WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2021-06-06
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 138
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JAWORSKI Zbigniew 114KLUSZKOWCEM2 (36-49)00:00:00
2MAREK Dariusz 124MONK SANDALS / INOV-8WIELICZKAM2 (36-49)00:00:00
3TUKA Michal 13NIŽNÁNIŽNÁM1 (18-35)00:00:00
4ŻÓŁTEK Grzegorz 51SPYTKOWICEM1 (18-35)00:00:00
5KIDOŃ Robert 36ORAWARUNLIPNICA MAŁAM1 (18-35)00:00:00
6ORZEŁ Krzysztof 136GRUPA ZUEWEGRZCE WIELKIEM2 (36-49)00:00:00
7WRÓBEL Przemysław 119STRYSZÓWM2 (36-49)00:00:00
8AUGUSTYŃSKI Sylwester 161GRUPA LUKTRANSKRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
9MAGERCAK Milos 56DYNAMECKOSUCHÁ HORAM1 (18-35)00:00:00
10LAZAR Paweł 41WISŁAM1 (18-35)00:00:00
11GÓRA Daniel 165ŁÓDŹM1 (18-35)00:00:00
12PYREK Przemysław 30TRAINING BY PPOŚWIĘCIMM1 (18-35)00:00:00
13KUCEK Wojciech 71LIPNICA WIELKAM1 (18-35)00:00:00
14KUBIN Ireneusz 164TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM2 (36-49)00:00:00
15JĘDRASZCZYK Mateusz 113PODHALEM1 (18-35)00:00:00
16BUCHERT Filip 61MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM1 (18-35)00:00:00
17LAZAR Paweł 38WISŁAM1 (18-35)00:00:00
18KUŁAGA Sebastian 155MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM2 (36-49)00:00:00
19ZACHARA Dawid 173MOKRZYSKAM1 (18-35)00:00:00
20WOŹNIAK Michał 3GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM1 (18-35)00:00:00
21KIEC Mateusz 77PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM1 (18-35)00:00:00
22DZIEDZIC Marcin 117ORAWKAM1 (18-35)00:00:00
23JAGÓDKA Paweł 141TC ORZEŁ SPYTKOWICEJORDANÓWM2 (36-49)00:00:00
24OLECHNOWICZ Robert 133WROCŁAWM3 (50+)00:00:00
25KARPIEL Tomasz 149RATUŁÓWM1 (18-35)00:00:00
26WRUK Remigiusz 40TATRA RUNNING TEAMOPOLEM3 (50+)00:00:00
27SAŁACIAK Bartłomiej 147DOBROŃM1 (18-35)00:00:00
28BARABASZ Radosław 103SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
29WIELGOS Łukasz 55KRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
30TRUSZEL Marcin Truszel 54KW KRAKÓWGLOGOCZOWM2 (36-49)00:00:00
31KASZUBA Bartosz 130FIT&SPORTBIELSKO-BIAŁAM2 (36-49)00:00:00
32IŚTOK Sebastian 170PIEKIELNIKM1 (18-35)00:00:00
33SZWAGRZYK Marcin 99SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
34GAWEŁ Bogdan 22SYNTHOSZABORZEM3 (50+)00:00:00
35ŁYCZAK Artur 85KNURÓW MASTERSKNURÓWM3 (50+)00:00:00
36LASZCZAK Robert 70LIPOWAM1 (18-35)00:00:00
37OTRĘBIAK Mateusz 167STUDZIONKIM1 (18-35)00:00:00
38CEMBALA Tomasz 151KALNAM2 (36-49)00:00:00
39PARZNIEWSKI Maciej 95TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 (36-49)00:00:00
40DRWAL Tomasz 160SKRAJNA 5KRAKOWM2 (36-49)00:00:00
41KOZAK Matt 125KOZAK TEAMKICZORYM1 (18-35)00:00:00
42SZCZERBA Adam 176PIEKIELNIKM1 (18-35)00:00:00
43SERWATKA Adrian 148BIALI I MŁODZIPORĘBA SPYTKOWSKAM1 (18-35)00:00:00
44ŠPRLAK Miloš 23SUCHA HORAM1 (18-35)00:00:00
45PUCHACZ Piotr 109MPK/VELOWARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
46GORKA Robert 157WISLA-HOUSESBRZESZCZEM2 (36-49)00:00:00
47GRUCA Mariusz 128TARNOWSKIE GÓRYM1 (18-35)00:00:00
48DZIERŻANOWSKI Tomasz 101OPOLEM2 (36-49)00:00:00
49HOŁUJ Andrzej 8KRAKÓWM3 (50+)00:00:00
50ZAJĄC Krystian 143RABKA ZDRÓJM1 (18-35)00:00:00
51CZYLOK Tomasz 88KANIÓWM2 (36-49)00:00:00
52DAŁOMIS Karol 98CAPOTEAMNOWY WIŚNICZM1 (18-35)00:00:00
53KAMIŃSKI Marcin 17BURTONCZESKI CIESZYNM3 (50+)00:00:00
54ŻYLSKI Janusz 108WIELICZKAM3 (50+)00:00:00
55WNUK Adrian 96EUGENIÓWM1 (18-35)00:00:00
56PODLEWSKI Wojciech 90KS SPORTIVATARNÓWM3 (50+)00:00:00
57SZABELAK Witold 112KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM2 (36-49)00:00:00
58GÓRAK Piotr 53SOSNOWIECM2 (36-49)00:00:00
59SKOCZYLAS Piotr 172ENDURANCE TEAMCHORZÓWM2 (36-49)00:00:00
60MAJEWSKI Szymon 26KRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
61BYRCZEK Bartosz 97BEFIT24TEAMMIECHÓWM2 (36-49)00:00:00
62CZOSNEK Daniel 105SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKOWM1 (18-35)00:00:00
63DUDA Paweł 144RABA WYŻNAM1 (18-35)00:00:00
64JACH Dariusz 82ŁÓDŻM3 (50+)00:00:00
65KUKLA Grzegorz 162KRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
66ŻUREK Mariusz 86RAWICZM3 (50+)00:00:00
67MATUSZEK Piotr 52#DIABLAK120ŻYWIECM1 (18-35)00:00:00
68SOWIŃSKI Dariusz 116SOWSTOLWIRYM2 (36-49)00:00:00
69SERAFIN Krzysztof 89MORDARKAM2 (36-49)00:00:00
70MAJECKI Tomasz 6CHRZANÓWM1 (18-35)00:00:00
71JELINSKI Sebastian 121WROCŁAWM2 (36-49)00:00:00
72HABIERA Robert 60WARSZAWAM3 (50+)00:00:00
73SMORĄGIEWICZ Marcin 65WARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
Znaleziono 73 wynik(ów)