WODA BYDGOSKA 2016 - 1600 M

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2016-08-15
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1.6 km
Zgłoszonych:
150
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPiankaCzas startuCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PELC Marcin 190TrispaceBYDGOSZCZM301M 6pianka00:00:0000:26:48.6500:26:48.65 16:453,6
2NIENARTOWICZ Bartek 176Toruński klub triathlonowyTORUŃM302M 9pianka00:00:0000:29:11.6000:29:11.60+00:02:2218:143,3
3DAHMS Adam 115MEDI TEAMBYDGOSZCZM303M 10pianka00:00:0000:29:32.2500:29:32.25+00:02:4318:273,3
4MARION Yohann 170Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM304M 12pianka00:00:0000:30:42.6000:30:42.60+00:03:5319:113,1
5GUMMER Andrzej 133BYDGOSZCZM305M 13pianka00:00:0000:31:06.0000:31:06.00+00:04:1719:263,1
6SOSNOWSKI Mateusz 216Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM306M 15pianka00:00:0000:32:13.7500:32:13.75+00:05:2520:083,0
7MICHALSKI Wiktor 171BORÓWNOM307M 19pianka00:00:0000:33:18.3000:33:18.30+00:06:2920:482,9
8ŁUKOMSKI Piotr 163SzwederowoBYDGOSZCZM308M 2000:00:0000:33:25.7500:33:25.75+00:06:3720:532,9
9WAWRZYNIAK Maciej 235NigdyZaStarzyNaHardcoreBYDGOSZCZM309M 21pianka00:00:0000:33:38.7000:33:38.70+00:06:5021:012,9
10PILCH Artur 194Klinika Triathlonu TeamBYDGOSZCZM3010M 22pianka00:00:0000:33:50.6000:33:50.60+00:07:0121:082,8
11RONKIEWICZ Bartosz 201Zespół Szkół nr 5 MSBYDGOSZCZM3011M 2300:00:0000:34:08.5000:34:08.50+00:07:1921:202,8
12MOLENDA Tomasz 173Si o SiBYDGOSZCZM3012M 2700:00:0000:35:10.4000:35:10.40+00:08:2121:582,7
13RYMER Jakub 207Rolla Speed TeamBYDGOSZCZM3013M 31pianka00:00:0000:36:05.7500:36:05.75+00:09:1722:332,7
14ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof 162TEAMOCHALBYDGOSZCZM3014M 33pianka00:00:0000:36:51.1500:36:51.15+00:10:0223:012,6
15OCHENDAL Maciej 182TrispaceBYDGOSZCZM3015M 35pianka00:00:0000:37:12.8500:37:12.85+00:10:2423:152,6
16GRZYBOWSKI Maciek 131BYDGOSZCZM3016M 36pianka00:00:0000:37:27.2500:37:27.25+00:10:3823:242,6
17ORDYNOWSKI Łukasz 185BrakBYDGOSZCZM3017M 3800:00:0000:38:42.3000:38:42.30+00:11:5324:112,5
18ROSIŃSKI Przemysław 202BYDGOSZCZM3018M 4100:00:0000:39:39.0500:39:39.05+00:12:5024:462,4
19GRZYWIŃSKI Wojtek 132TORUŃM3019M 4300:00:0000:39:41.3000:39:41.30+00:12:5224:482,4
20RIVAT Emmanuel 200BIALE BLOTAM3020M 48pianka00:00:0000:41:23.4500:41:23.45+00:14:3425:512,3
21DOMARACKI Wojciech 118BYDGOSZCZM3021M 5100:00:0000:41:51.3500:41:51.35+00:15:0226:092,3
22WAWRZYNIAK Michał 234SOLEC KUJAWSKIM3022M 54pianka00:00:0000:42:28.4500:42:28.45+00:15:3926:322,3
23KUROWSKI Kamil 153HTBBYDGOSZCZM3023M 5500:00:0000:42:48.9000:42:48.90+00:16:0026:452,2
24ZIELIŃSKI Maciej 248BYDGOSZCZM3024M 60pianka00:00:0000:43:44.8000:43:44.80+00:16:5627:202,2
25HERMANN Łukasz 136Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUSSZAMOTUŁYM3025M 6100:00:0000:44:20.9000:44:20.90+00:17:3227:422,2
26GORGOL Tomasz 128RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3026M 66pianka00:00:0000:45:48.3000:45:48.30+00:18:5928:372,1
27BINDEK Łukasz 106KĘSOWOM3027M 6800:00:0000:46:41.6000:46:41.60+00:19:5229:102,1
28KUTOWSKI Przemysław 154Niki LaudaPRUSZCZM3028M 70pianka00:00:0000:47:45.6000:47:45.60+00:20:5629:502,0
29HAIZE Tomek 135BYDGOSZCZM3029M 7100:00:0000:48:39.9000:48:39.90+00:21:5130:242,0
30SZAFRAŃSKI Grzegorz 220Morsy RzeczneBYDGOSZCZM3030M 7300:00:0000:49:18.9500:49:18.95+00:22:3030:481,9
31WĘGIELEWSKI Szymon 238BYDGOSZCZM3031M 7400:00:0000:49:38.6500:49:38.65+00:22:5031:011,9
32GACKOWSKI Adam 125BYDGOSZCZM3032M 7900:00:0000:53:12.8000:53:12.80+00:26:2433:151,8
33KRUSZKA Łukasz 152BYDGOSZCZM3033M 84pianka00:00:0000:57:42.5000:57:42.50+00:30:5336:031,7
Znaleziono 33 wynik(ów)