WŁOCŁAWEK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-06-09 |
Miejsce : | Włocławek |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 154 |
Wystartowało : | 135 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 132 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRZOZOWSKI Piotr | 151 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:15:49 | |||
2 | REMISZ Włodzimierz | 90 | NEW4YOU STUDIO TRENINGU | KOŁO | M40-44 | 00:16:35 | |||
3 | JASIŁEK Przemysław | 140 | RADAWNICA | M40-44 | 00:16:54 | ||||
4 | KOP Wiesław | 53 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:17:09 | |||
5 | WASIELEWSKI Mirosław | 123 | ELBLĄSKI BAŻANT NW | ELBLĄG | M55-59 | 00:17:12 | |||
6 | FRĄCKOWIAK Roman | 25 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:17:19 | |||
7 | BUDYNEK Karol | 13 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | M50-54 | 00:17:22 | |||
8 | BUŁAKOWSKI Bohdan | 14 | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:32 | ||||
9 | SZYMAŃSKI Stefan | 116 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:33 | |||
10 | BUCZKOWSKI Jerzy | 12 | ŻNIN | M65-69 | 00:17:34 | ||||
11 | KOŁPAK Jan | 52 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 00:17:46 | |||
12 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 26 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 00:17:48 | |||
13 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 38 | KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION | BIELSK | M30-39 | 00:17:49 | |||
14 | WROŃSKI Włodzimierz | 131 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:54 | |||
15 | ZIELIŃSKI Szczepan | 136 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:17:55 | |||
16 | SYPNIEWSKI Szymon | 110 | NEW4YOU STUDIO TRENINGU | KONIN | M40-44 | 00:17:56 | |||
17 | DUDEK Edward | 21 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:18:00 | |||
18 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 76 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:18:04 | |||
19 | SZCZUDLIK Małgorzata | 112 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K30-39 | 00:18:05 | |||
20 | JÓŹWIAK Marianna | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:18:06 | |||
21 | DOMBRZALSKI Ryszard | 19 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:16 | |||
22 | DUSZEŃKO Zygmunt | 22 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:18 | |||
23 | POLISZCZUK Piotr | 86 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:18 | |||
24 | WASILEWSKI Sławomir | 124 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:19 | |||
25 | PUSZKARSKA Małgorzata | 89 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:18:24 | |||
26 | MALINOWSKA Monika | 64 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 00:18:32 | |||
27 | ZIELIŃSKA Jolanta | 135 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:18:35 | |||
28 | MISZCZAK Sylwia | 68 | NEW4YOU STUDIO TRENINGU | KOŁO | K30-39 | 00:18:36 | |||
29 | SAMOJŁO Sławomir | 93 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | 00:18:37 | ||||
30 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 142 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:18:43 | |||
31 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 118 | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:18:43 | ||||
32 | GRYGOROWICZ Bogdan | 31 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:45 | |||
33 | BERCZYŃSKI Henryk | 5 | NADLESNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | 00:18:46 | |||
34 | STAŃCZAK Grażyna | 105 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | K65-69 | 00:18:49 | |||
35 | KUSIAK Włodzimierz | 57 | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M65-69 | 00:18:53 | |||
36 | PIETRUSEWICZ Joanna | 84 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:18:58 | |||
37 | SZYMAŃSKI Roman | 117 | NAMOR TEAM | SKRWILNO | M50-54 | 00:19:05 | |||
38 | MAJEWSKA Kinga | 62 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:19:05 | |||
39 | WOLIŃSKA Ewa | 130 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:19:06 | |||
40 | BERKOWSKA Marzena | 6 | ZSP BORZĘCIN DUŻY | ZABORÓW | K40-44 | 00:19:10 | |||
41 | STAŃCZAK Ryszard | 106 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:19:11 | |||
42 | DANA Kazimiera | 141 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:19:16 | |||
43 | MARCINIAK Aneta | 139 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K40-44 | 00:19:19 | |||
44 | KRAWCZYK Dorota | 55 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:19:25 | |||
45 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 127 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:19:31 | |||
46 | WALAWKO Mirosław | 119 | AVOCCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M65-69 | 00:19:31 | |||
47 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 70 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:19:33 | |||
48 | SULECKA Gabriela | 109 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:33 | ||||
49 | SOŁDECKA Anna | 101 | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:34 | ||||
50 | GRABOWSKA Bożena | 29 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 00:19:34 | |||
51 | PRACKI Zbigniew | 88 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:19:39 | |||
52 | DAROSZEWSKA Krystyna | 17 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:40 | |||
53 | WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz | 148 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:19:50 | ||||
54 | KOCZOROWSKA Patrycja | 49 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Jun. | 00:19:52 | |||
55 | JÓŹWIAK Łukasz | 39 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:53 | |||
56 | SZEPCZYŃSKI Kamil | 113 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:19:57 | |||
57 | KOCZOROWSKA Monika | 48 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 00:19:57 | |||
58 | PIETRUSZEWSKA Agnieszka | 85 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-44 | 00:20:01 | |||
59 | ZIĘTARSKI Stanisław | 145 | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | 00:20:04 | ||||
60 | WALESZKO Andrzej | 121 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | 00:20:04 | |||
61 | MARCINIAK Hanna | 66 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:20:06 | |||
62 | KOCZOROWSKI Kacper | 50 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | 00:20:07 | |||
63 | SOŁDECKI Wojciech | 102 | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:20:07 | ||||
64 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 149 | BRZOZA | M-Dzieci | 00:20:09 | ||||
65 | NOWALIŃSKA Anastazja | 73 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K18-29 | 00:20:16 | |||
66 | KOLENDA Zbigniew | 51 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:20:27 | |||
67 | KASAK Kornelia | 46 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:20:27 | |||
68 | KASAK Martyna | 45 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:20:29 | |||
69 | ADAMCZYK Justyna | 1 | NEW4YOU STUDIO TRENINGU | KOŁO | K30-39 | 00:20:38 | |||
70 | NOWAKOWSKA Irena | 72 | AVOCCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K70+ | 00:20:50 | |||
71 | MAJEWSKI Włodzimierz | 63 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M65-69 | 00:20:55 | |||
72 | WALESZKO Adam | 122 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | 00:21:02 | |||
73 | LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka | 61 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | K50-54 | 00:21:03 | |||
74 | SUGAY Larysa | 108 | WARSZAWA | K40-44 | 00:21:15 | ||||
75 | SIKORSKI Kazimierz | 98 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:21:18 | |||
76 | PAWŁOWSKA Angelika | 81 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:21:19 | |||
77 | BRUCH Martyna | 11 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:21:20 | |||
78 | KUSZEWSKA Wiktoria | 59 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:21:22 | |||
79 | KALINOWSKI Jacek | 154 | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:21:23 | ||||
80 | WITKOWSKA Natalia | 128 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:21:32 | |||
81 | GDAŃSKA Aneta | 28 | KOWAL | K45-49 | 00:21:34 | ||||
82 | SEJDOWSKA Karolina | 95 | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:21:35 | ||||
83 | BILIŃSKA Danuta | 8 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:21:43 | |||
84 | CHYREK Renata | 15 | BYDGOSZCZ | K55-59 | 00:21:49 | ||||
85 | PAJĘCKI Adam | 78 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M60-64 | 00:21:52 | |||
86 | STOCKA Oliwia | 107 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:21:54 | |||
87 | NOWAK Joanna | 147 | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:21:58 | ||||
88 | ROSIŃSKA Wiesława | 91 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-44 | 00:22:05 | |||
89 | BAZELA Henryka | 3 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K60-64 | 00:22:22 | |||
90 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 79 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | 00:22:37 | |||
91 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 69 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K60-64 | 00:22:40 | |||
92 | MALINOWSKA Grażyna | 65 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | 00:22:44 | |||
93 | NOWAK Adrianna | 150 | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:22:46 | ||||
94 | HINEBORG Bogumiła | 33 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:22:56 | |||
95 | WALCZAK Agnieszka | 120 | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:22:57 | ||||
96 | SMARDZEWSKA Zuzanna | 99 | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:22:58 | ||||
97 | WNUKIEWICZ Paulina | 129 | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:22:59 | ||||
98 | NIEWIADOMSKA Zofia | 71 | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:23:00 | ||||
99 | ŻYWICA Zuzanna | 138 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:23:01 | |||
100 | DUTKIEWICZ Anna | 24 | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:23:03 | ||||
101 | SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa | 132 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K65-69 | 00:23:11 | |||
102 | KĘDZIERSKA Edyta | 153 | PFNW | GDAŃSK | K45-49 | 00:23:13 | |||
103 | ZIĘTARSKI Tomasz | 146 | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:23:28 | ||||
104 | SZCZEPANIAK Barbara | 111 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:23:32 | |||
105 | SARNIAK Dariusz | 94 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:33 | |||
106 | OGONOWSKA Edyta | 143 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:23:40 | |||
107 | BRODZIŃSKA Ewelina | 10 | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:23:44 | ||||
108 | KUSIAK Maria | 58 | GDAŃSK | K65-69 | 00:23:45 | ||||
109 | KARCZEWSKI Krzysztof | 44 | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:23:49 | ||||
110 | SEKUŁA Karolina | 96 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K30-39 | 00:23:51 | |||
111 | GROBELNA Jadwiga | 30 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:01 | |||
112 | KRALSKA Anna | 54 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:05 | |||
113 | BEDNARSKA Małgorzata | 4 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:24:11 | |||
114 | DUSZEŃKO Elwira | 23 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:24:12 | |||
115 | SNOPKOWSKA Emilia | 100 | PARAKULOS KOWAL | GRODZTWO | K30-39 | 00:24:13 | |||
116 | ROSIŃSKA Ewelina | 92 | BACZYŃSKI TEAM | WŁOCŁAWEK | K-Jun. | 00:24:15 | |||
117 | STARSKA Ewa | 144 | PŁOCK | K60-64 | 00:24:18 | ||||
118 | CZERNIK Teresa | 16 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:24:24 | |||
119 | SZYMAŃSKA Danuta | 115 | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:24:46 | ||||
120 | STANOWSKA Monika | 152 | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:24:56 | ||||
121 | BARTOSIK Krystyna | 2 | ZGIERZ | K60-64 | 00:25:06 | ||||
122 | PAWŁOWSKA Wanda | 80 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:25:09 | |||
123 | PESTA Marek | 82 | PŁOCK | M55-59 | 00:25:34 | ||||
124 | KAMIŃSKA Katarzyna | 43 | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:25:45 | ||||
125 | KOCIŃSKI Leszek | 47 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:25:52 | |||
126 | WYCISŁO Romuald | 133 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:25:58 | |||
127 | PIEROWSKA Halina | 83 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K70+ | 00:26:39 | |||
128 | DROP Mieczysław | 20 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:26:59 | |||
129 | JASINSKA Krystyna | 36 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K65-69 | 00:27:24 | |||
130 | KAŁAMAJSKA Barbara | 42 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | 00:27:52 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
JAKUBOWSKI Marian | 35 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:27:52 DNF | ||||
132 | ZAKRZEWSKA Bogumiła | 134 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:28:08 | |||
133 | JAKUBOWSKA Hanna | 34 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:28:08 | |||
134 | KOWALEWSKA Dorota | 156 | WŁOCŁAWEK | K40-44 | |||||
135 | DOPIERAŁA Amelia | 155 | WŁOCŁAWEK | K-Jun. |
Znaleziono 135 wynik(ów)