Organizator : | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Świerczyna |
Dystans : | 5,5 km |
Zgłoszonych : | 75 |
Wystartowało : | 65 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HNATRYKO Wiesław | 131 | M40-49 | 00:00:00 | |||
2 | BOLDYSZ Iwona | 8 | SWIERCZYNA | K30-39 | 00:00:00 | ||
3 | OSTROWSKA Anita | 32 | rozbiegane tuczno | KREPA KRAJENSKA | K30-39 | 00:00:00 | |
4 | KATRYCZ Zbigniew | 38 | ŚWIERCZYNA | M50-59 | 00:00:00 | ||
5 | SZYMCZAK Arkadiusz | 40 | system11.pl | WAŁCZ DRUGI | M16-29 | 00:00:00 | |
6 | PIĘTOSA Daniel | 56 | Rundorfina | CZAPLINEK | M40-49 | 00:00:00 | |
7 | BARTNICZAK Karolina | 60 | GOLCE | K16-29 | 00:00:00 | ||
8 | KLONEK Jolanta | 10 | ŻABINEK | K50-59 | 00:00:00 | ||
9 | OSTROWSKI Marian | 132 | M60-69 | 00:00:01 | |||
10 | SZCZECHOWSKI Adrian | 11 | Stowarzyszenie Aktywnego Wału Pomorskiego | ZDBICE | M30-39 | 00:00:01 | |
11 | BURDA Robert | 15 | KOSPEL | KOSZALIN / WIERZCHOWO POM | M40-49 | 00:00:01 | |
12 | SZŁAPAK Krzysztof | 21 | ZDRUN EXTREME | DRAWSKO POM. | M50-59 | 00:00:01 | |
13 | SZŁAPAK Beata | 22 | ZDRUN EXTREME | DRAWSKO POM. | K40-49 | 00:00:01 | |
14 | WIŚNIEWSKA Magdalena | 25 | DRAWSKO POM | K30-39 | 00:00:01 | ||
15 | DZIURDZ Joanna | 28 | DRAWSKO POM | K30-39 | 00:00:01 | ||
16 | ZAKIELARZ Jan | 35 | Precon Polska Jastrowie | SYPNIEWKO | M50-59 | 00:00:01 | |
17 | EWERT Sylwia | 46 | Rozbiegane Tuczno | TUCZNO | K30-39 | 00:00:01 | |
18 | SKWIROWSKA Agnieszka | 47 | DRAWSKO POMORSKIE | K30-39 | 00:00:01 | ||
19 | KUBIAK Daniel | 54 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:01 | |
20 | PAZIEWSKI Lech | 123 | M50-59 | 00:00:01 | |||
21 | PYREK Krzysztof | 2 | 1 RBLog | WAŁCZ | M30-39 | 00:00:02 | |
22 | CHUPTYS Adrian | 12 | Rundorfina Czaplinek | CZAPLINEK | M30-39 | 00:00:02 | |
23 | PIECHOTA Mariusz | 18 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | M50-59 | 00:00:02 | |
24 | SZŁAPAK Dawid | 33 | DRAWSKO POM. | M16-29 | 00:00:02 | ||
25 | THOMAS Daniel | 37 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:02 | |
26 | SZYMCZAK Krzysztof | 41 | system11.pl | WAŁCZ DRUGI | M50-59 | 00:00:02 | |
27 | SZYMCZAK Bartosz | 42 | system11.pl | WAŁCZ DRUGI | M16-29 | 00:00:02 | |
28 | PRALICZ Joanna | 48 | STRĄCZNO | K30-39 | 00:00:02 | ||
29 | RABCZUK Anna | 49 | STRĄCZNO | K30-39 | 00:00:02 | ||
30 | MADAJCZYK Marcin | 31 | Rozbiegane Tuczno | TUCZNO | M50-59 | 00:00:02 | |
31 | ZAKIELARZ Anna | 36 | Precon Polska Jastrowie | SYPNIEWO | K16-29 | 00:00:02 | |
32 | NOWAK Karol | 133 | M16-29 | 00:00:03 | |||
33 | JAROSZEWICZ Andrzej | 13 | JARACZEWO | M40-49 | 00:00:03 | ||
34 | JAROSZEWICZ Joanna | 14 | JARACZEWO | K40-49 | 00:00:03 | ||
35 | PIECHOTA Elżbieta | 17 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | K40-49 | 00:00:03 | |
36 | PAWŁOWSKI Michał | 39 | Precon-Polska Jastrowie | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:03 | |
37 | MĘCINA Violetta | 43 | WAŁCZ | K40-49 | 00:00:03 | ||
38 | SIMIŃSKA Anna | 51 | STRĄCZNO | K30-39 | 00:00:03 | ||
39 | ZALESKA Elżbieta | 59 | WAŁCZ | K40-49 | 00:00:03 | ||
40 | SŁOMKA Maciej | 69 | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 00:00:03 | |
41 | KUROWSKA Renata | 124 | WAŁCZ | K30-39 | 00:00:04 | ||
42 | PYREK Iwona | 3 | WAŁCZ | K30-39 | 00:00:04 | ||
43 | SYDOR Katarzyna | 4 | Rundorfina | CZAPLINEK | K30-39 | 00:00:04 | |
44 | KUŚMIDER Katarzyna | 5 | rundorfina | CZAPLINEK | K30-39 | 00:00:04 | |
45 | MATUSZAK Justyna | 6 | Rundorfina | OTRZEP | K16-29 | 00:00:04 | |
46 | NOWAK Marek | 23 | DRAWSKO POMORSKIE | M50-59 | 00:00:04 | ||
47 | SUCHOŃSKA Joanna | 63 | OSIEK DRAWSKI | K40-49 | 00:00:04 | ||
48 | SUCHOŃSKI Tomasz | 64 | OSIEK DRAWSKI | M40-49 | 00:00:04 | ||
49 | JACYK Klaudia | 65 | SOŚNICA | K16-29 | 00:00:04 | ||
50 | DOLINSKA Angelika | 70 | WAŁCZ | K16-29 | 00:00:04 | ||
51 | MIKULSKA Jadwiga | 127 | SOŚNICATA | K60-69 | 00:00:05 | ||
52 | APANEL Iwona | 1 | WIERZCHOWO | K50-59 | 00:00:05 | ||
53 | LASKOWSKI Andrzej | 55 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 00:00:05 | ||
54 | WICHA Rafał | 62 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:05 | |
55 | SKONIECZNY Michał | 66 | ProBodyFitness | CZAPLINEK | M16-29 | 00:00:05 | |
56 | SKRZYPA Dariusz | 68 | Precon Polska Jastrowie | WAŁCZ | M40-49 | 00:00:05 | |
57 | MIKITYSZYN Grzegorz | 128 | KALISZ POMORSKI | M40-49 | 00:00:06 | ||
58 | JANICKI Dominik | 7 | M30-39 | 00:00:06 | |||
59 | GRODZIŃSKI Grzegorz | 27 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 00:00:06 | ||
60 | FRANKOWSKI Krzysztof | 61 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:06 | |
61 | ŚWIERCZ Dariusz | 50 | Wałecka Ściema | WAŁCZ | M50-59 | 00:00:07 | |
62 | MOWCZAN Regina | 57 | WAŁCZ | K30-39 | 00:00:07 | ||
63 | WILCZYŃSKA Agata | 58 | WAŁCZ | K50-59 | 00:00:07 | ||
64 | ŚWIERCZ Beata | 52 | Wałecka Ściema | WAŁCZ | K40-49 | 00:00:08 | |
65 | GRABKA Zuzanna | 53 | WAŁCZ | K16-29 | 00:00:08 |
Znaleziono 65 wynik(ów)