WŁOCŁAWEK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-09
Miejsce:
Włocławek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
42
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KŁOS Maciej 184NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-391M 100:16:4300:33:5700:51:3601:08:53.75 6:538.7
2KLIMCZAK Adam 183GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-591M 200:16:5000:34:3700:52:1101:09:30.05+00:00:366:578.6
3SANIUK Edward 196FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 300:17:0300:35:1200:52:5801:10:24.35+00:01:307:028.5
4ŚWISŁOCKI Bogdan 200FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-592M 400:17:2400:35:1600:53:2401:11:19.90+00:02:267:088.4
5KOZAKOWSKA Małgorzata 186KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-491K 100:17:3000:35:3600:54:1001:12:33.70+00:03:397:158.3
6GRABOWSKI Krzysztof 1794 WOG GLIWICEGLIWICEM40-491M 500:17:4900:36:0700:54:3001:12:47.40+00:03:537:168.2
7ADAMCZYK Adam 171PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 600:17:5700:36:0800:54:4901:13:03.25+00:04:097:188.2
8MĄDRY Grzegorz 192KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-691M 700:17:5700:36:1000:54:5001:13:09.55+00:04:157:188.2
9SZULC Alicja 199NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-492K 200:17:3900:36:0900:55:1701:13:57.65+00:05:037:238.1
10MARZEC Beata 191TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-493K 300:17:4200:36:2400:55:3501:14:32.85+00:05:397:278
11NETKOWSKI Wojciech 194PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-692M 800:18:0700:36:5700:55:5901:15:16.25+00:06:227:318
12MUSIATOWICZ Aleksandra 193PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-494K 400:18:3300:37:2600:56:2201:15:56.60+00:07:027:357.9
13PRZYBYŁEK Marysia 195MARSZ PO ZDROWIE/NWPLŚMIGIELK40-495K 500:18:0400:38:1400:57:3001:16:26.25+00:07:327:387.8
14CZAJKA Urszula 173FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 600:18:0400:37:0000:56:3201:16:26.65+00:07:327:387.8
15ZIELIŃSKA Iwona 203SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-591K 700:19:2000:38:4100:58:2401:18:02.90+00:09:097:487.7
16STANOWSKI Stanisław 197WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-492M 900:20:2200:39:4700:59:2701:18:52.45+00:09:587:537.6
17ŁOPIŃSKI Aleksy 189DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM PIŁAM70+3M 1000:19:3800:39:2100:59:3001:19:24.90+00:10:317:567.6
18GWAREK Anita 181PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-496K 800:19:0700:39:0000:59:2801:19:37.35+00:10:437:577.5
19JAŚKIEWICZ Rafał 182WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-493M 1100:19:0800:39:1400:59:2101:19:53.55+00:10:597:597.5
20GROMADZKA Edyta 180SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-497K 900:19:0900:39:2400:59:3601:20:25.05+00:11:318:027.5
21ŻBIKOWSKI Ryszard 205TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-693M 1200:19:1300:39:3701:00:3501:21:41.65+00:12:478:107.3
22KRIGER Roman 187ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM50-593M 1300:19:5100:40:2301:01:2601:23:08.60+00:14:148:187.2
23GAŁEK Iwona 178TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASILNOK40-498K 1000:20:4200:41:3901:02:4601:24:19.25+00:15:258:257.1
24HANIACZYK Franciszek 207SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+4M 1400:19:0200:39:4901:03:2401:26:47.90+00:17:548:406.9
25HAZIAB Joanna 210WKB MARATOŃCZYKWAGANIECK30-391K 1100:23:1300:45:5501:07:0201:27:15.00+00:18:218:436.9
26BACHANEK Katarzyna 172TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-592K 1200:20:5800:42:3601:05:0101:27:39.20+00:18:458:466.8
27DĘBICKI Dariusz 175SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-392M 1500:22:1400:45:0301:07:3201:29:57.80+00:21:048:596.7
28TARCZYŃSKA Natalia 209ZS NR4WŁOCŁAWEKK18-291K 1300:23:2400:45:5101:09:1101:32:08.40+00:23:149:126.5
29JĘDRZEJEWSKA Justyna 208ZS NR4WŁOCŁAWEKK18-292K 1400:23:2400:45:5101:06:1401:32:09.80+00:23:169:136.5
30PRACKA Katarzyna 87SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-593K 1500:18:4300:47:0201:11:1401:35:17.20+00:26:239:316.3
31TKACZUK Ewa 202WARSZAWAK18-293K 1600:25:2200:49:3901:13:4901:38:27.00+00:29:339:506.1
32JÓŹWIAK Dominik 41SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-291M 1600:26:0600:51:5401:17:4201:43:34.75+00:34:4110:215.8
33KRYGIEL Irena 188GOSIR OSIELSKOMAKSYMILIANOWOK50-594K 1700:24:3800:50:3001:16:5701:44:24.20+00:35:3010:265.7
34KUKUCKA Marzena 206WŁOCŁAWEKK30-392K 1800:29:5601:00:0901:29:5101:55:58.85+00:47:0511:355.2
Znaleziono 34 wynik(ów)