WŁOCŁAWEK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-09
Miejsce:
Włocławek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
154
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
132
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZOZOWSKI Piotr 151AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 100:15:4900:32:36.80 6:319.2
2REMISZ Włodzimierz 90NEW4YOU STUDIO TRENINGUKOŁOM40-441M 200:16:3500:34:22.75+00:01:456:528.7
3KOP Wiesław 53DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-591M 300:17:0900:34:32.20+00:01:556:548.7
4FRĄCKOWIAK Roman 25KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 400:17:1900:34:44.45+00:02:076:578.6
5JASIŁEK Przemysław 140RADAWNICAM40-442M 500:16:5400:35:01.55+00:02:247:008.6
6WASIELEWSKI Mirosław 123ELBLĄSKI BAŻANT NWELBLĄGM55-592M 600:17:1200:35:06.65+00:02:297:018.5
7BUDYNEK Karol 13NEW4YOU STUDIO TRENINGUKOŁOM50-542M 700:17:2200:35:11.55+00:02:347:028.5
8BUŁAKOWSKI Bohdan 14WARSZAWAM65-691M 800:17:3200:35:13.35+00:02:367:028.5
9SZYMAŃSKI Stefan 116XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITYKIEŹLINYM70+1M 900:17:3300:35:33.10+00:02:567:068.4
10ZIELIŃSKI Szczepan 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-491M 1000:17:5500:35:41.50+00:03:047:088.4
11BUCZKOWSKI Jerzy 12ŻNINM65-692M 1100:17:3400:35:52.35+00:03:157:108.4
12JĘDRZEJEWSKI Łukasz 38KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGIONBIELSKM30-392M 1200:17:4900:35:54.55+00:03:177:118.4
13OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 76KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 100:18:0400:35:59.75+00:03:227:128.3
14KOŁPAK Jan 52LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+2M 1300:17:4600:36:02.60+00:03:257:128.3
15WROŃSKI Włodzimierz 131PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-693M 1400:17:5400:36:11.75+00:03:347:148.3
16SYPNIEWSKI Szymon 110NEW4YOU STUDIO TRENINGUKONINM40-443M 1500:17:5600:36:15.30+00:03:387:158.3
17SZCZUDLIK Małgorzata 112KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-391K 200:18:0500:36:39.00+00:04:027:198.2
18WASILEWSKI Sławomir 124PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 1600:18:1900:36:41.15+00:04:047:208.2
19PUSZKARSKA Małgorzata 89GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-441K 300:18:2400:36:54.25+00:04:177:238.1
20POLISZCZUK Piotr 86PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 1700:18:1800:36:54.90+00:04:187:238.1
21DUSZEŃKO Zygmunt 22KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 1800:18:1800:36:55.20+00:04:187:238.1
22MISZCZAK Sylwia 68NEW4YOU STUDIO TRENINGUKOŁOK30-392K 400:18:3600:36:55.65+00:04:187:238.1
23DOMBRZALSKI Ryszard 19WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 1900:18:1600:37:04.90+00:04:287:258.1
24JÓŹWIAK Marianna 40SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 500:18:0600:37:13.50+00:04:367:268.1
25GRYGOROWICZ Bogdan 31KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2000:18:4500:37:24.45+00:04:477:298
26MALINOWSKA Monika 64LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-393K 600:18:3200:37:32.50+00:04:557:308
27ZIELIŃSKA Jolanta 135GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-591K 700:18:3500:37:33.70+00:04:567:308
28DUDEK Edward 21KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-694M 2100:18:0000:37:38.95+00:05:027:318
29GOŁĘBIEWSKI Andzrzej 142KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-641M 2200:18:4300:37:49.90+00:05:137:347.9
30SAMOJŁO Sławomir 93ŚWINOUJŚCIEM55-593M 2300:18:3700:37:55.80+00:05:197:357.9
31STAŃCZAK Grażyna 105GDAŃSKK65-691K 800:18:4900:38:03.75+00:05:267:367.9
32TRZCIŃSKI Eugeniusz 118BYDGOSZCZM60-642M 2400:18:4300:38:08.65+00:05:317:377.9
33BERCZYŃSKI Henryk 5NADLESNICTWO OKONEKOKONEKM60-643M 2500:18:4600:38:17.25+00:05:407:397.8
34PIETRUSEWICZ Joanna 84PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-492K 900:18:5800:38:21.45+00:05:447:407.8
35MAJEWSKA Kinga 62WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-442K 1000:19:0500:38:37.60+00:06:007:437.8
36BERKOWSKA Marzena 6ZSP BORZĘCIN DUŻYZABORÓWK40-443K 1100:19:1000:38:41.55+00:06:047:447.8
37DANA Kazimiera 141KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 1200:19:1600:38:43.70+00:06:067:447.7
38STAŃCZAK Ryszard 106GDAŃSKM70+4M 2600:19:1100:38:58.70+00:06:217:477.7
39SOŁDECKA Anna 101WARSZAWAK45-493K 1300:19:3400:38:59.35+00:06:227:487.7
40WIŚNIEWSKI Kazimierz 127PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-644M 2700:19:3100:39:01.30+00:06:247:487.7
41MARCINIAK Aneta 139FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-444K 1400:19:1900:39:03.30+00:06:267:487.7
42KUSIAK Włodzimierz 57STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKM65-695M 2800:18:5300:39:05.25+00:06:287:497.7
43KRAWCZYK Dorota 55DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-641K 1500:19:2500:39:08.15+00:06:317:497.7
44WOLIŃSKA Ewa 130WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-693K 1600:19:0600:39:09.00+00:06:327:497.7
45SULECKA Gabriela 109ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1700:19:3300:39:15.90+00:06:397:517.6
46FRĄCKOWIAK Mateusz 26KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.1M 2900:17:4800:39:26.05+00:06:497:537.6
47PRACKI Zbigniew 88SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-543M 3000:19:3900:39:27.45+00:06:507:537.6
48DAROSZEWSKA Krystyna 17SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 1800:19:4000:39:28.00+00:06:517:537.6
49SZYMAŃSKI Roman 117NAMOR TEAMSKRWILNOM50-544M 3100:19:0500:39:31.45+00:06:547:547.6
50KOCZOROWSKA Patrycja 49K S SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.1K 1900:19:5200:39:36.15+00:06:597:557.6
51SZEPCZYŃSKI Kamil 113WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-393M 3200:19:5700:39:36.70+00:06:597:557.6
52WALAWKO Mirosław 119AVOCCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM65-696M 3300:19:3100:39:42.30+00:07:057:567.6
53KASAK Kornelia 46BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.2K 2000:20:2700:39:51.95+00:07:157:587.5
54MOTOCZYŃSKI Krzysztof 70GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-645M 3400:19:3300:39:52.50+00:07:157:587.5
55GRABOWSKI Bożena 29LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-494K 2100:19:3400:40:01.00+00:07:248:007.5
56JÓŹWIAK Łukasz 39SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 3500:19:5300:40:14.60+00:07:378:037.5
57PIETRUSZEWSKA Agnieszka 85PARAKULOS KOWALKOWALK40-445K 2200:20:0100:40:15.35+00:07:388:037.5
58KOCZOROWSKA Monika 48K S SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-394K 2300:19:5700:40:20.15+00:07:438:047.4
59KASAK Martyna 45BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.3K 2400:20:2900:40:29.60+00:07:528:057.4
60ZIĘTARSKI Stanisław 145WŁOCŁAWEKM-Dzieci1M 3600:20:0400:40:30.05+00:07:538:067.4
61NOWALIŃSKA Anastazja 73FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK18-291K 2500:20:1600:40:33.35+00:07:568:067.4
62MARCINIAK Hanna 66SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-592K 2600:20:0600:40:37.65+00:08:008:077.4
63WALESZKO Andrzej 121WARSZAWAM45-492M 3700:20:0400:40:37.80+00:08:018:077.4
64KOLENDA Zbigniew 51WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+5M 3800:20:2700:40:43.35+00:08:068:087.4
65WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 148BYDGOSZCZM18-291M 3900:19:5000:40:58.85+00:08:228:117.3
66KOCZOROWSKI Kacper 50K S SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci2M 4000:20:0700:41:01.60+00:08:248:127.3
67SOŁDECKI Wojciech 102WARSZAWAM-Dzieci3M 4100:20:0700:41:08.75+00:08:318:137.3
68BRUCH Martyna 11BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.4K 2700:21:2000:41:11.85+00:08:358:147.3
69WALESZKO Adam 122WARSZAWAM-Jun.2M 4200:21:0200:41:28.80+00:08:528:177.2
70PAWŁOWSKA Angelika 81BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.5K 2800:21:1900:41:32.65+00:08:558:187.2
71ADAMCZYK Justyna 1NEW4YOU STUDIO TRENINGUKOŁOK30-395K 2900:20:3800:41:36.70+00:08:598:197.2
72KALINOWSKI Jacek 154WŁOCŁAWEKM60-646M 4300:21:2300:41:36.75+00:08:598:197.2
73MAJEWSKI Włodzimierz 63WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-697M 4400:20:5500:42:01.15+00:09:248:247.1
74NOWAKOWSKA Irena 72AVOCCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK70+1K 3000:20:5000:42:15.85+00:09:398:277.1
75LEŹNICKA - BUDYNEK Agnieszka 61NEW4YOU STUDIO TRENINGUKOŁOK50-542K 3100:21:0300:42:27.40+00:09:508:297.1
76SUGAY Larysa 108WARSZAWAK40-446K 3200:21:1500:42:58.15+00:10:218:357
77GDAŃSKA Aneta 28KOWALK45-495K 3300:21:3400:43:08.30+00:10:318:377
78WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 149BRZOZAM-Dzieci4M 4500:20:0900:43:28.65+00:10:518:416.9
79KUSZEWSKA Wiktoria 59BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.6K 3400:21:2200:43:30.10+00:10:538:426.9
80PAJĘCKI Adam 78PARAKULOS KOWALKOWALM60-647M 4600:21:5200:43:42.15+00:11:058:446.9
81SIKORSKI Kazimierz 98WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+6M 4700:21:1800:43:56.00+00:11:198:476.8
82CHYREK Renata 15BYDGOSZCZK55-593K 3500:21:4900:44:06.95+00:11:308:496.8
83ROSIŃSKA Wiesława 91PARAKULOS KOWALKOWALK40-447K 3600:22:0500:44:16.45+00:11:398:516.8
84BAZELA Henryka 3PARAKULOS KOWALKOWALK60-643K 3700:22:2200:44:35.15+00:11:588:556.7
85NOWAK Joanna 147WŁOCŁAWEKK50-543K 3800:21:5800:44:46.45+00:12:098:576.7
86SMARDZEWSKA Zuzanna 99WŁOCŁAWEKK-Jun.7K 3900:22:5800:44:47.45+00:12:108:576.7
87WNUKIEWICZ Paulina 129WŁOCŁAWEKK-Jun.8K 4000:22:5900:44:48.25+00:12:118:576.7
88BILIŃSKA Danuta 8WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-644K 4100:21:4300:44:49.50+00:12:128:586.7
89WITKOWSKA Natalia 128BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.9K 4200:21:3200:45:09.15+00:12:329:016.6
90PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 79GOWINOK70+2K 4300:22:3700:45:46.60+00:13:099:096.6
91NOWAK Adrianna 150WŁOCŁAWEKK30-396K 4400:22:4600:45:54.80+00:13:189:116.5
92KĘDZIERSKA Edyta 153PFNWGDAŃSKK45-496K 4500:23:1300:45:56.20+00:13:199:116.5
93ŻYWICA Zuzanna 138WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-594K 4600:23:0100:45:56.40+00:13:199:116.5
94DUTKIEWICZ Anna 24WŁOCŁAWEKK40-448K 4700:23:0300:45:57.55+00:13:209:116.5
95MOTOCZYŃSKA Aleksandra 69GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-645K 4800:22:4000:46:18.00+00:13:419:156.5
96HINEBORG Bogumiła 33KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-544K 4900:22:5600:46:18.45+00:13:419:156.5
97SZCZEPANIAK Barbara 111WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-694K 5000:23:3200:46:22.70+00:13:459:166.5
98MALINOWSKA Grażyna 65LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+3K 5100:22:4400:46:32.65+00:13:559:186.4
99WALCZAK Agnieszka 120WŁOCŁAWEKK45-497K 5200:22:5700:46:36.45+00:13:599:196.4
100SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa 132DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK65-695K 5300:23:1100:46:43.25+00:14:069:206.4
101NIEWIADOMSKA Zofia 71WŁOCŁAWEKK55-595K 5400:23:0000:46:44.05+00:14:079:206.4
102BRODZIŃSKA Ewelina 10WŁOCŁAWEKK40-449K 5500:23:4400:46:57.85+00:14:219:236.4
103KUSIAK Maria 58GDAŃSKK65-696K 5600:23:4500:47:21.15+00:14:449:286.3
104OGONOWSKA Edyta 143KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-596K 5700:23:4000:47:24.85+00:14:489:296.3
105ZIĘTARSKI Tomasz 146WŁOCŁAWEKM50-545M 4800:23:2800:47:25.25+00:14:489:296.3
106STOCKA Oliwia 107BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.10K 5800:21:5400:47:34.15+00:14:579:306.3
107SEJDOWSKA Karolina 95WŁOCŁAWEKK-Jun.11K 5900:21:3500:47:34.60+00:14:579:316.3
108SARNIAK Dariusz 94WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 4900:23:3300:47:50.85+00:15:149:346.3
109GROBELNA Jadwiga 30KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)1K 6000:24:0100:48:09.75+00:15:329:386.2
110BEDNARSKA Małgorzata 4SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-697K 6100:24:1100:48:11.50+00:15:349:386.2
111KRALSKA Anna 54WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)2K 6200:24:0500:48:18.00+00:15:419:396.2
112DUSZEŃKO Elwira 23KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)2K 6300:24:1200:48:19.55+00:15:429:406.2
113SEKUŁA Karolina 96TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK30-397K 6400:23:5100:48:20.80+00:15:449:406.2
114KARCZEWSKI Krzysztof 44WŁOCŁAWEKM30-394M 5000:23:4900:48:25.25+00:15:489:416.2
115ROSIŃSKA Ewelina 92BACZYŃSKI TEAMWŁOCŁAWEKK-Jun.12K 6500:24:1500:48:26.70+00:15:499:416.2
116CZERNIK Teresa 16WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-698K 6600:24:2400:48:45.50+00:16:089:456.2
117SNOPKOWSKA Emilia 100PARAKULOS KOWALGRODZTWOK30-398K 6700:24:1300:49:06.30+00:16:299:496.1
118SZYMAŃSKA Danuta 115WŁOCŁAWEKK45-498K 6800:24:4600:49:09.75+00:16:329:506.1
119STARSKA Ewa 144PŁOCKK60-646K 6900:24:1800:49:14.05+00:16:379:506.1
120BARTOSIK Krystyna 2ZGIERZK60-647K 7000:25:0600:49:28.60+00:16:519:536.1
121PAWŁOWSKA Wanda 80WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-648K 7100:25:0900:49:41.60+00:17:049:566
122KOCIŃSKI Leszek 47WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+7M 5100:25:5200:51:26.10+00:18:4910:175.8
123WYCISŁO Romuald 133DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)3M 5200:25:5800:51:49.65+00:19:1210:215.8
124STANOWSKA Monika 152WŁOCŁAWEKK40-4410K 7200:24:5600:52:16.20+00:19:3910:275.7
125PESTA Marek 82PŁOCKM55-594M 5300:25:3400:52:59.85+00:20:2310:365.7
126KAMIŃSKA Katarzyna 43WŁOCŁAWEKK45-499K 7300:25:4500:53:24.85+00:20:4810:405.6
127DROP Mieczysław 20PAKOŚĆM70+8M 5400:26:5900:53:39.00+00:21:0210:435.6
128PIEROWSKA Halina 83WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK70+4K 7400:26:3900:55:10.70+00:22:3311:025.4
129KAŁAMAJSKA Barbara 42KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-649K 7500:27:5200:55:48.55+00:23:1111:095.4
130ZAKRZEWSKA Bogumiła 134WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-699K 7600:28:0800:57:48.25+00:25:1111:335.2
131JAKUBOWSKA Hanna 34WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-6910K 7700:28:0800:58:03.20+00:25:2611:365.2
132JASINSKA Krystyna 36PARAKULOS KOWALKOWALK65-6911K 7800:27:2401:00:02.15+00:27:2512:005
133KOWALEWSKA Dorota 156WŁOCŁAWEKK40-4411K 79   
134DOPIERAŁA Amelia 155WŁOCŁAWEKK-Jun.13K 80   
JAKUBOWSKI Marian 35WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+00:27:52 DNF DNF--
Znaleziono 135 wynik(ów)