WILCZYM TROPEM - 11 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Świerczyna
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
36
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuFinish_All
5.5km
   
1KRUŚWICKI Marcin 122BUDZYŃM30-3900:00:0300:23:07
2MACIEJKO Witold 126ZŁOCIENIECM50-5900:00:0200:23:24
3KATRYCZ Zbigniew 149ŚWIERCZYNAM50-5900:00:0200:23:37
4SULIK Krzysztof 140MIROSLAWIECM40-4900:00:0100:23:38
5LESZCZYSZYN Paweł 124SZCZECINEKM40-4900:00:0200:23:57
6GAŁAN Leszek 111ZŁOCIENIECM50-5900:00:0200:24:08
7MAJEWSKI Artur 127KALISZ POMORSKIM40-4900:00:0400:24:10
8SUCHOŃSKI Tomasz 138OSIEK DRAWSKIM40-4900:00:0100:25:34
9JESIONKA Jarosław 118NOWOGARDM40-4900:00:0600:25:54
10CHWIAŁKOWSKI Bartosz 105POZNAŃM30-3900:00:0600:25:58
11SUCHOŃSKI Grzegorz 139OSIEK DRAWSKIM40-4900:00:0200:26:02
12ORLIKOWSKI Robert 147POŁCZYN-ZDRÓJM30-3900:00:0100:26:16
13WYSOCKA Natalia 143STRĄCZNOK30-3900:00:0200:26:50
14GRZYB Stanislaw 115WIERZCHOWOM50-5900:00:0500:26:54
15CHMIELEWSKI Tomasz 103BARWICEM30-3900:00:0200:27:08
16HAŁKA Justyna 116ŁOBEZK30-3900:00:0300:27:09
17TYLMAN Piotr 141CZAPLINEKM30-3900:00:0200:27:11
18BOROŃ Damian 101WAŁCZM16-2900:00:0300:28:08
19SIMIŃSKA Anna 135STRĄCZNOK30-3900:00:0300:28:23
20RYCHŁOWSKA Magdalena 131PIŁAK40-4900:00:0400:28:31
21NOWACKI Tomasz 145M40-4900:00:0600:28:36
22GRZYB Jacek 113WAŁCZM30-3900:00:0500:28:39
23KACZOR Sławomir 119ŚWIERCZYNAM40-4900:00:0400:28:53
24WITEK Stanisław 142SIENICAM60-6900:00:0400:29:15
25KOŁOTUSZA Andrzej 120TRZCIANKAM40-4900:00:0500:29:33
26HOLC Dorota 146PROSINKOM30-3900:00:0200:30:11
27CHWIAŁKOWSKI Henryk 106POZNAŃM60-6900:00:0500:30:19
28RYCHŁOWSKI Ryszard 132PIŁAM40-4900:00:0400:30:20
29PIERZAK Jakub 130MIROSŁAWIECM40-4900:00:0600:30:31
30GAŁAN Joanna 110ZŁOCIENIECK50-5900:00:0500:30:56
31STOCKA Agnieszka 137WAŁCZK30-3900:00:0200:31:14
32MATUSZAK Justyna 128OTRZEPK30-3900:00:0400:31:55
33CZECH Adrian 108WAŁCZM16-2900:00:0500:32:05
34HEJŁASZ Katarzyna 117DRAWSKO POMORSKIEK30-3900:00:0300:33:03
35SERAFIN Justyna 133DRAWSKO POMORSKIEK30-3900:00:0000:33:06
36BOSIACKI Leszek 102ZŁOCIENIEM50-5900:00:0600:34:30
SIELSKI Henryk 134ŚWIERCZYNAM40-49DNF DNF
Znaleziono 37 wynik(ów)