WODA BYDGOSKA 2016 - 1600 M

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2016-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
1.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
150
Wystartowało/ Started:
103
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
103
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkPiankaCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZCZEPAŃSKI Kacper 102ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16100:20:10.2500:20:10.25 12:364.8
2MACNER Michał 165MTP KORMORAN OLSZTYNBIELSKO-BIAŁAM16200:20:30.9000:20:30.90+00:00:2012:484.7
3DEMBSKI Patryk 116MUKS 'PIĘTNASTKA' BYDGOSZCZBYDGOSZCZM163pianka00:20:36.7000:20:36.70+00:00:2612:524.7
4BAKUNIAK Hanna 101KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK201pianka00:21:51.3000:21:51.30+00:01:4113:394.4
5PIETRZAK Dawid 192WOPRBYDGOSZCZM16400:23:15.4000:23:15.40+00:03:0514:314.1
6ZIELIŃSKI Dawid 243BYDGOSZCZM201pianka00:23:33.7500:23:33.75+00:03:2314:434.1
7ZACHOSZCZ Paulina 246OLSZTYNK20200:23:42.9500:23:42.95+00:03:3214:484.1
8RYCZAK Maja 205UAM TRIATHLON POZNAŃBYDGOSZCZK203pianka00:23:57.1500:23:57.15+00:03:4614:584
9KOZŁOWSKA Anna 150AZS AGH KRAKÓWBYDGOSZCZK204pianka00:25:17.5500:25:17.55+00:05:0715:483.8
10PELC Marcin 190TRISPACEBYDGOSZCZM301pianka00:26:48.6500:26:48.65+00:06:3816:453.6
11PIECZARA Michał 191KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM202pianka00:26:49.6000:26:49.60+00:06:3916:453.6
12SOKOŁOWSKA Hanna 215KUŹNIA TRIATHLONUBYDGOSZCZK501pianka00:27:24.6500:27:24.65+00:07:1417:073.5
13STASZKIEWICZ Radosław 219CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM401pianka00:28:19.6000:28:19.60+00:08:0917:413.4
14NIENARTOWICZ Bartek 176TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM302pianka00:29:11.6000:29:11.60+00:09:0118:143.3
15DAHMS Adam 115MEDI TEAMBYDGOSZCZM303pianka00:29:32.2500:29:32.25+00:09:2218:273.3
16OLSZEWSKI Łukasz 184WWW.KOSZULKISPORTOWE.COMBYDGOSZCZM402pianka00:30:03.5500:30:03.55+00:09:5318:463.2
17MARION Yohann 170TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM304pianka00:30:42.6000:30:42.60+00:10:3219:113.1
18GUMMER Andrzej 133BYDGOSZCZM305pianka00:31:06.0000:31:06.00+00:10:5519:263.1
19GURZYŃSKI Maksymilian 134TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM165pianka00:31:10.1500:31:10.15+00:10:5919:283.1
20SOSNOWSKI Mateusz 216TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM306pianka00:32:13.7500:32:13.75+00:12:0320:083
21FÓRMANIAK Piotr 124TRISPACEBYDGOSZCZM403pianka00:32:40.1000:32:40.10+00:12:2920:252.9
22SZUMSKI Kamil 225BYDGOSZCZM203pianka00:32:52.3000:32:52.30+00:12:4220:322.9
23ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 250TRISPACEBYDGOSZCZK401pianka00:32:58.2500:32:58.25+00:12:4820:362.9
24MAŃKA Michał 168UKS KAŁĘBIE OSIEKGRUDZIĄDZM204pianka00:33:15.5500:33:15.55+00:13:0520:462.9
25MICHALSKI Wiktor 171BORÓWNOM307pianka00:33:18.3000:33:18.30+00:13:0820:482.9
26KOSTYRA Agnieszka 147TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃK20500:33:19.8500:33:19.85+00:13:0920:492.9
27ŁUKOMSKI Piotr 163SZWEDEROWOBYDGOSZCZM30800:33:25.7500:33:25.75+00:13:1520:532.9
28SIMINSKA Zuzanna 210BYDGOSZCZK20600:33:26.9000:33:26.90+00:13:1620:532.9
29WAWRZYNIAK Maciej 235NIGDYZASTARZYNAHARDCOREBYDGOSZCZM309pianka00:33:38.7000:33:38.70+00:13:2821:012.9
30PILCH Artur 194KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM3010pianka00:33:50.6000:33:50.60+00:13:4021:082.8
31NOWAK Roksana 178AZS COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK207pianka00:33:55.1000:33:55.10+00:13:4421:112.8
32RONKIEWICZ Bartosz 201ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MSBYDGOSZCZM301100:34:08.5000:34:08.50+00:13:5821:202.8
33CZYŻEWSKI Wojciech 114ZNIKAJĄCY PUNKTBYDGOSZCZM404pianka00:34:12.4000:34:12.40+00:14:0221:222.8
34BRZOZOWSKI Marcin 108BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM205pianka00:34:34.2000:34:34.20+00:14:2321:362.8
35DREWS Grzegorz 119RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM405pianka00:34:49.1000:34:49.10+00:14:3821:452.8
36STANKIEWICZ Katarzyna 218TOTALOS AMATOROSGDAŃSKK402pianka00:34:59.6000:34:59.60+00:14:4921:512.7
37LOOSE Anna 160RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK208pianka00:35:04.1500:35:04.15+00:14:5321:552.7
38MOLENDA Tomasz 173SI O SIBYDGOSZCZM301200:35:10.4000:35:10.40+00:15:0021:582.7
39KOWALSKI Adrian 149DĄBROWA GÓRNICZAM206pianka00:35:12.3500:35:12.35+00:15:0222:002.7
40BANAŚ Adrian 103LONGINUSBYDGOSZCZM207pianka00:35:25.2000:35:25.20+00:15:1422:082.7
41KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 145TRISPACEBYDGOSZCZM208pianka00:35:31.4000:35:31.40+00:15:2122:112.7
42RYMER Jakub 207ROLLA SPEED TEAMBYDGOSZCZM3013pianka00:36:05.7500:36:05.75+00:15:5522:332.7
43BYRTEK Grzegorz 112BYDGOSZCZM406pianka00:36:21.9000:36:21.90+00:16:1122:432.6
44MOLENDA Patrycja 172KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK209pianka00:36:30.1000:36:30.10+00:16:1922:482.6
45ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof 162TEAMOCHALBYDGOSZCZM3014pianka00:36:51.1500:36:51.15+00:16:4023:012.6
46SIEŃSKI Jacek 209RUN BDGNIEMCZM501pianka00:37:06.1000:37:06.10+00:16:5523:112.6
47OCHENDAL Maciej 182TRISPACEBYDGOSZCZM3015pianka00:37:12.8500:37:12.85+00:17:0223:152.6
48GRZYBOWSKI Maciek 131BYDGOSZCZM3016pianka00:37:27.2500:37:27.25+00:17:1723:242.6
49JABŁOŃSKI Marcin 137BYDGOSZCZM407pianka00:38:15.7000:38:15.70+00:18:0523:542.5
50ORDYNOWSKI Łukasz 185BRAKBYDGOSZCZM301700:38:42.3000:38:42.30+00:18:3224:112.5
51JĘDRZEJAK Artur 138SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM209pianka00:38:59.9500:38:59.95+00:18:4924:212.5
52RASZLIŃSKA Mariola 427BYDGOSZCZK403pianka00:39:09.6500:39:09.65+00:18:5924:282.5
53TOMKOWIAK Tomasz 230SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2010pianka00:39:09.7000:39:09.70+00:18:5924:282.5
54ROSIŃSKI Przemysław 202BYDGOSZCZM301800:39:39.0500:39:39.05+00:19:2824:462.4
55PREUSS Daniel 196BYDGOSZCZM408pianka00:39:40.5500:39:40.55+00:19:3024:472.4
56GRZYWIŃSKI Wojtek 132TORUŃM301900:39:41.3000:39:41.30+00:19:3124:482.4
57WŁODARCZAK Witold 242TRISPACEBYDGOSZCZM502pianka00:40:45.6000:40:45.60+00:20:3525:282.4
58BUDZIK Ireneusz 109BOZITA POLSKABYDGOSZCZM409pianka00:40:59.5000:40:59.50+00:20:4925:362.3
59SOBOWIEC Szymon 214SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM4010pianka00:41:06.1000:41:06.10+00:20:5525:412.3
60NOWAK Paweł 179KEPNETKCYNIAM503pianka00:41:18.5500:41:18.55+00:21:0825:482.3
61RIVAT Emmanuel 200BIALE BLOTAM3020pianka00:41:23.4500:41:23.45+00:21:1325:512.3
62RAKOWSKI Piotr 199BYDGOSKIE KOŁO REGIONALNE STOWARZYSZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJBYDGOSZCZM60+1pianka00:41:32.1500:41:32.15+00:21:2125:572.3
63JURUŚ Jeremi 139BKS POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201100:41:39.1000:41:39.10+00:21:2826:012.3
64DOMARACKI Wojciech 118BYDGOSZCZM302100:41:51.3500:41:51.35+00:21:4126:092.3
65WITKOWSKI Tomasz 240POMYSŁ NA LEPSZE ŻYCIEBYDGOSZCZM4011pianka00:41:59.8500:41:59.85+00:21:4926:142.3
66KUŹNIAR Robert 155AQUA4BYDGOSZCZM201200:42:04.8000:42:04.80+00:21:5426:172.3
67WAWRZYNIAK Michał 234SOLEC KUJAWSKIM3022pianka00:42:28.4500:42:28.45+00:22:1826:322.3
68KUROWSKI Kamil 153HTBBYDGOSZCZM302300:42:48.9000:42:48.90+00:22:3826:452.2
69WENDA Mateusz 236SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM201300:43:14.8500:43:14.85+00:23:0427:012.2
70KOJRO Mateusz 146KOJRO 4 TEAMBYDGOSZCZM16600:43:25.5500:43:25.55+00:23:1527:082.2
71RZEPKA Nina 208BYDGOSZCZK201000:43:27.1000:43:27.10+00:23:1627:092.2
72MOROSZCZAK Bogumił 174SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM4012pianka00:43:28.0500:43:28.05+00:23:1727:102.2
73SKRZYPCZYK Andrzej 211ZAMOŚĆM4013pianka00:43:40.5000:43:40.50+00:23:3027:172.2
74ZIELIŃSKI Maciej 248BYDGOSZCZM3024pianka00:43:44.8000:43:44.80+00:23:3427:202.2
75HERMANN Łukasz 136WIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIA ZIMOWEGO MINUSSZAMOTUŁYM302500:44:20.9000:44:20.90+00:24:1027:422.2
76TYMA Mateusz 231BYDGOSZCZM201400:44:48.2500:44:48.25+00:24:3828:002.1
77RYCHLEWSKI Adrian 204ZBUTACZERNINM16700:44:58.4000:44:58.40+00:24:4828:062.1
78LEWANDOWSKI Andrzej 159NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM50400:45:20.9500:45:20.95+00:25:1028:202.1
79PORZYCH Rafał 195NIEMCZM168pianka00:45:35.8500:45:35.85+00:25:2528:292.1
80SZYMANSKA Aleksandra 226BYDGOSZCZK301pianka00:45:43.4000:45:43.40+00:25:3328:342.1
81GORGOL Tomasz 128RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3026pianka00:45:48.3000:45:48.30+00:25:3828:372.1
82WĘGRZYNSKI Potr 239NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM4014pianka00:46:27.4500:46:27.45+00:26:1729:012.1
83BINDEK Łukasz 106KĘSOWOM302700:46:41.6000:46:41.60+00:26:3129:102.1
84BOROWSKI Radosław 107KRAJNA SĘPÓLNOSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2015pianka00:47:26.5000:47:26.50+00:27:1629:382
85KUTOWSKI Przemysław 154NIKI LAUDAPRUSZCZM3028pianka00:47:45.6000:47:45.60+00:27:3529:502
86HAIZE Tomek 135BYDGOSZCZM302900:48:39.9000:48:39.90+00:28:2930:242
87KRAWISZ Maciej 151BYDGOSZCZM4015pianka00:49:11.4500:49:11.45+00:29:0130:442
88SZAFRAŃSKI Grzegorz 220MORSY RZECZNEBYDGOSZCZM303000:49:18.9500:49:18.95+00:29:0830:481.9
89WĘGIELEWSKI Szymon 238BYDGOSZCZM303100:49:38.6500:49:38.65+00:29:2831:011.9
90KWASEK Paweł 156#JRG3BYDGOSZCZM201600:50:24.7000:50:24.70+00:30:1431:301.9
91RYCHLEWSKI Tomasz 203ZBUTACZERNINM4016pianka00:51:39.4500:51:39.45+00:31:2932:161.9
92DOŁKOWSKI Grzegorz 117NIEMCZM60+2pianka00:52:33.8000:52:33.80+00:32:2332:501.8
93SOBOLEWSKI Mikołaj 213BYDGOSZCZM201700:53:05.2500:53:05.25+00:32:5533:101.8
94GACKOWSKI Adam 125BYDGOSZCZM303200:53:12.8000:53:12.80+00:33:0233:151.8
95DROŻDŻ Małgorzata 120KLONIKTEAMSADKIK302pianka00:53:41.7000:53:41.70+00:33:3133:331.8
96NOWAK Adam 181RUN BDGBYDGOSZCZM4017pianka00:53:51.7000:53:51.70+00:33:4133:391.8
97MAŃKA Rafał 169UKS KAŁĘBIE OSIEKGRUDZIĄDZM4018pianka00:53:54.3000:53:54.30+00:33:4433:411.8
98MAGDZIARZ Aleksandra 166OLADENTALBYDGOSZCZK404pianka00:54:00.7500:54:00.75+00:33:5033:451.8
99SZULAKOWSKI Tomasz 224KURCZE JAK DALEKOBYDGOSZCZM4019pianka00:54:06.7500:54:06.75+00:33:5633:481.8
100KLUGIEWICZ Dorota 144BYDGOSZCZK40500:55:11.1500:55:11.15+00:35:0034:291.7
101MACIEJEWSKI Szymon 164BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM201800:56:59.4500:56:59.45+00:36:4935:361.7
102KRUSZKA Łukasz 152BYDGOSZCZM3033pianka00:57:42.5000:57:42.50+00:37:3236:031.7
103GROCHAL Dariusz 129SOLEC KUJAWSKIM505pianka00:58:07.4000:58:07.40+00:37:5736:191.7
Znaleziono 103 wynik(ów)