WILCZYM TROPEM - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie KoLiber
Data:
2020-03-01
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
146
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
125
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startu2.5km5km
5km
7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1PALASCHKE Michał 214GDAŃSKM-Open1M 100:00:0100:09:1900:18:5200:28:4100:37:59.4000:38:01.35 3:4815,8
2KŁOS Maciej 112GDAŃSKM-Open2M 200:00:0000:09:1000:18:4700:28:3500:38:23.1500:38:23.15+00:00:233:5015,6
3WILOCH Radoslaw 365GDAŃSKM-Open3M 3Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening00:00:0200:09:4600:19:3700:29:3200:39:32.3500:39:35.20+00:01:323:5715,2
4KWIATKOWSKI Adrian 152TCZEWM-Open4M 4Akademia Marynarki Wojennej00:00:0200:09:3300:19:4100:30:0300:40:05.2000:40:07.85+00:02:054:0015,0
4KOTLĘGA Miłosz 135GRUDZIĄDZM-Open5M 5Akademia Marynarki Wojennej00:00:0200:09:3400:19:4100:30:0300:40:05.3000:40:07.85+00:02:054:0015,0
6GRULKOWSKI Łukasz 82MIECHUCINOM-Open6M 600:00:0300:10:0500:20:2300:31:0200:41:45.8000:41:49.00+00:03:464:1014,4
7THEIL Adrian 334SŁUPSKM-Open7M 7Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:09:5100:20:0800:31:1400:41:58.6500:42:03.30+00:03:594:1114,3
8GOŹDZIEWSKI Paweł 75GDAŃSKM-Open8M 800:00:0700:10:0200:20:3500:31:2600:42:26.1000:42:33.25+00:04:264:1414,1
9TOWIAŃSKI Norbert 344GDAŃSKM-Open9M 900:00:0500:10:2900:21:1300:32:1200:42:58.4000:43:04.00+00:04:594:1714,0
10TEKLIŃSKI Adrian 333GRUDZIĄDZM-Open10M 1000:00:0800:10:3300:21:1800:32:1500:43:02.6500:43:11.10+00:05:034:1813,9
11KUKAWKA Maciej 147GRUDZIĄDZM-Open11M 1100:00:0900:10:3300:21:1200:32:1500:43:09.6000:43:18.60+00:05:104:1813,9
12WENZERSKI Mateusz 360ŻUKOWOM-Open12M 1200:00:0400:10:3100:21:2500:32:3900:43:14.7500:43:19.10+00:05:154:1913,9
13LUBNER Karol 168RUMIAM-Open13M 13Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:10:2800:21:2500:32:3900:43:17.9000:43:22.15+00:05:184:1913,9
14NAPIWODZKI Tomasz 199GDAŃSKM-Open14M 1400:00:0400:10:2800:21:2500:32:4000:43:48.0000:43:52.25+00:05:484:2213,7
15WAŻNY Karol 357TCZEWM-Open15M 15Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:10:2800:21:2500:32:4900:44:02.4000:44:06.95+00:06:034:2413,6
16KAMIŃSKI Daniel 103OLSZTYNM-Open16M 16Akademia Marynarki Wojennej00:00:0500:10:0300:21:1300:33:0000:44:32.6500:44:37.80+00:06:334:2713,5
17SZULTEK Szymon 318MORAGM-Open17M 17Akademia Marynarki Wojennej00:00:0200:10:3200:22:1300:33:4800:44:35.4000:44:37.80+00:06:364:2713,5
18GAWARECKI Kamil 71KLESZCZEWKOM-Open18M 18Lotos Running Team00:00:0800:10:4900:21:4200:33:1200:44:37.7000:44:46.65+00:06:384:2713,4
19WILMOWICZ Bartosz 364ŁASINM-Open19M 19Akademia Marynarki Wojennej00:00:0500:11:0500:22:1800:33:4500:44:43.4000:44:48.50+00:06:444:2813,4
20 417  1 00:00:2200:11:4900:23:1000:34:2700:45:10.6000:45:32.70+00:07:114:3113,3
21ĆWIKOWSKI Kamil 47AUGUSTÓWM-Open20M 2000:00:0500:11:2800:23:1400:34:4300:45:24.0000:45:29.45+00:07:244:3213,2
22KWIATKOWSKI Dominik 153LISEWOM-Open21M 21Akademia Marynarki Wojennej00:00:0600:11:0500:22:1700:33:4400:45:25.4000:45:31.60+00:07:264:3213,2
23KOWALEWSKI Adam 138GDAŃSKM-Open22M 2200:00:2000:11:1900:22:4700:34:3000:46:01.4000:46:22.35+00:08:024:3613,0
24PIEKUT Łukasz 227CHOJNICEM-Open23M 2300:00:2900:12:1400:23:4600:35:1500:46:05.6000:46:34.75+00:08:064:3613,0
25GAJLEWICZ Nikodem 68GDYNIAM-Open24M 24Akademia Marynarki Wojennej00:00:0500:10:2700:22:1000:33:4600:46:19.6000:46:25.00+00:08:204:3812,9
26KLECZKOWSKI Szymon 108ELBLĄGM-Open25M 25Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:11:0400:22:4800:34:5300:46:30.1500:46:34.95+00:08:304:3912,9
27DORAWA Hubert 55GOWINOM-Open26M 26Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:10:4700:22:4000:34:5400:46:37.9500:46:42.00+00:08:384:3912,9
28JONAK Jakub 100GDYNIAM-Open27M 27Akademia Marynarki Wojennej00:00:0900:12:0900:23:4000:35:1500:46:46.1500:46:55.70+00:08:464:4012,8
29CHOIŃSKI Grzegorz 37GDAŃSKM-Open28M 2800:00:1300:11:5400:23:4700:35:3100:46:54.8000:47:08.35+00:08:554:4112,8
30WYSOCKI Dariusz 377GDAŃSKM-Open29M 2900:00:1400:11:4300:23:3800:35:2500:47:11.0000:47:25.85+00:09:114:4312,7
31SZULBORSKI Michał 317GDYNIAM-Open30M 30Akademia Marynarki Wojennej00:00:0700:11:0900:23:0400:35:1700:47:11.3500:47:18.45+00:09:114:4312,7
32WYRZYKOWSKI Andrzej 374GDAŃSKM-Open31M 317 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej00:00:0700:12:0500:23:4500:35:2700:47:19.0500:47:26.25+00:09:194:4312,7
33MARCZAK Marek 183PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open32M 3200:00:0800:11:2400:23:2300:35:3300:47:25.9500:47:34.35+00:09:264:4412,6
34KOWALIK Hubert 139GDAŃSKM-Open33M 3300:00:0300:10:4700:22:5500:35:3100:47:27.1500:47:30.20+00:09:274:4412,6
35SOBIESZCZUK Karol 287GDAŃSKM-Open34M 3400:00:0600:11:0700:23:1000:35:3700:47:52.1000:47:58.75+00:09:524:4712,5
36DALECKI Kordian 48MRZEZINOM-Open35M 35Akademia Marynarki Wojennej00:00:0700:12:0800:24:1800:36:1900:47:55.1500:48:02.95+00:09:554:4712,5
37KUZAWIŃSKI Krzysiek 149GDAŃSKM-Open36M 3600:00:0700:11:4900:23:5100:36:0300:47:58.6500:48:05.85+00:09:594:4712,5
38KLOS Tomasz 109GDAŃSKM-Open37M 3700:00:0700:11:2800:23:3500:35:5100:48:06.7500:48:14.55+00:10:074:4812,5
39WOJSA Marcin 371GDAŃSKM-Open38M 3800:00:1200:11:4000:23:3800:35:5700:48:21.5500:48:34.50+00:10:224:5012,4
40BEDNAREK Jakub 11KOSZALINM-Open39M 39Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:11:0400:23:0200:35:4100:48:22.9500:48:27.30+00:10:234:5012,4
41HOŁOWNIA Jakub 86RADZYŃ PODLASKIM-Open40M 40Akademia Marynarki Wojennej00:00:0300:11:0500:23:0300:35:4200:48:23.7500:48:27.40+00:10:244:5012,4
42RYCHTER Wiesław 261ELBLĄGM-Open41M 4100:00:1000:11:4300:23:4700:36:1200:48:33.9000:48:44.55+00:10:344:5112,4
43LESIAK Marek 159GDYNIAM-Open42M 4200:00:1700:12:0100:24:0900:36:2400:48:37.7500:48:55.00+00:10:384:5112,3
44CISZEK Sebastian 42GDAŃSKM-Open43M 43Iron Team00:00:1100:12:1700:24:0600:36:3600:48:47.1500:48:58.90+00:10:474:5212,3
45FRONCZAK Kamil 67GDAŃSKM-Open44M 4400:00:1800:12:2000:24:3100:37:0100:49:05.7500:49:23.95+00:11:064:5412,2
46URBANIAK Marek 349GDAŃSKM-Open45M 4500:00:0900:12:1800:24:1200:36:3600:49:05.8500:49:15.10+00:11:064:5412,2
47SWAT Mariusz 299GDAŃSKM-Open46M 4600:00:1600:11:5000:24:2000:37:0500:49:16.2000:49:32.50+00:11:164:5512,2
48BOBERSKI Artur 15GDAŃSKM-Open47M 4700:00:1000:11:5900:24:2400:37:0400:49:20.0500:49:30.70+00:11:204:5612,2
49TICHANÓW Piotr 335GDAŃSKM-Open48M 4800:00:1500:12:2800:24:4800:37:2300:49:33.4000:49:49.10+00:11:344:5712,1
50ZAWACKI Daniel 380TCZEWM-Open49M 4900:00:2400:12:2300:24:5800:37:3900:49:35.2500:49:59.80+00:11:354:5712,1
51LELIWA Sylwia 156GDAŃSKK-Open1K 1Run Beach Morning Team00:00:0700:12:0800:24:3900:37:1500:49:53.3500:50:00.65+00:11:534:5912,0
52PAZIEWSKI Łukasz 224KOSZALINM-Open50M 50Akademia Marynarki Wojennej00:00:0900:11:5800:24:3200:37:3400:49:58.4500:50:07.55+00:11:594:5912,0
53LEŚKIEWICZ Filip 160GDAŃSKM-Open51M 5100:00:1700:12:5000:25:1600:37:4500:50:00.7000:50:18.50+00:12:015:0012,0
54KRUPA Paweł 146GDAŃSKM-Open52M 5200:00:2100:12:4600:24:5000:37:4100:50:14.7000:50:36.20+00:12:155:0111,9
55SAMUŚ Łukasz 265PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open53M 5300:00:0000:12:2300:25:0400:37:4900:50:27.1500:50:27.15+00:12:275:0211,9
56RŻANY Marcin 263BANINOM-Open54M 5400:00:2200:12:2200:24:5900:38:1700:50:39.1500:51:01.65+00:12:395:0311,8
57MERING Paulina 188GDAŃSKK-Open2K 200:00:0600:11:5600:24:3700:37:4900:50:40.4500:50:47.15+00:12:415:0411,8
58MUCHA Filip 195RUMIAM-Open55M 55Akademia Marynarki Wojennej00:00:0900:13:1400:26:1400:38:5400:50:40.8000:50:49.85+00:12:415:0411,8
59MAZERSKI Łukasz 186GDYNIAM-Open56M 5600:00:0300:11:1800:24:0200:37:4100:50:45.3000:50:48.80+00:12:455:0411,8
60DULSKI Piotr 58GDAŃSKM-Open57M 5700:00:1200:12:0100:24:4800:38:0100:51:01.3500:51:14.20+00:13:015:0611,8
61PLECH Krystian 239NULLM-Open58M 5800:00:0800:12:1800:25:0200:38:2000:51:03.4500:51:11.60+00:13:045:0611,8
62BECKER Tomasz 10GDAŃSKM-Open59M 5900:00:1500:12:3800:25:0300:38:0300:51:07.3500:51:22.90+00:13:075:0611,7
63PAPLINSKI Mateusz 219RYJEWOM-Open60M 6000:00:1400:12:4000:25:0400:38:0500:51:07.7500:51:22.60+00:13:085:0611,7
64PUCHOWSKA Ewelina 250GDANSKK-Open3K 300:00:1900:12:5000:25:3600:38:2600:51:09.2000:51:28.40+00:13:095:0611,7
65GRAJEWSKI Piotr 77LĘBORKM-Open61M 61BBKTS00:00:0600:12:1500:24:5200:38:1000:51:15.7500:51:22.35+00:13:165:0711,7
66MOLĘDA Dariusz 19380-034M-Open62M 6200:00:2600:12:2400:25:0400:38:3400:51:28.3000:51:54.40+00:13:285:0811,7
67PIEKUTOWSKI Michał 228WYSOKIE MAZOWIECKIEM-Open63M 63Akademia Marynarki Wojennej00:00:0300:11:1800:24:0200:37:4100:51:29.5500:51:33.45+00:13:305:0911,7
68BOUŻYK Maciej 22GDAŃSKM-Open64M 6400:00:0900:12:0800:24:4000:37:5100:51:34.3500:51:43.50+00:13:345:0911,6
69KOBIERSKA Klaudia 117OPOCZNOK-Open4K 4Akademia Marynarki Wojennej00:00:0400:12:4500:25:4900:38:5900:51:48.8000:51:53.15+00:13:495:1011,6
70WIRKUS Grzegorz 366GDAŃSKM-Open65M 6500:00:1100:13:1200:26:3100:40:1300:51:54.1000:52:05.10+00:13:545:1111,6
71SKOWROŃSKA Monika 278GDYNIAK-Open5K 5Akademia Marynarki Wojennej00:00:0500:12:1500:25:0600:38:3400:52:04.7500:52:10.35+00:14:055:1211,5
72WOJCIESZAK Jan 368GDYNIAM-Open66M 66Akademia Marynarki Wojennej00:00:0800:12:0800:24:5900:38:3900:52:06.8000:52:15.15+00:14:075:1211,5
73CHMURA Tomasz 34GRUDZIĄDZM-Open67M 6700:00:1300:12:2200:25:3600:38:5900:52:09.0000:52:22.85+00:14:095:1211,5
74STROJNOWSKI Konrad 296GDAŃSKM-Open68M 6800:00:0300:11:5900:25:0800:38:4200:52:11.4500:52:14.95+00:14:125:1311,5
75RADŁOWSKI Mariusz 254NULLM-Open69M 6900:00:0500:12:3700:25:3700:39:0300:52:32.9500:52:38.30+00:14:335:1511,4
76KŁYS Mateusz 113GĄBINM-Open70M 7000:00:1700:13:2700:27:2000:40:5500:52:51.9500:53:09.05+00:14:525:1711,3
77KONTEK Patrycja 122GDAŃSKK-Open6K 600:00:1700:13:5500:27:1800:40:3500:53:31.2000:53:48.55+00:15:315:2111,2
78KONRAD Justyna 121GDYNIAK-Open7K 700:00:1600:13:3600:27:2100:40:3600:53:31.8500:53:48.60+00:15:325:2111,2
79SZOSTKOWSKI Artur 315GDANSKM-Open71M 7100:00:1200:12:5700:26:3100:40:2700:53:34.8500:53:47.55+00:15:355:2111,2
80KOMIN Ewa 119GDANSKK-Open8K 800:00:1600:13:2400:26:5600:40:4700:54:10.0500:54:26.65+00:16:105:2511,1
81ADAMOWICZ Rafał 2GDAŃSKM-Open72M 7200:00:1700:13:2300:26:5600:40:4600:54:16.0500:54:33.05+00:16:165:2511,1
82BUTOWSKI Krzysztof 30KELTYM-Open73M 7300:00:1800:13:2300:26:4000:40:2600:54:16.5000:54:34.65+00:16:175:2511,1
83GWOŹDZIOWSKI Marcin 84TARNOBRZEGM-Open74M 7400:00:0800:12:4000:26:1300:40:2200:54:36.0500:54:44.20+00:16:365:2711,0
84CEGLARZ Marta 31GDYNIAK-Open9K 900:00:1700:14:0900:28:0400:41:3700:54:43.1500:55:00.25+00:16:435:2811,0
85ŁUKASZÓW Lucyna 173GDANSKK-Open10K 1000:00:1600:13:2900:27:1800:41:0400:54:43.7000:55:00.35+00:16:445:2811,0
86SMOLEŃ Ewa 280PRUSZCZ GDANSKIK-Open11K 1100:00:0600:13:5700:27:5500:41:4800:55:02.6000:55:09.45+00:17:035:3010,9
87CYBULSKI Damian 44GDAŃSKM-Open75M 7500:00:0400:12:3900:26:3500:40:5800:55:07.8500:55:11.90+00:17:085:3010,9
88OSIEJ Maciej 210GDYNIAM-Open76M 76Akademia Marynarki Wojennej00:00:0600:12:1800:25:4700:40:2400:55:23.7000:55:30.20+00:17:245:3210,8
89MANYŚ Waldemar 181GDANSKM-Open77M 7700:00:2700:14:0300:27:1800:41:2600:55:31.6500:55:58.95+00:17:325:3310,8
90SIKORA Katarzyna 272GDAŃSKK-Open12K 1200:00:0600:12:2300:25:5000:41:1300:55:43.0000:55:49.95+00:17:435:3410,8
91WÓJCIK Bartłomiej 372GDAŃSKM-Open78M 7800:00:1700:14:1200:28:2200:42:4700:55:57.2500:56:14.95+00:17:575:3510,7
92DOPIERAŁA Przemek 54GDAŃSKM-Open79M 7900:00:1800:14:3100:28:4500:42:4700:56:14.5500:56:33.10+00:18:155:3710,7
93USCHPELKAT Izabela 350GDAŃSKK-Open13K 1300:00:1200:13:2100:27:0100:41:3400:56:17.3000:56:29.75+00:18:175:3710,7
94BŁASZCZAK Waldemar 13GDAŃSKM-Open80M 8000:00:1100:14:1400:28:2300:42:5600:57:29.9000:57:41.70+00:19:305:4510,4
95DYGUŁA Bartosz 59PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open81M 8100:00:2100:14:2700:28:4400:43:1600:57:46.8500:58:08.35+00:19:475:4610,4
96LUSTYK Hanna 169GDYNIAK-Open14K 1400:00:2000:13:4100:27:5300:43:0500:57:57.4500:58:18.05+00:19:585:4710,4
97DĘBOWSKI Michał 51GDAŃSKM-Open82M 82Podatki to kradzież00:00:1800:13:4700:28:1000:43:3500:58:20.4000:58:38.75+00:20:215:5010,3
98LICHTENSZTEJN Adam 161MORĄGM-Open83M 83Akademia Marynarki Wojennej00:00:0800:12:5900:30:0700:44:3800:58:25.1500:58:33.80+00:20:255:5010,3
99STRADOMSKI Roman 295GDAŃSKM-Open84M 8400:00:2200:15:3400:31:2300:45:0500:58:27.4500:58:49.70+00:20:285:5010,3
100CHMURA Ewa 35GRUDZIĄDZK-Open15K 1500:00:1300:14:0900:28:3100:43:4100:58:27.5000:58:41.05+00:20:285:5010,3
101JANKOWSKI Mateusz 96GDAŃSKM-Open85M 8500:00:1300:14:1500:28:5000:43:4000:58:43.8000:58:57.05+00:20:445:5210,2
102MALINOWSKI Kacper 180TCZEWM-Open86M 8600:00:2100:13:4000:28:1000:43:5400:58:50.9500:59:11.95+00:20:515:5310,2
103KAŁUGA Kordian 102GDAŃSKM-Open87M 8700:00:1500:14:5400:30:5600:44:5600:58:52.0500:59:07.60+00:20:525:5310,2
104CZECHLEWSKA Iwona 45GDAŃSKK-Open16K 1600:00:1100:15:1500:30:1500:45:0600:59:19.1000:59:30.20+00:21:195:5510,1
105KORNER Ewa 129SZTUMK-Open17K 1700:00:0000:15:3600:29:5900:44:5100:59:33.0000:59:33.00+00:21:335:5710,1
106BOGUSZEWSKI Michał 17RADOMM-Open88M 8800:00:0700:13:4100:28:5100:44:2901:00:04.8001:00:12.25+00:22:056:0010,0
107SZYMAK Ewelina 320BARNIEWICEK-Open18K 1800:00:0800:14:1400:29:2700:44:5901:00:45.3501:00:53.40+00:22:456:049,9
108ŻULEWSKA Monika 389GDAŃSKK-Open19K 1900:00:1300:14:4200:30:1300:45:3701:01:12.0001:01:25.85+00:23:126:079,8
109KOWALSKI Kamil 400GDAŃSKM-Open89M 8900:00:2200:15:1300:30:4200:46:3701:01:16.8001:01:39.55+00:23:176:079,8
110RADAWIEC Marcin 253GDAŃSKM-Open90M 9000:00:2600:14:4600:30:0800:45:5701:01:58.6001:02:25.30+00:23:596:119,7
111CIERLUK Kinga 41GDAŃSKK-Open20K 2000:00:1200:14:3800:29:5400:46:1701:02:59.1001:03:11.40+00:24:596:179,5
112LIDER RADŁOWSKA Małgorzata 162PUCKK-Open21K 2100:00:0600:15:1100:30:5600:47:0301:03:15.8001:03:22.00+00:25:166:199,5
113MISZEWSKI Grzegorz 192GDAŃSKM-Open91M 917 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej00:00:2400:14:4500:30:3700:47:1101:03:29.7001:03:54.10+00:25:306:219,4
114WITKOWSKI Jarosław 367GDAŃSKM-Open92M 92RMDC00:00:1100:14:4100:30:0900:46:2501:03:30.5501:03:41.70+00:25:316:219,4
115TARASOW Marcin 329GDAŃSKM-Open93M 9300:00:1400:14:5500:30:5700:47:4101:04:04.9001:04:19.05+00:26:056:249,4
116KMERA Rafał 114GDAŃŚKM-Open94M 94PH BYSEWO GDAŃSK00:00:1100:14:3700:30:3500:47:5801:04:13.8001:04:24.95+00:26:146:259,3
117SOCHA Tomasz 408GDAŃSKM-Open95M 9500:00:1800:14:3700:30:4200:47:4601:04:59.7501:05:18.00+00:27:006:309,2
118ZAPAŚNIK Karolina 378GDYNIAK-Open22K 2200:00:1800:14:3700:30:4200:47:4601:05:00.6501:05:18.80+00:27:016:309,2
119POZORSKA Agnieszka 242SZLACHTAK-Open23K 2300:00:2300:14:4800:31:0500:47:5801:05:17.7501:05:41.45+00:27:186:319,2
120WIECZOREK Justyna 362SZEMUDK-Open24K 2400:00:0200:15:3100:32:5200:49:4401:06:47.6001:06:50.50+00:28:486:409,0
121KARCZ Bartek 104RUMIAM-Open96M 9600:00:0500:15:2900:31:5400:50:1001:06:52.0501:06:57.95+00:28:526:419,0
122KARCZ Sylwia 105RUMIAK-Open25K 2500:00:0600:15:2800:31:5300:50:0901:06:53.6001:06:59.65+00:28:546:419,0
123ZAWISZEWSKI Piotr 381GDAŃSKM-Open97M 9700:00:2000:16:0600:32:5500:49:5801:07:38.1001:07:59.05+00:29:386:458,9
124CUBER Aneta 43POŁANIECK-Open26K 2600:00:0700:15:4900:32:5200:50:0601:08:05.9001:08:13.65+00:30:066:488,8
125KOZIK Magdalena 143SOPOTK-Open27K 2700:00:2200:16:0800:34:5800:53:2501:11:18.3501:11:40.65+00:33:187:078,4
126BABIŃSKI Sebastian 5TCZEWM-Open98M 9800:00:2300:15:4900:32:3300:53:10+00:24:297:058,5
127PAWEŁEK Mikołaj 220CZĘSTOCHOWAM-Open99M 99Akademia Marynarki Wojennej00:00:0600:11:0800:23:01+00:04:094:3613,0
128SOKOŁOWSKI Krzysztof 289LUBLINM-Open100M 10000:00:0400:11:4800:25:34+00:06:425:0611,7
129 420  2 00:00:1000:14:0200:28:19+00:09:275:3910,6
KWIATKOWSKA Monika 151GDYNIAK-OpenDNF00:16:32 DNF00:33:57 DNF00:51:37 DNF DNF DNF--
Znaleziono 130 wynik(ów)