Organizator : | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Świerczyna |
Dystans : | 5,5 km |
Zgłoszonych : | 75 |
Wystartowało : | 65 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HNATRYKO Wiesław | 131 | M40-49 | 00:00:00 | |||
2 | KATRYCZ Zbigniew | 38 | ŚWIERCZYNA | M50-59 | 00:00:00 | ||
3 | SZYMCZAK Arkadiusz | 40 | system11.pl | WAŁCZ DRUGI | M16-29 | 00:00:00 | |
4 | PIĘTOSA Daniel | 56 | Rundorfina | CZAPLINEK | M40-49 | 00:00:00 | |
5 | OSTROWSKI Marian | 132 | M60-69 | 00:00:01 | |||
6 | SZCZECHOWSKI Adrian | 11 | Stowarzyszenie Aktywnego Wału Pomorskiego | ZDBICE | M30-39 | 00:00:01 | |
7 | BURDA Robert | 15 | KOSPEL | KOSZALIN / WIERZCHOWO POM | M40-49 | 00:00:01 | |
8 | SZŁAPAK Krzysztof | 21 | ZDRUN EXTREME | DRAWSKO POM. | M50-59 | 00:00:01 | |
9 | ZAKIELARZ Jan | 35 | Precon Polska Jastrowie | SYPNIEWKO | M50-59 | 00:00:01 | |
10 | KUBIAK Daniel | 54 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:01 | |
11 | PAZIEWSKI Lech | 123 | M50-59 | 00:00:01 | |||
12 | PYREK Krzysztof | 2 | 1 RBLog | WAŁCZ | M30-39 | 00:00:02 | |
13 | CHUPTYS Adrian | 12 | Rundorfina Czaplinek | CZAPLINEK | M30-39 | 00:00:02 | |
14 | PIECHOTA Mariusz | 18 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | M50-59 | 00:00:02 | |
15 | SZŁAPAK Dawid | 33 | DRAWSKO POM. | M16-29 | 00:00:02 | ||
16 | THOMAS Daniel | 37 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:02 | |
17 | SZYMCZAK Krzysztof | 41 | system11.pl | WAŁCZ DRUGI | M50-59 | 00:00:02 | |
18 | SZYMCZAK Bartosz | 42 | system11.pl | WAŁCZ DRUGI | M16-29 | 00:00:02 | |
19 | MADAJCZYK Marcin | 31 | Rozbiegane Tuczno | TUCZNO | M50-59 | 00:00:02 | |
20 | NOWAK Karol | 133 | M16-29 | 00:00:03 | |||
21 | JAROSZEWICZ Andrzej | 13 | JARACZEWO | M40-49 | 00:00:03 | ||
22 | PAWŁOWSKI Michał | 39 | Precon-Polska Jastrowie | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:03 | |
23 | SŁOMKA Maciej | 69 | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 00:00:03 | |
24 | NOWAK Marek | 23 | DRAWSKO POMORSKIE | M50-59 | 00:00:04 | ||
25 | SUCHOŃSKI Tomasz | 64 | OSIEK DRAWSKI | M40-49 | 00:00:04 | ||
26 | LASKOWSKI Andrzej | 55 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 00:00:05 | ||
27 | WICHA Rafał | 62 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:05 | |
28 | SKONIECZNY Michał | 66 | ProBodyFitness | CZAPLINEK | M16-29 | 00:00:05 | |
29 | SKRZYPA Dariusz | 68 | Precon Polska Jastrowie | WAŁCZ | M40-49 | 00:00:05 | |
30 | MIKITYSZYN Grzegorz | 128 | KALISZ POMORSKI | M40-49 | 00:00:06 | ||
31 | JANICKI Dominik | 7 | M30-39 | 00:00:06 | |||
32 | GRODZIŃSKI Grzegorz | 27 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 00:00:06 | ||
33 | FRANKOWSKI Krzysztof | 61 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:06 | |
34 | ŚWIERCZ Dariusz | 50 | Wałecka Ściema | WAŁCZ | M50-59 | 00:00:07 |
Znaleziono 34 wynik(ów)