WILCZYM TROPEM - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Ko Liber
Data:
2019-03-03
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
150
Wystartowało:
141
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
137
Na trasie:
4

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | K-Open | M-Open | K1-34 | M1-34 | K35-49 | M35-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BAGROWSKI Tomasz 7GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSKM-Open1M 100:00:0200:08:0500:16:3400:25:0400:33:39.5500:33:42.30 3:2217.8
2WARDZIŃSKI Paweł 387RIM TIMTEAMBRANIEWOM-Open2M 200:00:0200:08:3000:17:1100:25:5800:34:46.2500:34:48.75+00:01:063:2817.3
3PALASCHKE Michał 261GDAŃSKM-Open3M 300:00:0200:08:5100:17:5400:27:0700:36:12.3000:36:14.45+00:02:323:3716.6
4GŁÓWCZEWSKI Grzegorz 80AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOTCZEWM-Open4M 400:00:0300:09:0300:18:1300:27:2500:36:37.4000:36:40.65+00:02:573:3916.4
5LISOWSKI Aleksander 203ROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-Open5M 500:00:0300:08:5800:18:2600:28:1700:37:52.2500:37:55.60+00:04:123:4715.8
6GAPSKI Mateusz 74GRUBA BIEGOWA 65GDAŃSKM-Open6M 600:00:0200:09:1700:18:5700:28:3900:38:13.3000:38:16.05+00:04:333:4915.7
7KŁOS Maciej 137NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM-Open7M 700:00:0300:09:0600:18:4700:28:3900:38:31.3000:38:34.70+00:04:513:5115.6
8JABŁOŃSKA Natalia 109PAKOŚĆK-Open1K 100:00:0300:09:2100:18:5600:28:4300:38:34.3500:38:38.00+00:04:543:5115.6
9POKOJSKI Sebastian 289RUMIAM-Open8M 800:00:0300:09:2800:19:1200:29:0900:39:03.1500:39:06.80+00:05:233:5415.4
10KRAWCZYK Mateusz 164SGO GDAŃSKSTARY DZIERZGOŃM-Open9M 900:00:0100:09:1700:19:2600:29:5900:39:28.1000:39:30.00+00:05:483:5615.2
11ROKITA Mariusz 305ROCKYRUNGDYNIAM-Open10M 1000:00:0200:09:2600:19:2100:29:2400:39:29.3000:39:31.90+00:05:493:5615.2
12TUWALSKA Elżbieta 378LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK-Open2K 200:00:0200:09:3400:19:2800:29:3200:39:40.9500:39:43.70+00:06:013:5815.1
13DZIÓBEK Lech 56GDAŃSKM-Open11M 1100:00:0200:09:3500:19:4600:30:0300:39:54.8000:39:57.25+00:06:153:5915
14STENCEL Maciej 337CZARNA DĄBRÓWKAM-Open12M 1200:00:0600:10:0800:20:1200:30:1500:40:06.7000:40:13.20+00:06:274:0015
15WILOCH Radoslaw 397THUNDER RUNNER - TEAMGDAŃSKM-Open13M 1300:00:0200:10:0400:20:1400:30:2500:40:24.1500:40:26.60+00:06:444:0214.9
16HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 103SIERAKOWICEM-Open14M 1400:00:0400:10:0300:20:1400:30:2100:40:25.3000:40:30.20+00:06:454:0214.8
17TUWALSKA Małgorzata 379LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK-Open3K 300:00:0200:09:3500:19:4400:30:1200:40:42.1000:40:44.85+00:07:024:0414.7
18PASZKOWSKI Paweł 266GDAŃSKM-Open15M 1500:00:0800:09:4800:19:5100:30:1600:40:42.3000:40:51.15+00:07:024:0414.7
19GOŹDZIEWSKI Paweł 86GDAŃSKM-Open16M 1600:00:0800:09:2400:19:4700:30:3100:40:48.5000:40:57.05+00:07:084:0414.7
20ANGEL Andrzej 3GDYNIAM-Open17M 1700:00:0600:09:5900:20:1800:30:5900:41:08.9500:41:14.95+00:07:294:0614.6
21SAMBURSKI Tomasz 319SKIERNIEWICEM-Open18M 1800:00:1500:10:3000:20:4500:31:0500:41:10.0000:41:25.00+00:07:304:0714.6
22KOZA Damian 158WŁADYSŁAWOWOM-Open19M 1900:00:0500:09:4200:20:0300:31:0900:41:42.5000:41:48.00+00:08:024:1014.4
23CHAMSKI Michał 34GRUBA BIEGOWA 65GDAŃSKM-Open20M 2000:00:0900:10:1100:20:3100:31:0600:41:43.0500:41:52.55+00:08:034:1014.4
24WYRZYKOWSKI Andrzej 4147 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/ GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKM-Open21M 2100:00:1200:10:2600:20:4900:31:3400:42:12.9000:42:25.00+00:08:334:1314.2
25KUŹNIAR Wojciech 181RUN BEACH MORNING TEAMRUMIAM-Open22M 2200:00:0300:10:1000:21:0000:32:0200:42:54.5000:42:57.85+00:09:144:1714
26SZYMAŃSKI Artur 354LOTOS TEAMGDAŃSKM-Open23M 2300:00:0700:10:2400:21:1000:32:1900:42:59.8500:43:07.20+00:09:204:1814
27SZUMACHER Marta 353PELPLINK-Open4K 400:00:0800:10:3800:21:2000:32:1000:43:03.1000:43:11.35+00:09:234:1813.9
28WOJSA Marcin 404GDAŃSKM-Open24M 2400:00:0500:10:2600:21:1100:32:2200:43:25.4500:43:30.55+00:09:454:2013.8
29ŚWIĘCICKI Tomasz 362GDAŃSKM-Open25M 2500:00:0600:10:4000:21:3400:32:4600:43:30.3000:43:37.00+00:09:504:2113.8
30KWIATKOWSKI Grzegorz 186F3TEAMGDAŃSKM-Open26M 2600:00:0300:10:3800:21:2700:32:4200:43:39.2000:43:42.85+00:09:594:2113.7
31MARCZAK Marek 233PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open27M 2700:00:0600:10:3500:21:3900:32:5000:43:48.6500:43:55.35+00:10:094:2213.7
32PAZIK Dariusz 271RUNEDARUMIAM-Open28M 2800:00:1000:11:2600:22:5200:33:4700:44:25.3500:44:35.95+00:10:454:2613.5
33KOSPAŁ PAWŁOWSKI Łukasz 146LOTOS TEAMGDAŃSKM-Open29M 2900:00:0600:10:4000:21:5300:33:1800:44:37.5500:44:44.25+00:10:584:2713.4
34LIPOWICZ Andrzej 197GDANSKM-Open30M 3000:00:0600:11:1000:22:3200:33:4300:44:49.9000:44:56.10+00:11:104:2913.4
35GAJDUS Wiktor 71DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-Open31M 3100:00:1300:11:2800:22:3100:33:4700:44:55.1000:45:08.35+00:11:154:2913.4
36GRUSZKA Wiktor 96GDANSKM-Open32M 3200:00:1300:11:2900:22:3200:33:4800:45:10.5500:45:24.00+00:11:314:3113.3
37KAIM Sebastian 121BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM-Open33M 3300:00:0900:06:1100:16:1100:26:1100:45:11.0000:45:20.00+00:11:314:3113.3
38KLEWEK Andrzej 133ZBIERACZE ZŁOMUGDAŃSKM-Open34M 3400:00:1200:11:0000:22:1200:33:4800:45:25.7000:45:38.30+00:11:464:3213.2
39KOWALIK Hubert 154FUNDACJA WDAGDAŃSKM-Open35M 3500:00:0400:10:3900:22:1200:34:0300:45:36.7000:45:41.65+00:11:574:3313.2
40TEKLIŃSKI Adrian 369POBIEGANYGRUDZIĄDZM-Open36M 3600:00:0900:10:5100:22:1900:34:0700:45:51.8000:46:01.10+00:12:124:3513.1
41KUDRELEK Sławomir 173MŁODE WILKIGDAŃSKM-Open37M 3700:00:1200:11:1300:22:5400:34:3700:45:52.5500:46:05.50+00:12:134:3513.1
42SIKORA Szymon 325RUNEDAREDAM-Open38M 3800:00:1000:11:2700:22:5700:34:3200:46:04.8000:46:15.50+00:12:254:3613
43LELIWA Sylwia 192RUN BEACH MORNING TEAMGDAŃSKK-Open5K 500:00:0500:11:1800:22:5500:34:4300:46:25.4500:46:30.45+00:12:454:3812.9
44GARSZTKA Mateusz 76BORKOWOM-Open39M 3900:00:1200:11:3100:23:1700:35:0400:46:32.0500:46:44.75+00:12:524:3912.9
45POKOJSKI Łukasz 288RUNRUMIARUMIAM-Open40M 4000:00:0300:10:4500:22:3500:34:4400:46:47.6000:46:51.55+00:13:084:4012.8
46GOŹDZIEWSKI Jakub 85GDAŃSKM-Open41M 4100:00:0800:11:1800:23:0000:34:5700:46:54.3500:47:02.75+00:13:144:4112.8
47RYCHTER Wiesław 313BUCHALTERELBLĄGM-Open42M 4200:00:1700:11:5100:23:3200:35:2400:47:08.6500:47:26.40+00:13:294:4212.7
48LISOWIEC Robert 202GDANSKM-Open43M 4300:00:0300:11:2200:23:0200:35:0200:47:11.2500:47:14.90+00:13:314:4312.7
49KWIATKOWSKI Michał 185WEJHEROWOM-Open44M 4400:00:0500:10:5300:22:3000:34:4300:47:17.0000:47:22.60+00:13:374:4312.7
50NAWROT Witold 246JUST 5GDAŃSKM-Open45M 4500:00:1100:11:4300:23:4400:35:4900:47:20.7500:47:31.80+00:13:414:4412.7
51ZALEWSKI Michal 421DOBRY PRETEXT DO BIEGANIAGDAŃSKM-Open46M 4600:00:1100:11:5700:23:5600:35:5400:47:26.2500:47:37.70+00:13:464:4412.6
52BRYLSKI Filip 27WŁOCŁAWEKM-Open47M 4700:00:0800:11:3200:23:3100:35:4900:47:30.0000:47:38.90+00:13:504:4512.6
53CHMURA Krzysztof 35GDAŃSKM-Open48M 4800:00:0700:11:3000:23:2100:35:3700:47:35.8500:47:43.65+00:13:564:4512.6
54ZIMODRO Grzegorz 427GDAŃSKM-Open49M 4900:00:0700:11:3000:23:2100:35:3700:47:36.5500:47:44.05+00:13:574:4512.6
55PIECHOWICZ Waldemar 275GDAŃSKM-Open50M 5000:00:0700:11:3000:23:2100:35:3700:47:42.1000:47:49.50+00:14:024:4612.6
56NIJAK Maciej 251GDAŃSKM-Open51M 5100:00:1000:11:1000:23:1400:35:5700:48:22.2000:48:32.25+00:14:424:5012.4
57NIEWIADOMSKI Patryk 247BIEGAJĄCY TCZEWCZARLINM-Open52M 5200:00:0400:11:2200:23:1100:35:4400:48:25.3500:48:30.00+00:14:454:5012.4
58FLORYSZCZYK Daniel 64ROTMANKAM-Open53M 5300:00:1800:12:2600:24:1300:36:2400:48:28.3000:48:47.00+00:14:484:5012.4
59FRANCUZ Maciej 66WŁOCŁAWEKM-Open54M 5400:00:0900:11:3100:23:3100:35:5800:48:29.7000:48:38.70+00:14:504:5012.4
60ZABOROWSKI Mariusz 419MALBORKM-Open55M 5500:00:1300:11:1000:23:0500:36:1700:48:46.5500:49:00.20+00:15:074:5212.3
61ROWIŃSKI Robert 307FC CIOTYGDAŃSK-SOBIESZEWOM-Open56M 5600:00:2000:12:0500:24:2200:36:4200:48:53.8000:49:13.80+00:15:144:5312.3
62KRZYŻANOWSKA Roksana 169ŻARTA WATAHAKOWALK-Open6K 600:00:1000:11:5900:24:1600:36:3400:48:54.6500:49:05.25+00:15:154:5312.3
63STROJNOWSKI Konrad 343GDAŃSKM-Open57M 5700:00:0400:11:3600:24:0900:36:4900:48:55.5500:49:00.20+00:15:164:5312.3
64POCHOPIEŃ Mira 286GDAŃSKK-Open7K 700:00:2100:12:1700:24:2700:36:4900:49:11.8500:49:33.25+00:15:324:5512.2
65GÓRTOWSKI Remigiusz 87NESTRUNKRETKI MAŁEM-Open58M 5800:00:2800:12:0300:24:0800:36:5700:49:20.6000:49:48.80+00:15:414:5612.2
66CZEKAJ Przemysław 38GDAŃSKM-Open59M 5900:00:1200:13:0300:25:0900:37:2600:49:24.2000:49:36.80+00:15:444:5612.1
67GOLIŃSKI Łukasz 82ŻARTA WATAHAGDAŃSKM-Open60M 6000:00:1000:11:5900:24:1600:37:0200:49:30.7000:49:41.30+00:15:514:5712.1
68PUCHOWSKA Ewelina 298APTEKA GEMINIGDANSKK-Open8K 800:00:1400:12:2900:24:5600:37:2900:49:54.7500:50:09.55+00:16:154:5912
69TORŁOP Przemysław 374GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSKM-Open61M 6100:00:1400:12:0500:24:2600:37:0800:50:03.6500:50:18.35+00:16:245:0012
70OWCZARCZYK Jakub 258GDAŃSKM-Open62M 6200:00:1600:13:0900:25:3900:38:0800:50:03.6500:50:20.60+00:16:245:0012
71GAPSKA Anna 73GRUBA BIEGOWA 65GDAŃSKK-Open9K 900:00:1100:12:2100:24:5100:37:3600:50:04.9000:50:16.50+00:16:255:0012
72WITKOWSKI Robert 402GDAŃSKM-Open63M 6300:00:1600:13:1300:25:3900:38:0400:50:07.7500:50:24.55+00:16:285:0012
73LADZIŃSKI Zbigniew 189GDAŃSKM-Open64M 6400:00:0900:12:0100:24:4500:37:3500:50:21.7000:50:31.45+00:16:425:0211.9
74.PACZUL Sebastian 260DĄBROWSKI TEAMGDAŃSKM-Open65M 6500:00:1400:12:3300:25:1100:37:5800:50:22.9500:50:37.40+00:16:435:0211.9
75GARNCAREK Paweł 434ŚWIESZYNOM-Open66M 6600:00:3000:12:5900:25:3300:38:1600:50:29.5500:50:59.85+00:16:505:0211.9
76SOŁTYSIAK Natalia 333GDAŃSKK-Open10K 1000:00:0500:11:5100:24:4100:37:5200:50:46.1000:50:51.60+00:17:065:0411.8
77KACZYŃSKI Piotr 120GDAŃSKM-Open67M 6700:00:1500:12:3300:25:2600:38:1400:50:50.0000:51:05.50+00:17:105:0511.8
78EST Azb 60TRIMAMAGDAŃSKM-Open68M 6800:00:1400:12:3100:25:2100:38:1300:50:55.2000:51:09.85+00:17:155:0511.8
79TICHANÓW Piotr 370GDAŃSKM-Open69M 6900:00:2400:13:1300:26:0000:39:0000:51:36.5500:52:00.85+00:17:575:0911.6
80ŚPIEWAK Bartosz 358AIC TEAMGDAŃSKM-Open70M 7000:00:1700:12:2500:25:3700:39:1400:51:46.1500:52:03.65+00:18:065:1011.6
81TREICHEL Patryk 376AIC TEAMCHEŁMNOM-Open71M 7100:00:1600:12:2600:25:3800:39:1500:52:00.4500:52:16.70+00:18:205:1211.5
82LABUDA Łukasz 188SAINT-GOBAIN SQUADGDYNIAM-Open72M 7200:00:1900:12:4200:25:5000:39:1000:52:05.3000:52:24.75+00:18:255:1211.5
83ROGALSKA Magdalena 335RUN BEACH MORNING TEAMGDANSKK-Open11K 1100:00:0200:12:5300:26:1000:39:4400:52:12.4500:52:14.45+00:18:325:1311.5
84OLEJARCZYK Piotr 254ELBLĄGM-Open73M 7300:00:1300:12:3400:25:3600:38:5500:52:20.1500:52:33.60+00:18:405:1411.5
85LENKIEWICZ Ryszard 193GDAŃSKM-Open74M 7400:00:1500:12:5100:26:0900:39:2200:52:22.7500:52:38.40+00:18:435:1411.5
86ZYGNERSKI Tomasz 428MŁODE WILKIGDAŃSKM-Open75M 7500:00:1200:13:2400:26:2000:39:3100:52:25.2000:52:37.30+00:18:455:1411.4
87PIELGRZYMOWSKI Wojciech 278OSTRODAM-Open76M 7600:00:1700:13:1400:26:1200:39:2200:52:29.7500:52:47.15+00:18:505:1511.4
88ANDRZEJEWSKI Paweł 1MŁODE WILKIGDAŃSKM-Open77M 7700:00:1100:13:2500:26:2200:39:3200:52:31.5000:52:43.25+00:18:515:1511.4
89MACIAG Monika 217WEMBLEYK-Open12K 1200:00:0600:12:1800:25:2400:39:0500:52:50.8500:52:56.85+00:19:115:1711.4
90PAWLA Krystyna 268GDANSKK-Open13K 1300:00:0500:13:1000:26:2700:39:5100:52:56.3500:53:02.15+00:19:165:1711.3
91KUROWSKI Wojciech 180WATAHAGDAŃSKM-Open78M 7800:00:2200:12:3500:25:4000:39:3100:53:04.9000:53:27.50+00:19:255:1811.3
92KLOS Tomasz 135GDAŃSKM-Open79M 7900:00:1100:12:4000:25:5700:39:3800:53:13.9000:53:25.20+00:19:345:1911.3
93KOWSZ Gabriela 157BISKUPIECK-Open14K 1400:00:2600:13:4900:27:2400:40:4600:53:21.5000:53:47.50+00:19:415:2011.2
94WIŚNIEWSKI Arkadiusz 399KOWALEM-Open80M 8000:00:2300:13:5300:27:0700:40:1900:53:21.5500:53:45.45+00:19:425:2011.2
95MARCINIAK Michal 230DMOWSZCZYCY I ENDECYSOPOTM-Open81M 8100:00:2500:13:4800:27:1800:40:4900:53:21.6000:53:46.65+00:19:425:2011.2
96KOWALSKI Szymon 156RUN BEACH MORNING TEAMGDAŃSKM-Open82M 8200:00:0200:12:5300:26:1200:39:5600:53:25.2500:53:27.50+00:19:455:2011.2
97ŁUKASZEWICZ Barbara 216GDAŃSKK-Open15K 1500:00:1500:13:0900:26:2100:39:4500:53:25.4000:53:41.00+00:19:455:2011.2
98OLSZEWSKI Mateusz 255RUN BEACH MORNING TEAMROGALEM-Open83M 8300:00:1100:13:4600:27:4900:41:1800:53:41.8500:53:52.95+00:20:025:2211.2
99GRABOWSKA Małgorzata 88GDAŃSKK-Open16K 1600:00:0800:13:0300:26:3300:40:1000:53:48.1500:53:57.00+00:20:085:2211.1
100BOROWIK Krzysztof 21RYSZARD BIEGAJGDAŃSKM-Open84M 8400:00:1100:14:0000:27:5100:41:1200:53:49.3500:54:00.85+00:20:095:2211.1
101SCHULZ Maciej 323SQUADRA DI AMICIPRUSZCZ GDAŃSKIM-Open85M 8500:00:1300:13:4900:27:2300:41:1000:54:08.8000:54:22.55+00:20:295:2411.1
102KOZIOŁ Krzysztof 162LĘBORKM-Open86M 8600:00:0600:12:3000:26:0700:40:2300:54:23.5500:54:29.85+00:20:445:2611
103DĄBKOWSKA Aleksandra 42GDAŃSKK-Open17K 1700:00:1600:13:4800:27:1000:40:5500:54:32.8500:54:48.85+00:20:535:2711
104KOMIN Ewa 141GDAŃSKK-Open18K 1800:00:1100:13:1800:26:4200:40:5300:54:37.6500:54:49.25+00:20:585:2711
105BACZEWSKI Jacek 4MŁODE WILKIGDAŃSKM-Open87M 8700:00:1200:13:5100:27:2400:40:5500:54:37.6500:54:50.20+00:20:585:2711
106WOJCIECHOWSKI Mariusz 432WRZEŚNIAM-Open88M 8800:00:1400:13:5700:28:3200:42:4700:54:58.8500:55:13.80+00:21:195:2910.9
107WALENTYNOWICZ Aneta 385PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open19K 1900:00:1300:13:5000:27:2300:41:1900:55:24.2500:55:38.20+00:21:445:3210.8
108DYGUŁA Bartosz 5549 BLOT.PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open89M 8900:00:1900:13:5400:27:4800:41:4200:55:43.0500:56:03.00+00:22:035:3410.8
109GRYCNER Piotr 97ROCOCOSTAROGARD GD.M-Open90M 9000:00:2000:14:0800:28:2000:42:2700:56:09.5500:56:29.70+00:22:305:3610.7
110RUCHLEWICZ Urszula 310SZTUMK-Open20K 2000:00:0800:13:2700:27:3400:41:5200:56:25.2000:56:33.35+00:22:455:3810.6
111RYDZEWSKI Dawid 315BŁOTNIKM-Open91M 9100:00:0400:14:0300:27:5200:42:0300:56:28.4500:56:32.90+00:22:485:3810.6
112PAWLUKOWSKI Zbigniew 270BRANIEWOM-Open92M 9200:00:1900:13:1800:26:4300:42:0200:56:43.7500:57:03.15+00:23:045:4010.6
113BŁAWAT Marcin 14PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open93M 9300:00:1000:15:5800:29:5300:43:4600:56:47.2000:56:57.50+00:23:075:4010.6
114KUCHTA Małgorzata 172GDAŃSKK-Open21K 2100:00:1500:14:0000:28:1500:42:3400:56:55.1000:57:10.50+00:23:155:4110.5
115KUKLIS Tomek 178PETROSTAL OLIWA HOCKEY TEAMGDANSKM-Open94M 9400:00:1800:14:0400:28:2300:42:4700:57:21.4000:57:39.90+00:23:415:4410.5
116WIŚNIOWSKA Kinga 401GDAŃSKK-Open22K 2200:00:2300:14:5300:29:0800:43:2500:57:22.7500:57:46.30+00:23:435:4410.5
117TARASOW Marcin 364GDAŃSKM-Open95M 9500:00:1500:14:1500:28:4500:43:2900:57:23.1000:57:38.35+00:23:435:4410.5
118GRZELAK Marta 400M-Open96M 9600:00:1400:13:5800:28:3400:43:2600:57:50.7000:58:05.45+00:24:115:4710.4
119DRZEWIECKI Dominik 52PASŁĘKM-Open97M 9700:00:0400:14:0300:28:3500:43:2600:58:05.4000:58:09.70+00:24:255:4810.3
120KOZDEMBA Emilia 159WIŚLINKAK-Open23K 2300:00:2000:14:0200:28:4100:43:3500:58:24.7500:58:44.95+00:24:455:5010.3
121GADOMSKA Ewa 70GDAŃSKK-Open24K 2400:00:1500:14:0000:28:1500:43:1600:58:42.6000:58:58.25+00:25:035:5210.2
122WYSOCKI Mieczysław 418GDAŃSKM-Open98M 9800:00:0600:13:4700:28:2300:43:3200:58:51.6500:58:58.55+00:25:125:5310.2
123WYSOCKA Dorota 415GDAŃSKK-Open25K 2500:00:0700:13:5700:28:4100:43:5100:59:10.9500:59:18.30+00:25:315:5510.1
124RYDZEWSKA Barbara 314BŁOTNIKK-Open26K 2600:00:0500:14:0200:28:3400:43:4800:59:21.5000:59:27.20+00:25:415:5610.1
125GOLASZ Halina 813MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKIGDAŃSKK-Open27K 2700:00:1400:14:1000:29:0200:44:1600:59:26.0000:59:40.45+00:25:465:5610.1
126RADAWIEC Marcin 300GDAŃSKM-Open99M 9900:00:2800:14:2600:29:2700:44:4401:00:06.0001:00:34.75+00:26:266:0010
127OSTROWSKA Katarzyna 256MŁODE WILKIGDAŃSKM-Open100M 10000:00:1300:15:2400:31:5000:47:2701:00:19.7001:00:32.70+00:26:406:019.9
128KUŹNIEWSKI Konrad 182GDAŃSKM-Open101M 10100:00:0800:13:4800:29:1400:45:2701:02:42.5501:02:51.40+00:29:036:169.6
129GALLAS Ewa 72GDAŃSKK-Open28K 2800:00:1400:15:5800:31:5300:48:0401:04:14.3501:04:28.70+00:30:346:259.3
130BRUSKA Justyna 26MŁODE WILKIGDAŃSKK-Open29K 2900:00:1300:15:2400:31:5000:48:1401:04:56.5501:05:09.70+00:31:176:299.2
131JANECZKO Małgorzata 115PARAMORALNIELBLĄGK-Open30K 3000:00:1800:15:3500:32:0800:48:4501:05:28.6001:05:47.40+00:31:496:329.2
132SZCZĘSNY Tadeusz 351KACPERYGDAŃSKM-Open102M 10200:00:2500:16:2500:32:5700:49:2401:06:11.9001:06:37.60+00:32:326:379.1
133FALKOWSKA Alicja 61PRZYWIDZK-Open31K 3100:00:1000:15:3200:32:3000:49:3001:06:14.4001:06:24.55+00:32:346:379.1
134HOROWSKI Krzysztof 106GDAŃSKM-Open103M 10300:00:3000:15:4600:32:5900:50:4401:09:00.6001:09:31.35+00:35:216:548.7
135WAWRYNIUK Emilia 391KAMIŃSKK-Open32K 3200:00:1300:17:3600:34:4900:53:0701:10:21.8501:10:35.50+00:36:427:028.5
136DĄBKOWSKA Anna 43SOPOTK-Open33K 3300:00:1900:17:0400:35:0200:54:1601:11:31.1501:11:50.30+00:37:517:098.4
137KOJRO Aleksandra 140SOPOTK-Open34K 3400:00:1900:17:0400:35:0200:54:1601:11:31.2001:11:50.60+00:37:517:098.4
138WEILADW Karina 276WEJHEROWOM-Open104M 10400:00:0300:12:2800:25:38+00:09:045:0711.7
139DUDANIEC Emilia 54GDAŃSKK-Open35K 3500:00:0000:12:5700:27:46+5:3310.8
140PIASECKA Agata 273GDAŃSKK-Open36K 3600:00:2600:15:2600:31:10+00:14:366:149.6
141URBAŃSKA Beata 383GDAŃSKK-Open37K 3700:00:1700:15:3300:33:09+00:16:356:379
Znaleziono 141 wynik(ów)