WALKATHON NEUCA DLA ZDROWIA! 2018

Organizator/ Organizer:
FUNDACJA NEUCA DLA ZDROWIA
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Toruń
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
232
Wystartowało/ Started:
150
Nie ukończyło/ Not finished:
7
Ukończyło/ Finished:
143
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 3,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 3km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3km | 6.4km | 9.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-49 | M18-49 | K50-69 | M50-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category3km
  
1SKIBA Krzysztof 85POLKOWICEM50-6900:16:46
2TRZCIŃSKI Franciszek 206CHEŁMNOM50-6900:17:50
3RADOMSKI Marcin 121PŁOCKM18-4900:18:36
4ROGALSKI Piotr 151GDYNIAM18-4900:18:36
5CIESIELSKI Jerzy 79TORUŃM18-4900:19:02
6ZACZYŃSKA Anna 109LUBINK18-4900:19:07
7SZPILMAN Katarzyna 170GDYNIAK50-6900:19:35
8BRZEZINA Józef Maciej 87SOCHACZEWM50-6900:19:36
9CIESIELSKI Jan 93TORUŃM18-4900:19:50
10DEMBKOWSKI Ryszard 145TORUŃM50-6900:19:59
11CIESIELSKI Maciej 92TORUŃM18-4900:20:06
12LIPKO Adrianna 175GDYNIAK18-4900:20:09
13KŁOS Lidia 166PAPOWO BISKUPIEK18-4900:20:21
14SZWED Jacek 140TORUŃM50-6900:20:24
15KAMIŃSKI Mirosław 117BARTNICZKAM50-6900:20:26
16SZYMAŃSKI Piotr 139LISEWOM50-6900:20:28
17MARKOWSKI Artur 185TORUŃM18-4900:20:46
18WALECKA Romualda 225CHEŁMNOK50-6900:21:02
19JUDA Jarosław 157TORUŃM50-6900:21:05
20MAŁKIEWICZ Jacek 149SOLEC KUJAWSKIM50-6900:21:07
21MICHNICKI Andrzej 53TORUŃM50-6900:21:12
22BŁĘDOWSKA Agata 65TORUŃK18-4900:21:17
23BRZEZINA Ewa 88SOCHACZEWK50-6900:21:19
24LACKOWSKI Andrzej 14TORUŃM18-4900:21:20
25MAŃKOWSKI Łukasz 96TORUŃM18-4900:21:24
26GILAR Dariusz 233TORUŃM18-4900:21:25
27REJ Anna 167TORUŃK18-4900:21:41
28KRIGER Roman 133PAPOWO TORUŃSKIEM50-6900:21:50
29STANECKI Marcin 134SKIERNIEWICEM18-4900:22:02
30RĘKAS Krzysztof 177TORUŃM18-4900:22:13
31GRZYWOCZ Bernard 82MOSINAM50-6900:22:14
32ROK Mariusz 112TORUŃM50-6900:22:21
33PRACKI Zbigniew 172WŁOCŁAWEKM50-6900:22:22
34GOLUBIEWSKA Katarzyna 72KAJKOWO/OSTRÓDAK50-6900:22:26
35KOLA-JANKOWSKA Magdalena 184TORUŃK18-4900:22:43
36BRÓŹDZIŃSKA Izabela 43ZBÓJNOK18-4900:22:44
37STANECKA Małgorzata 132SKIERNIEWICEK18-4900:22:45
38DZIADOWIEC Krzysztof 118TORUŃM18-4900:22:48
39MARCZAK-MAŃKOWSKA Marianna 68TORUŃK18-4900:22:49
40MAŁKOWSKA Marta 54DOBREK18-4900:22:53
41MAŁKIEWICZ Dorota 123TORUŃK18-4900:22:54
42KARPIŃSKA Justyna 183TORUŃK18-4900:22:59
43GRZYWOCZ Irena 83MOSINAK50-6900:23:04
44WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 78LUBINK70+00:23:09
45GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 215TORUŃK18-4900:23:16
46JAŚKIEWICZ Eliza 42GÓRSKK18-4900:23:26
47BACHANEK Katarzyna 60CHEŁMNOK50-6900:23:36
48WIŚNIEWSKA Magdalena 77MAŁA NIESZAWKAK18-4900:23:39
49DUDEK Agnieszka 142PŁOCKK18-4900:24:22
50WIŚNIEWSKI Jarek 207TORUŃM18-4900:24:23
51BŁOŃSKA Joanna 9ZAKRZEWOK18-4900:24:23
52SAWICKA Monika 196CHEŁMŻAK18-4900:24:40
53STYCZYŃSKA Katarzyna 205CHEŁMŻAK18-4900:24:40
54KOLASA Katarzyna 186TORUŃK18-4900:24:42
55WŁODAREK Sylwia 227TORUŃK18-4900:24:47
56BILINKIEWICZ Ewa 228TORUŃK18-4900:24:49
57RĘKLEWSKA Daria 49GOŚCIESZYNK18-4900:24:57
58BALEWSKA Barbara 180TORUŃK50-6900:25:03
59KUCHARSKA Dorota 23CHEŁMŻAK18-4900:25:04
60JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 37CHEŁMŻAK18-4900:25:04
61RYNIEC Jolanta 230TORUŃK50-6900:25:05
62SZULC Hanna 115POZNAŃK18-4900:25:07
63GODEK Wojciech 214BYDGOSZCZM50-6900:25:22
64KAMIŃSKI Jarosław 148TORUŃM18-4900:25:26
65KOSOBUCKA Klaudia 165TORUŃK18-4900:25:27
66LEONARTOWICZ Julia 70TORUŃK18-4900:25:28
67MARCINIAK Hanna 174WŁOCŁAWEKK50-6900:25:32
68MICHAŁOWSKA Marzenna 100TORUŃK50-6900:25:37
69KRYCHOWIAK Ryszard 105ZAKRZEWOM18-4900:25:39
70LUDWIK Krystyna 156ŁYSOMICEK50-6900:25:40
71INSADOWSKA Beata 73GĘBOCINK18-4900:25:40
72JABŁOŃSKA Agnieszka 45TORUŃK18-4900:25:43
73HINEBORG Bogumiła 94DRAGACZK50-6900:25:52
74JAKUBCZYK Ewa 131TORUŃK50-6900:26:01
MASŁOWSKA Kinga 209ŁASKK18-4900:26:02 DNF
76LACKOWSKA Joanna 15TORUŃK18-4900:26:03
77CHAŁAJDA Marzena 6TORUŃK50-6900:26:03
78ŚLIWIŃSKA Ewa 95GRUDZIĄDZK18-4900:26:04
79STACHEWICZ Anna 63TORUŃK50-6900:26:04
80PRÓCHNIAK Natalia 64TORUŃK18-4900:26:06
81MACIEJA Emilia 138TORUŃK18-4900:26:09
82HORODYSKI Daniel 135TORUŃM18-4900:26:09
83STARTEK Szymon 32TORUŃM18-4900:26:17
84STARTEK Dariusz 1TORUŃM18-4900:26:17
85ARENT Justyna 3OSIEK N/WISŁĄK18-4900:26:19
86ARENT Martyna 4OSIEK N/WISŁĄK18-4900:26:19
87PIETRZYKOWSKA Joanna 2CZERNIKOWOK18-4900:26:19
88WOJCIECHOWSKA Edyta 69TORUŃK18-4900:26:21
89LEMAŃSKA Iwona 84TORUŃK18-4900:26:21
90LEWICKA Joanna 41TORUŃK18-4900:26:22
91FAŁKOWSKA Aneta 193TORUŃK18-4900:26:22
92GROBELNA Alicja 103TORUŃK18-4900:26:35
93WOŹNIAK Agnieszka 104INOWROCŁAWK18-4900:26:36
94PIEKUT Barbara 201TORUŃK50-6900:26:37
95BUDNY Maciej 187TORUŃM18-4900:26:55
96KĘPARA Anna 108TORUŃK50-6900:26:56
97PRACKA Katarzyna 173WŁOCŁAWEKK50-6900:27:02
98MISIAK Grażyna 58TORUŃK18-4900:27:05
99MACH Ilona 39BIELCZYNYK18-4900:27:13
100GRAJKOWSKA Agnieszka 34CHEŁMŻAK18-4900:27:13
101GOŁĘBIEWSKA Joanna 44ZAKRZEWOK18-4900:27:14
102ANDRYSIEWICZ Małgorzata 8ZAKRZEWOK18-4900:27:14
103KRYCHOWIAK Beata 7ZAKRZEWOK18-4900:27:22
104BOBIŃSKA Katarzyna 13LUBICZ GÓRNYK18-4900:27:25
105BOROWSKA Katarzyna 75TORUŃK18-4900:27:25
106PACHOCKA Iwona 74TORUŃK18-4900:27:25
107GOLDSTROM Anna 182TORUŃK18-4900:27:26
108LICZKOWSKA-PACEK Joanna 11LUBICZ GÓRNYK18-4900:27:26
109DZIAŁDOWSKA Sandra 234TORUŃK18-4900:27:27
110KLIMZA Edyta 130TORUŃK18-4900:27:27
111ZIELIŃSKA Agnieszka 119TORUŃK18-4900:27:28
112LEONARTOWICZ Katarzyna 52TORUŃK18-4900:27:28
113KONKOL Monika 158SOPOTK18-4900:27:31
114MADZIEWICZ Anna 164GDYNIAK18-4900:27:32
STARTEK Beata 38TORUŃK18-4900:27:32 DNF
116STEFAŃSKA Agata 194TORUŃK18-4900:27:41
117KOZŁOWSKA Agnieszka 218ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK18-4900:27:52
118MACHALSKA Anna 211TORUŃK50-6900:27:57
119IWANOWSKA Katarzyna 55TORUŃK18-4900:28:02
120BEDNAREK Małgorzata 56TORUŃK18-4900:28:03
121RYGIELSKA Anna 47TORUŃK18-4900:28:03
122LASOTA Ilona 57TORUŃK18-4900:28:04
123KARBOWSKA Emilia 222OBORYK18-4900:28:04
124GROBELNA Danuta 102TORUŃK50-6900:28:07
125ŚWIERAD Joanna 26TORUŃK18-4900:28:11
DQPAWŁOWSKA Beata 220WÓLKAK18-4900:28:14 DQ
127KWIATKOWSKA Janina 12TORUŃK50-6900:28:17
128ZAREMBA Monika 219TORUŃK18-4900:28:23
129MĘŻEŃSKA Małgorzata 51TORUŃK18-4900:28:23
130PŁOŃSKA Jadwiga 169TORUŃK70+00:28:25
131PARTYKA Iwona 152TORUŃK18-4900:28:28
132SEMPOŁOWICZ Aneta 191TORUŃK18-4900:28:34
133GRAZI Anna 86TORUŃK18-4900:28:35
134MARCINKOWSKA Monika 210TORUŃK18-4900:28:35
135ULATOWSKA Daria 216TORUŃK18-4900:28:35
136WOLFRAM Wioletta 91TORUŃK18-4900:28:36
137MURAWSKA Elżbieta 35TORUŃK18-4900:28:42
138WIŚNIEWSKA Elżbieta 101TORUŃK18-4900:28:42
139BOJAR Angelika 147TORUŃK18-4900:28:46
140GRACZYK Bogumiła 110INOWROCŁAWK50-6900:29:03
141PIEKUT Maria 197INOWROCŁAWK50-6900:29:03
142ZALEWSKA Agnieszka 66TORUŃK18-4900:29:49
143PISKALSKA Julia 67ZŁAWIEŚ WIELKAK18-4900:29:49
144PŁOŃSKI Czesław 171TORUŃM70+00:30:18
LISIŃSKA Jolanta 212PRZYSIEKK50-6900:30:35 DNF
LIBERA Ksenia 217TORUŃK50-6900:30:36 DNF
DQFLISYKOWSKA Magdalena 213TORUŃK50-69 DQ
DQKARLOWSKI Janusz 128TORUŃM50-69 DQ
DQMOŻDŻEŃ Barbara 48GNIEZNOK50-69 DQ
DQZIELIŃSKA Jadwiga 202TORUŃK18-49 DQ
Znaleziono 150 wynik(ów)