WODA BYDGOSKA - 2800M
Woda Bydgoska
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 2.8 km
Zgłoszonych : 100
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
2.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GREGOROWICZ Paweł 418AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM401M 72021-08-15 13:17:0000:39:04.45 13:574,3
2KONOPACKI Piotr 430AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM402M 102021-08-15 13:16:4900:41:43.35+00:02:3814:534,0
3GOGACZ Sebastian 415UKS TRÓJKA PUŁAWYPUŁAWYM403M 112021-08-15 13:15:5900:42:29.00+00:03:2415:104,0
4WIĘCKOWSKI Dariusz 470AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM404M 152021-08-15 13:15:4700:44:23.00+00:05:1815:513,8
5SPYCHALSKI Tomasz 462UKS CZWÓRKA NAKŁORYNARZEWOM405M 162021-08-15 13:15:1000:44:26.95+00:05:2215:523,8
6PLUTA Gniewomir 489UKS TRS SUSZBYDGOSZCZM406M 172021-08-15 13:16:0000:45:46.10+00:06:4116:203,7
7CIEPŁOWSKI Robert 405GRUPA WODA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM407M 272021-08-15 13:17:3000:49:38.90+00:10:3417:433,4
8SUDOŁ Piotr 493BRZOZAM408M 292021-08-15 13:17:4100:49:57.60+00:10:5317:503,4
9CIMACHOWSKI Jakub 482CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM409M 302021-08-15 13:16:4000:50:29.30+00:11:2418:013,3
10WYPYCH Marcin 478JEZIORKIM4010M 322021-08-15 13:16:3000:51:35.50+00:12:3118:253,3
11CIESZYŃSKI Wojciech 485TIETOEVRYGRYFINOM4011M 332021-08-15 13:15:1000:53:41.80+00:14:3719:103,1
12KUCHCZYŃSKI Michał 433SOPOTM4012M 362021-08-15 13:19:5000:54:14.55+00:15:1019:223,1
13MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 443AQUASFERA MASTERS OLSZTYNOLSZTYNM4013M 392021-08-15 13:18:0000:55:03.10+00:15:5819:393,1
14KASTRAU Tomasz 425MUROWANIECM4014M 422021-08-15 13:18:3000:56:23.80+00:17:1920:083,0
15KUCIŃSKI Artur 434DOBRCZM4015M 442021-08-15 13:18:5000:57:21.30+00:18:1620:282,9
16KLIMCZAK Marcin 428BURČÁK TEAMŁÓDŹM4016M 452021-08-15 13:18:4100:57:33.20+00:18:2820:332,9
17RADZIEJEWSKI Tomasz 455FCNB TRIBYDGOSZCZM4017M 492021-08-15 13:15:5001:00:09.25+00:21:0421:282,8
18CEBULARZ Marcin 404WRZEŚNIAM4018M 512021-08-15 13:16:2001:00:45.30+00:21:4021:412,8
19KARCZEWSKI Paweł 423TEAM KARAŚWARSZAWAM4019M 542021-08-15 13:18:2001:03:14.70+00:24:1022:352,7
20LEWANDOWSKI Tomasz 438BYDGOSZCZM4020M 562021-08-15 13:17:2001:04:04.45+00:25:0022:522,6
21LUTKOWSKI Dariusz 498M4021M 572021-08-15 13:16:2001:04:05.25+00:25:0022:532,6
22WOJCIECHOWSKI Jarosław 474BYDGOSZCZM4022M 582021-08-15 13:18:5101:04:35.85+00:25:3123:032,6
23SZLACHTA Mateusz 465BYDGOSZCZM4023M 592021-08-15 13:19:2101:05:14.95+00:26:1023:172,6
24FABROWSKI Dawid 409TRITATABYDGOSZCZM4024M 632021-08-15 13:19:5101:08:54.50+00:29:5024:362,4
25GACKOWSKI Krzysztof 413IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM4025M 682021-08-15 13:19:1101:12:43.60+00:33:3925:582,3
26KWAPISZ Przemysław 436TSUNAMI TRISOPOTM4026M 702021-08-15 13:19:5101:13:19.20+00:34:1426:112,3
27BUBACZ Arkadiusz 403ADOOLIMPINM4027M 742021-08-15 13:16:4001:18:41.00+00:39:3628:062,1
28KOLMAJER Rafał 429ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM4028M 762021-08-15 13:19:0001:29:12.80+00:50:0831:511,9
Znaleziono 28 wynik(ów)