WODA BYDGOSKA 2016 - 1600 M

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2016-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
150
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaPiankaCzas startu
   
1SKRZYPCZYK Andrzej 211ZAMOŚĆM40pianka00:00:00
2TYMA Mateusz 231BYDGOSZCZM2000:00:00
3SZYMANSKA Aleksandra 226BYDGOSZCZK30pianka00:00:00
4GRZYWIŃSKI Wojtek 132TORUŃM3000:00:00
5GRZYBOWSKI Maciek 131BYDGOSZCZM30pianka00:00:00
6PIETRZAK Dawid 192WOPRBYDGOSZCZM1600:00:00
7ROSIŃSKI Przemysław 202BYDGOSZCZM3000:00:00
8SIEŃSKI Jacek 209RUN BDGNIEMCZM50pianka00:00:00
9DOŁKOWSKI Grzegorz 117NIEMCZM60+pianka00:00:00
10KLUGIEWICZ Dorota 144BYDGOSZCZK4000:00:00
11MOLENDA Patrycja 172Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZK20pianka00:00:00
12SZCZEPAŃSKI Kacper 102Astoria BydgoszczBYDGOSZCZM1600:00:00
13GACKOWSKI Adam 125BYDGOSZCZM3000:00:00
14KUROWSKI Kamil 153HTBBYDGOSZCZM3000:00:00
15GORGOL Tomasz 128RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
16KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 145TrispaceBYDGOSZCZM20pianka00:00:00
17RYCZAK Maja 205UAM Triathlon PoznańBYDGOSZCZK20pianka00:00:00
18TOMKOWIAK Tomasz 230Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM20pianka00:00:00
19PIECZARA Michał 191Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM20pianka00:00:00
20WAWRZYNIAK Michał 234SOLEC KUJAWSKIM30pianka00:00:00
21PILCH Artur 194Klinika Triathlonu TeamBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
22SZAFRAŃSKI Grzegorz 220Morsy RzeczneBYDGOSZCZM3000:00:00
23RYMER Jakub 207Rolla Speed TeamBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
24SOSNOWSKI Mateusz 216Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM30pianka00:00:00
25ZIELIŃSKI Maciej 248BYDGOSZCZM30pianka00:00:00
26NOWAK Adam 181Run bdgBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
27STANKIEWICZ Katarzyna 218Totalos AmatorosGDAŃSKK40pianka00:00:00
28WĘGIELEWSKI Szymon 238BYDGOSZCZM3000:00:00
29MAŃKA Michał 168UKS Kałębie OsiekGRUDZIĄDZM20pianka00:00:00
30WĘGRZYNSKI Potr 239niezrzeszonyBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
31DEMBSKI Patryk 116MUKS 'Piętnastka' BydgoszczBYDGOSZCZM16pianka00:00:00
32NOWAK Roksana 178AZS COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK20pianka00:00:00
33OLSZEWSKI Łukasz 184www.koszulkisportowe.comBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
34ZACHOSZCZ Paulina 246OLSZTYNK2000:00:00
35GROCHAL Dariusz 129SOLEC KUJAWSKIM50pianka00:00:00
36ŁUKOMSKI Piotr 163SzwederowoBYDGOSZCZM3000:00:00
37RASZLIŃSKA Mariola 427BYDGOSZCZK40pianka00:00:00
38BOROWSKI Radosław 107Krajna SępólnoSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20pianka00:00:00
39BUDZIK Ireneusz 109Bozita PolskaBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
40KRAWISZ Maciej 151BYDGOSZCZM40pianka00:00:00
41MACNER Michał 165MTP Kormoran OlsztynBIELSKO-BIAŁAM1600:00:00
42MACIEJEWSKI Szymon 164BikeBoys CadMario TeamBYDGOSZCZM2000:00:00
43BANAŚ Adrian 103LonginusBYDGOSZCZM20pianka00:00:00
44MOROSZCZAK Bogumił 174Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
45NOWAK Paweł 179KepnetKCYNIAM50pianka00:00:00
46MOLENDA Tomasz 173Si o SiBYDGOSZCZM3000:00:00
47BAKUNIAK Hanna 101Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK20pianka00:00:00
48KOJRO Mateusz 146KOJRO 4 teamBYDGOSZCZM1600:00:00
49ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof 162TEAMOCHALBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
50FÓRMANIAK Piotr 124TrispaceBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
51KRUSZKA Łukasz 152BYDGOSZCZM30pianka00:00:00
52PORZYCH Rafał 195NIEMCZM16pianka00:00:00
53RONKIEWICZ Bartosz 201Zespół Szkół nr 5 MSBYDGOSZCZM3000:00:00
54SOBOLEWSKI Mikołaj 213BYDGOSZCZM2000:00:00
55WŁODARCZAK Witold 242TrispaceBYDGOSZCZM50pianka00:00:00
56KOSTYRA Agnieszka 147Toruński Klub TriathlonowyTORUŃK2000:00:00
57LOOSE Anna 160RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK20pianka00:00:00
58HAIZE Tomek 135BYDGOSZCZM3000:00:00
59GURZYŃSKI Maksymilian 134Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM16pianka00:00:00
60OCHENDAL Maciej 182TrispaceBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
61ZIELIŃSKI Dawid 243BYDGOSZCZM20pianka00:00:00
62DREWS Grzegorz 119RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
63SOBOWIEC Szymon 214Sobowiec TeamBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
64KUŹNIAR Robert 155AQUA4BYDGOSZCZM2000:00:00
65SOKOŁOWSKA Hanna 215Kuźnia TriathlonuBYDGOSZCZK50pianka00:00:00
66STASZKIEWICZ Radosław 219Czarne stopy SMBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
67WENDA Mateusz 236Szkoła jazdy TomasBYDGOSZCZM2000:00:00
68KOWALSKI Adrian 149DĄBROWA GÓRNICZAM20pianka00:00:00
69MAŃKA Rafał 169UKS Kałębie OsiekGRUDZIĄDZM40pianka00:00:00
70ORDYNOWSKI Łukasz 185BrakBYDGOSZCZM3000:00:00
71BYRTEK Grzegorz 112BYDGOSZCZM40pianka00:00:00
72MARION Yohann 170Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM30pianka00:00:00
73RIVAT Emmanuel 200BIALE BLOTAM30pianka00:00:00
74DROŻDŻ Małgorzata 120KlonikTeamSADKIK30pianka00:00:00
75NIENARTOWICZ Bartek 176Toruński klub triathlonowyTORUŃM30pianka00:00:00
76SZUMSKI Kamil 225BYDGOSZCZM20pianka00:00:00
77DAHMS Adam 115MEDI TEAMBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
78JURUŚ Jeremi 139BKS Polonia BydgoszczBYDGOSZCZM2000:00:00
79RYCHLEWSKI Tomasz 203zButaCZERNINM40pianka00:00:00
80JĘDRZEJAK Artur 138sporttrend.plBYDGOSZCZM20pianka00:00:00
81PELC Marcin 190TrispaceBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
82RYCHLEWSKI Adrian 204zButaCZERNINM1600:00:00
83CZYŻEWSKI Wojciech 114ZNIKAJĄCY PUNKTBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
84KOZŁOWSKA Anna 150AZS AGH KRAKÓWBYDGOSZCZK20pianka00:00:00
85KWASEK Paweł 156#JRG3BYDGOSZCZM2000:00:00
86JABŁOŃSKI Marcin 137BYDGOSZCZM40pianka00:00:00
87KUTOWSKI Przemysław 154Niki LaudaPRUSZCZM30pianka00:00:00
88HERMANN Łukasz 136Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUSSZAMOTUŁYM3000:00:00
89BRZOZOWSKI Marcin 108BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM20pianka00:00:00
90MICHALSKI Wiktor 171BORÓWNOM30pianka00:00:00
91BINDEK Łukasz 106KĘSOWOM3000:00:00
92WAWRZYNIAK Maciej 235NigdyZaStarzyNaHardcoreBYDGOSZCZM30pianka00:00:00
93PREUSS Daniel 196BYDGOSZCZM40pianka00:00:00
94RZEPKA Nina 208BYDGOSZCZK2000:00:00
95DOMARACKI Wojciech 118BYDGOSZCZM3000:00:00
96ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 250TrispaceBYDGOSZCZK40pianka00:00:00
97WITKOWSKI Tomasz 240Pomysł na Lepsze ŻycieBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
98SZULAKOWSKI Tomasz 224KURCZE JAK DALEKOBYDGOSZCZM40pianka00:00:00
99LEWANDOWSKI Andrzej 159Nie zrzeszonyBYDGOSZCZM5000:00:00
100GUMMER Andrzej 133BYDGOSZCZM30pianka00:00:00
101MAGDZIARZ Aleksandra 166OladentalBYDGOSZCZK40pianka00:00:00
102SIMINSKA Zuzanna 210BYDGOSZCZK2000:00:00
103RAKOWSKI Piotr 199Bydgoskie Koło Regionalne Stowarzyszenia Żandarmerii WojskowejBYDGOSZCZM60+pianka00:00:00
Znaleziono 103 wynik(ów)