WEJHEROWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-05-19 |
Miejsce : | Wejherowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 92 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WĘŻOWICZ Ewa | 331 | STADION ŚLĄSKI | SKRZYSZÓW | K40-49 | 00:16:11 | 00:32:52 | 00:49:49 | |||
2 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 288 | LĘBORSKIE LWY | KRĘPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:16:44 | 00:33:45 | 00:51:01 | |||
3 | OSTROCHALSKA Aleksandra | 346 | POLIPACK TEAM GWE | KREPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:16:46 | 00:34:02 | 00:51:32 | |||
4 | PRZYBYŁEK Marysia | 310 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:16:55 | 00:34:45 | 00:52:27 | |||
5 | RAJEK Magdalena | 311 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:20 | 00:35:07 | 00:52:46 | |||
6 | RASZEWSKA Izabela | 312 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:23 | 00:35:12 | 00:53:02 | |||
7 | GWAREK Anita | 272 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:17:50 | 00:36:05 | 00:54:27 | |||
8 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 337 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 00:18:03 | 00:36:14 | 00:54:34 | |||
9 | GÓRSKA Iwona | 44 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K40-49 | 00:18:03 | 00:36:28 | 00:54:41 | |||
10 | KOBIELA Magdalena | 285 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:17:54 | 00:36:22 | 00:54:50 | |||
11 | OLECH Anna | 299 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 00:18:06 | 00:36:56 | 00:56:06 | |||
12 | CONTUCCI Ewa | 256 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:18:23 | 00:37:22 | 00:56:18 | |||
13 | CIESIELSKA Renata | 255 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:19:00 | 00:38:07 | 00:57:33 | |||
14 | SĘDZIK Katarzyna | 316 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K40-49 | 00:19:07 | 00:38:56 | 00:58:46 | |||
15 | STANKOWSKA Marzena | 319 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:19:26 | 00:39:04 | 00:58:46 | |||
16 | SYLDATK Beata | 148 | GARCZEGORZE | K40-49 | 00:18:28 | 00:38:24 | 00:58:47 | ||||
17 | WYSOCKA Bernadeta | 336 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:19:22 | 00:39:24 | 00:59:37 | |||
18 | GAŁEK Iwona | 268 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SILNO | K40-49 | 00:20:13 | 00:40:30 | 01:00:42 | |||
19 | PISAŁA Katarzyna | 121 | WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING | WEJHEROWO | K40-49 | 00:20:45 | 00:41:56 | 01:03:07 | |||
20 | DARGACZ Wiesława | 261 | GOŚCICINO | K40-49 | 00:21:08 | 00:42:43 | 01:05:00 | ||||
21 | KALKOWSKA Martyna | 400 | WEJHEROWO | K40-49 | 1 | 00:20:41 | 00:44:10 | 01:05:52 | |||
22 | FLISIKOWSKA Iwona | 344 | W-WO KRYSTYNA PISAŁA | WEJHEROWO | K40-49 | 00:22:00 | 00:44:19 | 01:06:48 | |||
23 | SZCZĘSNA Emilia | 219 | GUMED | SKARSZEWY | K40-49 | 1 | 00:27:32 | 00:51:03 | 01:13:11 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DQ | WĄŻ Katarzyna | 329 | REDA | K40-49 | 2 | 1 | 00:23:59 DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 24 wynik(ów)