WILCZYM TROPEM - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie KoLiber
Data:
2020-03-01
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
109
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOZAK Jakub 142GDAŃSKM-Open1M 100:00:0100:08:4900:17:09.6500:17:11.55 3:2617,5
2WOJNOWSKI Michal 415GDAŃSKM-Open2M 200:00:0100:08:5000:17:30.0000:17:31.80+00:00:203:3017,1
3BADZIONG Mateusz 8GDANSKM-Open3M 300:00:0100:08:5000:17:53.2500:17:55.05+00:00:433:3416,8
4KOZA Damian 141GDAŃSKM-Open4M 400:00:0200:09:1200:18:36.1000:18:38.75+00:01:263:4316,1
5ŁOKUCIJEWSKI Patryk 172GDAŃSKM-Open5M 500:00:0200:09:1500:18:56.9000:18:59.10+00:01:473:4715,8
6WALDOWSKI Roman 351GDAŃSKM-Open6M 600:00:0200:09:3000:18:58.2500:19:00.75+00:01:483:4715,8
7ANTKOWIAK Mikołaj 4ŚWINOUJŚCIEM-Open7M 700:00:0200:09:4600:19:29.7500:19:32.10+00:02:203:5415,4
8DEPTUŁA Rafał 50KADZIDŁOM-Open8M 800:00:0100:09:5200:20:02.5500:20:04.35+00:02:524:0015,0
9TUSK Paweł 346GDYNIAM-Open9M 900:00:0200:09:5400:20:03.6500:20:06.50+00:02:544:0015,0
10KAWALEC Tomasz 106GDYNIAM-Open10M 1000:00:0200:09:5200:20:09.6500:20:12.00+00:03:004:0214,9
11SYZDEK Szymon 300JASŁOM-Open11M 1100:00:0200:09:5200:20:17.4000:20:19.70+00:03:074:0314,8
12MYRCIK Rafał 197PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open12M 1200:00:0300:10:0600:20:17.4500:20:20.50+00:03:074:0314,8
13MURAWSKI Oliwier 404GDANSKM-Open13M 1300:00:0800:10:0500:20:54.8000:21:03.05+00:03:454:1114,3
14JASTRZĘBSKI Bartosz 98TRZEBIATÓWM-Open14M 1400:00:0000:10:0400:21:21.7000:21:21.70+00:04:124:1614,1
15SIEMIONOW Iga 271OSTRÓDAK-Open1K 100:00:0400:10:3400:21:32.8000:21:36.85+00:04:234:1813,9
16GAŁKA Łukasz 70GDAŃSKM-Open15M 1500:00:0400:10:4500:21:45.6500:21:49.70+00:04:364:2113,8
17PUSZ Jakub 252KOSZALINM-Open16M 1600:00:0400:10:0100:22:03.6500:22:08.50+00:04:544:2413,6
18TRZEBIATOWSKA Kinga 345ŁUPAWAK-Open2K 200:00:0400:10:4000:22:03.7500:22:08.40+00:04:544:2413,6
19TOKARSKA Emilia 340SŁUPSKK-Open3K 300:00:0300:10:5100:22:16.5000:22:20.35+00:05:064:2713,5
20WĄSICKI Filip 358SŁUPSKM-Open17M 1700:00:0300:10:5600:22:35.3000:22:38.75+00:05:254:3113,3
21PAJEWSKI Jakub 213KWIDZYNM-Open18M 1800:00:0200:11:0100:22:38.7000:22:41.65+00:05:294:3113,2
22SOBOCIŃSKI Krzysztof 288WROCŁAWM-Open19M 1900:00:0900:11:2300:23:40.0500:23:49.10+00:06:304:4412,7
23TOŁŁOCZKO Oliwia 341KOSZALINK-Open4K 400:00:0300:11:0900:23:42.1500:23:45.60+00:06:324:4412,7
24JAHNZ Patryk 90GDAŃSKM-Open20M 2000:00:1100:12:0800:23:43.6000:23:54.70+00:06:334:4412,6
25ADAMKIEWICZ Aleksandra 1KIWITYK-Open5K 500:00:0400:11:5200:23:49.5000:23:53.95+00:06:394:4512,6
26SKIBICKI Jarosław 275GDAŃSKM-Open21M 2100:00:0400:11:5800:23:51.7000:23:55.75+00:06:424:4612,6
27ŻUCHOWSKA Paulina 388KROTOSZYNYK-Open6K 600:00:0600:12:0200:24:02.5500:24:09.05+00:06:524:4812,5
28SZAFRAŃSKI Piotr 302GDYNIAM-Open22M 2200:00:0600:12:1300:24:14.8000:24:20.85+00:07:054:5012,4
29SŁUPCZEWSKI Bartek 279GDYNIAM-Open23M 2300:00:0500:12:1100:24:15.2500:24:20.85+00:07:054:5112,4
30PIRCH Bartosz 238GDYNIAM-Open24M 2400:00:0600:12:1000:24:18.8500:24:25.10+00:07:094:5112,3
31PIESTRZENIEWICZ Oliwia 233GDAŃSKK-Open7K 700:00:0400:11:5400:24:22.4500:24:26.65+00:07:124:5212,3
32BONIEWSKA Urszula 18ŻUKOWOK-Open8K 800:00:0200:12:0100:24:28.0500:24:30.45+00:07:184:5312,3
33ZIELASKIEWICZ Robert 416GDAŃSKM-Open25M 2500:00:1000:11:5300:24:37.1000:24:47.30+00:07:274:5512,2
34PIECHOWSKI Patryk 226KOSOBUDYM-Open26M 2600:00:0600:12:1900:24:46.0000:24:52.20+00:07:364:5712,1
35PAŁUBICKI Adam 216GDYNIAM-Open27M 2700:00:0600:12:0900:24:49.0000:24:55.85+00:07:394:5712,1
36PRUSAK Kacper 405GDAŃSKM-Open28M 2800:00:1100:12:5600:24:58.7000:25:10.10+00:07:494:5912,0
37SILKOWSKA Natalia 273BYDGOSZCZK-Open9K 900:00:0700:12:5300:25:03.4500:25:10.70+00:07:535:0012,0
38FRANCZYK Edyta 64GDYNIAK-Open10K 1000:00:0500:12:2300:25:22.5000:25:27.65+00:08:125:0411,8
39OLEŚKIEWICZ Wojciech 207GDYNIAM-Open29M 2900:00:0600:12:1800:25:26.0000:25:32.35+00:08:165:0511,8
40KOPEĆ Karolina 123OLSZTYNK-Open11K 1100:00:1500:12:5500:25:47.0500:26:02.20+00:08:375:0911,6
41STACHEWICZ Jakub 292GDANSKM-Open30M 3000:00:1000:12:3300:25:50.4500:26:00.80+00:08:405:1011,6
42MIERSKA Elżbieta 190ŻUKOWOK-Open12K 1200:00:0300:12:4500:25:55.3500:25:58.70+00:08:455:1111,6
43PIŁASIEWICZ Ireneusz 236GDYNIAM-Open31M 3100:00:1200:12:4800:26:04.6500:26:17.15+00:08:555:1311,5
44SZABAT Katarzyna 301GDAŃSKK-Open13K 1300:00:0500:12:3900:26:04.7500:26:10.45+00:08:555:1311,5
45KOTECKI Robert 134GRUDZIĄDZM-Open32M 3200:00:1400:13:1900:26:08.8500:26:23.40+00:08:595:1311,5
46BROKOS Tomasz 23GDAŃSKM-Open33M 3300:00:0300:13:2800:26:23.9000:26:27.45+00:09:145:1611,4
47RADOCHOŃSKI Marek 255GDYNIA-OKSYWIEM-Open34M 3400:00:2500:13:1700:26:24.5500:26:50.15+00:09:145:1711,4
48PAWLAK Krystyna 221GDANSKK-Open14K 1400:00:0300:12:5000:26:28.6000:26:31.95+00:09:185:1711,3
49NOWICKA Julia 203KOBYLARNIAK-Open15K 1500:00:0700:13:3800:26:34.2000:26:42.05+00:09:245:1911,3
50KACZYŃSKI Piotr 101GDAŃSKM-Open35M 3500:00:1300:13:0500:26:42.7500:26:56.60+00:09:335:2011,2
51LORANTY Radosław 167GDAŃSKM-Open36M 3600:00:1400:13:2700:26:44.2500:26:59.05+00:09:345:2111,2
52BODNAR Daniel 16GDAŃSKM-Open37M 3700:00:1400:13:2800:26:44.4500:26:59.10+00:09:345:2111,2
53LIPKO Krzysztof 163CZERNICE BOROWEM-Open38M 3800:00:1000:13:4400:26:47.9500:26:58.00+00:09:385:2111,2
54WILCZEWSKA Anna 363TCZEWK-Open16K 1600:00:0900:13:4500:26:48.7000:26:58.15+00:09:395:2111,2
55BUDYNEK Krzysztof 24GDAŃSKM-Open39M 3900:00:0300:13:2800:26:51.1000:26:54.75+00:09:415:2211,2
56STACHOWSKI Bartosz 409GDAŃSKM-Open40M 4000:00:0900:12:3700:26:56.4000:27:05.95+00:09:465:2311,1
57PAWŁOWSKI Tomasz 223GDAŃSKM-Open41M 4100:00:1100:13:3100:27:13.0500:27:24.90+00:10:035:2611,0
58MAKOWSKI Rafał 178ROTMANKAM-Open42M 4200:00:1800:13:5700:27:15.6500:27:34.50+00:10:065:2711,0
59JACYNO Paulina 87WOCŁAWYK-Open17K 1700:00:1000:13:3300:27:20.6000:27:31.55+00:10:105:2811,0
60HANDZEL Karol 85GDAŃSKM-Open43M 4300:00:0400:13:3200:27:20.8000:27:25.30+00:10:115:2811,0
61KOŚCIELSKI Mateusz 398GDAŃSKM-Open44M 4400:00:0000:14:3000:27:27.0000:27:27.00+00:10:175:2910,9
62BANAŚ Jan 9GDAŃSKM-Open45M 4500:00:1000:13:4200:27:39.3500:27:50.15+00:10:295:3210,8
63KOŁODZIEJ Krzysztof 118GDAŃSKM-Open46M 4600:00:2100:14:1900:27:50.1500:28:11.80+00:10:405:3410,8
64MALICKI Marcin 179GDAŃSKM-Open47M 4700:00:0500:12:5600:27:55.1500:28:00.95+00:10:455:3510,7
65OLAK Oliwia 205KOBIÓRK-Open18K 1800:00:1400:13:1500:28:00.1000:28:14.75+00:10:505:3610,7
66KŁOPOT Artur 111JEGŁOWNIKM-Open48M 4800:00:0500:13:3500:28:03.4500:28:09.05+00:10:535:3610,7
67SZTUKA Ewelina 316JEGŁOWNIKK-Open19K 1900:00:0500:13:3600:28:04.0000:28:09.05+00:10:545:3610,7
68PIETRASZEWSKA-JADWISZCZOK Agnieszka 234GDAŃSKK-Open20K 2000:00:1200:14:0400:28:04.3000:28:17.05+00:10:545:3710,7
69STACHEWICZ Dariusz 291BORKOWO ŁOSTOWICKIEM-Open49M 4900:00:0900:13:3000:28:09.3500:28:19.25+00:10:595:3810,7
70BURAK Natalia 25DOBREK-Open21K 2100:00:0300:13:2400:28:11.2000:28:14.95+00:11:015:3810,6
71DEROŃ Angelika 395OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-Open22K 2200:00:1000:14:0300:28:19.1500:28:29.40+00:11:095:3910,6
72GRUDZIŃSKA Joanna 80GDAŃSKK-Open23K 2300:00:2000:13:3800:28:21.7000:28:42.45+00:11:125:4010,6
73GRUDZIŃSKI Przemysław 81GDAŃSKM-Open50M 5000:00:2000:13:3800:28:22.1000:28:43.00+00:11:125:4010,6
74BURTOWY Andrzej 27GDAŃSKM-Open51M 5100:00:2100:14:0200:28:39.2500:29:00.90+00:11:295:4310,5
75JANKOWSKA Magdalena 95GDAŃSKK-Open24K 2400:00:0700:14:0300:28:50.4500:28:57.70+00:11:405:4610,4
76BURCZYŃSKA Beata 26GDAŃSKK-Open25K 2500:00:0900:14:1100:28:51.2500:29:00.70+00:11:415:4610,4
77STANISZEWSKI Jerzy 294GDANSKM-Open52M 5200:00:0900:14:2100:29:10.4500:29:20.15+00:12:005:5010,3
78SZCZEPAŃSKA Barbara 313GDAŃSKK-Open26K 2600:00:1400:14:4200:29:34.6000:29:48.75+00:12:245:5410,1
79PIOTROWSKA Mirosława 237GDAŃSKK-Open27K 2700:00:1900:14:4800:29:44.6000:30:04.05+00:12:345:5710,1
80JADWISZCZOK Marcin 88GDAŃSKM-Open53M 5300:00:1200:14:0500:29:47.8000:30:00.75+00:12:385:5710,1
81SZCZEPAŃSKI Krzysztof 314GDAŃSKM-Open54M 5400:00:1400:14:5600:29:51.4500:30:05.60+00:12:415:5810,1
82PALUCHOWSKI Dawid 215TCZEWM-Open55M 5500:00:1100:14:1800:30:08.5000:30:19.60+00:12:586:0110,0
83ULMANN Andrzej 348PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open56M 5600:00:1800:14:0000:30:09.0000:30:27.75+00:12:596:0110,0
84LIS Tomasz 165GDAŃSKM-Open57M 5700:00:2100:14:3300:30:15.3500:30:36.85+00:13:056:039,9
85WYSOCKI Kamil 376GDAŃSKM-Open58M 5800:00:2400:14:4600:31:00.0500:31:24.40+00:13:506:129,7
86KAŹMIERCZAK Emilia 107NIESTEPOWOK-Open28K 2800:00:2200:15:3400:31:23.3500:31:45.80+00:14:136:169,6
87TOMASZEWSKI Rafał 411SOPOTM-Open59M 5900:00:0800:15:4800:31:28.2000:31:36.30+00:14:186:179,5
88BADOWSKI Konrad 7GDAŃSKM-Open60M 6000:00:1500:13:5800:31:40.7000:31:56.40+00:14:316:209,5
89DURAJCZYK Andrzej 396GDAŃSKM-Open61M 6100:00:0200:15:1000:31:55.7000:31:58.45+00:14:466:239,4
90FRANKIEWICZ Karolina 66GDAŃSKK-Open29K 2900:00:1100:15:3800:31:56.4000:32:08.25+00:14:466:239,4
91MARCZAK Renata 182PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open30K 3000:00:2200:15:1800:32:06.4000:32:29.20+00:14:566:259,3
92PÓŁTORANOS Patrycja 244GDAŃSKK-Open31K 3100:00:2000:15:1700:32:54.5000:33:14.80+00:15:446:349,1
93PRUSIK Maksymilian 247GDAŃSKM-Open62M 6200:00:2000:15:1800:32:55.1000:33:15.25+00:15:456:359,1
94GŁÓW Katarzyna 397GDAŃSKK-Open32K 3200:00:2500:16:0700:33:25.9000:33:51.45+00:16:166:419,0
95MORDAKO Adam 194RUMIAM-Open63M 6300:00:0800:16:2100:33:45.2000:33:53.75+00:16:356:458,9
96BADOWSKA Marta 6GDAŃSKK-Open33K 3300:00:2600:16:1200:34:04.5000:34:30.60+00:16:546:488,8
97LENZE Sylwia 158PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open34K 3400:00:1700:16:3000:34:05.6000:34:23.25+00:16:556:498,8
98JANCZY Agata 92PRUSZCZ GDAŃSKIK-Open35K 3500:00:1600:16:4100:34:14.6500:34:31.00+00:17:056:518,8
99JANCZY Sebastian 93PRUSZCZ GDAŃSKIM-Open64M 6400:00:1600:16:4100:34:15.0500:34:31.35+00:17:056:518,8
100WERNICKA Ewelina 412BANINOK-Open36K 3600:00:1900:16:2500:34:19.1500:34:38.65+00:17:096:518,7
101WERNICKI Konrad 413BANINOM-Open65M 6500:00:1900:16:2400:34:19.5000:34:38.85+00:17:096:518,7
102GOLUCH Adam 73GDAŃSKM-Open66M 6600:00:1400:16:3300:34:29.9500:34:44.75+00:17:206:548,7
103MICHNIEWICZ Magdalena 189NOWY STAWK-Open37K 3700:00:1300:16:5100:34:33.4500:34:47.20+00:17:236:548,7
104ZIMMERMANN Eryk 386GDAŃSKM-Open67M 6700:00:1900:16:2900:34:43.4000:35:03.20+00:17:336:568,6
105MIGOWSKA Katarzyna 191GDAŃSKK-Open38K 3800:00:1900:16:2900:34:44.2000:35:03.40+00:17:346:568,6
106SZUPRYCZYNSKA Jessica 319GDAŃSKK-Open39K 3900:00:1000:16:4800:34:51.7000:35:01.95+00:17:426:588,6
107WAWRYNIUK Emilia 356KAMIŃSKK-Open40K 4000:00:1700:17:1900:36:14.2000:36:31.40+00:19:047:148,3
108DĄBROWICZ Agnieszka 49KUTNOK-Open41K 4100:00:2000:17:4200:36:38.9500:36:59.10+00:19:297:198,2
109OZON Rafał 212NOWY DWÓR GDAŃSKIM-Open68M 6800:00:2800:16:0700:36:41.5000:37:09.60+00:19:317:208,2
110MAZUR Maja 187GDAŃSKK-Open42K 4200:00:0500:13:14+00:04:255:1711,3
111POŹNIAK Kamil 243KWIDZYNM-Open69M 6900:00:1500:13:44+00:04:555:2910,9
Znaleziono 111 wynik(ów)