WODA BYDGOSKA - 1600M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
1.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
119
Wystartowało/ Started:
94
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
94
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 1 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.7km | 1.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MPianka0.7km1.3kmCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZACHOSZCZ Paulina 188OLSZTYNK201K 100:10:2500:18:4900:23:02.0500:23:02.05 14:234.2
2WÓJTOWICZ Gabriela 186MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNK202K 2tak00:10:2300:24:18.1500:24:18.15+00:01:1615:114
3KRASICKI Artur 117DELFIN INOWROCŁAWBYDGOSZCZM202M 500:11:3400:21:1900:26:02.3000:26:02.30+00:03:0016:163.7
4NIENARTOWICZ Bartosz 132TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM302M 8tak00:12:1600:22:2700:27:29.8500:27:29.85+00:04:2717:103.5
5STASZKIEWICZ Radosław 163STASHKY TEAMBYDGOSZCZM401M 9tak00:12:4000:22:4600:27:39.6500:27:39.65+00:04:3717:163.5
6GUMMER Andrzej 95ATOSBYDGOSZCZM304M 11tak00:12:3800:22:5500:27:50.3000:27:50.30+00:04:4817:233.4
7HERMELIN Wojciech 97KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM305M 12tak00:12:4700:23:3800:28:51.4500:28:51.45+00:05:4918:013.3
8RONKIEWICZ Bartosz 150SPORT FACTORYBYDGOSZCZM307M 14tak00:13:5000:25:2300:30:47.6000:30:47.60+00:07:4519:143.1
9STASZKIEWICZ Jakub 164STASHKY TEAMBYDGOSZCZM164M 1600:15:1500:27:0000:32:14.0000:32:14.00+00:09:1120:083
10BRUSKA Joanna 75BYDGOSZCZK203K 3tak00:15:3900:26:4200:32:18.8000:32:18.80+00:09:1620:113
11RUTKOWSKI Radosław 152MASTIFF WEARBYDGOSZCZM204M 1700:15:0300:26:5200:32:34.9500:32:34.95+00:09:3220:212.9
12CZAJKOWSKI Zbyszek 81BYDGOSZCZM403M 19tak00:15:3700:27:1500:32:54.0000:32:54.00+00:09:5120:332.9
13JAGODZIŃSKI Karol 101CHODZIEŻM206M 2100:16:0200:27:3400:33:17.0500:33:17.05+00:10:1520:482.9
14SIMINSKA Zuzanna 154BYDGOSZCZK205K 500:15:4100:27:5300:34:06.0500:34:06.05+00:11:0421:182.8
15MOLENDA Patrycja 130KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK206K 6tak00:15:4500:28:2200:34:47.7000:34:47.70+00:11:4521:442.8
16SOBCZAK Witold 156KB SZAMOTUŁY/ 12 TRI.PL/ VEGE RUNNERSPOZNAŃM404M 24tak00:16:3800:28:5400:34:48.8000:34:48.80+00:11:4621:452.8
17ŚWIERCZYŃSKI Marcin 172TO TYLKO TRIATHLON / ATHLETICOMED.PLOSIELSKOM3011M 25tak00:16:1200:28:5100:34:51.3000:34:51.30+00:11:4921:462.8
18KOWALIKOWSKI Daniel 114CHOJNICEM207M 26tak00:16:5300:29:0400:34:56.4500:34:56.45+00:11:5421:502.7
19KAŁAMAJA Jakub 103BYDGOSZCZM208M 27tak00:17:1400:29:1200:34:57.3500:34:57.35+00:11:5521:502.7
20RÓŻAŃSKI Kamil 1513GRAVITYBYDGOSZCZM3012M 29tak00:16:5400:35:12.4000:35:12.40+00:12:1022:002.7
21WAWRZYNIAK Michał 178SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMSOLEC KUJAWSKIM3014M 32tak00:17:1400:29:3200:35:36.4000:35:36.40+00:12:3422:152.7
22TOMASZEWSKI Jordan 173TRIFRIENDSBYDGOSZCZM3016M 34tak00:17:1900:29:5900:36:21.7500:36:21.75+00:13:1922:432.6
23JABŁOŃSKI Marcin 100KRYSPORTTEAMBYDGOSZCZM406M 35tak00:17:4100:36:28.3500:36:28.35+00:13:2622:472.6
24TYBURSKI Błażej 176SMP SWIMMINGPOZNAŃM3017M 36tak00:17:1900:30:0500:36:29.4000:36:29.40+00:13:2722:482.6
25OCHENDAL Maciej 135TRISPACEBYDGOSZCZM3018M 37tak00:17:3900:30:3100:36:45.3000:36:45.30+00:13:4322:582.6
26PIESIK Dawid 141BYDGOSZCZM2011M 44tak00:19:1600:32:5700:39:53.3500:39:53.35+00:16:5124:552.4
27PORADA Wujek 142WUJEK PORADABYDGOSZCZM408M 47tak00:20:0700:34:2000:41:17.9000:41:17.90+00:18:1525:482.3
28NOWAK Paweł 133KCYNIAM502M 48tak00:19:5900:34:2300:41:38.2500:41:38.25+00:18:3626:012.3
29CIUPA Jarosław 80BYDGOSZCZM409M 49tak00:22:3700:35:5900:42:44.2000:42:44.20+00:19:4226:422.2
30WOJDOWSKA Magdalena 183MARKIK207K 9tak00:20:2600:35:5400:43:47.8000:43:47.80+00:20:4527:212.2
31GRĄZKA Ewa 93BYDGOSZCZK208K 1000:21:1500:36:2300:44:02.7000:44:02.70+00:21:0027:312.2
32RIVAT Emmanuel 149BIALE BLOTAM3023M 50tak00:21:1200:36:2800:44:04.4000:44:04.40+00:21:0227:322.2
33KUTOWSKI Przemysław 120PRUSZCZM4010M 51tak00:22:3300:37:0200:44:07.4000:44:07.40+00:21:0527:342.2
34BINDEK Łukasz 74KĘSOWOM3024M 5200:20:3800:36:1400:44:08.0000:44:08.00+00:21:0527:352.2
35SPRYSZYŃSKI Michał 160ATOS POLAND GDCBYDGOSZCZM2013M 54tak00:22:1900:36:4800:44:12.2500:44:12.25+00:21:1027:372.2
36SZULAKOWSKI Tomasz 170KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM4011M 55tak00:21:1800:36:5600:44:38.5500:44:38.55+00:21:3627:532.2
37GORGOL Tomasz 92LP500BYDGOSZCZM3025M 58tak00:22:2900:37:5900:45:20.3000:45:20.30+00:22:1828:202.1
38WŁODARCZAK Tomasz 182BYDGOSZCZM4014M 60tak00:21:5400:37:3700:45:32.9000:45:32.90+00:22:3028:272.1
39HAIZE Tomek 96AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM3026M 6200:22:2300:37:4800:45:43.1000:45:43.10+00:22:4128:342.1
40KOJRO Mateusz 110KOJRO 4 TEAMBYDGOSZCZM166M 6600:23:4200:38:5400:46:21.1000:46:21.10+00:23:1928:582.1
41KUBIŃSKA Małgorzata 119OSIELSKOK501K 11tak00:25:4700:41:0700:48:30.3000:48:30.30+00:25:2830:182
42WĘGRZYNSKI Potr 181SPORT DLA ZDROWIABYDGOSZCZM4015M 67tak00:23:4600:40:2600:48:36.9000:48:36.90+00:25:3430:222
43HETEL Beata 99BYDGOSZCZK303K 12tak00:26:3900:41:4700:49:20.4500:49:20.45+00:26:1830:501.9
44PALIŃSKI Grzegorz 137BYDGOSZCZM3030M 7200:26:3300:43:5900:52:51.6000:52:51.60+00:29:4933:011.8
45KWIATKOWSKI Jakub 121BYDGOSZCZM2016M 76tak00:28:1800:44:5000:54:17.2000:54:17.20+00:31:1533:551.8
46DOMARACKI Wojciech 87BYDGOSZCZM3034M 7800:29:2800:47:1200:56:17.8500:56:17.85+00:33:1535:101.7
47DZIEL Michał 90WIEWIÓRCZYNM2017M 79tak00:34:5700:51:2200:59:53.5000:59:53.50+00:36:5137:251.6
48NIEDBALSKI Grzegorz 131RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM506M 8000:44:4201:03:22.2001:03:22.20+00:40:2039:361.5
49STADNIKOV Tomasz 161CSAIU TORUŃTORUŃM3035M 8100:42:1701:01:4701:06:34.8501:06:34.85+00:43:3241:361.4
Znaleziono 49 wynik(ów)