WEJHEROWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Polska Federacja Nordic Walking |
Date : | 2019-05-19 |
Place : | Wejherowo |
Distance : | 10 km |
Registered : | 105 |
Started : | 96 |
Not finished : | 4 |
Finished : | 92 |
On the track : | 2 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAŃCZY Gracjan | 276 | CKZIU NYSA MECHANIK | ZŁOTOGŁOWICE | M18-29 | 00:18:03 | 00:36:03 | 00:53:46 | |||
2 | WEINER Jakub | 330 | CKZIU NYSA MECHANIK | PRUDNIK | M18-29 | 00:17:32 | 00:35:08 | 00:52:25 | |||
3 | MOGIŁKA Aleksander | 297 | GDYNIA | M18-29 | 1 | 00:17:22 | 00:35:03 | 00:52:13 | |||
4 | JÓŹWIAK Dominik | 57 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:24:12 | 00:48:30 | 01:12:24 | |||
5 | KUŹMICZ Adam | 292 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 1 | 00:14:25 | 00:29:38 | 00:45:01 | ||
6 | KŁOS Maciej | 283 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:00 | 00:30:55 | 00:47:20 | |||
7 | PINIS Michał | 304 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:20:29 | 00:40:49 | 01:01:03 | |||
8 | GRYGOROWICZ Marcin | 271 | KS METRACO POLKOWICE | RUMIA | M30-39 | 00:17:15 | 00:35:03 | 00:53:06 | |||
9 | KUŚMIEREK Jan | 291 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-49 | 00:16:34 | 00:33:10 | 00:49:29 | |||
10 | WOJTASIŃSKI Daniel | 335 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:15:43 | 00:31:42 | 00:48:08 | |||
11 | KOBIELA Krzysztof | 284 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M40-49 | 00:16:08 | 00:32:55 | 00:49:47 | |||
12 | KORZEŃ Grzegorz | 286 | SŁUPSK | M40-49 | 1 | 00:16:12 | 00:33:06 | 00:49:42 | |||
13 | PONKA Radosław | 307 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M40-49 | 00:18:16 | 00:37:55 | 00:57:16 | |||
14 | PĘŚKO Michał | 303 | GDAŃSK | M40-49 | 1 | 00:20:01 | 00:40:43 | 01:01:07 | |||
15 | CHYRA Janusz | 254 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 00:18:46 | 00:38:05 | 00:57:11 | |||
16 | DALECKI Przemysław | 260 | GDYNIA SPORT TEAM | GDYNIA | M40-49 | 1 | 00:17:45 | 00:35:26 | 00:53:31 | ||
17 | GODZIŃSKI Paweł | 270 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:16:48 | 00:34:10 | 00:51:44 | |||
18 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 269 | CHOJNICE | M40-49 | 00:16:09 | 00:33:20 | 00:50:41 | ||||
19 | WĄTROBA Sebastian | 327 | VITADIET ŁÓDŹ | WARSZAWA | M40-49 | 00:20:25 | 00:41:34 | 01:02:49 | |||
20 | WĄŻ Mariusz | 328 | KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI | REDA | M40-49 | 00:25:52 | |||||
21 | KLIMCZAK Adam | 282 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:09 | 00:32:43 | 00:49:06 | |||
22 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 321 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:17:18 | 00:35:28 | 00:53:27 | |||
23 | SCHWANN Mirosław | 315 | WEJHEROWO | M50-59 | 00:19:44 | 00:39:39 | 00:59:59 | ||||
24 | JUREK Adam | 278 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 1 | 00:15:22 | 00:30:57 | 00:47:00 | ||
25 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 323 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:16:21 | 00:33:20 | 00:50:36 | |||
26 | RYTLEWSKI Piotr | 313 | MASZERUJ ALBO GIŃ | GÓRA | M40-49 | 00:15:41 | 00:31:57 | 00:48:28 | |||
27 | POSIM Dariusz | 308 | WATAHA | DUBIEL | M50-59 | 00:17:17 | 00:35:10 | 00:53:24 | |||
28 | WALASZKOWSKI Piotr | 345 | W-WO KRYSTYNA PISAŁA | WEJHEROWO | M50-59 | 00:20:06 | 00:40:51 | 01:00:53 | |||
29 | DREWA Marian | 263 | TEAM GEW | GOŚCICINO | M60-69 | 1 | 00:16:02 | 00:32:26 | 00:49:07 | ||
30 | HELWICH Stefan | 274 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:15:22 | 00:30:57 | 00:46:43 | |||
31 | HRYNDIO Jerzy | 275 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:16:07 | 00:33:26 | 00:51:02 | |||
32 | NETKOWSKI Wojciech | 298 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:17:23 | 00:35:34 | 00:53:54 | |||
33 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 322 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M60-69 | 00:17:35 | 00:35:59 | 00:54:43 | |||
34 | BIAŁK Roman | 252 | GDAŃSK | M60-69 | 00:19:03 | 00:38:47 | 00:58:25 | ||||
35 | SMARSZCZ Wiesław | 318 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M60-69 | 00:16:36 | 00:33:35 | 00:50:35 | |||
36 | KRASZKIEWICZ Marek | 341 | WEJHEROWO | M60-69 | 1 | 00:20:27 | 00:41:33 | 01:02:16 | |||
37 | SILIKOWSKI Andrzej | 343 | WEJHEROWO | M60-69 | 1 | 00:20:28 | 00:41:34 | 01:02:20 | |||
38 | SANIUK Edward | 314 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:16:47 | 00:33:49 | 00:50:45 | |||
39 | STAWNIAK Karol | 320 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:41 | 00:37:26 | 00:56:31 | |||
40 | ADAMCZYK Adam | 251 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:16:56 | 00:34:01 | 00:51:13 | |||
41 | THOMALLA Bogdan | 324 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M70+ | 00:19:32 | 00:39:49 | 01:00:59 | |||
42 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 294 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PILA | M70+ | 1 | 00:18:35 | 00:37:01 | 00:55:36 | ||
43 | GRUBA Angelika | 340 | SITNO | K18-29 | 2 | 00:17:49 | 00:36:29 | 00:55:41 | |||
44 | MACIŃSKA Estera | 295 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K18-29 | 00:19:26 | 00:39:11 | 00:58:56 | |||
45 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 333 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:19:49 | 00:41:23 | 01:01:01 | |||
46 | KACZMAREK Maja | 279 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K30-39 | 00:18:58 | 00:37:44 | 00:56:20 | |||
47 | KISZKA-MAZIARCZUK Berenika | 281 | LECYMY DURŚ | CHORZÓW | K30-39 | 00:20:27 | 00:41:01 | 01:01:27 | |||
48 | SZYMANEK Anna | 157 | WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING | WEJHEROWO | K30-39 | 00:21:36 | 00:43:26 | 01:05:43 | |||
49 | MIRUSZEWSKA Magdalena | 296 | OPEC GDYNIA | GDYNIA | K30-39 | 00:19:05 | 00:38:51 | 00:58:36 | |||
50 | WŁOCHOWICZ Olga | 332 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:21:03 | 00:42:33 | 01:04:26 | |||
51 | CHRAPEK Urszula | 253 | NORDUM | RUDZICA | K30-39 | 00:22:56 | 00:45:56 | 01:08:50 | |||
52 | FORYŚ Katarzyna | 267 | WATAHA | KWIDZYN | K30-39 | 00:18:53 | 00:38:12 | 00:57:28 | |||
53 | PRZYBYŁEK Marysia | 310 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:16:55 | 00:34:45 | 00:52:27 | |||
54 | RAJEK Magdalena | 311 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:20 | 00:35:07 | 00:52:46 | |||
55 | WĘŻOWICZ Ewa | 331 | STADION ŚLĄSKI | SKRZYSZÓW | K40-49 | 00:16:11 | 00:32:52 | 00:49:49 | |||
56 | CONTUCCI Ewa | 256 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:18:23 | 00:37:22 | 00:56:18 | |||
57 | DARGACZ Wiesława | 261 | GOŚCICINO | K40-49 | 00:21:08 | 00:42:43 | 01:05:00 | ||||
58 | SĘDZIK Katarzyna | 316 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K40-49 | 00:19:07 | 00:38:56 | 00:58:46 | |||
59 | WYSOCKA Bernadeta | 336 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:19:22 | 00:39:24 | 00:59:37 | |||
60 | OSTROCHALSKA Aleksandra | 346 | POLIPACK TEAM GWE | KREPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:16:46 | 00:34:02 | 00:51:32 | |||
61 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 288 | LĘBORSKIE LWY | KRĘPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:16:44 | 00:33:45 | 00:51:01 | |||
62 | GÓRSKA Iwona | 44 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K40-49 | 00:18:03 | 00:36:28 | 00:54:41 | |||
63 | SYLDATK Beata | 148 | GARCZEGORZE | K40-49 | 00:18:28 | 00:38:24 | 00:58:47 | ||||
64 | GWAREK Anita | 272 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:17:50 | 00:36:05 | 00:54:27 | |||
65 | RASZEWSKA Izabela | 312 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:23 | 00:35:12 | 00:53:02 | |||
66 | KOBIELA Magdalena | 285 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:17:54 | 00:36:22 | 00:54:50 | |||
67 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 337 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 00:18:03 | 00:36:14 | 00:54:34 | |||
68 | FLISIKOWSKA Iwona | 344 | W-WO KRYSTYNA PISAŁA | WEJHEROWO | K40-49 | 00:22:00 | 00:44:19 | 01:06:48 | |||
69 | KALKOWSKA Martyna | 400 | WEJHEROWO | K40-49 | 1 | 00:20:41 | 00:44:10 | 01:05:52 | |||
70 | CIESIELSKA Renata | 255 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:19:00 | 00:38:07 | 00:57:33 | |||
71 | STANKOWSKA Marzena | 319 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:19:26 | 00:39:04 | 00:58:46 | |||
72 | PISAŁA Katarzyna | 121 | WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING | WEJHEROWO | K40-49 | 00:20:45 | 00:41:56 | 01:03:07 | |||
73 | GAŁEK Iwona | 268 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SILNO | K40-49 | 00:20:13 | 00:40:30 | 01:00:42 | |||
74 | OLECH Anna | 299 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 00:18:06 | 00:36:56 | 00:56:06 | |||
75 | DUSIEL Ewa | 265 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:17:28 | 00:35:25 | 00:53:32 | |||
76 | JĘDRASIAK Renata | 277 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K50-59 | 00:16:38 | 00:33:18 | 00:50:03 | |||
77 | BERSZTOLC Agnieszka | 342 | NOWI SIEDLCE/ NW | SUTNO | K50-59 | 00:17:54 | 00:37:31 | 00:58:01 | |||
78 | DROZD Krystyna | 264 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:20:45 | 00:41:34 | 01:02:27 | |||
79 | PANEK Elwira | 302 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K50-59 | 00:18:25 | 00:37:01 | 00:55:37 | |||
80 | ZIELIŃSKA Iwona | 199 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:18:39 | 00:37:46 | 00:56:28 | |||
81 | CZEMPIK Kornelia | 259 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 1 | 00:17:45 | 00:36:11 | 00:55:02 | ||
82 | POSIM Bogumiła | 309 | WATAHA | DUBIEL | K50-59 | 00:21:21 | 00:43:09 | 01:04:55 | |||
83 | CZAJKA Urszula | 257 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:17:31 | 00:35:17 | 00:53:21 | |||
84 | OMARSKA Grażyna | 301 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:19:34 | 00:39:03 | 00:58:37 | |||
85 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 326 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:19:32 | 00:39:33 | 00:59:26 | |||
86 | PLUTA Bożena | 305 | CHODZE BO LUBIE | GDYNIA | K60-69 | 1 | 00:21:34 | 00:43:56 | 01:06:13 | ||
87 | CZEMPIK Aniela | 258 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K60-69 | 00:19:12 | 00:38:46 | 00:58:01 | |||
88 | FOLWARSKA Małgorzata | 266 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K60-69 | 00:19:38 | 00:39:10 | 00:59:14 | |||
89 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 289 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 1 | 00:23:04 | 00:46:08 | 01:08:49 | ||
90 | RATKOWSKI Wojciech | 347 | AWFiS | GDAŃSK | M60-69 | 00:27:41 | 00:51:54 | 01:17:04 | |||
91 | SIWCZYK Grażyna | 317 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K60-69 | 00:22:43 | 00:45:30 | 01:08:08 | |||
92 | SZCZĘSNA Emilia | 219 | GUMED | SKARSZEWY | K40-49 | 1 | 00:27:32 | 00:51:03 | 01:13:11 | ||
93 | KURZAWSKA Jolanta | 290 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:18:03 | 00:36:17 | 00:54:40 | |||
94 | ZIĘBA Julia | 202 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K70+ | 1 | 00:21:25 | 00:43:49 | 01:05:59 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
LIESKE Anna | 338 | WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING | WEJHEROWO | K18-29 | DNF | DNF | DNF | ||||
DQ | WĄŻ Katarzyna | 329 | REDA | K40-49 | 2 | 1 | 00:23:59 DQ | DQ | DQ |
Total 96 results.