WODA BYDGOSKA - 2800M
Woda Bydgoska
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 2.8 km
Zgłoszonych : 100
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1WOŹNIAK Piotr 476MTP KORMORANOLSZTYNM162021-08-15 13:15:01
2KOZLOWSKI Konrad 488MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNM162021-08-15 13:15:01
3JASIULEWICZ Bartosz 487DELF GRYFINOGRYFINOM202021-08-15 13:15:01
4KAPAŁA Szymon 422MTP KORMORANOLSZTYNM162021-08-15 13:15:10
5SPYCHALSKI Tomasz 462UKS CZWÓRKA NAKŁORYNARZEWOM402021-08-15 13:15:10
6CIESZYŃSKI Wojciech 485TIETOEVRYGRYFINOM402021-08-15 13:15:10
7TYLICKI Mateusz 467MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM202021-08-15 13:15:20
8MUSZYŃSKI Jakub 445MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM202021-08-15 13:15:20
9WOŹNIAK Hubert 477ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM162021-08-15 13:15:30
10URBAŃSKI Michał 497M202021-08-15 13:15:30
11STASZKIEWICZ Radosław 463UKS CZWÓRKA NAKŁOBYDGOSZCZM502021-08-15 13:15:30
12KRASZEWSKA Martyna 432MTP KORMORAN OLSZTYNOLSZTYNK162021-08-15 13:15:39
13DEMBSKI Patryk 407TEAM PATROLBYDGOSZCZM202021-08-15 13:15:40
14WITKOWSKA Aneta 471ZDUNSKA WOLAK402021-08-15 13:15:40
15WIĘCKOWSKI Dariusz 470AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM402021-08-15 13:15:47
16SZALAST Karolina 492TRI TEAM RUMIARUMIAK162021-08-15 13:15:50
17GIERSZEWSKI Jan 414ELENSPORTBYDGOSZCZM202021-08-15 13:15:50
18RADZIEJEWSKI Tomasz 455FCNB TRIBYDGOSZCZM402021-08-15 13:15:50
19GOGACZ Sebastian 415UKS TRÓJKA PUŁAWYPUŁAWYM402021-08-15 13:15:59
20PIOTROWSKA Marta 453GDYNIAK302021-08-15 13:15:59
21PLUTA Gniewomir 489UKS TRS SUSZBYDGOSZCZM402021-08-15 13:16:00
22WIECZORKOWSKI Nikodem 483MKP SZCZECINTCZEWM162021-08-15 13:16:09
23FIGAS Alicja 410MKP SZCZECINSZCZECINK162021-08-15 13:16:10
24RURAK Paweł 456KLUB SPORTOWY MAKOSUWAŁKIM302021-08-15 13:16:10
25DOMERACKI Rafał 408OCEAN'S 7 & MAKOINOWROCŁAWM302021-08-15 13:16:20
26CEBULARZ Marcin 404WRZEŚNIAM402021-08-15 13:16:20
27LUTKOWSKI Dariusz 498M402021-08-15 13:16:20
28RYMER Jakub 458ERPLASTBYDGOSZCZM302021-08-15 13:16:30
29LUBARSKI Marcin 440POSNANIA TRIATHLONPOZNANM302021-08-15 13:16:30
30WYPYCH Marcin 478JEZIORKIM402021-08-15 13:16:30
31CIMACHOWSKI Jakub 482CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM402021-08-15 13:16:40
32BUBACZ Leszek 402BYDGOSZCZM602021-08-15 13:16:40
33BUBACZ Arkadiusz 403ADOOLIMPINM402021-08-15 13:16:40
34KONOPACKI Piotr 430AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM402021-08-15 13:16:49
35BOGUSZ Waldemar 401TMTTORUŃTCZEWM502021-08-15 13:16:50
36MÓWIŃSKI Grzegorz 444AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM502021-08-15 13:16:50
37GREGOROWICZ Paweł 418AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM402021-08-15 13:17:00
38SKUBISZEWSKI Damian 460TRICEPS TEAMMAŁE RUDYM302021-08-15 13:17:00
39KOŻUCHOWSKI Krzysztof 431ZIMNOMANIACYKUKLÓWKA ZARZECZNAM502021-08-15 13:17:00
40JODKO Magdalena 421TM IRON TEAMBYDGOSZCZK402021-08-15 13:17:10
41URBAŃSKA Ewa 166TM IRON TEAMŁOCHOWOK402021-08-15 13:17:10
42LEPIONKA Rafal 486NIEZRZESZONYSUCHY LASM302021-08-15 13:17:10
43LISIECKI Paweł 439TMT TORUŃKACZORYM302021-08-15 13:17:20
44PIEKARSKI Paweł 451BYDGOSZCZM302021-08-15 13:17:20
45LEWANDOWSKI Tomasz 438BYDGOSZCZM402021-08-15 13:17:20
46CIEPŁOWSKI Robert 405GRUPA WODA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM402021-08-15 13:17:30
47FRANKOWSKI Dawid 412KOŚCIERZYNAM302021-08-15 13:17:31
48KULIŃSKI Grzegorz 435BYDGOSZCZM202021-08-15 13:17:31
49JAWORSKA Wiktoria 420MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK162021-08-15 13:17:40
50GRANAT Michał 417KIELCEM202021-08-15 13:17:40
51SUDOŁ Piotr 493BRZOZAM402021-08-15 13:17:41
52PARADOWSKA Kinga 449MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK202021-08-15 13:17:50
53BAUZA Piotr 484GRUPA PIOTRASOPOTM302021-08-15 13:17:50
54SENGER Robert 459WARSZAWAM302021-08-15 13:17:50
55MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 443AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM402021-08-15 13:18:00
56PORADA Marek 454WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃM502021-08-15 13:18:00
57KIEDROWSKI Cezary 426AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNIBYDGOSZCZM202021-08-15 13:18:00
58ZIELIŃSKI Nicolas 479ELENSPORT.PLBYDGOSZCZM202021-08-15 13:18:10
59LAGOWSKA Justyna 437AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNK302021-08-15 13:18:10
60ZIELIŃSKI Maciej 480ELENSPORT.PLBYDGOSZCZM302021-08-15 13:18:10
61CZUPRYN Wojciech 406WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAM602021-08-15 13:18:20
62KARCZEWSKI Paweł 423TEAM KARAŚWARSZAWAM402021-08-15 13:18:20
63WACŁAWSKA Agata 468ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAK302021-08-15 13:18:20
64SZYMAŃSKI Piotr 490MIELCARKS TEAMBYDGOSZCZM202021-08-15 13:18:30
65KASTRAU Tomasz 425MUROWANIECM402021-08-15 13:18:30
66PIC Dawid 450BYDGOSZCZM202021-08-15 13:18:30
67OLECHNOWICZ Tomasz 448WALECZNE DZIECIAKIBYDGOSZCZM502021-08-15 13:18:40
68LUTOWSKI Wojciech 441LUTEK TEAMBYDGOSZCZM302021-08-15 13:18:40
69KLIMCZAK Marcin 428BURČÁK TEAMŁÓDŹM402021-08-15 13:18:41
70KUCIŃSKI Artur 434DOBRCZM402021-08-15 13:18:50
71WOJCIECHOWSKA Emilia 472BYDGOSZCZK402021-08-15 13:18:50
72WOJCIECHOWSKI Jarosław 474BYDGOSZCZM402021-08-15 13:18:51
73TYMA Mateusz 494BYDGOSZCZM202021-08-15 13:19:00
74KOLMAJER Rafał 429ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM402021-08-15 13:19:00
75SORIANO LÓPEZ Alejandro 461BYDGOSZCZM202021-08-15 13:19:01
76GRALIK Jędrzej 416BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM202021-08-15 13:19:10
77CHMIELEWICZ Paweł 491BYDGOSZCZM302021-08-15 13:19:10
78GACKOWSKI Krzysztof 413IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM402021-08-15 13:19:11
79NOWICKI Bartosz 447BYDGOSZCZM302021-08-15 13:19:20
80GAWKOWSKI Mariusz 495NIEZRZESZONYWARSZAWAM602021-08-15 13:19:20
81SZLACHTA Mateusz 465BYDGOSZCZM402021-08-15 13:19:21
82ŁYKO Wojciech 442SKLKŁOBUCKM502021-08-15 13:19:30
83RUSINEK Paweł 457PŁOCKM302021-08-15 13:19:31
84ORLIKOWSKI Wiesław 481TMT TORUŃTUCHOLAM602021-08-15 13:19:31
85WOJCIECHOWSKA Alicja 473BYDGOSZCZK202021-08-15 13:19:40
86WASIELEWSKI Krzysiek 469BYDGOSZCZM302021-08-15 13:19:41
87KUCHCZYŃSKI Michał 433SOPOTM402021-08-15 13:19:50
88FABROWSKI Dawid 409TRITATABYDGOSZCZM402021-08-15 13:19:51
89KWAPISZ Przemysław 436TSUNAMI TRISOPOTM402021-08-15 13:19:51
Znaleziono 89 wynik(ów)