WODA BYDGOSKA 2016 - 1600 M

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2016-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
150
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPiankaCzas startuCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RONKIEWICZ Bartosz 201Zespół Szkół nr 5 MSBYDGOSZCZM3011M 2300:00:0000:34:08.5000:34:08.50 21:202,8
2MOLENDA Tomasz 173Si o SiBYDGOSZCZM3012M 2700:00:0000:35:10.4000:35:10.40+00:01:0121:582,7
3BANAŚ Adrian 103LonginusBYDGOSZCZM207M 29pianka00:00:0000:35:25.2000:35:25.20+00:01:1622:082,7
4BYRTEK Grzegorz 112BYDGOSZCZM406M 32pianka00:00:0000:36:21.9000:36:21.90+00:02:1322:432,6
5ORDYNOWSKI Łukasz 185BrakBYDGOSZCZM3017M 3800:00:0000:38:42.3000:38:42.30+00:04:3324:112,5
6JĘDRZEJAK Artur 138sporttrend.plBYDGOSZCZM209M 39pianka00:00:0000:38:59.9500:38:59.95+00:04:5124:212,5
7SOBOWIEC Szymon 214Sobowiec TeamBYDGOSZCZM4010M 46pianka00:00:0000:41:06.1000:41:06.10+00:06:5725:412,3
8KOJRO Mateusz 146KOJRO 4 teamBYDGOSZCZM166M 5700:00:0000:43:25.5500:43:25.55+00:09:1727:082,2
9RZEPKA Nina 208BYDGOSZCZK2010K 1400:00:0000:43:27.1000:43:27.10+00:09:1827:092,2
10ZIELIŃSKI Maciej 248BYDGOSZCZM3024M 60pianka00:00:0000:43:44.8000:43:44.80+00:09:3627:202,2
11HERMANN Łukasz 136Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUSSZAMOTUŁYM3025M 6100:00:0000:44:20.9000:44:20.90+00:10:1227:422,2
12TYMA Mateusz 231BYDGOSZCZM2014M 6200:00:0000:44:48.2500:44:48.25+00:10:3928:002,1
13LEWANDOWSKI Andrzej 159Nie zrzeszonyBYDGOSZCZM504M 6400:00:0000:45:20.9500:45:20.95+00:11:1228:202,1
14SZYMANSKA Aleksandra 226BYDGOSZCZK301K 15pianka00:00:0000:45:43.4000:45:43.40+00:11:3428:342,1
15GORGOL Tomasz 128RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3026M 66pianka00:00:0000:45:48.3000:45:48.30+00:11:3928:372,1
16WĘGRZYNSKI Potr 239niezrzeszonyBYDGOSZCZM4014M 67pianka00:00:0000:46:27.4500:46:27.45+00:12:1829:012,1
17BINDEK Łukasz 106KĘSOWOM3027M 6800:00:0000:46:41.6000:46:41.60+00:12:3329:102,1
18KUTOWSKI Przemysław 154Niki LaudaPRUSZCZM3028M 70pianka00:00:0000:47:45.6000:47:45.60+00:13:3729:502,0
19HAIZE Tomek 135BYDGOSZCZM3029M 7100:00:0000:48:39.9000:48:39.90+00:14:3130:242,0
20KRAWISZ Maciej 151BYDGOSZCZM4015M 72pianka00:00:0000:49:11.4500:49:11.45+00:15:0230:442,0
21SZAFRAŃSKI Grzegorz 220Morsy RzeczneBYDGOSZCZM3030M 7300:00:0000:49:18.9500:49:18.95+00:15:1030:481,9
22WĘGIELEWSKI Szymon 238BYDGOSZCZM3031M 7400:00:0000:49:38.6500:49:38.65+00:15:3031:011,9
23KWASEK Paweł 156#JRG3BYDGOSZCZM2016M 7500:00:0000:50:24.7000:50:24.70+00:16:1631:301,9
24DOŁKOWSKI Grzegorz 117NIEMCZM60+2M 77pianka00:00:0000:52:33.8000:52:33.80+00:18:2532:501,8
25SOBOLEWSKI Mikołaj 213BYDGOSZCZM2017M 7800:00:0000:53:05.2500:53:05.25+00:18:5633:101,8
26GACKOWSKI Adam 125BYDGOSZCZM3032M 7900:00:0000:53:12.8000:53:12.80+00:19:0433:151,8
27DROŻDŻ Małgorzata 120KlonikTeamSADKIK302K 16pianka00:00:0000:53:41.7000:53:41.70+00:19:3333:331,8
28NOWAK Adam 181Run bdgBYDGOSZCZM4017M 80pianka00:00:0000:53:51.7000:53:51.70+00:19:4333:391,8
29SZULAKOWSKI Tomasz 224KURCZE JAK DALEKOBYDGOSZCZM4019M 82pianka00:00:0000:54:06.7500:54:06.75+00:19:5833:481,8
30KLUGIEWICZ Dorota 144BYDGOSZCZK405K 1800:00:0000:55:11.1500:55:11.15+00:21:0234:291,7
31MACIEJEWSKI Szymon 164BikeBoys CadMario TeamBYDGOSZCZM2018M 8300:00:0000:56:59.4500:56:59.45+00:22:5035:361,7
32GROCHAL Dariusz 129SOLEC KUJAWSKIM505M 85pianka00:00:0000:58:07.4000:58:07.40+00:23:5836:191,7
Znaleziono 32 wynik(ów)