15KAMIŃSKI Mirosław 160BARTNICZKAM-50900:37:0101:14:50.95+00:13:407:298
16ROCHNA Jarosław 265MAŁA NIESZAWKAM-18700:37:1901:15:22.55+00:14:117:328
17LUBISZEWSKI Dawid 237TORUŃM-18800:37:1501:15:27.40+00:14:177:328
18RUTKOWICZ Franciszek 235TORUŃM-501000:39:0401:16:38.60+00:15:277:397.8
19HANIACZYK Franciszek 239CHODECZM-70100:37:2401:17:15.10+00:16:047:437.8
20LELIWA Leszek 52GRUDZIĄDZM-70200:38:5401:18:23.85+00:17:137:507.7
21SURIAK Michał 180CZĘSTOCHOWAM-18900:38:3301:19:21.55+00:18:117:567.6
22ROK Mariusz 150TORUŃM-501100:40:3801:20:41.25+00:19:318:047.4
23TOMASZEWSKI Roman 101GRUDZIĄDZM-501200:41:2701:21:35.95+00:20:258:097.4
24OLEJNIK Jacek 153WIELKA NIESZAWKAM-181000:40:0801:21:44.10+00:20:338:107.3
25CZECHOWSKI Rajmund 85TORUŃM-70300:40:3801:21:57.45+00:20:468:117.3
26PIOTROWSKI Dariusz 172TORUŃM-181100:40:3401:22:06.15+00:20:558:127.3
27WARCZYGŁOWA Maciej 147TORUŃM-181200:43:0301:22:23.60+00:21:138:147.3
28KRETKOWSKI Piotr 90CHLEBOWOM-181300:43:0101:25:45.90+00:24:358:347
29BONIECKI Hubert 192CZARNE BŁOTOM-OPEN100:43:0401:25:48.20+00:24:388:347
30ORŁOWSKI Jacek 66TORUŃM-501300:43:4801:26:16.95+00:25:068:377
31KOWALCZYK Andrzej 9NOWA WIEŚM-501400:42:4801:26:41.85+00:25:308:406.9
32STRAMEK Łukasz 120TORUŃM-181400:46:0801:27:00.50+00:25:508:426.9
33JAKUBOWSKI Janusz 163TORUŃM-501500:43:2401:27:58.00+00:26:478:476.8
34KOMICZ Grzegorz 128TORUŃM-181500:44:5701:28:18.30+00:27:078:496.8
35JAKUBOWSKI Paweł 175TORUŃM-181600:44:2301:29:01.70+00:27:518:546.7
36KORPAL Piotr 208TORUŃM-181700:44:2201:29:07.85+00:27:578:546.7
37LATAŃSKI Wojciech 131TORUŃM-181800:44:5401:30:39.80+00:29:299:046.6
38BOROWSKI Paweł 33TORUŃM-181900:44:5701:30:43.10+00:29:329:046.6
39ORŁOWSKI Mariusz 141TORUŃM-182000:45:2401:31:07.00+00:29:569:066.6
40GRUPA Rafał 26TORUŃM-182100:46:1501:31:21.40+00:30:119:086.6
41ADAMCZAK Artur 268TORUŃM-182200:47:1201:31:36.25+00:30:259:096.6
42NIEWIADOMSKI Marceli 18TORUŃM-OPEN200:45:0101:32:43.40+00:31:339:166.5
43URBAŃSKI Bartosz 7TORUŃM-182300:45:4201:33:07.25+00:31:569:186.4
44ZIELIŃSKI Jarosław 11TORUŃM-501600:48:3801:36:12.50+00:35:029:376.2
45RADZYMIŃSKI Stanisław 104TORUŃM-501700:48:0301:37:11.75+00:36:019:436.2
46ZALEWSKI Jakub 133TORUŃM-OPEN300:50:1501:41:07.65+00:39:5710:065.9
47BONIECKI Mikołaj 190CZARNE BŁOTOM-OPEN400:50:1401:42:06.55+00:40:5510:125.9
48BUGNO Krzysztof 231ROZGARTYM-501800:50:3201:42:23.75+00:41:1210:145.9
49DE TILLIER Karol 109TORUŃM-182400:52:5401:44:46.15+00:43:3610:285.7
50ŁUKASZEWSKI Tymon 80TORUŃM-OPEN500:52:1901:46:41.45+00:45:3010:405.6
51SZYMAŃSKI Piotr 88TORUŃM-501900:55:3301:52:40.00+00:51:2911:165.3
52OPALA Sebastian 211GRUDZIĄDZM-182500:56:2001:54:34.35+00:53:2411:275.2
53ŁOWICKI Marcin 149TORUŃM-182600:59:2501:57:37.55+00:56:2611:455.1
54BALINA Łukasz 266OBROWOM-OPEN600:41:03+00:11:448:127.3
55OLIWKOWSKI Kacper 98OBROWOM-OPEN7   
56ŁUKASZEWSKI Mariusz 81TORUŃM-1827   
DQKRYCH Włodzimierz 102TORUŃM-5000:33:56 DQ01:08:34.00 DQ--
DQDUMA Tomasz 48BOLESŁAWIECM-1800:36:45 DQ01:15:24.75 DQ--
DQDANA Andrzej 179GRUDZIĄDZM-50 DQ DQ--
DQRUTKOWICZ Michał 157TORUŃM-18 DQ DQ--
Znaleziono 60 wynik(ów)