WIOSENNY PUCHAR BIEGOWY- GRODNO 2019 - 10 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-05-12
Miejsce:
Grodno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
29
Wystartowało:
23
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
22
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Wszyscy | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1МИХНЮК Николай 418RUN4FUN.BYГРОДНОM-201M 100:15:2300:31:10.40 3:0719.3
2КОШУР Александр 415ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-301M 200:15:5100:31:56.88+00:00:463:1118.8
3YARAVY Baryslau 409RUN4FUN.BYГРОДНОM-302M 300:16:0800:32:45.82+00:01:353:1618.3
4CHEMODANOV Alexey 402RUN4FUN.BYГРОДНОM-303M 400:18:0100:37:01.95+00:05:513:4216.2
5ОЛЕХНИК Андрей 421КОТИКИКОБРИНM-202M 500:19:1300:38:57.05+00:07:463:5315.4
6VOROBYOV Dima 408RUN4FUN.BYГРОДНОM-304M 600:19:3700:39:22.98+00:08:123:5615.2
7КИШКЕЛЬ Иван 414RUN4FUNГРОДНОM-401M 700:20:0500:40:45.42+00:09:354:0414.7
8ДУБОВСКИЙ Дмитрий 413RUN4FUNГРОДНОM-402M 800:20:3400:41:31.81+00:10:214:0914.4
9KONDAKOV Evgeniu 404ULTRARUN VERASГРОДНОM-403M 900:21:0600:42:33.66+00:11:234:1514.1
10ШМАРЛОВСКИЙ Сергей 427ЛИДЕРСТАРЫЕ ДОРОГИM-601M 1000:22:3000:45:22.93+00:14:124:3213.2
11ТОКАРЕВ Константин 425КРОКИМИНСКM-404M 1100:22:5300:46:01.35+00:14:504:3613
12ТРОФИМОВ Кирилл 426ГРОДНОM-305M 1200:22:5000:47:24.45+00:16:144:4412.7
13РЯБУШЕВ Виктор 423КАБАНЧИКЖОДИНОM-602M 1300:23:4000:47:31.93+00:16:214:4512.6
14КУЛИК Ольга 416НЕМИГА-НОРДГРОДНОK-401K 100:23:3700:47:52.69+00:16:424:4712.5
15СИДЕЛЬНИКОВ Константин 424СИДЕЛЬНИКОВЫХГРОДНОM-306M 1400:24:0200:49:41.66+00:18:314:5812.1
16KUCHYNSKAYA Katsiaryna 405ГРОДНОK-201K 200:24:2900:49:53.23+00:18:424:5912
17CHEKEL Yuliya 401LONELY RUNNER CREWGRODNOK-301K 300:24:4600:50:06.16+00:18:555:0012
18HATSUK Nataliya 403RUN4FUNGRODNOK-302K 400:25:1300:52:08.09+00:20:575:1211.5
19БАРАНОВА Яна 411RUN4FUNГРОДНОK-171K 500:24:4000:52:11.58+00:21:015:1311.5
20KULIK Tatsiana 406NEMIGA-NORDMINSKK-202K 600:26:1000:54:16.54+00:23:065:2511.1
21БEЛЕВКO Александр 429ГРОДНОM-603M 1500:27:3200:57:30.81+00:26:205:4510.4
22БЕЛКО Марина 412RUN4FUN.BYГРОДНОK-303K 700:27:2300:58:39.85+00:27:295:5210.2
23РОГАЧЕВ Никита 422ГРОДНОM-203M 1600:21:29+00:06:064:1714
Znaleziono 23 wynik(ów)