WILCZYM TROPEM - 11 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Świerczyna
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
36
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuFinish_All
5.5km
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SULIK Krzysztof 140MIROSLAWIECM40-491M 100:00:0100:23:3800:47:22.9000:47:24.75 4:1813,9
2MAJEWSKI Artur 127KALISZ POMORSKIM40-492M 200:00:0400:24:1000:47:30.1000:47:34.30+00:00:074:1913,9
3MACIEJKO Witold 126ZŁOCIENIECM50-591M 300:00:0200:23:2400:47:31.7000:47:34.55+00:00:084:1913,9
4KRUŚWICKI Marcin 122BUDZYŃM30-391M 400:00:0300:23:0700:47:31.6500:47:35.00+00:00:084:1913,9
5KATRYCZ Zbigniew 149ŚWIERCZYNAM50-592M 500:00:0200:23:3700:48:13.1500:48:15.35+00:00:504:2313,7
6LESZCZYSZYN Paweł 124SZCZECINEKM40-493M 600:00:0200:23:5700:48:35.7500:48:38.15+00:01:124:2513,6
7GAŁAN Leszek 111ZŁOCIENIECM50-593M 700:00:0200:24:0800:48:55.7500:48:58.15+00:01:324:2613,5
8SUCHOŃSKI Tomasz 138OSIEK DRAWSKIM40-495M 800:00:0100:25:3400:51:46.8000:51:48.60+00:04:234:4212,7
9JESIONKA Jarosław 118NOWOGARDM40-494M 900:00:0600:25:5400:51:43.7000:51:50.35+00:04:204:4212,8
10CHWIAŁKOWSKI Bartosz 105POZNAŃM30-392M 1000:00:0600:25:5800:53:21.7000:53:27.80+00:05:584:5112,4
11ORLIKOWSKI Robert 147POŁCZYN-ZDRÓJM30-393M 1100:00:0100:26:1600:54:18.2000:54:20.10+00:06:554:5612,2
12SUCHOŃSKI Grzegorz 139OSIEK DRAWSKIM40-496M 1200:00:0200:26:0200:54:21.7000:54:24.40+00:06:584:5612,1
13GRZYB Stanislaw 115WIERZCHOWOM50-594M 1300:00:0500:26:5400:55:28.2500:55:33.75+00:08:055:0211,9
14CHMIELEWSKI Tomasz 103BARWICEM30-394M 1400:00:0200:27:0800:56:18.5500:56:21.05+00:08:555:0711,7
15BOROŃ Damian 101WAŁCZM16-291M 1500:00:0300:28:0800:57:14.7500:57:18.35+00:09:515:1211,5
16TYLMAN Piotr 141CZAPLINEKM30-395M 1600:00:0200:27:1100:57:51.9500:57:54.50+00:10:295:1511,4
17NOWACKI Tomasz 145M40-497M 1700:00:0600:28:3600:57:58.9500:58:05.65+00:10:365:1611,4
18GRZYB Jacek 113WAŁCZM30-396M 1800:00:0500:28:3900:58:16.7500:58:22.15+00:10:535:1711,3
19WITEK Stanisław 142SIENICAM60-691M 1900:00:0400:29:1500:58:47.4000:58:52.35+00:11:245:2011,2
20KACZOR Sławomir 119ŚWIERCZYNAM40-498M 2000:00:0400:28:5300:59:19.1500:59:24.00+00:11:565:2311,1
21KOŁOTUSZA Andrzej 120TRZCIANKAM40-499M 2100:00:0500:29:3300:59:40.9500:59:46.25+00:12:185:2511,1
22CHWIAŁKOWSKI Henryk 106POZNAŃM60-692M 2200:00:0500:30:1901:01:08.8501:01:14.55+00:13:455:3310,8
23RYCHŁOWSKI Ryszard 132PIŁAM40-4910M 2300:00:0400:30:2001:02:43.5501:02:48.25+00:15:205:4210,5
24PIERZAK Jakub 130MIROSŁAWIECM40-4911M 2400:00:0600:30:3101:02:45.1001:02:51.80+00:15:225:4210,5
25HOLC Dorota 146PROSINKOM30-397M 2500:00:0200:30:1101:03:22.4001:03:24.50+00:15:595:4510,4
26CZECH Adrian 108WAŁCZM16-292M 2600:00:0500:32:0501:07:54.0501:07:59.35+00:20:316:109,7
27BOSIACKI Leszek 102ZŁOCIENIEM50-595M 2700:00:0600:34:3001:09:21.3501:09:28.10+00:21:586:189,5
SIELSKI Henryk 134ŚWIERCZYNAM40-49DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 28 wynik(ów)