WILCZYM TROPEM - 1963 M

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie KoLiber
Data:
2019-03-03
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
1,963 km
Zgłoszonych:
243
Wystartowało:
75
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
75
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa | K1-34 | M1-34 | K35-49 | M35-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LISOWSKI Aleksander 203ROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-Open1M 100:00:0300:08:24.6500:08:28.15 4:1214.3
2PRUSAK Kacper 295GDAŃSKM-Open2M 200:00:0000:08:29.9500:08:30.10+00:00:054:1514.1
3SAMBURSKI Tomasz 319SKIERNIEWICEM-Open3M 300:00:1600:08:32.4000:08:49.10+00:00:074:1614
4PAZIK Dariusz 271RUNEDARUMIAM-Open4M 400:00:1000:08:43.7000:08:54.30+00:00:194:2213.7
5KOWALSKI Szymon 156RUN BEACH MORNING TEAMGDAŃSKM-Open6M 500:00:0100:09:18.5000:09:20.40+00:00:534:3912.9
6ŚWIĘCICKI Tomasz 362GDAŃSKM-Open5M 600:00:1300:09:15.2500:09:28.95+00:00:504:3713
7KRÓL Michał 166SOPOTM-Open7M 700:00:1400:09:22.8000:09:37.00+00:00:584:4112.8
8RUCHLEWICZ Natalia 309SZTUMK-Open1K 100:00:0300:09:48.5000:09:51.65+00:01:234:5412.2
9RYDZEWSKI Dawid 315BŁOTNIKM-Open8M 800:00:0200:09:56.8500:09:58.90+00:01:324:5812.1
10WOJSA Marcin 404GDAŃSKM-Open9M 900:00:0400:10:02.9500:10:07.80+00:01:385:0111.9
11OWCZARCZYK Jakub 258GDAŃSKM-Open10M 1000:00:1100:10:06.7000:10:18.25+00:01:425:0311.9
12KOSPAŁ PAWŁOWSKI Łukasz 146LOTOS TEAMGDAŃSKM-Open11M 1100:00:0900:10:07.5500:10:17.25+00:01:425:0411.8
13WÓJCIK Dariusz 407WARSZAWAM-Open12M 1200:00:0000:10:10.4000:10:10.40+00:01:455:0511.8
14ŚRUTKOWSKI Sylwester 359SZTUMM-Open13M 1300:00:0300:10:12.0000:10:15.55+00:01:475:0611.8
15NAWROT Witold 246JUST 5GDAŃSKM-Open14M 1400:00:1800:10:24.2500:10:42.65+00:01:595:1211.5
16KOSZNIK Michał 151BIEGOWI SZYDERCYGDAŃSKM-Open15M 1500:00:0500:10:28.8000:10:34.70+00:02:045:1411.4
17KOZA Damian 158WŁADYSŁAWOWOM-Open16M 1600:00:0400:10:31.5000:10:36.35+00:02:065:1611.4
18CZEKAJ Przemysław 38GDAŃSKM-Open17M 1700:00:0600:10:31.9500:10:38.80+00:02:075:1611.4
19GARNCAREK Paweł 434ŚWIESZYNOM-Open18M 1800:00:2300:10:34.0000:10:57.70+00:02:095:1711.4
20KOSZNIK Mikołaj 150PORTOWIEC GDAŃSKGDAŃSKM-Open19M 1900:00:0600:10:35.1500:10:41.30+00:02:105:1711.3
21DRZEWIECKI Dominik 52PASŁĘKM-Open20M 2000:00:0200:10:39.3000:10:41.40+00:02:145:1911.3
22PUKOWNIK Judyta 299GDAŃSKK-Open2K 200:00:0900:10:39.6500:10:48.65+00:02:155:1911.3
23WIŚNIEWSKI Arkadiusz 399KOWALEM-Open21M 2100:00:2100:10:40.9500:11:02.10+00:02:165:2011.2
24PAWLA Krystyna 268GDANSKK-Open3K 300:00:0400:10:41.7000:10:46.20+00:02:175:2111.2
25SOBOTKO Jakub 332DĘBOGÓRZEM-Open22M 2200:00:1600:10:43.0500:10:59.75+00:02:185:2111.2
26PIELGRZYMOWSKI Wojciech 278OSTRODAM-Open23M 2300:00:1200:10:47.6000:10:59.60+00:02:225:2311.1
27TUR BONISŁAWSKA Grażyna 377STRASZYNK-Open4K 400:00:0700:10:51.0500:10:58.25+00:02:265:2511.1
28NIEWIADOMSKI Patryk 247BIEGAJĄCY TCZEWCZARLINM-Open24M 2400:00:0600:10:53.5000:10:59.75+00:02:285:2611
29ZALEWSKI Michal 421DOBRY PRETEXT DO BIEGANIAGDAŃSKM-Open25M 2500:00:1300:11:04.0000:11:17.50+00:02:395:3210.8
30SZEMBERSKI Szymon 352WETERANI RPGDAŃSKM-Open26M 2600:00:1400:11:05.5000:11:19.65+00:02:405:3210.8
31TOBOŁA Michał 372TOBIONEGDANSKM-Open27M 2700:00:1400:11:06.9500:11:21.45+00:02:425:3310.8
32MAĆKOWIAK Wojciech 222MAĆKOWIAKIGDAŃSKM-Open28M 2800:00:0200:11:07.0000:11:09.65+00:02:425:3310.8
33TICHANÓW Piotr 370GDAŃSKM-Open29M 2900:00:1400:11:07.2500:11:21.80+00:02:425:3310.8
34BOCZEK Dariusz 16GDAŃSKM-Open30M 3000:00:1100:11:07.4000:11:19.20+00:02:425:3410.8
35MARCINIAK Michal 230DMOWSZCZYCY I ENDECYSOPOTM-Open31M 3100:00:1000:11:08.8500:11:19.45+00:02:445:3410.8
36STRZELECKA Anna 345ŻUKOWOK-Open5K 500:00:0800:11:21.3000:11:29.70+00:02:565:4010.6
37FRYGA Patryk 68GDAŃSKM-Open32M 3200:00:1800:11:23.9500:11:42.85+00:02:595:4210.5
38MAĆKOWIAK Marcin 220MAĆKOWIAKIGDAŃSKM-Open33M 3300:00:0200:11:24.2500:11:26.55+00:02:595:4210.5
39PAWELEC Anna 267GDAŃSKK-Open6K 600:00:0500:11:26.1500:11:31.55+00:03:015:4310.5
40OLEJARCZYK Piotr 254ELBLĄGM-Open34M 3400:00:0400:11:26.4500:11:30.80+00:03:015:4310.5
41DZIUBICH Agnieszka 58GDAŃSKK-Open7K 700:00:0800:11:36.6500:11:45.40+00:03:125:4810.3
42DZIUBICH Jakub 59GDAŃSKM-Open35M 3500:00:0800:11:48.1000:11:56.90+00:03:235:5410.2
43BOROWIK Krzysztof 21RYSZARD BIEGAJGDAŃSKM-Open36M 3600:00:1300:11:52.8000:12:06.45+00:03:285:5610.1
44BIEGAŃSKI Bogumił 13BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM-Open37M 3700:00:0300:11:55.3000:11:58.45+00:03:305:5710.1
45RUSZKOWSKI Mariusz 311GDAŃSKM-Open38M 3800:00:1700:11:55.7500:12:12.95+00:03:315:5710.1
46WOLSKI Jakub 405GDAŃSKM-Open39M 3900:00:1600:11:56.1500:12:13.10+00:03:315:5810
47LICHOTA Małgorzata 196GDAŃSKK-Open8K 800:00:1700:11:56.3500:12:13.60+00:03:315:5810.1
48BURTOWY Andrzej 30GDAŃSKM-Open40M 4000:00:2000:12:03.3500:12:23.60+00:03:386:0110
49GRYCNER Piotr 97ROCOCOSTAROGARD GD.M-Open41M 4100:00:1200:12:13.8500:12:25.95+00:03:496:069.8
50WOJLANIS Alicja 433LPP TEAMGDAŃSKK-Open9K 900:00:0800:12:17.9000:12:26.40+00:03:536:099.8
51WITKOWSKI Robert 402GDAŃSKM-Open42M 4200:00:2000:12:17.9500:12:38.80+00:03:536:099.8
52KWIATKOWSKI Grzegorz 186F3TEAMGDAŃSKM-Open43M 4300:00:1800:12:24.8500:12:42.85+00:04:006:129.7
53PAWLUKOWSKI Zbigniew 270BRANIEWOM-Open44M 4400:00:2200:12:30.9000:12:53.60+00:04:066:159.6
54WRZOSEK Zuzanna 411GDAŃSKAK-Open10K 1000:00:0500:12:39.7000:12:45.35+00:04:156:209.5
55FALKOWSKA Alicja 61PRZYWIDZK-Open11K 1100:00:0900:12:54.1500:13:03.25+00:04:296:279.3
56GŁÓW Kasia 79GDAŃSKK-Open12K 1200:00:2300:12:57.0000:13:20.05+00:04:326:289.3
57NIJAK Maciej 251GDAŃSKM-Open45M 4500:00:0900:13:14.0500:13:23.90+00:04:496:379.1
58NIJAK Jolanta 250GDAŃSKK-Open13K 1300:00:0900:13:14.3000:13:24.05+00:04:496:379.1
59WALENTYNOWICZ Aneta 385PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open14K 1400:00:0200:13:16.4500:13:19.15+00:04:516:389
60BŁAZUCKI Szymon 15GDAŃSKM-Open46M 4600:00:1900:13:17.0500:13:36.15+00:04:526:389
61PIOTROWSKA Mirosława 281GDAŃSKK-Open15K 1500:00:1000:13:30.1500:13:40.30+00:05:056:458.9
62ŁUKASIK Gosia 215GDAŃSKK-Open16K 1600:00:0900:13:30.5000:13:40.10+00:05:056:458.9
63BARANOWSKI Adam 9GDAŃSKM-Open47M 4700:00:2400:13:32.1000:13:56.15+00:05:076:468.9
64MAĆKOWIAK Krzysztof 223MAĆKOWIAKIGDAŃSKM-Open48M 4800:00:0300:13:32.4000:13:35.40+00:05:076:468.9
65WRZOSEK Wojciech 413GDAŃSKAM-Open49M 4900:00:0600:13:33.2500:13:39.65+00:05:086:468.9
66WRZOSEK Nina 412GDAŃSKAK-Open17K 1700:00:0500:13:33.4000:13:39.10+00:05:086:478.8
67SZCZĘSNY Tadeusz 351KACPERYGDAŃSKM-Open50M 5000:00:1900:13:34.7000:13:54.05+00:05:106:478.8
68MAĆKOWIAK Anna 221MAĆKOWIAKIGDAŃSKK-Open18K 1800:00:0300:13:35.1500:13:38.30+00:05:106:478.8
69KORKOSZ Łukasz 143GDAŃSKM-Open51M 5100:00:1900:13:41.3000:14:00.80+00:05:166:508.8
70DOMAGAŁA Mateusz 48GDAŃSKM-Open52M 5200:00:1500:13:43.4500:13:59.30+00:05:186:528.7
71HOROWSKI Krzysztof 106GDAŃSKM-Open53M 5300:00:2300:13:43.5500:14:07.15+00:05:186:528.7
72KORKOSZ Mikołaj 144GDAŃSKM-Open54M 5400:00:1900:13:47.0000:14:06.40+00:05:226:538.7
73EST Azb 60TRIMAMAGDAŃSKM-Open55M 5500:00:1500:13:50.3500:14:05.90+00:05:256:558.7
74DĄBKOWSKA Aleksandra 42GDAŃSKK-Open19K 1900:00:1100:14:02.1000:14:13.45+00:05:377:018.6
75WYSOCKI Kamil 416WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWAGDAŃSKM-Open56M 5600:00:2200:15:36.5500:15:58.80+00:07:117:487.7
Znaleziono 75 wynik(ów)