WILCZYM TROPEM - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Ko Liber
Data:
2019-03-03
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
114
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
112
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K1-34 | M1-34 | K35-49 | M35-49 | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BADZIONG Mateusz 6GDAŃSKM-Open1M 100:00:0200:08:5100:17:41.6000:17:44.20 3:3216.9
2ŁOKUCIJEWSKI Patryk 212BABILLOONIA BABIENIECGDAŃSKM-Open2M 200:00:0100:09:0900:18:36.5500:18:38.20+00:00:543:4316.1
3SCHOENROCK Tomasz 322FINISZ MORĄG/16BATALION DOWODZENIANOWY DWÓR GDAŃSKIM-Open3M 300:00:0500:09:5000:19:19.9000:19:25.30+00:01:383:5215.5
4RUCHLEWICZ Natalia 309SZTUMK-Open1K 100:00:0300:09:5100:20:00.4500:20:03.50+00:02:184:0015
5NALBACH Aneta 245GDAŃSKM-Open4M 400:00:0800:10:0800:20:14.1500:20:22.75+00:02:324:0214.8
6FURA Piotr 69HUSARIA RACE TEAMGDAŃSKM-Open5M 500:00:0300:09:4300:20:29.9500:20:33.15+00:02:484:0614.6
7SZYMCZAK Pawel 355GDANSKM-Open6M 600:00:2300:11:0500:20:38.7000:21:02.25+00:02:574:0714.5
8ŚRUTKOWSKI Sylwester 359SZTUMM-Open7M 700:00:0700:10:5600:21:26.9500:21:34.65+00:03:454:1714
9WRONA Rafał 408BŁYSKAWICA LEŚNIÓWKAGDYNIAM-Open8M 800:00:0400:10:5600:21:58.8500:22:03.70+00:04:174:2313.6
10KAMPA Dariusz 123CHUDOBA WIOSKA DEKARZYOPOLEM-Open9M 900:00:0400:10:3400:22:05.7000:22:10.65+00:04:244:2513.6
11DORSZ Beata 50SOPOTK-Open2K 200:00:0700:11:1600:22:42.4500:22:50.40+00:05:004:3213.2
12JACHIMCZYK Andrzej 110LECHIA GDAŃSKSOPOTM-Open10M 1000:00:0500:10:3900:22:48.5000:22:54.20+00:05:064:3313.1
13LUDWIKOWSKA Anna 207GDYNIAK-Open3K 300:00:0500:11:3500:23:07.5000:23:12.70+00:05:254:3713
14SZEMBERSKI Szymon 352WETERANI RPGDAŃSKM-Open11M 1100:00:1000:11:2400:23:28.6000:23:38.70+00:05:474:4112.8
15RYCHCIK Ewa 312GDAŃSKK-Open4K 400:00:0700:11:3900:23:46.8000:23:54.15+00:06:054:4512.6
16WIERCIŃSKI Piotr 396SOPOTM-Open12M 1200:00:2900:11:5400:23:46.9000:24:16.10+00:06:054:4512.6
17WOLSKI Jakub 405GDAŃSKM-Open13M 1300:00:2200:11:5200:24:04.3500:24:27.10+00:06:224:4912.5
18PUKOWNIK Judyta 299GDAŃSKK-Open5K 500:00:1100:12:0200:24:21.7500:24:32.80+00:06:404:5212.3
19PRUSAK Kacper 295GDAŃSKM-Open14M 1400:00:0500:13:0600:24:33.7500:24:39.65+00:06:524:5412.2
20DRZEWICKI Marcin 51AZS-UGGDAŃSKM-Open15M 1500:00:0900:12:2000:24:43.4000:24:53.00+00:07:014:5612.1
21SKIBICKI Jarosław 328AZS-UGGDAŃSKM-Open16M 1600:00:0900:12:2000:24:45.1500:24:54.40+00:07:034:5712.1
22WYSOCKI Kamil 416WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWAGDAŃSKM-Open17M 1700:00:0600:12:0300:24:57.3000:25:03.70+00:07:154:5912
23PIÓRKOWSKI Mariusz 282TAKA RYBAGDAŃSKM-Open18M 1800:00:1600:13:4800:25:07.1500:25:23.25+00:07:255:0111.9
24MACIEJCZYK Łukasz 218PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open19M 1900:00:2500:13:3400:25:08.7000:25:34.25+00:07:275:0111.9
25ŻEBROWSKI Artur 430GDAŃSKM-Open20M 2000:00:2700:12:3200:25:19.2500:25:46.75+00:07:375:0311.8
26JAHNZ Patryk 113GDAŃSKM-Open21M 2100:00:1800:12:5900:25:20.9500:25:39.65+00:07:395:0411.8
27LULKIEWICZ Kamilla 209GDAŃSKK-Open6K 600:00:1600:13:0700:25:29.1000:25:45.70+00:07:475:0511.8
28PIETRASZEWSKA-JADWISZCZOK Agnieszka 279GDAŃSKK-Open7K 700:00:0700:12:3400:25:31.9500:25:39.45+00:07:505:0611.7
29MĄKOSA Barbara 235JUSZKOWOK-Open8K 800:00:1600:13:0700:25:33.5500:25:49.55+00:07:515:0611.7
30WEILAND Karina 392WEJHEROWOK-Open9K 900:00:0300:12:2800:25:37.5500:25:41.40+00:07:555:0711.7
31GARDZIELEWSKI Wojciech 75KOWALEM-Open22M 2200:00:2500:13:3400:25:39.6000:26:05.00+00:07:585:0811.7
32KOSZNIK Mikołaj 150PORTOWIEC GDAŃSKGDAŃSKM-Open23M 2300:00:0600:13:2600:25:52.1000:25:58.70+00:08:105:1011.6
33KOSTRZEWA-CEMBOR Urszula 147GDANSKK-Open10K 1000:00:1300:13:0500:26:21.3000:26:35.05+00:08:395:1611.4
34KWIRING Radosław 187CHUDOBA WIOSKA DEKARZYKLUCZBORKM-Open24M 2400:00:0500:12:2100:26:42.1000:26:47.20+00:09:005:2011.2
35KUKIEŁCZAK Adrian 177STRASZYNM-Open25M 2500:00:1300:12:5300:26:42.1500:26:55.95+00:09:005:2011.2
36GOZDEK Aleksandra 84BARNIEWICEK-Open11K 1100:00:2600:13:4400:26:42.1500:27:08.45+00:09:005:2011.2
37LORANTY Radosław 206ŁĘGOWOM-Open26M 2600:00:1700:13:2300:26:52.6000:27:10.10+00:09:115:2211.2
38SZCZEPAŃSKI Lester 349GDAŃSKM-Open27M 2700:00:2400:13:3700:27:00.7000:27:25.20+00:09:195:2411.1
39KUROWSKI Michał 179GRZEŚ TEAMGDAŃSKM-Open28M 2800:00:2300:12:4900:27:02.3500:27:25.60+00:09:205:2411.1
40KIEŁPIKOWSKI Rafał 130ŚWIEKATOWOM-Open29M 2900:00:2400:13:5400:27:03.3000:27:28.25+00:09:215:2411.1
41STOLTMANN Paulina 341GDAŃSKK-Open12K 1200:00:1800:13:3900:27:09.0000:27:27.05+00:09:275:2511
42ŚLIMAK Monika 356GDAŃSKK-Open13K 1300:00:2500:13:5100:27:11.4500:27:36.65+00:09:295:2611
43KĄKOLEWSKA Agnieszka 127NOWA WIEŚ WIELKAK-Open14K 1400:00:1200:13:2400:27:11.6500:27:23.85+00:09:305:2611
44KLOCEK Natalia 134GDYNIAK-Open15K 1500:00:0500:13:1100:27:13.4000:27:18.80+00:09:315:2611
45RYNANS Mateusz 316GDYNIAM-Open30M 3000:00:0400:13:1200:27:14.4000:27:19.00+00:09:325:2711
46KOZDEMBA Jagoda 160WIŚLINKAK-Open16K 1600:00:2000:13:5700:27:19.9500:27:40.20+00:09:385:2811
47KOSZNIK Michał 151BIEGOWI SZYDERCYGDAŃSKM-Open31M 3100:00:0600:14:0300:27:24.6000:27:31.00+00:09:435:2910.9
48KOZIOŁ Dariusz 161EŁKM-Open32M 3200:00:0800:14:0000:27:34.3000:27:42.35+00:09:525:3010.9
49LASZKOWSKA Olga 190GDAŃSKK-Open17K 1700:00:0700:14:0100:27:34.6000:27:42.40+00:09:535:3110.9
50TYKA Izabella 381GDAŃSKK-Open18K 1800:00:0400:13:3300:27:36.3000:27:40.55+00:09:545:3110.9
51KŁOS Katarzyna 136ŁOCHOWOK-Open19K 1900:00:0400:13:3300:27:36.8000:27:40.80+00:09:555:3110.9
52PLIETH Jerzy 284GDAŃSKM-Open33M 3300:00:2000:14:0900:27:37.5500:27:58.35+00:09:555:3110.9
53SITARCZUK Krzysztof 327GDAŃSKM-Open34M 3400:00:2200:13:5400:27:42.9500:28:04.95+00:10:015:3210.8
54DEMBSKI Mateusz 45GDAŃSKM-Open35M 3500:00:0700:13:4700:27:43.3000:27:51.25+00:10:015:3210.8
55SITARCZUK Mariusz 326GDAŃSKM-Open36M 3600:00:2100:13:5400:27:43.8000:28:04.95+00:10:025:3210.8
56IGNASZ Aleksandra 107PASŁĘKK-Open20K 2000:00:1100:14:1300:27:44.7500:27:55.85+00:10:035:3210.8
57KOWALSKA Monika 155GDAŃSKK-Open21K 2100:00:0700:13:4700:27:45.6500:27:53.05+00:10:045:3310.8
58FLORYSZCZYK Krystyna 65ROTMANKAK-Open22K 2200:00:1300:14:0500:27:57.6500:28:11.45+00:10:165:3510.7
59GRONCZEWSKI Dawid 93GDYNIAM-Open37M 3700:00:2200:13:2200:27:57.9000:28:20.35+00:10:165:3510.7
60JACYNO Paulina 111WOCŁAWYK-Open23K 2300:00:1900:13:4200:28:03.2500:28:22.35+00:10:215:3610.7
61BOGDANOWICZ Miłosz 19GDAŃSKM-Open38M 3800:00:0200:13:0500:28:03.7000:28:05.70+00:10:225:3610.7
62STANISZEWSKI Jerzy 334GDAŃSKM-Open39M 3900:00:1100:14:1800:28:15.8500:28:27.15+00:10:345:3910.6
63KOSTYK Marta 148GDAŃSKK-Open24K 2400:00:2100:14:3400:28:20.3500:28:41.75+00:10:385:4010.6
64GRĘBECKA Magdalena 90GDAŃSKK-Open25K 2500:00:1900:13:5200:28:23.9500:28:43.20+00:10:425:4010.6
65WIŚNIEWSKI Paweł 400CHUDOBA WIOSKA DEKARZYKROKOWAM-Open40M 4000:00:1400:13:5800:28:33.8000:28:48.55+00:10:525:4210.5
66KOISZEWSKA Monika 139LĘBORKK-Open26K 2600:00:1700:14:3900:28:37.5000:28:54.60+00:10:555:4310.5
67KLASA Wiktoria 131MOSTYK-Open27K 2700:00:1600:14:4000:28:37.8000:28:54.60+00:10:565:4310.5
68FRYGA Patryk 68GDAŃSKM-Open41M 4100:00:2300:14:5600:28:38.8000:29:02.70+00:10:575:4310.5
69BURTOWY Andrzej 30GDAŃSKM-Open42M 4200:00:2600:13:5800:28:44.3000:29:11.25+00:11:025:4510.4
70JADWISZCZOK Marcin 112GDAŃSKM-Open43M 4300:00:0800:13:3200:28:54.2000:29:02.50+00:11:125:4610.4
71RESZCZYŃSKA Monika 302GDAŃSKK-Open28K 2800:00:2100:14:1700:29:00.1000:29:21.70+00:11:185:4810.3
72GAWIN Marta 77GDYNIAK-Open29K 2900:00:2700:14:2000:29:01.9000:29:29.30+00:11:205:4810.3
73WERNICKI Konrad 393CIECHANÓWM-Open44M 4400:00:0900:13:5700:29:19.4500:29:28.50+00:11:375:5110.2
74PAWELEC Anna 267GDAŃSKK-Open30K 3000:00:0500:14:3200:29:26.0000:29:31.60+00:11:445:5310.2
75PARZYCH Emilia 264RUNNING TURTLEGDAŃSKK-Open31K 3100:00:0800:16:0300:29:41.5000:29:49.50+00:11:595:5610.1
76URBANOWICZ Damian 382GDYNIAM-Open45M 4500:00:2900:14:5600:29:44.4500:30:13.65+00:12:025:5610.1
77RYŚ Milena 317SOPOTK-Open32K 3200:00:2300:15:2300:29:55.9000:30:19.15+00:12:145:5910
78RUSZKOWSKI Mariusz 311GDAŃSKM-Open46M 4600:00:2100:15:3000:30:01.2000:30:22.90+00:12:196:0010
79KUKIEŁCZAK Monika 176STRASZYNK-Open33K 3300:00:1400:14:3400:30:02.0000:30:16.35+00:12:206:0010
80BOCZEK Dariusz 16GDAŃSKM-Open47M 4700:00:2900:14:5300:30:11.0000:30:40.40+00:12:296:029.9
81KARBOWSKA Aneta 124GDAŃSKK-Open34K 3400:00:2000:14:5200:30:13.2500:30:33.70+00:12:316:029.9
82GŁÓW Kasia 79GDAŃSKK-Open35K 3500:00:2800:15:4300:30:31.2500:30:59.70+00:12:496:069.8
83DOMARADZKA Anna 49RADUNICA RUNRADUNICAK-Open36K 3600:00:1700:15:2000:30:32.4000:30:49.40+00:12:506:069.8
84POPIEL Marek 291GDAŃSKM-Open48M 4800:00:2200:14:5700:30:38.7000:31:00.70+00:12:576:079.8
85KRAWIECKA Klaudia 165AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-Open37K 3700:00:1000:15:2000:30:52.8000:31:03.00+00:13:116:109.7
86DUBASIEWICZ Jan 53KASZTANKIGDAŃSKK-Open38K 3800:00:1800:15:2000:30:54.0500:31:12.70+00:13:126:109.7
87LICHOTA Małgorzata 196GDAŃSKK-Open39K 3900:00:2000:15:3100:30:57.2500:31:17.85+00:13:156:119.7
88TOBOŁA Michał 372TOBIONEGDANSKM-Open49M 4900:00:1700:15:1600:31:25.0000:31:42.90+00:13:436:179.5
89PIOTROWSKA Mirosława 281GDAŃSKK-Open40K 4000:00:1500:15:4600:31:31.8000:31:46.90+00:13:506:189.5
90WOJLANIS Alicja 433LPP TEAMGDAŃSKK-Open41K 4100:00:1600:15:4400:31:52.2500:32:08.90+00:14:106:229.4
91BURCZYŃSKA Beata 29GDAŃSKK-Open42K 4200:00:0500:16:0600:32:15.6000:32:21.20+00:14:346:279.3
92HOPPE Katarzyna 105KOBIETY W BIEGUSOMINYK-Open43K 4300:00:3100:15:5500:32:18.7000:32:49.85+00:14:376:279.3
93MULAK Filip 243GDAŃSKM-Open50M 5000:00:3000:15:5600:32:19.1000:32:49.95+00:14:376:279.3
94BASZCZYŃSKA Katarzyna 11WARSZAWAK-Open44K 4400:00:1100:15:3600:32:22.2500:32:33.95+00:14:406:289.3
95ZARĘBSKA Kamila 423GDAŃSKK-Open45K 4500:00:2900:16:2400:32:45.6500:33:15.30+00:15:046:339.2
96ŁAWRÓW Sylwia 210GDAŃSKK-Open46K 4600:00:2700:16:2500:32:45.7500:33:13.55+00:15:046:339.2
97BADOWSKA Marta 5GDAŃSKK-Open47K 4700:00:1900:16:1300:32:49.7000:33:09.45+00:15:086:349.1
98MARCZAK Renata 232PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open48K 4800:00:1000:15:5800:32:56.8000:33:07.55+00:15:156:359.1
99SUTKOWSKA Elżbieta 347PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK-Open49K 4900:00:0900:15:5900:32:57.9500:33:07.60+00:15:166:359.1
100RÓWINSKA Małgorzata 308GDAŃSKK-Open50K 5000:00:0700:15:5200:33:20.0000:33:27.15+00:15:386:409
101BARANOWSKA Anna 8GDAŃSKK-Open51K 5100:00:3100:16:1900:33:39.9000:34:11.75+00:15:586:448.9
102MALINOWSKA Ewelina 228PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open52K 5200:00:0900:16:1900:33:42.3000:33:52.10+00:16:006:448.9
103BARANOWSKI Adam 9GDAŃSKM-Open51M 5100:00:2800:16:2200:33:43.5500:34:11.75+00:16:016:448.9
104KAŹMIERCZAK Emilia 126NIESTĘPOWOM-Open52M 5200:00:1400:15:5100:34:20.5500:34:34.75+00:16:386:528.7
105TORŁOP Małgorzata 375GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSKK-Open53K 5300:00:2200:17:0700:34:24.3500:34:46.75+00:16:426:528.7
106NIJAK Jolanta 250GDAŃSKK-Open54K 5400:00:0900:16:5700:34:44.5500:34:54.00+00:17:026:578.6
107PILECKA Agnieszka 280AGAPILECKA.PLGDAŃSKK-Open55K 5500:00:2400:17:0100:35:22.9500:35:46.95+00:17:417:048.5
108MALINOWSKA Monika 227RUN BEACH MORNING TEAMGDAŃSK - NOWY PORTK-Open56K 5600:00:2700:16:5800:35:24.8500:35:52.15+00:17:437:058.5
109KLAWITTER Antonina 132PSZCZÓŁKIK-Open57K 5700:00:2700:17:3300:36:37.3500:37:04.55+00:18:557:198.2
110WESOŁOWSKA Agnieszka 394TRIMAMAGDAŃSKK-Open58K 5800:00:0700:16:1000:36:49.5000:36:56.70+00:19:077:218.1
111BOGDANOWICZ Monika 18GDAŃSKK-Open59K 5900:00:0300:18:1400:38:18.9000:38:21.95+00:20:377:397.8
112WALCZUKIEWICZ Małgorzata 384GDAŃSKK-Open60K 6000:00:2200:18:1700:38:37.1000:38:59.20+00:20:557:437.8
113BIEGAŃSKI Bogumił 13BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM-Open53M 5300:00:0400:12:18+00:03:274:5512.2
114BUBIAK Agata 28GDAŃSKK-Open61K 6100:00:2500:17:08+00:08:176:518.8
Znaleziono 114 wynik(ów)